Hey wat grappig.quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:25 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Mijn vent gaat met zijn nieuwe baan de route juist andersom doen BEen hij denkt aan een scooter. Fiets is idd te ver helaas.
Oh, nou is het echt tijd dat er hier een "te koop" bordje op het huis komtquote:Op donderdag 31 mei 2012 09:25 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Mijn vent gaat met zijn nieuwe baan de route juist andersom doen BEen hij denkt aan een scooter. Fiets is idd te ver helaas.
quote:Op donderdag 31 mei 2012 13:08 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik wil ook op de fiets naar mijn werk
De fiets heb ik al, conditie ook. Dus.
Met die geiten die helemaal vol van de melk zitten..quote:Op donderdag 31 mei 2012 13:37 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik zou ook wel willen kunnen fietsen
Flauw,sorry, ik weet het
Ik was net bij het geertje met de jongste twee. Blijft toch leuk, ook al hebben we zelf thuis geiten staan ghehe
Oh was dit waar wij ook waren met de kindjes ?quote:Op donderdag 31 mei 2012 13:39 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Met die geiten die helemaal vol van de melk zitten..
Dat ja! Dat je, voor de rotonde verlaat, nog even over je schouder naar het fietspad kijkt en dan heel ver weg een oud vrouwtje ziet fietsen. Daar kun je nog makkelijk voorlangs, denk je dan.quote:Op donderdag 31 mei 2012 14:13 schreef mefke79 het volgende:
die elektrische fietsen zijn eng! Of nou ja, sommige mensen die erop zitten. Die rijden dan een stuk harder dan je van ze verwacht. Als ik een dame van 80+ zie fietsen verwacht ik niet dat ze met 30km/h komt voorbijzetten. Wel dus. Heb al een paar keer goed moeten remmen om een aanrijding te voorkomen.
Je hebt ze tegenwoordig ook in mamafietsen zag ik. Dat lijkt me dan wel lekker, zeker met mijn twee mannen erop.
Zullen we samen op de tandemquote:Op donderdag 31 mei 2012 13:37 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik zou ook wel willen kunnen fietsen
Zou je ook bakfietsen hebben waar volwassenen voorin passen?quote:Op donderdag 31 mei 2012 15:58 schreef Lois het volgende:
[..]
Zullen we samen op de tandemgaan we allebei niet trappen...
Kom je toch even een jas bij me ophalen?quote:Op donderdag 31 mei 2012 18:02 schreef Brighteyes het volgende:
Ik had het vanmorgen zo warm toen ik bij het station aan kwam dat ik mijn jas in mijn fietstas heb gelaten.
En nu zeikt het hier in DH van de regen. En ik heb een witte blouse aan. Met een zwarte bh eronder.Oh joy...
Ik woon slechts 1 tramhalte van cs af....dus die smoes heb je de volgende x niet meer!quote:Op donderdag 31 mei 2012 18:27 schreef Brighteyes het volgende:
Haa, dat was wrsch verder geweest. Ik wer pal.naast cs. Ben redelijk droog over gekomen.
Trui. Die had wat beweging nodig zei zequote:Op donderdag 31 mei 2012 16:51 schreef Lois het volgende:
Ja maar mijn derrière past niet op dat kleine kinderzadeltje hoor![]()
Oe ja TF wie zou ons dan rond fietsen?
Mooi, geregeldquote:Op donderdag 31 mei 2012 19:41 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Trui. Die had wat beweging nodig zei ze
heb je mooi slaap/verf/klus/enz-shirtjes of zoquote:Op donderdag 31 mei 2012 23:24 schreef k_i_m het volgende:
Tis weer eens wat anders dan de H&M, en niet zo duur. Als het verwast dan is het ook geen ramp.
herkenbaar!!quote:Op donderdag 31 mei 2012 23:34 schreef k_i_m het volgende:
Dat waren zo onderhand al mijn shirtjes geworden.
haha! nou vooruit dan maar. spring maar achterop!quote:Op donderdag 31 mei 2012 19:41 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Trui. Die had wat beweging nodig zei ze
+1quote:Op vrijdag 1 juni 2012 00:11 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Kledingkast uitmestenIk ben zo bang dat ik niks meer overhoud
En ik heb geen budget om nieuw te kopen, dus ik steek m`n kop maar weer ff in het zand
+1quote:Op vrijdag 1 juni 2012 00:11 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Kledingkast uitmestenIk ben zo bang dat ik niks meer overhoud
En ik heb geen budget om nieuw te kopen, dus ik steek m`n kop maar weer ff in het zand
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gisteravond met Amber naar de afsluitin van de dag geweest... In een woord WOW!
Youtube maar eens op Disney Dreams..
[ Bericht 4% gewijzigd door Vicky op 01-06-2012 08:15:41 ]♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
bah! hopelijk heb je het ondanks alle tegenslag wél heel erg leuk gehad. Lijkt me niks aan, met een ziek kind naar Disney, ik zou me iig niet echt vermaken geloof ik.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 06:50 schreef Vicky het volgende:
Nee idd.. Tess heeft al vanaf zondag op en aan koorts. Schommelt tussen 37,8 en 39,2. Traanogen, hoesten, snotneus.. En M heeft hetzelfde.. Zijn strontberoerd allebei.
En.hopelijk wordt vandaag de auto gerepareerd...
inderdaad, ik dacht echt 'wat moet dat kosten als 't NIET gratis is voor kinderen onder de 11???'quote:Op vrijdag 1 juni 2012 09:36 schreef livelink het volgende:
Ja, 800 euro is voor een weekend behoorlijk veel. Dat klinkt niet als gratis verblijf voor de kinderen.
Op ong 15 min rijden zitten er wel een paar, even goed zoeken. Heb je alleen de parkeerkosten en entree natuurlijkquote:
we zouden dan 3 dagen gaan (om die 2 nachten heen). en ik zal me nog eens buigen over de mogelijkheden buiten hoogseizoen. maar ze zitten wel allebei al op school en kunnen niet zomaar extra vrij krijgen hiervoor.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 10:23 schreef MeNicole2 het volgende:
In het hoogseizoen zou ik ook niet gaan. Vooral niet als het voor de eerste keer is en je maar 2 dagen gaat. Kans is dat je door de drukte helft van het park niet kunt zien. En dat is zo jammer.
Wij zijn één keer geweest en dat was half november. Niet bepaald hoogseizoen, maar wel veel te druk voor ons. Alles waar we uiteindelijk in zijn geweest hebben we gedaan dankzij het vroegere openingsuur voor de hotelklanten en de fastpass.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 10:23 schreef MeNicole2 het volgende:
In het hoogseizoen zou ik ook niet gaan. Vooral niet als het voor de eerste keer is en je maar 2 dagen gaat. Kans is dat je door de drukte helft van het park niet kunt zien. En dat is zo jammer.
ai, dat klinkt niet echt als iets om naar uit te kijken.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 10:49 schreef livelink het volgende:
Wij zijn één keer geweest en dat was half november. Niet bepaald hoogseizoen, maar wel veel te druk voor ons. Alles waar we uiteindelijk in zijn geweest hebben we gedaan dankzij het vroegere openingsuur voor de hotelklanten en de fastpass.
Dus ik vraag me echt af wanneer je dan wel rustig kunt gaan.
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 10:56 schreef trui het volgende:
ik kwam nog een charmant piercing-plaatje tegen.zoveel mogelijk. tsja je kunt maar een doel hebben!
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 10:56 schreef trui het volgende:
ik kwam nog een charmant piercing-plaatje tegen.zoveel mogelijk. tsja je kunt maar een doel hebben!
Whehehe, dat had ik nog niet eens gezienquote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:01 schreef danic het volgende:
[..]En zijn rechterwang! Heeft ie op een grillplaat gelegen?
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:09 schreef -Spring het volgende:
Ik kan ook niet verkroppen dat ik niet weet wie er in zo'n pak zit.
Dat vind ik gewoon goor.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:17 schreef PM-girl het volgende:
Dan is Plopsaland ook niet zo'n aanrader! Ik heb kabouter klus de hand geschud daar en vermoed dat er een vrouw in zat, met zo'n rank handje. En dan wel zo'n enorme en harige kabouterkop
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |