Nooit geweest ook, we gaan 422 en HMF voordragen. We zoeken alleen nog steun van de psv-ersquote:Op woensdag 23 mei 2012 12:57 schreef Littlerabbit het volgende:
Marcel is geen mod meer?. Ik had net t-shirts aangeschaft en alles![]()
Die gasten moet je niet naar luisteren die hebben guitarist toch al? En die vinden toch NIEMAND goed dus fuck hunquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:03 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nooit geweest ook, we gaan 422 en HMF voordragen. We zoeken alleen nog steun van de psv-ers
Dan loopt hij 24/7 met een stijve rond...quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:04 schreef Typisch het volgende:
422 moet je écht niet willen. Dan slaapt hij niet meer.
Je weet niet hoe graag ik dat zou willen...quote:
Jij hebt het goed voor elkaar.quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:09 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Je weet niet hoe graag ik dat zou willen...
Ben zelfs voor de lunch niet buiten geweest, mijn secretaresse heeft broodjes gehaald.
Neuh, was liever lekker naar buiten gegaan. Maar ik ben met finetunen van een presentatie bezig.quote:
quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:17 schreef stevenmac26 het volgende:
Uwv gebeld en aangemeld en waarschijnlijk binnen 4 weken geld
Cool, net op tijd voor de zomerfestivalsquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:17 schreef stevenmac26 het volgende:
Uwv gebeld en aangemeld en waarschijnlijk binnen 4 weken geld
Bijna 3 maanden als ik het over 4 weken hebquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:19 schreef Bieks het volgende:
[..]dus hoe lang heeft die episode nou geduurd in totaal?
inderdaadquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:19 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Cool, net op tijd voor de zomerfestivals
Waar ben je, ik ben al met 112 aan de lijn?quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nee, buiten is gevaarlijk net vol in een brandnetel gegrepen
Het voordeel is wel dat je als het goed is de volle 13 weken van het UWV krijgt omdat die eikels het faillissement zo laat hebben aangevraagd als ze maar erkennen dat je ontslag onrechtmatig was.quote:
Dat is er niet.quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:42 schreef DonRaja het volgende:
Ok, ga een presentatie geven over het nut van een gealigneerd e-HR beleid
Wel voor mij, want wij implementeren de oplossingquote:
Wutquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:41 schreef The_Groove het volgende:
Godverdomme waarom ging ik vanochtend met mn jas weg. Hete shite!
Nee, dat is er echt niet.quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:50 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Wel voor mij, want wij implementeren de oplossing![]()
Maar nu ga ik echt richting meetingroom
Ja, fucking blond momentje...loop nu al de halve dag met dat ding over mn arm rond.quote:
Zweet de binnenkant van je elleboog al?quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:55 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Ja, fucking blond momentje...loop nu al de halve dag met dat ding over mn arm rond.
Niet alleen de binnenkant van mn elleboog....quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:55 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Zweet de binnenkant van je elleboog al?
Stel je voor dat je aan je thesis moetquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:56 schreef Caland het volgende:
Vraag me meer af waarom ik met dit weer kansloze projecten, SLB-verslagen en presentaties aan het maken/voorbereiden ben.
Plakzak!quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:58 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Niet alleen de binnenkant van mn elleboog....
Heb ze toch weten te overtuigen: eHR biedt een robuuste doch flexibele oplossing in de complexe materie van het HR-landschap. eHR is niet enkel een zeer toegankelijke, laagdrempelige optie voor uw medewerkers en managers, het zorgt er tevens voor dat het persoonlijke karakter van uw HR administratie gewaarborgd blijft.... en dat een uur langquote:
Nu kan je mooi buiten zitten en lerenquote:Op woensdag 23 mei 2012 14:54 schreef Tjacka het volgende:
Heb vanavond een tentamen dacht ik mooi leren op school etc.
Ben ik mijn college kaart vergeten.
wtf is eHRquote:Op woensdag 23 mei 2012 15:05 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Heb ze toch weten te overtuigen: eHR biedt een robuuste doch flexibele oplossing in de complexe materie van het HR-landschap. eHR is niet enkel een zeer toegankelijke, laagdrempelige optie voor uw medewerkers en managers, het zorgt er tevens voor dat het persoonlijke karakter van uw HR administratie gewaarborgd blijft.... en dat een uur lang
internet human resourcequote:
Laagdrempelig, en dan zo'n uitleg.quote:Op woensdag 23 mei 2012 15:05 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Heb ze toch weten te overtuigen: eHR biedt een robuuste doch flexibele oplossing in de complexe materie van het HR-landschap. eHR is niet enkel een zeer toegankelijke, laagdrempelige optie voor uw medewerkers en managers, het zorgt er tevens voor dat het persoonlijke karakter van uw HR administratie gewaarborgd blijft.... en dat een uur lang
Een portaal oplossing voor personeelsadministraties: medewerkers kunnen via een portaal verlof aanvragen (en managers goedkeuren), salarisstroken opvragen, etc.quote:
Moet laagdrempelig zijn voor 'simpele' medewerkers, niet voor de directiequote:Op woensdag 23 mei 2012 15:11 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Laagdrempelig, en dan zo'n uitleg.
De vraag is of die ook niet veel meer hadden aan een laagdrempelige uitlegquote:Op woensdag 23 mei 2012 15:13 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Moet laagdrempelig zijn voor 'simpele' medewerkers, niet voor de directie
Dat ze overtuigd zijn betekent nog niet dat we het contract hebben... Er gaan nog minstens twee 'beslis-organen' overheen. Maar daar hoef ik niks voor te presenteren, enkel kosten/baten plaatje doormailen.quote:Op woensdag 23 mei 2012 15:14 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
De vraag is of die ook niet veel meer hadden aan een laagdrempelige uitlegMaar goed gedaan hoor Ranja we zijn trots op je!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |