Je mist de mooiste, Hugo. Misschien boeit het verhaal je niet, maar naast wat natuur docu's is dit het beste op 3D gebied.quote:Op donderdag 14 juni 2012 23:55 schreef Mint_Clansell het volgende:
De enige films die tot nu toe optimaal gebruik maken van 3D zijn Avatar en Prometheus. De rest gebruiken allemaal after effects, waardoor je zo'n kijkdoos effect krijgt.
Probeer em maar uit, ik heb er ook onverwacht van genoten. Ik verwachtte een zoetsappige kinderfilm, maar het is eerder een diepgelaagd verhaal met een kind in de hoofdrol...quote:Op vrijdag 15 juni 2012 12:15 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik heb Hugo niet gezien. Lijkt me ook helemaal niks trouwens.
Hugo is de enige film die ik tot nu toe in 3D heb gezien. Als dit daadwerkelijk het beste is, dan ga ik 3D films de komende tijd bewust mijden.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 12:01 schreef fliert het volgende:
[..]
Je mist de mooiste, Hugo. Misschien boeit het verhaal je niet, maar naast wat natuur docu's is dit het beste op 3D gebied.
Het voegde bijzonder weinig toe. Zo'n brilletje kijkt niet prettig, het beeld is vervormd/wazig naar de zijkanten toe - zeker bij beweging - en ik was nooit onder de indruk van mooie scènes.Doe mij dan maar de Scorsese cinematografie van 'normale' films, die is altijd meer dan de moeite waard.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:57 schreef fliert het volgende:
En wat beviel je niet aan het 3D effect Gillingham?
Ik heb Hugo niet zo heel lang geleden gezien.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 14:04 schreef Mike het volgende:
Mensen, dit is geen slowchattopic...de discussie over 3D kan in een ander topic.
Geweldige film, bedankt voor de tip!quote:Op vrijdag 15 juni 2012 19:29 schreef Roces18 het volgende:
SubMarine
[ afbeelding ]
Heerlijke tragi-komedie waarin een puber met een veel te groot ego bezig is om volwassen te worden. Een coming-off-age film dus. Terwijl zijn ego naar te grote hoogtes stijgt krijgt hij een vriendin die even quirky is als hem zelf. Dit terwijl zijn ouders op het punt staat om te scheiden komt het allemaal niet gelegen uit voor hem. De goede gesprekken tussen de geliefdes net zoals in Shame, voegen veel toe aan de film en maken het geheel net even aparter. Als je liefhebber bent van films als Rushmore van Wes Anderson, dan zal je deze ook zeker te pruimen vinden.
7,5
Watchlist.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 19:29 schreef Roces18 het volgende:
SubMarine
[ afbeelding ]
Heerlijke tragi-komedie waarin een puber met een veel te groot ego bezig is om volwassen te worden. Een coming-off-age film dus. Terwijl zijn ego naar te grote hoogtes stijgt krijgt hij een vriendin die even quirky is als hem zelf. Dit terwijl zijn ouders op het punt staat om te scheiden komt het allemaal niet gelegen uit voor hem. De goede gesprekken tussen de geliefdes net zoals in Shame, voegen veel toe aan de film en maken het geheel net even aparter. Als je liefhebber bent van films als Rushmore van Wes Anderson, dan zal je deze ook zeker te pruimen vinden.
7,5
Dat zeg ik toch niet? Maar de humor is voorspelbaar als de pest.quote:Op donderdag 14 juni 2012 19:00 schreef theKiD het volgende:
[..]
Dus? Mag de film door niemand leuk gevonden worden?
thx voor de tip!quote:Op zaterdag 16 juni 2012 20:49 schreef andreas612 het volgende:
Wrath of the Titans
[ afbeelding ]
Vervolg op 'clash of the titans'. Zeus wordt gevangen genomen om de goden te krachten te bundelen tot 1 kracht (kronos), deze heeft uiteraard geen goede bedoelingen en perseus (zoon van zeus) moet dit zien te voorkomen, hij doet dit samen met de zoon van poseidon en een andere half godin (lekker wijf, speelde ook in james bond dus sowieso een +'je), opzich beetje zelfde concept als 'clash of the titans' maar vetter uitgevoerd vind ik. Mooie veldslag en de special effects zijn echt van 't hoogste niveau![]()
Ik vond het een zeer toffe film, 'k hou ook wel van dit genre en flink wat actie.
IMDB: 6/10
ik: 7,3/10
Een zesje voor het hersenloos special effects vermaak vond ik wel genoeg..quote:Op zaterdag 16 juni 2012 20:49 schreef andreas612 het volgende:
Wrath of the Titans
[ afbeelding ]
Vervolg op 'clash of the titans'. Zeus wordt gevangen genomen om de goden te krachten te bundelen tot 1 kracht (kronos), deze heeft uiteraard geen goede bedoelingen en perseus (zoon van zeus) moet dit zien te voorkomen, hij doet dit samen met de zoon van poseidon en een andere half godin (lekker wijf, speelde ook in james bond dus sowieso een +'je), opzich beetje zelfde concept als 'clash of the titans' maar vetter uitgevoerd vind ik. Mooie veldslag en de special effects zijn echt van 't hoogste niveau![]()
Ik vond het een zeer toffe film, 'k hou ook wel van dit genre en flink wat actie.
IMDB: 6/10
ik: 7,3/10
boeie, dat soort films vind ik geniaal, 'k ga ook niet naar de expendables om de diepgaande dramatiek tussen willis en schwarzenegger te constateren..quote:Op zaterdag 16 juni 2012 21:22 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Een zesje voor het hersenloos special effects vermaak vond ik wel genoeg..
Typische vrouwenfilm toch? Beetje Notebook-achtig.quote:Op zondag 17 juni 2012 01:35 schreef nerdylittlesecrets het volgende:
The Lucky One was wel oke, niet super ofzo. Ik hoef de film ook niet echt nog een keer te zien. Ik geef het een 6.2
Viel me niet echt tegen, maar niet vanwege het verhaal: De setting (tijdens de Grote Depressie) is heel erg mooi neergezet, het begin dat hij bij het circus komt is ook mooi om te zien. Maar het verhaal is uiteraard weer zo standaard en simpel als een plak brood en eerlijk gezegd spat de chemie ook niet echt vanaf. Maar Christoph Waltz zet toch wel een sterke rol neer, beter dan de 2 hoofdrolspelers. Oh, en Hal Holbrookquote:Wanneer Jacob Jankowski, recentelijk tot wees en zwerver veroordeeld, op een passerende trein springt, belandt hij in de wereld van een tweederangs circus dat probeert te overleven tijdens de Grote Depressie. Als student dierengeneeskunde die bijna zijn diploma behaald heeft, krijgt hij de leiding over de menagerie. Daar ontmoet hij Marlena, de mooie ster van de paardenact die getrouwd is met August de dierentemmer. Ook ontmoet hij Rosie, een olifant die zich niet laat trainen... totdat Jacob een manier ontdekt om tot haar door te dringen.
Ja dat dacht ik ook. Het is wel een zo'n zwijmelfilm, maar the Notebook is echt 10x mooier!quote:Op zondag 17 juni 2012 01:37 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Typische vrouwenfilm toch? Beetje Notebook-achtig.
Gezien, aardige film met mooie actie en lokaties, een 7- dank voor de tip.quote:Op donderdag 31 mei 2012 08:19 schreef kawa4 het volgende:
War of the Arrows
[ afbeelding ]
dit soort film vallen bij mij altijd wel in de smaak, ( net zoals hero, three kingdoms, red cliff en vele andere)
deze vond ik toch wat minder als boverstaande,
maar toch een mooie en goede film.
acteerwerk was dik in orde
film locaties zijn in dit soort film altijd wel erg mooi
en de actie was erg mooi verfilmd,
verhaal was wat aan de dunne kant
enige wat ik miste was wat meer informatie over die andere boogschutter, de slechterik
maar voor de rest een top film.
Eens, mooi uitgevoerd, verhaal is wel erg dunnetjesquote:Op donderdag 31 mei 2012 14:15 schreef ChickenMan het volgende:
The Raid: Redemption
Oke. Beste actiefilm van de laatste jaren. De actiescenes zijn zo vet gedaan en ze duren soms ook zo lang dat je denkt van wanneer gaat die persoon nou dood. Wil 'm iedere actiefilm liefhebber ten zeerste aanraden. 8.
zojuist gekeken, echt sicke film!quote:Op zondag 17 juni 2012 13:25 schreef raptorix het volgende:
[..]
Eens, mooi uitgevoerd, verhaal is wel erg dunnetjes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.**SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.6,5/10 (IMDB: 7,7/10???)The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Dan zou ik het einde nog es kijken als ik Scott was.quote:Op maandag 18 juni 2012 17:23 schreef haakon het volgende:
Het is geen prequel, hoor
Heeft de regisseur zelf gezegd.
quote:Op maandag 18 juni 2012 17:16 schreef El_Matador het volgende:
Prometheus (2012), bios, 3D
Deze prequel van Alien, sja. 2 uur lang mooie beelden, dat is het positieve. Verder vooral een slap verhaal, weinig spanning (zeker vergeleken met Alien 1), fouten in de film*, matige karakters, slechte uitbouw** en saai. Net als mijn vrienden lag ik op een gegeven moment in te dommelen.
Gemiste kans, zonde.
*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.**Goed om te lezen dat iemand het toch met me eens is. Overhypte film.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.6,5/10 (IMDB: 7,7/10???)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pas geleden Chernobyl Diaries gezien. Geinig idee, uitwerking wat minder. Maar door de setting heb ik me er nog wel mee vermaakt. Leuke omgeving voor zo'n film, dat Pripyat. De film wordt echter nergens echt eng, je ziet de schrikmomenten mijlenver aankomen.![]()
Best goede film, maar van chemie is inderdaad geen sprake. Heb deze film mogen zien bij de wereldpremière in londen vorig jaar dus voor mij wel speciaal als herinnering.quote:Op zondag 17 juni 2012 02:05 schreef Iemand91 het volgende:
Water for Elephants (2011)
[ afbeelding ]
[..]
Viel me niet echt tegen, maar niet vanwege het verhaal: De setting (tijdens de Grote Depressie) is heel erg mooi neergezet, het begin dat hij bij het circus komt is ook mooi om te zien. Maar het verhaal is uiteraard weer zo standaard en simpel als een plak brood en eerlijk gezegd spat de chemie ook niet echt vanaf. Maar Christoph Waltz zet toch wel een sterke rol neer, beter dan de 2 hoofdrolspelers. Oh, en Hal Holbrook![]()
Ik moet toegeven als ik zo films bekijk dat alles eigenlijk wel een keer verteld is, een origineel verhaal is bijna niet meer te verzinnen geloof ik
'Good enough is better than perfect if it leaves time for fun,'![]()
the lucky one; weer een hele typisch verfilming van een Nicolaas Sparks boek waarvan ik alleen the Note book en a walk to remember echt goed vond. Erg voorspelbaar. Chemie had beter gekund.quote:Op zondag 17 juni 2012 01:35 schreef nerdylittlesecrets het volgende:
The Lucky One was wel oke, niet super ofzo. Ik hoef de film ook niet echt nog een keer te zien. Ik geef het een 6.2'Good enough is better than perfect if it leaves time for fun,'![]()
http://www.imdb.com/title/tt0981072/quote:Op maandag 18 juni 2012 17:53 schreef QEX het volgende:
[..]
the lucky one; weer een hele typisch verfilming van een Nicolaas Sparks boek waarvan ik alleen the Note book en a walk to remember echt goed vond. Erg voorspelbaar. Chemie had beter gekund.
Probeer die eens, die vond ik geniaal!![]()
![]()
Alien (1978)
Verhaal:
Een sleep-bedrijf ontwaakt na een missie richting aarde. Echter is het schip plots van koers veranderd en is de bemanning nog tien maanden verwijderd van huis. Dan onderscheppen zij een noodoproep van wellicht intelligente levensvormen. Met tegenzin volgt de bamanning het signaal naar een planeet. Op deze planeet komen zij uit bij een groot verlaten ruimteschip. In dat ruimteschip bevinden zich coconnen/eieren, en de eerste raakt besmet.
Oordeel:
Ik hield van de heerlijke grain en de te grote lichten en knoppen en ouderwetse computers en mechanica in een anders erg geavanceerde ruimteschip met features zoals "cryostasis". Het contrast was vermakelijk maar erg goed gedaan voor een film uit 1978. vervelend was het onnodig gezoek naar een kat en domme bemanning wat de film dramatisch rekte maar toch wel heel spannend maakte. De volwassen Alien was verder fantastich gedaan.
Ik heb deze film volgens mij pas voor het eerst gezien. Ik dacht altijd dat "Aliens" het eerste deel was namelijk. Toen Ripley in een schip werd ontdekt en terugkwam bij aarde. Deel twee (Aliens) heb ik ook al even doorgekeken (die ga ik vanavond helemaal belijken). En die is weer een flinke verbetering op Alien kwa setup en effects en alles.
Door het zien van Alien (1978) werd mij ook duidelijk dat de bedenker van het verhaal alles al had uitgedacht voordat "Prometheus 2012" werd uitgebracht. Dit is enigszins scary om meerdere redenen. Meestal is een prequal namelijk gebasseerd op een pas later verzonnen stukje verhaal wat oorspronkelijk nooit heeft bestaan. En ook niet hoefde te bestaan. Bij Alien was dat allemaal vantevoren al uitgedacht!
Mijn cijfer: 7.0
iMDB: 8.5
[ Bericht 0% gewijzigd door Schenkstroop op 18-06-2012 18:21:00 ]heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk![]()
Handig topic, ik ga hier ook eens films uit pikken en bekijken haha..
[i]~ The impossible is easy![/i]![]()
bedankt voor de review ik ga hem kijkenquote:Op zaterdag 16 juni 2012 20:49 schreef andreas612 het volgende:
Wrath of the Titans
[ afbeelding ]
Vervolg op 'clash of the titans'. Zeus wordt gevangen genomen om de goden te krachten te bundelen tot 1 kracht (kronos), deze heeft uiteraard geen goede bedoelingen en perseus (zoon van zeus) moet dit zien te voorkomen, hij doet dit samen met de zoon van poseidon en een andere half godin (lekker wijf, speelde ook in james bond dus sowieso een +'je), opzich beetje zelfde concept als 'clash of the titans' maar vetter uitgevoerd vind ik. Mooie veldslag en de special effects zijn echt van 't hoogste niveau![]()
Ik vond het een zeer toffe film, 'k hou ook wel van dit genre en flink wat actie.
IMDB: 6/10
ik: 7,3/10
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman![]()
X-men first class (2011)
het verhaal van de koude oorlog, maar dan in een andere versie, een select aantal mensen zijn door een experiment gemuteerd waardoor deze beschikken over extra gaven (bijv. telepathie, dingen van afstand bewegen, vliegen etc..) uiteraard is er ook een kwaadaardige versie van een mutant die rusland tegen de USA wil opstoken om zo een oorlog te ontketenen, het is aan de goedaardige mutanten om dat niet te laten gebeuren.
Vette film, alhoewel het uiteindelijk toch weer uit komt op goed vs kwaad vind ik dit wel een originele film. Special effects zien er super goed uit, zeker icm de hoeveelheid actie. Het is wel een film waar je van moet houden, mensen die 'the avengers' e.d. niks vinden zullen deze waarschijnlijk ook weinig bekoren. Aangezien er meerdere x-men films zijn verwachtte ik dat ik het niet meteen zou snappen maar deze is gewoon vanaf het begin goed te volgen, het einde vergt echter nog wel een vervolg imo. Al met al een aanrader!
IMDB: 7.8/10
ikke: 7.9/10SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 18-06-2012 21:56:08 ]![]()
Als je van films met Philip Seymour Hoffman houdt kan ik je Capote aanraden, mocht je die nog niet gezien hebben.quote:Op maandag 18 juni 2012 00:04 schreef Jovatov het volgende:
Moneyball
Ik houd van honkbal, ik houd van Philipp Seymour Hoffman en Brad Pitt speelt de laatste jaren al zijn rollen ook uitstekend. Deze drie ingrediënten zouden zomaar een goede film op kunnen leveren. En dat doet het ook. De film vermaakt de volle 113 minuten met een klassieke verhaal van de underdog. Dit alles in perspectief gezet door het achtergrondverhaal van Billy Beane (Brad Pitt). Einde vond ik prima. Enige jammere vond ik dat het karakter van Philipp Seymour Hoffman niet verder uitgewerkt werd. Maar verder heel degelijke film.
IMDb: 7.7
Ik: 8.5![]()
Project X
Komedie over een paar losers die een feest geven zodat ze erbij kunnen horen. Veel tieten, hoewel minder dan verwacht, en niet zo grappig. Wel vermakelijk. Een 5.5Wie dit leest is hek.![]()
Waar halen jullie een goede versie vandaan? Kan niets vinden.quote:Op donderdag 7 juni 2012 23:05 schreef jimjim1983 het volgende:
Serbuan Muat (The Raid: Redemption) (2011)
mager verhaal, veel bloed, erg veel vechten. Iets teveel zelfslekker hard, soms vies en net een tikkeltje te lang.
een 7- en in zn genre een 8, Ong Bak is beter
Forum Opties Forumhop: Hop naar: