zal wel kwart voor 9 zijn,quote:
jij wil echt een AF - Rugby discussie starten?quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wat loop je dan tof te doen. Beetje alsof een American Footballer coole plaatjes van bebloede rugbyers op z'n FB zet: iedereen weet dat hij een pussy-sport eerste klas beoefent die een slap aftreksel is van waar hij mee geaffinieerd wil worden.
Ik zat in de Arena tijdens Nederland - Bulgarijequote:
je toetje was dus viesquote:Op woensdag 30 mei 2012 15:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik zat in de Arena tijdens Nederland - BulgarijeGelukkig had ik een bbq met bier ervoor gehad.
Ennn bedankt he.quote:
sowieso naar wedstrijden van Carnavalland gaanquote:Op woensdag 30 mei 2012 15:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik zat in de Arena tijdens Nederland - BulgarijeGelukkig had ik een bbq met bier ervoor gehad.
Al lvl 60quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik zat in de Arena tijdens Nederland - BulgarijeGelukkig had ik een bbq met bier ervoor gehad.
Dat eet ik dus echt MAXIMAAL 2 keer per jaar hé.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:44 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ennn bedankt he.Nu gelijk zin in een Macje.
Ik vond de wedstrijd Nederland - Zweden anders één van de beste potten die ik ooit gezien hebquote:Op woensdag 30 mei 2012 15:44 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
sowieso naar wedstrijden van Carnavalland gaan
Al bijna 3 jaar nietquote:Op woensdag 30 mei 2012 15:44 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat eet ik dus echt MAXIMAAL 2 keer per jaar hé..
Was je verkleed als wortel?quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:45 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ik vond de wedstrijd Nederland - Zweden anders één van de beste potten die ik ooit gezien heb. Normaal ga ik ook nooit naar Oranje, maar ik ben blij dat ik er bij was.
Kaartje was gratis en een leuke afsluiter van de dag... alhoewel...quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:44 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
sowieso naar wedstrijden van Carnavalland gaan
Ik eet 't ook amper. Laatste keer was toen met jou. Eet liever een BK.quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:44 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat eet ik dus echt MAXIMAAL 2 keer per jaar hé..
quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:47 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Nee, had wel een ADO-vlag bij me. Had wel verwacht dat Toornstra zou spelen, mooi niet dus.
Zat Toornstra bij de selectie toen?quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:47 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Nee, had wel een ADO-vlag bij me. Had wel verwacht dat Toornstra zou spelen, mooi niet dus.
Stijntje, jouw opmerkingen zijn vandaag van een zeer bedenkelijk laag psv niveau, doe er eens wat aanquote:
Ik ben ziek héquote:Op woensdag 30 mei 2012 15:47 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Stijntje, jouw opmerkingen zijn vandaag van een zeer bedenkelijk laag psv niveau, doe er eens wat aan
geen excuus want echt 100 ben je nooitquote:
quote:Op woensdag 30 mei 2012 15:48 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
geen excuus want echt 100 ben je nooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |