Het is wat je gelukig noemt. Een dergelijke move van het partijbestuur is nog veel schadelijker voor GL.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:37 schreef Lavenderr het volgende:
Nou, gelukkig hebben ze Tofik Dibi teruggefloten, het was natuurlijk ook een lachertje.
Benieuwd of hij nu bij GL blijft.
Laten we eerst eens afwachten hoe een en ander in zijn werk is gegaan.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:28 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het is wat je gelukig noemt. Een dergelijke move van het partijbestuur is nog veel schadelijker voor GL.
Te laat, het stempel is gedrukt, de schade is gedaan. Ongelooflijk, maar dan ook ongelooflijk dom gespeeld van het bestuur. Onbegrijpelijk, zo relatief vlak voor september. Hoe dom kun je het weggeven...quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:31 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Laten we eerst eens afwachten hoe een en ander in zijn werk is gegaan.
Dit verdient op het eerste gezicht geen schoonheidsprijs, dat ben ik met je eens. Maar ja, het gebeurt vaker he, achter je rug worden er dingen bekokstoofd. Het blijft politiek.
Als het zo gegaan is is het zeker oerstom. Dibi had sowieso nooit gewonnen, dus ze hadden alleen maar af moeten wachten. Notabene gisteren in de peiling stond dat hij maar iets van 27% van de stemmen had, dus waarom deze move?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:33 schreef Jarno het volgende:
[..]
Te laat, het stempel is gedrukt, de schade is gedaan. Ongelooflijk, maar dan ook ongelooflijk dom gespeeld van het bestuur. Onbegrijpelijk, zo relatief vlak voor september. Hoe dom kun je het weggeven...
Dat doet hij toch altijd? Heb zelden zo'n publiciteitsgeil ventje gezien.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:51 schreef Yakamoz het volgende:
Dibi speelt het spel ook niet helemaal kies moet ik zeggen. De procedure voor zijn kandidaatstelling is nog in behandeling, maar ondertussen zoekt hij wel heel expliciet de publiciteit op om druk op de ketel te zetten.
Klopt, maar bij het CDA lag het voor de hand, gezien de partij zonder partijleider zat. Dibi heeft onnodig de partij schade berokkend door zich zo vlak voor de verkiezingen op te werpen als kandidaat. Een referendum na de TK-verkiezingen (als Sap het veld wellicht moet ruimen) over het leiderschap van de partij lijkt mij meer voor de hand liggen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:54 schreef Hexagon het volgende:
Mja dat deden ze in het CDA ook. Maar die weten wel iets beter blijkbaar.
Kijk heel handig was het niet van Dibi. Maar als de regels zo zijn dan moet je je er als partijbestuur bij neerleggen en de strijd toestaan. Dat is nog altijd beter dan dit.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 21:01 schreef Yakamoz het volgende:
[..]
Klopt, maar bij het CDA lag het voor de hand, gezien de partij zonder partijleider zat. Dibi heeft onnodig de partij schade berokkend door zich zo vlak voor de verkiezingen op te werpen als kandidaat. Een referendum na de TK-verkiezingen (als Sap het veld wellicht moet ruimen) over het leiderschap van de partij lijkt mij meer voor de hand liggen.
quote:Campagneprotocol
Bij iedere kandidatenprocedure hanteert GroenLinks een campagneprotocol. In dit protocol vind je de uitgangspunten en spelregels die tijdens de campagne gelden. Op die manier streven we naar een eerlijk speelveld voor alle sollicitanten. Zo vind je in het protocol de regel dat sollicitanten geen campagne voeren tot aan de publieke bekendmaking. De regel dat sollicitanten niet eerder dan de publieke bekendmaking hun sollicitatie bekend maken heeft het partijbestuur geschrapt. Deze regel was vanuit het oogpunt van zorgvuldigheid en gelijk speelveld opgenomen in het protocol. Omdat deze regel in de praktijk tot rare situaties leidt, is deze geschrapt. Dat betekent dat sollicitanten vrij zijn om openbaar te maken dat ze hebben gesolliciteerd en eventueel ook voor welke plaatsen. Natuurlijk blijft nog steeds gelden dat sollicitanten geen campagne voeren tot de publieke bekendmaking op 31 mei (lijsttrekkerskandidaten) en 22 juni (overige kandidaten).
En het kan goed uitpakken voor Dibi.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 21:07 schreef dawg het volgende:
hoe dit nu gelopen is kan weleens gunstig uitpakken voor d66 en pvda. en misschien zelfs wel voor de sp.
stom van het bestuur.
En nu?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:15 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Lijkt? Wanneer Tofik Dibi door het partijbestuur een verbod krijgt opgelegd om in een tv-programma te verschijnen en op Twitter meldt dat -ie vecht als een leeuw, is het woord "lijkt" echt al een gepasseerd station.
quote:Bam! GroenLinks in frontale botsing met 21e eeuw
Partijvoorzitter Weening legt uit hoe dat Dibi officieel ongeschikte kandidaat is maar dat leden hem toch mogen kiezen ... Kelder legt archaïsch denken bloot ... CDA nu moderner dan GroenLinks
http://www.joop.nl/politi(...)otsing_met_21e_eeuw/quote:Weening probeert bij Knevel en Van den Brink uit te leggen dat het heus allemaal goed gaat bij GroenLinks. Jort Kelder zegt haarscherp waar het op staat: de partij heeft moeite met hedendaagse opvattingen over democratie.
Ik zie het haarscherpe niet. Hij gebruikt democratie als kreet zonder enige inhoud en hedendaags en de 21e eeuw als argument. Dat is het niet. "Niet meer van deze tijd" o.i.d. is een uitdrukking van kritiekloos kuddegedrag en het achterna hollen van hypes, het is geen argument. Kelder doet hier gewoon een 'wij van WC-eend adviseren WC-eend."quote:Jort Kelder zegt haarscherp waar het op staat: de partij heeft moeite met hedendaagse opvattingen over democratie.
Achter de schermen besluiten dat er maar een persoon geschikt is en maar een persoon naar voren schuiven is een schijndemocratie.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 09:49 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik zie het haarscherpe niet. Hij gebruikt democratie als kreet zonder enige inhoud en hedendaags en de 21e eeuw als argument. Dat is het niet. "Niet meer van deze tijd" o.i.d. is een uitdrukking van kritiekloos kuddegedrag en het achterna hollen van hypes, het is geen argument. Kelder doet hier gewoon een 'wij van WC-eend adviseren WC-eend."
http://nos.nl/video/37450(...)-bij-groenlinks.htmlquote:Wat is er aan de hand bij GroenLinks?
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:36 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Grappig dat het woord links in het logo van GL
rood is en rechts staat
P.s. wat een zielige vertoning in Nieuwsuur gisteren.
Ergens met gestrekt been ingaan wordt doorgaans omschreven als vuil spel, maar hier is het niet Dibi die vuil spel speelt, heb ik het idee.quote:
Het gaat om het woord GROEN in het logo, lijkt me, dat staat er juist níet in groene letters.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 11:58 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Volgens mij is het toch echt groen
Ja dat begrijp ik ook niet helemaal, maar dat zal wel de politieke variant van 'lekker gek' zijn. Maar volgens mij zei die user dat het woord links in het rood stond. Anyway, who caresquote:Op zaterdag 19 mei 2012 11:59 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ergens met gestrekt been ingaan wordt doorgaans omschreven als vuil spel, maar hier is het niet Dibi die vuil spel speelt, heb ik het idee.
[..]
Het gaat om het woord GROEN in het logo, lijkt me, dat staat er juist níet in groene letters.
Dan heb ik een ge foto shopte gezien. Want ide was toch echt andersquote:Op zaterdag 19 mei 2012 11:58 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Volgens mij is het toch echt groen
Is democratie een kreet voor jou, of heb je ook nog een idee over waar het over gaat en hoe het zich verhoudt tot het functioneren van een vereniging en de tweede kamerverkiezingen?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 10:31 schreef yyyentle het volgende:
[..]
Achter de schermen besluiten dat er maar een persoon geschikt is en maar een persoon naar voren schuiven is een schijndemocratie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |