ik dacht dat jij wel terug zou bijtenquote:Op vrijdag 25 mei 2012 11:53 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Is maar een grapje hoor, ik ga echt niks doen.
dankquote:Op vrijdag 25 mei 2012 11:53 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Is maar een grapje hoor, ik ga echt niks doen.
Camera ophangen bij dat speelveldje en kijken wie het neerlegt? En die persoon dan dat stuk vlees in z'n strot douwenquote:Op vrijdag 25 mei 2012 12:05 schreef simmu het volgende:
oh, waar *ik* woon krijg je op je falie als je je kat binnenhoudt hoor. hier spreek ik ook uit ervaringbij mijn ouders (kinderrijke buurt) legt iemand steeds in de bosjes naast de speelveldjes gifvlees. dus mij hoef je hier niet op aan te spreken.
hier niet hoor. ook niet als je stelselmatig je hond dat laat doen in het kinderspeeltuintjequote:Op vrijdag 25 mei 2012 12:07 schreef oh-oh het volgende:
Tja, van die katten die de hele zandbak volkakken, dat is ook niet fris.
Als je hond er een drol draait en je raapt m niet op krijg je een boete
Nee, dat is waar. Maar om dan dieren te gaan vergiftigen vind ik ook weer zo.. Vergif betekend (meestal) een langzame, pijnlijke doodquote:Op vrijdag 25 mei 2012 12:07 schreef oh-oh het volgende:
Tja, van die katten die de hele zandbak volkakken, dat is ook niet fris.
Katten met honden vergelijken is dan ook een beetje debiel.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 12:07 schreef oh-oh het volgende:
Tja, van die katten die de hele zandbak volkakken, dat is ook niet fris.
Als je hond er een drol draait en je raapt m niet op krijg je een boete
nog buiten dat er altijd wel iemand is die zich ergert aan ofwel de kat, ofwel de hond, als dat faalt het kind en anders kan je altijd emmeren over teveel lawaaiquote:Op vrijdag 25 mei 2012 13:09 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Katten met honden vergelijken is dan ook een beetje debiel.
Nee, nog niet. Ik wacht even op de overlijdensverklaring van de dierenarts. Als ik daarvoor, of voor de hulp die avond nog iets moet betalen presenteer ik de eigenaren van die hond de rekening. Pas als dat geregeld is doe ik aangifte. Anders kost het me nog geld ook.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 11:54 schreef oh-oh het volgende:
Maar ts, ben jij nu zelf wel naar de politie geweest inmiddels??
Hmm ok, ik ben echt heel benieuwd hoe dat gaat lopen. Heeft je da nog actief ingegrepen of niet?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 13:42 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
Nee, nog niet. Ik wacht even op de overlijdensverklaring van de dierenarts. Als ik daarvoor, of voor de hulp die avond nog iets moet betalen presenteer ik de eigenaren van die hond de rekening. Pas als dat geregeld is doe ik aangifte. Anders kost het me nog geld ook.
quote:Op donderdag 24 mei 2012 15:41 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nope, het ergste van alles vond ik dat hulpeloos toekijken en niks kunnen doen.
Ik heb er aan gedacht om zelf een grote hond erbij te nemen, maar toch maar niet gedaan, en nu heb ik ieg nog zelf het gevoel dat ik veiliger ben dan zonder mes.
Zoals ik al zei, ik hoop het nooit te hoeven gebruiken.
Maar ik weet wel hoe het moet indien nodig.
Dankje!quote:Op vrijdag 25 mei 2012 23:41 schreef Nies het volgende:
Zulke liefdevolle topics over moppie....
Heb dit topic vijf keer geopend en weer gesloten, verschrikkelijk, wat een verdriet.
Heel, heel veel sterkte met zo'n immens verlies, zo'n verdriet!
Wat jullie ook mogen beslissen qua aangifte ed.....
Ik hoop dat jullie met de tijd met een glimlach terug kunnen denken aan jullie lieve moppie, aan jullie herrinneringen aan haar, zo lief als ze was
Ben ik het volledig met je eensquote:Op zaterdag 26 mei 2012 16:31 schreef CesarMilan het volgende:
Zo zie je maar weer... Een hond geeft je terug wat je hem geeft...
Nou... als een waakhond moet je volgens mij de tuin en het huis bewaken, niet de straat.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 20:12 schreef oh-oh het volgende:
Als jouw ma die hond kon commanderen weet je juist dat hij heel goed opgevoed is juist, alleen was het terrein niet goed afgezet
Het kan ook, bij ons in het park lopen er 2 rond, eentje van een man die hem altijd los heeft wat IEDERE keer maar net goed gaat.. Die hond komt elke keer al blaffend en grommend op ons af gerend.. Die andere is gewoon een 'lompe loebas'.. Doet (voorzover) geen vlieg kwaad en speelt gewoon als een hond met de rest.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 08:44 schreef Yellowcard het volgende:
1 dag nadat ik dit bericht had gelezen mailde mijn moeder me dat haar Jack Russell leuk gespeeld had met een Rottweiler. Ik schrok er wel van maar volgens haar was de Rottweiler heel lief. Van Jack Russells zeggen mensen wel dat ze in grote lijnen hetzelfde karakter hebben maar voor Rottweilers geldt dat kennelijk niet. Ik heb haar wel dit bericht laten lezen en gezegd voorzichtig te zijn met deze grote honden omdat ze dus ook heel anders kunnen reageren.
[ afbeelding ]
Wtf!!!quote:Op zondag 27 mei 2012 11:06 schreef blup het volgende:
[..]
Het kan ook, bij ons in het park lopen er 2 rond, eentje van een man die hem altijd los heeft wat IEDERE keer maar net goed gaat.. Die hond komt elke keer al blaffend en grommend op ons af gerend.. Die andere is gewoon een 'lompe loebas'.. Doet (voorzover) geen vlieg kwaad en speelt gewoon als een hond met de rest.
Kan me aardig ergere aan mensen die 'stoere' rassen kopen zonder daar ook maar iets verstand van te hebben.. Noem bijvoorbeeld tokkiehond pursang, de stafford.
Mijn hond is 1x gegrepend door een mechelse, out-of-the-blue, vol in de aanval.. Kaken in de nek en schudden om te doden. Gelukkig kon ik zijn hond van bowie afkrijgen wat mij een klap met een riem gekost heeft, ik moest van zijn hond afblijven. :x..
En ja, het ligt voor 90% aan de baas. Mijn oom had een mechelse die wist wat bijten is (KNPV PH1/2) maar je kan hem gewoon bij kinderen of andere honden laten. Inmiddels issie overleden, geen bijt incident geweest
Ik heb wel eens een aggresieve herder met mijn been weggedrukt die mijn twee kleine hondjes wilde aanvallen. Mijn handen kon ik niet gebruiken waar daar had ik de riemen in met aan het uiteinde mijn hondjes die als in een zweefmolen rondraaiden.....durft dat mens(wat dus helemaal niet ingreep) ook nog te beweren dat ik haar hond een klap had gegeven.....gelukkig voor haar ben ik niet voor lichamelijk geweld tegen mensen ander had zij klappen gehad op dat moment.quote:Op zondag 27 mei 2012 11:06 schreef blup het volgende:
[..]
Het kan ook, bij ons in het park lopen er 2 rond, eentje van een man die hem altijd los heeft wat IEDERE keer maar net goed gaat.. Die hond komt elke keer al blaffend en grommend op ons af gerend.. Die andere is gewoon een 'lompe loebas'.. Doet (voorzover) geen vlieg kwaad en speelt gewoon als een hond met de rest.
Kan me aardig ergere aan mensen die 'stoere' rassen kopen zonder daar ook maar iets verstand van te hebben.. Noem bijvoorbeeld tokkiehond pursang, de stafford.
Mijn hond is 1x gegrepend door een mechelse, out-of-the-blue, vol in de aanval.. Kaken in de nek en schudden om te doden. Gelukkig kon ik zijn hond van bowie afkrijgen wat mij een klap met een riem gekost heeft, ik moest van zijn hond afblijven. :x..
En ja, het ligt voor 90% aan de baas. Mijn oom had een mechelse die wist wat bijten is (KNPV PH1/2) maar je kan hem gewoon bij kinderen of andere honden laten. Inmiddels issie overleden, geen bijt incident geweest
Mijn god wat een hoeveelheid. Bron?quote:Op maandag 28 mei 2012 22:09 schreef HetKlusKonijn het volgende:
jaarlijks ongeveer 15.000 bijtincidenten zijn waar het ziekenhuis aan te pas komt?
Alhier: http://www.raadvanbeheer.(...)n_in_perspectief.pdfquote:Op maandag 28 mei 2012 23:14 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
Mijn god wat een hoeveelheid. Bron?
quote:Risico en risicobeleving
Wanneer het aantal ernstige verwondingen door hondenbeten wordt vergeleken met andere
ongevallen in de privésfeer of bij de vrijetijdsbesteding blijkt dat het risico zowel in absolute
als in relatieve zin klein is. Hondenbeten zijn jaarlijks verantwoordelijk voor 1,2 sterfgevallen,
230 opnames in een ziekenhuis en 7000 behandelingen bij een afdeling voor spoedeisende
hulp. Het beoefenen van sport resulteert in 11 doden per jaar en 160.000 behandelingen bij
afdelingen voor spoedeisende hulp; doe het zelf activiteiten zijn verantwoordelijk voor 23,5
sterfgevallen per jaar en 30.000 behandelingen bij een spoedeisende hulp.
In een op feiten gebaseerde benadering wordt het risico van een gebeurtenis gemeten aan de
hand van de door de gebeurtenis jaarlijks toegevoegde kans op overlijden van een individu.15
Voor de gebeurtenis 'overlijden door hondenbeet' is deze kans ongeveer 1 op 13 miljoen. Dat
is zeer klein, maar de berekende objectieve kans op overlijden is slechts een van de vele aspecten
die bepalen hoe de burger een risico beleeft.
Het blijven kutbeesten. Allemaal.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:10 schreef erodome het volgende:
Sorry dat ik er steeds zo op inspring, maar als eigenaar van zo'n grote hond vind ik het erg jammer dat er gesproken wordt over die beesten in de zin van eng en onbetrouwbaar.
Als eigenaar van een grote hond weet ik hoe lastig het is om te zorgen dat je hond niet met de nek aangekeken wordt, van mensen die in een boog eromheen lopen tot (passief) agressief gedrag.
Dit geld ook voor de pit typjes trouwens.
Dat maakt dat veel grote honden minder goed gesocialiseerd zijn dan de eigenaar zou willen, want al snel zijn ze aardig groot en dan willen mensen ineens niet meer dat die hond dichtbij komt, niet met hun hondje speelt en dat soort dingen, die ik wel kan begrijpen soms, maar goed is het niet.
Ik heb het geluk gehad een hele leuke hondenschool te hebben die me heeft geholpen met die latere socialisatie, in die gevoelige pubertijd, toen het mormel dus al een ruime 40 kilo woog.
Maar gewoon op straat en op het hondenveld was dat onmogelijk, als ik alleen daarop had kunnen leunen dan was hij niet zo goed gesocialiseerd geweest, ja als kleine tijgerpup, waarin hij dan vooral had geleerd dat iedereen er voor zijn plezier was, want toen vond iedereen hem superschattig.
Ga er dus niet te makkelijk vanuit dat die grote hond wel een rotzak zal zijn, is de hond gewoon ontspannen, niet heel wild, niet dreigend in zijn lichaamstaal, laat hem dan gewoon bij je hond, net als je die golden bij je hond zou laten.
Het is erg goed voor die grote hond, het is ook goed voor je kleine hond, die net zo goed als die grote moet leren omgaan met het verschil.
Cavia aan een touwtje....en iedereen denkt dat hij/zij de eerste is die het zegt en dus bijzonder origineel is.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:14 schreef oh-oh het volgende:
Nou ja, als eigenaar van kleine honden loop ik tegen dezelfde vooroordelen aan hoor, het zullen wel kutkeffertjes wezen, ze zullen wel verwend zijn, daar hoef je niet mee te wandelen, die kunnen op een kattenbak etc etc.
Met goldens en jr's pas ik wel op trouwens, zowel die baasjes als die honden geven vaak valse signalen af, hoe vaak ik al niet een jr uit een chinees heb moeten trekken![]()
Maar goed, als eigenaar van kleine sociale honden krijg je evengoed elke keer diezelfde crap te horen over dat kleine hondjes aanvallen en jakkeren en uitdagen, ook als dat niet zo is.
Dat hoort nu eenmaal bij het hebben van een hond en als ik dat niet aan had willen horen had ik beter gewoon een jr of een golden kunnen nemen geloof ik, daar is geen commentaar op
Ik krijg af en toe de neiging om te zeggen "Geef maar even een middag aan mij en u krijgt een sociaal hondje terug". Al die lui die er constant mee op de arm lopen en maar belonen als het kreng uitvalt naar mensen en andere dieren.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:18 schreef oh-oh het volgende:
Overigens zul je mij nooit horen jammeren over het feit dat je als eigenaar van chihuahua's al snel wordt uitgemaakt voor iemand die zijn honden niet opvoedt, sterker nog, ik schaam me dood voor al die klote niet opgevoede kutkeffertjes en spreek die eigenaren daar echt bijna altijd op aan, dat ze die krengen ook wel ff op kunnen voeden
Ik spreek mensen met grote honden die niet netjes zijn er ook op aan, heb al meerdere doorgestuurd naar de hondenschool, ben alleen bang dat geen een is gegaanquote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:18 schreef oh-oh het volgende:
Overigens zul je mij nooit horen jammeren over het feit dat je als eigenaar van chihuahua's al snel wordt uitgemaakt voor iemand die zijn honden niet opvoedt, sterker nog, ik schaam me dood voor al die klote niet opgevoede kutkeffertjes en spreek die eigenaren daar echt bijna altijd op aan, dat ze die krengen ook wel ff op kunnen voeden
Nou ja dat dus.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:20 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik krijg af en toe de neiging om te zeggen "Geef maar even een middag aan mij en u krijgt een sociaal hondje terug". Al die lui die er constant mee op de arm lopen en maar belonen als het kreng uitvalt naar mensen en andere dieren.Het is een hond en niet je kind.
quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:23 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik spreek mensen met grote honden die niet netjes zijn er ook op aan, heb al meerdere doorgestuurd naar de hondenschool, ben alleen bang dat geen een is gegaan
Maar jouw hondjes mogen spelen met andere honden, als mijn plork van anderhalf jaar aan komt met zijn lange sliertpoten dan worden kleine hondjes van de grond gegraait(maar goed dat ik hem streng geleerd heb nooit tegen mensen aan te springen) en gaan mensen aan de kant.
Dat zijn niet echt de lessen die je wil voor je jonge hond in de puberteit, dat mensen aan de kant gaan voor je.
Het is niet leuk als je hondjes als irri gezien worden, maar iemand helemaal wit zien wegtrekken omdat die op het smalle paadje er niet met een boog omheen kan is ook niet leuk. Dan leg ik hem af, ga er op mijn hurken naast zitten en laat het bange mens langs, of ik loop zelfs terug naar waar meer ruimte is als de angst te groot is.
Daar moet je dan ook je hond nog eens mee om leren gaan.
Ja maar goed, dat zijn nou eenmaal nadelen van een grote hond, kleine hond, grote hond, het heeft alletwee zn voor en nadelen. Die van mij worden in een seconde doodgebeten , daar hoef jij dan weer niet bang voor te zijn.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:23 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik spreek mensen met grote honden die niet netjes zijn er ook op aan, heb al meerdere doorgestuurd naar de hondenschool, ben alleen bang dat geen een is gegaan
Maar jouw hondjes mogen spelen met andere honden, als mijn plork van anderhalf jaar aan komt met zijn lange sliertpoten dan worden kleine hondjes van de grond gegraait(maar goed dat ik hem streng geleerd heb nooit tegen mensen aan te springen) en gaan mensen aan de kant.
Dat zijn niet echt de lessen die je wil voor je jonge hond in de puberteit, dat mensen aan de kant gaan voor je.
Het is niet leuk als je hondjes als irri gezien worden, maar iemand helemaal wit zien wegtrekken omdat die op het smalle paadje er niet met een boog omheen kan is ook niet leuk. Dan leg ik hem af, ga er op mijn hurken naast zitten en laat het bange mens langs, of ik loop zelfs terug naar waar meer ruimte is als de angst te groot is.
Daar moet je dan ook je hond nog eens mee om leren gaan.
Ik heb dit dus totaal niet, nooit gehad ookquote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:10 schreef erodome het volgende:
Sorry dat ik er steeds zo op inspring, maar als eigenaar van zo'n grote hond vind ik het erg jammer dat er gesproken wordt over die beesten in de zin van eng en onbetrouwbaar.
Als eigenaar van een grote hond weet ik hoe lastig het is om te zorgen dat je hond niet met de nek aangekeken wordt, van mensen die in een boog eromheen lopen tot (passief) agressief gedrag.
Dit geld ook voor de pit typjes trouwens.
Begin nu te begrijpen waar die Blackberry snollen met een te grote muil vandaan komenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:20 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik krijg af en toe de neiging om te zeggen "Geef maar even een middag aan mij en u krijgt een sociaal hondje terug". Al die lui die er constant mee op de arm lopen en maar belonen als het kreng uitvalt naar mensen en andere dieren.Het is een hond en niet je kind.
Ik kom hier ook wel eens chi's((+ kruisingen e.d.) tegen in de buurt en die deden dan heel stoer tegen de mijne terwijl die van mij ze staan aan te staren met een blik"Wat moet je nou met die drukte"quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:26 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou ja dat dus.
Ik kan er echt slecht tegen, alleen afgelopen week alweer 2 keer de discussie gevoerd met mensen met "tea-cupjes" ( uiteraard bleek achteraf beide hondjes zonder stamboom en zo, want dat vonden ze maar flauwekul ) op de arm die zeiden dat Kees zeker een nepperd was want ze is wel groot heEn een meisje uit de buurt met een chi en een york die de straat altijd oversteekt omdat dr honden zo flippen als ze een andere hond zien. Die van mij staan dan alle 4 heel meewarig te kijken naar die honden die bijna doodblijven van in hun fittie
Dat meisje zei dat ze zo jaloers was dat die van mij zo braaf waren en dat ze zich zo schaamde voor die van haar. Toen heb ik wel gezegd dat ik haar dan ook nog nooit een poging heb zien ondernemen om die honden te corrigeren of wat dan ook
"Het is mijn kind"...nee muts van 17-18-19, het is een hondquote:Op dinsdag 29 mei 2012 12:02 schreef oh-oh het volgende:
Meisje uit de buurt zei toen ik zei dat die van mij echt een veeg zouden krijgen als ze zo tekeer zouden gaan ja maar dan piept ie echt hard das zielig
![]()
Neem dan gewoon geen hond en laat je volblaffen met jong of zo
Mijn hond is geen wapen, in het geheel niet zelfs.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]![]()
Koop dan niet zo'n raar beest. Als ik met een honkbalknuppel door een smal pad in het bos ga lopen zullen mensen ook wit wegtrekken. Al is die knuppel eigenlijk heel lief en ga ik er wat ballen mee wegmeppen.
Je hond is een wapen. Mensen zien dat en dat bevalt ze, heel gek, helemaal niks. Dat gevoel wordt versterkt omdat het wapen 9 van de 10 keer in handen ligt van een pauper met het verstand van een 4 jarige.
Nee, maar mijn hond is sterker dan de meeste honden, wat ook gewoon een nadeel is. Al jong was hij sterker dan de meeste en helaas is het toch echt zo dat er veel lastige honden rondlopen die macho doen of erger willen. Dat moet je allemaal zien te verkomen, want als er iets is wat je niet wil dan zijn het succeservaringen en die dan ook nog vroeg, dan krijg je zeer nare honden namelijk.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 11:28 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja maar goed, dat zijn nou eenmaal nadelen van een grote hond, kleine hond, grote hond, het heeft alletwee zn voor en nadelen. Die van mij worden in een seconde doodgebeten , daar hoef jij dan weer niet bang voor te zijn.
Nee dat is een Ridgeback.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 12:59 schreef Luxuria het volgende:
Heeft een Tosa zo'n streep haren op zijn rug die tegen de groeirichting in groeit zeg maar?
Helaas zijn een aantal chi-bazen debiel, ik wil hierbij mijn excuses maken.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 12:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik heb heel veel met honden te maken en ben alleen nog maar gebeten door kleine honden. Meermalen door van die ... Chihuahua's
Ik zeg niet dat mijn hond echt perfect opgevoed is. Maar sommige mensen doen er helemaal geen moeite voor.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 13:14 schreef trovey het volgende:
[..]
Helaas zijn een aantal chi-bazen debiel, ik wil hierbij mijn excuses maken.Je zou gek zijn op mijn hondje.
Dit was hem als baby met mijn oudste golden:quote:Op dinsdag 29 mei 2012 12:59 schreef Luxuria het volgende:
Heeft een Tosa zo'n streep haren op zijn rug die tegen de groeirichting in groeit zeg maar?
Ik vind hem mooi !quote:Op dinsdag 29 mei 2012 14:08 schreef erodome het volgende:
[..]
Dit was hem als baby met mijn oudste golden:
[ afbeelding ]
En dit is hem wat meer volwassen:
[ afbeelding ]
Wel grappig om gewoon nogsteeds je eigen hond tegen te komen op het net
Zo'n hond heb ik trouwens nu, dit is niet de mijne hoor
[ afbeelding ]
Dat is goed nieuws!quote:Op dinsdag 29 mei 2012 14:10 schreef oh-oh het volgende:
Ik kwam vandaag voor het eerst sinds Karel doodgebeten is weer een bordeauxdog tegen op straat, we liepen op dezelfde stoep, goddank reageerden die van mij totaal niet op die hond, dat was dan weer een mooie meevaller
Wat een opluchting.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 14:10 schreef oh-oh het volgende:
Ik kwam vandaag voor het eerst sinds Karel doodgebeten is weer een bordeauxdog tegen op straat, we liepen op dezelfde stoep, goddank reageerden die van mij totaal niet op die hond, dat was dan weer een mooie meevaller
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |