Al een tijdje, maar nog niet echt geconcentreerd naar geluisterd?quote:Op donderdag 19 juli 2012 23:06 schreef Moody het volgende:
Kent iemand Dry the River?
Het uitproberen waard, zeg maar....
Leuke indie-pop. Niet heel opwindend, wel een bandje dat potentie heeft om een leuk hitje te maken op den duur....quote:Op donderdag 19 juli 2012 23:42 schreef Norrage het volgende:
[..]
Al een tijdje, maar nog niet echt geconcentreerd naar geluisterd?
Die leuke hitjes hebben ze al gemaakt anders. Nog steeds een van mijn favoriete albums van 2012 met een aantal prachtige nummers.quote:Op donderdag 19 juli 2012 23:49 schreef Moody het volgende:
[..]
Leuke indie-pop. Niet heel opwindend, wel een bandje dat potentie heeft om een leuk hitje te maken op den duur....
Norrage toch.quote:Op donderdag 19 juli 2012 14:53 schreef Norrage het volgende:
Reverend and the makes...dat heb ik ooit geprobeerd te luisteren, dat was geen succes. dat is toch geen muziek zeg
Even mezelf quoten. Two Door Cinema Club stelt vandaag hun nieuwe single (Sleep Alone) gratis en legaal beschikbaar op hun site:quote:Op maandag 16 juli 2012 20:37 schreef Arn0 het volgende:
Ja, en ook naar Band of Horses, Grizzly Bear, The XX, Tame Impala en Two Door Cinema Club kijk ik zeer uit. En dan zijn er ongetwijfeld nog een hele hoop onverwachte toppers.
leuke muziek, maar naast de hitjes hebben ze de hype niet echt waar kunnen maken helaas. Ik zit het album al bijna niet meer opquote:Op donderdag 19 juli 2012 23:06 schreef Moody het volgende:
Kent iemand Dry the River?
Het uitproberen waard, zeg maar....
Ja ken ze wel. Ze hebben wel een paar fijne nummers, maar niet hoogstaand.quote:Op donderdag 19 juli 2012 23:06 schreef Moody het volgende:
Kent iemand Dry the River?
Het uitproberen waard, zeg maar....
Ik vind em weer lekker! Heb ook zin in het nieuwe album, goed voorproefjequote:Op vrijdag 20 juli 2012 01:35 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Even mezelf quoten. Two Door Cinema Club stelt vandaag hun nieuwe single (Sleep Alone) gratis en legaal beschikbaar op hun site:
http://twodoorcinemaclub.com/
Geen echte topper, maar ik word er alvast wel blij van. Ik heb zin in het album
quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:08 schreef Arn0 het volgende:
En voor The Antlers fans: Hun nieuwe EP is te beluisteren op hun Facebook pagina. Weer een pareltje hoor, echt zo'n mooie band
Dat mag wel in het rijtje Dogs Die In Hot Cars, Death Cab For Cutie en dergelijken jaquote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:05 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
Ik vind em weer lekker! Heb ook zin in het nieuwe album, goed voorproefje![]()
Overigens vind ik het debuutalbum van Totally Enormous Extinct Dinosaurs ook erg leuk. Fans van Hot Chip moeten dat toch wel even checken. Plus: hipsternaam deluxe
Hey, onze meningen kunnen niet verschillenquote:Op maandag 23 juli 2012 10:35 schreef Felagund het volgende:
Ik vond hun vorige album niet veel aan, dus ik sla deze ook maar over.
Ik kan het nog een keer proberen,s taat het op spotify?quote:Op maandag 23 juli 2012 10:40 schreef Norrage het volgende:
[..]
Hey, onze meningen kunnen niet verschillen
Ik ben nu halverwege het nieuwe album, en erg pakkendLeuk
Staat op spotify, ook de nieuwequote:Op maandag 23 juli 2012 12:43 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik kan het nog een keer proberen,s taat het op spotify?
Je last.fm link in je profiel doet het rrouwens niet.
Hij doet het wel bij mijzelf. Die van jouw verwijst naar het account '1'.quote:Op maandag 23 juli 2012 13:38 schreef Norrage het volgende:
[..]
Staat op spotify, ook de nieuweEn jouw last.fm link doet het ook niet, lijkt even een foutje te zijn in fok?
Hmm, vaag. Ik edit nu ook 3x op rij in mijn profiel, maar het wordt automatisch terugveranderd naar 1quote:Op maandag 23 juli 2012 13:39 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij doet het wel bij mijzelf. Die van jouw verwijst naar het account '1'.
Ik begrijp op zich wel waarom hij mijn profiel doorlinkt naar #1quote:
Passion Pit wel een beetje, maar denk niet dat dat is wat je zoekt. Van dit jaar zomerse albums, tsja...ik vind het niet leuk maar iedereen zweert bij Best Coast. Beach House ook wel leuk voor de sfeer, verder zou ik het niet direct weten van dit jaar...quote:Op maandag 23 juli 2012 17:02 schreef DeMessias het volgende:
Hebben jullie nog aanraders in de categorie zomerse albums?
Zonder clip is'ie een stuk minder leuk.quote:
Ik kende m ook zonder clip en inderdaad een fijn zomers liedjequote:
Dat is inderdaad wel fijn zeg, dat Calimaquote:Op maandag 23 juli 2012 17:10 schreef Felagund het volgende:
Ik heb een goede recensie gelezen over het nieuwe album van Calima, Flamenco/Jazz bandje, maar ik weet ook niet of dat is wat je zoekt.
van wie en wat?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:53 schreef LuciferRising het volgende:
Met members van Beach Fossils and Smith Westerns .
Dat is toch de band die op Pukkelpop zou spelen in de tent die vlak daarvoor instortte?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 17:30 schreef Arn0 het volgende:
Smith Westerns zijn wel redelijk bekend aan het worden in het indie-wereldje.
Deze single is wel leuk, doet me aan George Harrison denken. Jammer dat de rest van het album wat minder geslaagd is.
Volgens mij waren ze zelfs aan het spelen. Bijna al hun apparatuur was daar kapot gegaanquote:Op dinsdag 24 juli 2012 17:45 schreef kciR het volgende:
[..]
Dat is toch de band die op Pukkelpop zou spelen in de tent die vlak daarvoor instortte?
Herinner mij een interview (op 3voor12) van Eric Corton met ze op Lowlands waarin ze het hierover hadden.
Ja, goede plaat. Wist niet dat er leden van Smith Westerns in spelen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:53 schreef LuciferRising het volgende:
Kent iemand DIIV? Met members van Beach Fossils and Smith Westerns .
Ja, de drummert.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 18:01 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ja, goede plaat. Wist niet dat er leden van Smith Westerns in spelen.
Ach het is nu (nouja, muv deze week) ook herfst dusquote:Op donderdag 26 juli 2012 11:34 schreef Bol_Wan het volgende:
Purity RIng!Heeerlijke plaat, dromerig zonder vaag te worden. Ben alleen bang dat de plaat in het verkeerde seizoen is uitgebracht.
Je moet niets uiteraard, al is het wel de favoriete groep van Pitchfork en hippe bloggers. En hun vroege werk is zeker erg ontoegankelijk, maar heb je Merriweather Post Pavillion al eens gehoord? Dat is bijzonder toegankelijk en gewoon een mega album. Erg melodisch, veel meer dan deze single. Al is deze single ook weer erg goed, na een paar keer luisteren vind ik het ook best een "normaal" nummer.quote:Op maandag 30 juli 2012 23:03 schreef Norrage het volgende:
Toen ik een bump zag wist ik dat het over Animal Collective zou gaan. Kan iemand mij vertellen hoe je hier in godsnaam normaal naar kan luisteren? Vind het zulke non-muziekAf en toe hoor ik er wel interessante dingen in maar niet heel vaak...ik heb zo'n gevoel dat ik dit leuk moet kunnen vinden :/
Het enige dat ik ken is Merriweather....en dat vond ik al niet te doenquote:Op maandag 30 juli 2012 23:09 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Je moet niets uiteraard, al is het wel de favoriete groep van Pitchfork en hippe bloggers. En hun vroege werk is zeker erg ontoegankelijk, maar heb je Merriweather Post Pavillion al eens gehoord? Dat is bijzonder toegankelijk en gewoon een mega album. Erg melodisch, veel meer dan deze single. Al is deze single ook weer erg goed, na een paar keer luisteren vind ik het ook best een "normaal" nummer.
Huh, echt? Ik was er echt door weggeblazen. Je moet het echt nog eens afspelen denk ik, ik kan me wel voorstellen dat jij het goed vindt. En anders deze track:quote:Op maandag 30 juli 2012 23:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
Het enige dat ik ken is Merriweather....en dat vond ik al niet te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |