Hoezo moet daar uitleg/verantwoording over gegeven worden¿quote:
Meer post dan hij doorgaans in een jaar krijgt.quote:Op woensdag 23 mei 2012 10:07 schreef Hephaistos. het volgende:
Zo zo, dus je hebt twee keer een briefje gehad. Moet een flinke schok zijn geweest
Hij poste daarna: Flame On!quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:04 schreef wise het volgende:
[..]
Hoezo moet daar uitleg/verantwoording over gegeven worden¿
Als je het wel bent is het geen discussie, maar zodra iemand het niet is moet je gelijk uitgaan leggen waarom niet.
Tis een keuze die je kan maken, niet moet
Zaten 2 boete's bij en een brief van de Univé, crewlid.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:04 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Meer post dan hij doorgaans in een jaar krijgt.
Vervelende FP'er
![]()
ik niet, maar vind het raar dat als je geen donor bent, dat je jezelf moet verdedigen / verantwoorden, terwijl als je wel donor bent dat het goed is.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:06 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Heb je er een probleem mee dat ik iemand vraag waarom hij geen donor is?
quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:08 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Zaten 2 boete's bij en een brief van de Univé, crewlid.
inderdaad zo krom, en van die kanker infantielen die roepen GEEN DONOR IS NIET ONTVANGEN, zonder enige onderbouwing te kunnen geven of zich inleven in de ander (moet vice versa ook natuurlijk)quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:08 schreef wise het volgende:
[..]
ik niet, maar vind het raar dat als je geen donor bent, dat je jezelf moet verdedigen / verantwoorden, terwijl als je wel donor bent dat het goed is.
Vaak zeggen mensen dan maar gewoon ja op de vraag of ze donor zijn om van dat soort gezeik af te komen.
Triest eigenlijk....
Er is geen "goed" of "fout" bij dit soort keuzes, maar ik vind dat als iemand geen donor wil worden dat diegene dan ook geen recht heeft op andermans organen als hij of zij dat nodig blijkt te hebben.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:08 schreef wise het volgende:
maar vind het raar dat als je geen donor bent, dat je jezelf moet verdedigen / verantwoorden, terwijl als je wel donor bent dat het goed is.
preciesquote:Op woensdag 23 mei 2012 11:10 schreef leeell het volgende:
[..]
inderdaad zo krom, en van die kanker infantielen die roepen GEEN DONOR IS NIET ONTVANGEN
quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:11 schreef Xenzo het volgende:
[..]
Er is geen "goed" of "fout" bij dit soort keuzes, maar ik vind dat als iemand geen donor wil worden dat diegene dan ook geen recht heeft op andermans organen als hij of zij dat nodig blijkt te hebben.
Zullen we afspreken met elkaar dat we elkaars keuzes en meningen respecteren? Daarbij is schelden met het woord "kanker" een teken dat u duidelijk te dom bent om zelfstandig te mogen schijten.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:10 schreef leeell het volgende:
van die kanker infantielen die roepen GEEN DONOR IS NIET ONTVANGEN
Maar je kan het ook omdraaien, belachelijk om niet donor te worden als je daar een leven mee kan redden.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:13 schreef wise het volgende:
[..]belachelijk natuurlijk. Als je daarmee een leven zou kunnen redden maakt het geen fuck uit of iemand donor is of niet
het had genuanceerder gekund, elke mening is toegestaan, mits proper onderbouwtquote:Op woensdag 23 mei 2012 11:14 schreef Xenzo het volgende:
[..]
Zullen we afspreken met elkaar dat we elkaars keuzes en meningen respecteren? Daarbij is schelden met het woord "kanker" een teken dat u duidelijk te dom bent om zelfstandig te mogen schijten.
waarom, als degene nou een goede reden heeftquote:Op woensdag 23 mei 2012 11:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Maar je kan het ook omdraaien, belachelijk om niet donor te worden als je daar een leven mee kan redden.
Lijkt me niet meer dan logisch dat iemand die zelf donor is zich afvraagt waarom een ander het niet zou zijn, en iemand die geen donor is zich afvraagt waarom een ander het wel zou zijn.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:08 schreef wise het volgende:
[..]
ik niet, maar vind het raar dat als je geen donor bent, dat je jezelf moet verdedigen / verantwoorden, terwijl als je wel donor bent dat het goed is.
Vaak zeggen mensen dan maar gewoon ja op de vraag of ze donor zijn om van dat soort gezeik af te komen.
Triest eigenlijk....
Noem me een goeie reden dan. Heb je, je organen nog nodig na je dood?quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:14 schreef leeell het volgende:
[..]
waarom, als degene nou een goede reden heeft
nee, maar je gemoedsrust ,als je niet kan leven met het idee dat, dat je het heilschennis vind van het enige dat je nalaat ?quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:15 schreef Argo het volgende:
[..]
Noem me een goeie reden dan. Heb je, je organen nog nodig na je dood?
das een keuze die je mag maken. Hoeft niet.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Maar je kan het ook omdraaien, belachelijk om niet donor te worden als je daar een leven mee kan redden.
hoezo moet er een reden zijn¿ Als men het niet wil....quote:
Atheist en nee presentquote:Op woensdag 23 mei 2012 11:19 schreef DonJoris het volgende:
Waarom zijn en zoveel mensen voor het doneren van organen, ik was in de veronderstelling dat er veel meer christengekkies op dit forum zaten die hun organen in het hiernamaals nodig hebben.
Stelletje atheïsten.
En de gemoedsrust dat je een leven red? Persoonlijk denk ik dat het doneren wat transparanter moet worden, niet zo van we plukken je leeg. Ik zelf ben ook geen donor maar in principe als ik dood ben maak ik me toch nergens druk om. Dit onderwerp ligt zo gevoelig omdat het gepaard aan dood gaat, althans dat is wat ik persoonlijk denk.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:16 schreef leeell het volgende:
[..]
nee, maar je gemoedsrust ,als je niet kan leven met het idee dat, dat je het heilschennis vind van het enige dat je nalaat ?
Dat kan maar dan wel willen dat zij een donor krijgen als ze het nodig hebben. Dat is een beetje hypocriet.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:17 schreef wise het volgende:
[..]
hoezo moet er een reden zijn¿ Als men het niet wil....
ik heb meer gemoedsrust van het idee dat k met rust gelaten wordt (lees met 120 km/u leeggelepeld richting ontvanger)quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:20 schreef Argo het volgende:
[..]
En de gemoedsrust dat je een leven red? Persoonlijk denk ik dat het doneren wat transparanter moet worden, niet zo van we plukken je leeg. Ik zelf ben ook geen donor maar in principe als ik dood ben maak ik me toch nergens druk om. Dit onderwerp ligt zo gevoelig omdat het gepaard aan dood gaat, althans dat is wat ik persoonlijk denk.
[..]
Dat kan maar dan wel willen dat zij een donor krijgen als ze het nodig hebben. Dat is een beetje hypocriet.
Tja, dan is het maar hypocriet. Dat maakt niets uit als je in het ziekenhuis ligt.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:20 schreef Argo het volgende:
Dat kan maar dan wel willen dat zij een donor krijgen als ze het nodig hebben. Dat is een beetje hypocriet.
Hmm maar dood is dood? Wie weet komen er grafrovers die je grafsteen kapot slaan, en je kist openmaken om waardevolle spullen te zoeken. Dus vertel maar tegen je familie dat ze je geen ring om je vinger doen, want misschien snijden ze je vinger wel af voor die ring.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:21 schreef leeell het volgende:
[..]
ik heb meer gemoedsrust van het idee dat k met rust gelaten wordt (lees met 120 km/u leeggelepeld richting ontvanger)
dan het feit dat ik wellicht een goed iemands leven red
Ik zeg ook niet dat het uit maakt. Ik zeg alleen dat het hypocriet is. Maar dat is bijna iedereen uitzondering buiten beschouwing gelaten.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:22 schreef wise het volgende:
[..]
Tja, dan is het maar hypocriet. Dat maakt niets uit als je in het ziekenhuis ligt.
Ik las overigens in de Donald Duck dat de bodybuilderclub een groepsreis naar Anabolie boekte. Vond ik wel leuk gevonden.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:26 schreef drumstickNL het volgende:
Ach, aan mijn organen hebben ze toch niks door alle steroïden die ik neem.
drogredenatie.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:26 schreef Argo het volgende:
[..]
Hmm maar dood is dood? Wie weet komen er grafrovers die je grafsteen kapot slaan, en je kist openmaken om waardevolle spullen te zoeken. Dus vertel maar tegen je familie dat ze je geen ring om je vinger doen, want misschien snijden ze je vinger wel af voor die ring.
Ik heb de nieuwste nog niet binnen.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:26 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik las overigens in de Donald Duck dat de bodybuilderclub een groepsreis naar Anabolie boekte. Vond ik wel leuk gevonden.
Of nog erger: een necrofiel die de doden een bezoekje brengt.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:26 schreef Argo het volgende:
Hmm maar dood is dood? Wie weet komen er grafrovers die je grafsteen kapot slaan, en je kist openmaken om waardevolle spullen te zoeken. Dus vertel maar tegen je familie dat ze je geen ring om je vinger doen, want misschien snijden ze je vinger wel af voor die ring.
Wat is dan de drogreden?quote:
Niet aan gedacht maar dit kan.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:29 schreef Xenzo het volgende:
[..]
Of nog erger: een necrofiel die de doden een bezoekje brengt.
jij neemt aan dat ik grafroof gelijk stel aan het feit dat een paar ziekenhuis broeders me sowieso leeglepelen, tuurlijk kan je je niet weren tegen alles, maar je stemt toch ook niet in met grafroof, het is allemaal niet het zelfdequote:Op woensdag 23 mei 2012 11:31 schreef Argo het volgende:
[..]
Wat is dan de drogreden?
[..]
Niet aan gedacht maar dit kan.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:26 schreef Argo het volgende:
Hmm maar dood is dood? Wie weet komen er grafrovers die je grafsteen kapot slaan, en je kist openmaken om waardevolle spullen te zoeken. Dus vertel maar tegen je familie dat ze je geen ring om je vinger doen, want misschien snijden ze je vinger wel af voor die ring.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:29 schreef Xenzo het volgende:
Of nog erger: een necrofiel die de doden een bezoekje brengt.
quote:
Volstrekt onjuist.quote:Op woensdag 23 mei 2012 10:51 schreef firebladex het volgende:
Ze halen je organen eruit terwijl je levend bent. DIt staat zwart-op wit vast. In principe ben je nog te redden echter beslissen de dokters (als je donor bent) te laten sterven en je organen in beslag te nemen.
True story. Dus als je angst voor de dood hebt, zou ik het niet doen. Voor deze rede doe ik het zelf niet, als ik kans op leven heb, zou ik graag ook benut zien.
Als ik echt mors en mors dood was, mogen ze best wat eruit vissen maar dat doen ze dus niet
Ik zeg alleen dat de kans dat het gebeurd bestaat. Ook al kies jij er niet voor. Dus de gemoedsrust van jou is dan al een drogreden aan zich. Bij een graf blijf je ook niet eeuwig liggen, die worden opgeheven wat doen ze dan met je? Daar al eens over na gedacht?quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:33 schreef leeell het volgende:
[..]
jij neemt aan dat ik grafroof gelijk stel aan het feit dat een paar ziekenhuis broeders me sowieso leeglepelen, tuurlijk kan je je niet weren tegen alles, maar je stemt toch ook niet in met grafroof, het is allemaal niet het zelfde
het èèn is zeker, het ander onzeker,quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:37 schreef Argo het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat de kans dat het gebeurd bestaat. Ook al kies jij er niet voor. Dus de gemoedsrust van jou is dan al een drogreden aan zich. Bij een graf blijf je ook niet eeuwig liggen, die worden opgeheven wat doen ze dan met je? Daar al eens over na gedacht?
quote:Op woensdag 23 mei 2012 12:10 schreef Argo het volgende:
[..]
Als dit echt was, dan was mijn leven geslaagd.
uhuhuhuhuhuhuhquote:Op woensdag 23 mei 2012 12:55 schreef Ahmad1nejad het volgende:
ik dacht dat het over donor kebab ging ofzo
Nou ja, als een transplantatie mislukt, kunnen ze dat er alsmog van maken natuurlijk.quote:Op woensdag 23 mei 2012 12:55 schreef Ahmad1nejad het volgende:
ik dacht dat het over donor kebab ging ofzo
quote:Op woensdag 23 mei 2012 12:55 schreef Ahmad1nejad het volgende:
ik dacht dat het over donor kebab ging ofzo
Ohja, mijn vorige post was voor jou bedoelt.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:10 schreef leeell het volgende:
[..]
inderdaad zo krom, en van die kanker infantielen die roepen GEEN DONOR IS NIET ONTVANGEN, zonder enige onderbouwing te kunnen geven of zich inleven in de ander (moet vice versa ook natuurlijk)
nou daar gaat je hele reden om donor te zijn (immers komt deze daad uit onzelfzuchtigheid voor, niet waar ?)
preciesquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:13 schreef Bazch het volgende:
Omdat er mensen zijn die wel bereid zijn iemand anders te helpen, en dat deze voorrang moeten krijgen naar mijn mening.
Geen donor zijn is puur egoistisch gedrag. "Er word geen rekening gehouden met de gevoelens van een persoon". Bullshit. Het is goed mogelijk dat iemand sterft omdat jij te pietlullig bent om je organen NA JE DOOD af te staan.
Waarom zou iemand anders dat dan wel voor jou doen? Geef ze dan aan iemand die zo'n mooie JA heeft achter donor.
Alles willen krijgen maar niks willen geven. Ikke ikke ikke.
Het punt zit hem vooral in die achterlijke kutchristenen, die er voor zorgen dat je niet gewoon standaard donor bent.quote:Op woensdag 23 mei 2012 10:04 schreef drumstickNL het volgende:
Een aantal weken terug kreeg ik door het ministerie van Volksgezondheid een formuliertje in de bus. Of ik donor wilde worden en het formuliertje terug wilde sturen.
Ik dacht: "Ach, dat doe ik nog wel een keer." .. - krijg ik vandaag weer een brief, "hallo, we hebben geen formulier van jou ontvangen"
Toen maar ff via digid mijn keuze ingevuld maar dafuq? Ze zijn wel erg happig op nieuwe donoren blijkbaar.
Klacht;
ik ben toch niet van plan om dood te gaan dus zonde van het briefpapier, denk aan de bomen!
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:42 schreef arucard het volgende:
[..]
Dat is geen echte hond, dat is een mens in een pak.
Ik zou er een keuze van maken, er zijn waarschijnlijk ook wel mensen die aan iedereen willen doneren.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:42 schreef defamai het volgende:
[..]
Het punt zit hem vooral in die achterlijke kutchristenen, die er voor zorgen dat je niet gewoon standaard donor bent.
Als het aan mij ligt is gewoon zo dat als je geen donor bent (vrijwillig dus, niet omdat het niet kan vanwege een ziekte, maar bewust een opt-out doet) je ook geen organen kan ontvangen.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:42 schreef arucard het volgende:
[..]
Dat is geen echte hond, dat is een mens in een pak.
./agree maar ik heb ervoor gekozen geen oogweefsel te doneren dus in jouw theorie zou ik deze ook niet kunnen ontvangen?quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:42 schreef defamai het volgende:
[..]
Het punt zit hem vooral in die achterlijke kutchristenen, die er voor zorgen dat je niet gewoon standaard donor bent.
Als het aan mij ligt is gewoon zo dat als je geen donor bent (vrijwillig dus, niet omdat het niet kan vanwege een ziekte, maar bewust een opt-out doet) je ook geen organen kan ontvangen.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:45 schreef Nober het volgende:
Donor
Dat moet helemaal niet bestaan, je moet maar accepteren dat je dood zal gaan.
Precies dat ja.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:45 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
./agree maar ik heb ervoor gekozen geen oogweefsel te doneren dus in jouw theorie zou ik deze ook niet kunnen ontvangen?
In dat geval moet je ook kunnen aangeven aan wie je _niet_ wil doneren, en dat is adminstratief ondoenlijk.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:44 schreef arucard het volgende:
[..]
Ik zou er een keuze van maken, er zijn waarschijnlijk ook wel mensen die aan iedereen willen doneren.
nee dat is best gay, dat is net zoiets als mensen verplichten hun lichaam aan de wetenschap te doneren. Mijn ogen hoeven er namelijk niet uit gehaald te worden.quote:
Jouw organen willen we ook helemaal niet hebbenquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:56 schreef Salvad0R het volgende:
Ik geloof niet in mensen die 12 jaar gestudeerd hebben redenen geven om mijn lichaam leeg te trekken voor transplantaties als ik weer een keer halfdood de 1e hulp opstrompel.
Dat moet je dan lekker zelf weten, maar dan ook niet gaan klagen als je zelf een transplantatie nodig hebt om wat voor reden dan ook.quote:Op woensdag 23 mei 2012 23:00 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
nee dat is best gay, dat is net zoiets als mensen verplichten hun lichaam aan de wetenschap te doneren. Mijn ogen hoeven er namelijk niet uit gehaald te worden.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 10:06 schreef Xenzo het volgende:
Mensen die zijn of haar organen niet willen doneren, zouden ook geen recht moeten hebben om een donororgaan te krijgen vind ik.
idd dat moraliserende toontje dat ze aanslaanquote:Op woensdag 23 mei 2012 10:11 schreef Shispeed het volgende:
terechte klacht, dat gezever de hele tijd, en dan ook nog zo'n belerend toontje in die brief ook__!
Ik ben geen donor (bewust niet, alleen voor mijn familie in echte noodgevallen) en ik hoef ook geen andermans organen te hebben, als mijn lichaam op is het op. Punt.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:42 schreef defamai het volgende:
[..]
Het punt zit hem vooral in die achterlijke kutchristenen, die er voor zorgen dat je niet gewoon standaard donor bent.
Als het aan mij ligt is gewoon zo dat als je geen donor bent (vrijwillig dus, niet omdat het niet kan vanwege een ziekte, maar bewust een opt-out doet) je ook geen organen kan ontvangen.
das gewoon bullshit.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:13 schreef Bazch het volgende:
Omdat er mensen zijn die wel bereid zijn iemand anders te helpen, en dat deze voorrang moeten krijgen naar mijn mening.
quote:Op donderdag 24 mei 2012 09:33 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Mensen voorrang geven omdat ze donor zijn is gewoon onzin, dat moet je niet willen. Doneren is, zoals het woord al zegt, een gift. Dat geef je omdat je bereid bent om het af te staan als je het toch niet meer nodig hebt, niet omdat je dan hoger in de lijst staat als je zelf iets nodig hebt.
Die praktijken moeten dan ook helemaal niet aangemoedigd worden. Wat wél een idee zou zijn, is iedereen standaard donor te maken tenzij hij of zij (via dezelfde procedure als donor worden, DigiD en brieven enzo) aangeeft dit niet te willen.
Zo kost het weinig tijd om geen donor meer te zijn, maar hark je wel de organen binnen van mensen die zich anders niet hadden aangemeld omdat 'het teveel moeite kost' (ik ken ze, dat tuig).
Het zijn toch mijn organen, fuck die bitches.quote:Op donderdag 24 mei 2012 09:33 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Mensen voorrang geven omdat ze donor zijn is gewoon onzin, dat moet je niet willen. Doneren is, zoals het woord al zegt, een gift. Dat geef je omdat je bereid bent om het af te staan als je het toch niet meer nodig hebt, niet omdat je dan hoger in de lijst staat als je zelf iets nodig hebt.
quote:Op donderdag 24 mei 2012 09:39 schreef arucard het volgende:
[..]
Het zijn toch mijn organen, fuck die bitches.
zelfs niet als je het morgen nodig zou hebben?quote:Op donderdag 24 mei 2012 11:07 schreef CoolStoryBro het volgende:
Geen donor en wil ook geen organen van andere, als het je tijd is om te gaan dan is het je tijd. Wil ook geen hart reanimatie en al die onzin, is allemaal zo onnatuurlijk.
Enige uitzondering wanneer ik evt een orgaan zou afstaan is als het om een direct familielid gaat.
Nee waarom, als het je tijd is dan is het je tijd. Mensen willen steeds ouder en ouder worden. Ik sterf liever jong dan dat ik langzaam begin af te takelen. Maargoed die keuze moet iedereen voor zichzelf maken, daarom is het ook goed dat die keuze er is.quote:Op donderdag 24 mei 2012 11:08 schreef leeell het volgende:
[..]
zelfs niet als je het morgen nodig zou hebben?
absoluut, vind het ook een bewonderingswaardig standpunt van je, dan moet je rust in je leven hebben (en mentaal) om zoiets te kunnen accepteren, jaloers eigenlijk welquote:Op donderdag 24 mei 2012 11:13 schreef CoolStoryBro het volgende:
[..]
Nee waarom, als het je tijd is dan is het je tijd. Mensen willen steeds ouder en ouder worden. Ik sterf liever jong dan dat ik langzaam begin af te takelen. Maargoed die keuze moet iedereen voor zichzelf maken, daarom is het ook goed dat die keuze er is.
Ik ben geen christen maar het idee van standaard donor zijn tenzij je aangeeft het niet te willen vind ik pas achterlijk. Dat toont mooi aan hoe ver we zijn doorgeslagen met dat hele organen doneren. Alsof het de norm hoort te zijn dat je zoiets doet. Donor zijn is iets dat je hoort te doen omdat je graag je organen door wil geven. Het moet niet iets zijn dat je zomaar kan overkomen omdat je dood bent voordat je hebt aangegeven geen donor te willen zijn.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:42 schreef defamai het volgende:
[..]
Het punt zit hem vooral in die achterlijke kutchristenen, die er voor zorgen dat je niet gewoon standaard donor bent.
Als het aan mij ligt is gewoon zo dat als je geen donor bent (vrijwillig dus, niet omdat het niet kan vanwege een ziekte, maar bewust een opt-out doet) je ook geen organen kan ontvangen.
Ik ben geen donor omdat ik graag donor wil zijn, ik ben donor omdat ik dan toch dood ben.quote:Op donderdag 24 mei 2012 11:30 schreef Piye het volgende:
[..]
Alsof het de norm hoort te zijn dat je zoiets doet. Donor zijn is iets dat je hoort te doen omdat je graag je organen door wil geven.
En dat is jouw keuze. Iedereen donor maken is gewoon een zware inbreuk op individuele vrijheid. Zo van je mag me leeghalen omdat ik nog niet de gelegenheid heb gehad aan te geven geen donor te willen zijn of omdat ik er nog niet helemaal over uit was wat ik wilde doen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 11:31 schreef arucard het volgende:
[..]
Ik ben geen donor omdat ik graag donor wil zijn, ik ben donor omdat ik dan toch dood ben.
Er zijn sowieso al zat gasten die hun "scalpel" in haar vagijn gerost hebben ja.quote:Op woensdag 23 mei 2012 10:20 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Is misschien al gebeurd, en je hebt het verdrongen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |