Kom op, wees eerlijk, per DM.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 01:50 schreef Lot88 het volgende:
[..]
te veel. Ik ben er ook mee bezig. Maar ik houd mijzelf vol dat ik als strak ben dat mannen mij dan wel zien staan. Terwijl het in de praktijk er niet aan ligt dat mannen mij niet zien staan. Maar dat ik gewoon niet toegangkelijk noch benaderbaar ben..
Eens.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 00:16 schreef El_Matador het volgende:
[..]
We kunnen allemaal van elkaar leren, niet?
Ik doe het niet slecht nee, maar als er dames zijn die je echt leuk vindt (zoals projectje die ik een kontmassage ga geven...), is het ook voor mij handig tips uit te wisselen.
Het lijkt me niet dat we het topic moeten vullen met richard_prfs en andere gevallen waar jij je misschien beter van voelt, maar niet echt opschiet met zelf versieren...
Dat is ook zo ja, een beetje meer is echt niet erg.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 01:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Kom op, wees eerlijk, per DM.
Strak? Ik houd niet van strakke meisjes. Geef mij maar wat vlees.
En heul veeul mannen denken net zo.
Ach, als je zelfbeeld al niet erg hoog is dan is elk pondje een 'paar kilo'...... Same here met mijn moobsquote:Op dinsdag 29 mei 2012 08:46 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat is ook zo ja, een beetje meer is echt niet erg.
Je ziet wel in dat het niet echt aan je lichaam ligt, maar aan je eigen gedrag-uitstraling.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 01:50 schreef Lot88 het volgende:
[..]
te veel. Ik ben er ook mee bezig. Maar ik houd mijzelf vol dat ik als strak ben dat mannen mij dan wel zien staan. Terwijl het in de praktijk er niet aan ligt dat mannen mij niet zien staan. Maar dat ik gewoon niet toegangkelijk noch benaderbaar ben..
Goed eten en sporten en dan ben je ze wel weer kwijt, lijkt me.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 09:53 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Ach, als je zelfbeeld al niet erg hoog is dan is elk pondje een 'paar kilo'...... Same here met mijn moobs
Klopt ik heb eigenlijk gewoon altijd voor de makkelijke weg gekozen.. Gewoon je uiterlijk de schuld geven dan heb je een ''excuus'' voor jezelf.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 10:38 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Je ziet wel in dat het niet echt aan je lichaam ligt, maar aan je eigen gedrag-uitstraling.
Jammer genoeg is dat niet makkelijk om te veranderen. Maar het kan wel degelijk, zeker als je je al bewust bent van het probleem, maar daarvoor moet je wel echt actie ondernemen!
Moobs kunnen ook ergens anders door komen, dan kun je afvallen wat je wil maar is het een hormonale kwestie...quote:Op dinsdag 29 mei 2012 10:41 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Goed eten en sporten en dan ben je ze wel weer kwijt, lijkt me.
Eens.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 08:44 schreef Cassandra87 het volgende:
Lot is een knap meisje. Maar ik snap haar wel. ik ben 70 kg met 167. Niet veel te dik, maar het voelt wel zo. tot en met mijn 17e woog ik 48 kg. Begin dit jaar 78. Dát plaatje blijft
Niet als je dik bent, dan is het ook voor een man een nadeel.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:59 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Eens.
Ik woog ook weinig, ben blij dat ik veel ben aangekomen... dus als man is het een voordeel.
Het is ook geen garantie dat het werkt, maar het tenminste verminderd.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Moobs kunnen ook ergens anders door komen, dan kun je afvallen wat je wil maar is het een hormonale kwestie...
Ja I know, maar ik ben in elk geval blij dat ik geen hele snelle stofwisseling meer heb en dus het ideale gewicht heb bereikt.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 12:00 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Niet als je dik bent, dan is het ook voor een man een nadeel.
Dat heb je zelf in de hand.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 12:01 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ja I know, maar ik ben in elk geval blij dat ik geen hele snelle stofwisseling meer heb en dus het ideale gewicht heb bereikt.
Nu moet ik oppassen om niet te dik te worden.
Jij bent gewoon een lekker dingquote:Ach, als je zelfbeeld al niet erg hoog is dan is elk pondje een 'paar kilo'...... Same here met mijn moobs
Wat een excuusjesmanquote:
Voor een vrouw is 70 kg gewoon veel te veel als ze 1.67 m is. Een man mag wat zwaarder zijn dan een vrouw, maar de meeste vrouwen moeten van vetkleppen ook niets hebben.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:59 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Eens.
Ik woog ook weinig, ben blij dat ik veel ben aangekomen... dus als man zijnde is het een voordeel.
Dat is een kwestie van smaak.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor een vrouw is 70 kg gewoon veel te veel als ze 1.67 m is. Een man mag wat zwaarder zijn dan een vrouw, maar de meeste vrouwen moeten van vetkleppen ook niets hebben.
quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor een vrouw is 70 kg gewoon veel te veel als ze 1.67 m is. Een man mag wat zwaarder zijn dan een vrouw, maar de meeste vrouwen moeten van vetkleppen ook niets hebben.
Je valt juist meer af met cardio. Iemand die te zwaar is en krachttraining gaat doen, ziet er natuurlijk wel snel "opgevuld" uit. Dit in tegenstelling tot bv. een ecto.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:16 schreef kingtoppie het volgende:
Volgens mij zet je als man super snel spieren aan als je te zwaar bent en val je al af met alleen krachttraining.
1kg spier - 50 caloriën per dag extra verbruik.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je valt juist meer af met cardio. Iemand die te zwaar is en krachttraining gaat doen, ziet er natuurlijk wel snel "opgevuld" uit. Dit in tegenstelling tot bv. een ecto.
Hardlopen. Ook gewoon om je hoofd leeg te maken. Ideaal.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:37 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je valt juist meer af met cardio. Iemand die te zwaar is en krachttraining gaat doen, ziet er natuurlijk wel snel "opgevuld" uit. Dit in tegenstelling tot bv. een ecto.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |