Nah kijk er niet meer zo erg naar uit als voorgaande jaren. Ik kijk gewoon of het dit seizoen nog wat wordt. Laatste paar afleveringen van het vorige seizoen konden mij totaal niet meer boeien.quote:
Dat is toch juist het hele concept van de seriequote:Op vrijdag 4 januari 2013 22:39 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Nah kijk er niet meer zo erg naar uit als voorgaande jaren. Ik kijk gewoon of het dit seizoen nog wat wordt. Laatste paar afleveringen van het vorige seizoen konden mij totaal niet meer boeien.
Hoop toch niet dat het weer een seizoen wordt waarin Hank het weer verknalt en zich weer kapot zuipt en een dozijn aan vrouwen neukt om het te verwerken. Dat hebben we nu echt wel gezien.
Dat is het altijd geweest ja, en voor een paar seizoenen is het leuk maar dat concept kun je niet 6 seizoenen gaan herhalen. De mooie vrouwen moeten uiteraard blijven in de serie, maar er moet wel 1 of andere plotwending komen als je de serie nog wilt rekken.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 23:08 schreef De_Fietser het volgende:
[..]
Dat is toch juist het hele concept van de serie
vrouwen versieren in de kliniek ja.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 23:17 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Dat is het altijd geweest ja, en voor een paar seizoenen is het leuk maar dat concept kun je niet 6 seizoenen gaan herhalen. De mooie vrouwen moeten uiteraard blijven in de serie, maar er moet wel 1 of andere plotwending komen als je de serie nog wilt rekken.
Maar hij gaat dit seizoen in therapie toch als ik het goed begreep? Dat kan op zich wel weer leuke nieuwe situaties opleveren.
99,9% zeker dat hij z'n vrouwlijk psychiater gaat neukenquote:
True.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 23:30 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
99,9% zeker dat hij z'n vrouwlijk psychiater gaat neuken
99,9% dat zij verliefd wordt
99,9% zeker dat dit problemen met zn enig echt liefde gaat opleveren
Dat kan ik me niet voor de geest halen tbh...quote:Op vrijdag 4 januari 2013 22:54 schreef Sloggi het volgende:
Tijdens die aflevering met Drea DeMatteo verknalde hij het een en ander vrij geniaal (of was dat het seizoen ervoor?).
Trailer?waar?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 23:30 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
99,9% zeker dat hij z'n vrouwlijk psychiater gaat neuken
99,9% dat zij verliefd wordt
99,9% zeker dat dit problemen met zn enig echt liefde gaat opleveren
De manginaman had met een stripper geneukt, Hank wilde het fixen door te doen of de stripper bij hem hoorde -> chaos en epische faal.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 23:31 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dat kan ik me niet voor de geest halen tbh...
Haha ja true.. Maar was dat echt die actrice ? Ik herinner me een kleiner lelijker dwergvrouwtje o.Oquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:11 schreef Sloggi het volgende:
[..]
De manginaman had met een stripper geneukt, Hank wilde het fixen door te doen of de stripper bij hem hoorde -> chaos en epische faal.
Tijdens een trio met Kate Upton en Carice van Houten die uitgebreid in beeld wordt gebracht.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:31 schreef Jivis het volgende:
Hopen dat Karen noodlottig overlijdt aan het begin van het seizoen.
Carice van Houten? Gatverdamme..quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:47 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Tijdens een trio met Kate Upton en Carice van Houten die uitgebreid in beeld wordt gebracht.
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:26 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Geen idee ? Iemand hier zij dat ie naar een psychiater zou gaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"So I guess this season begins with Hank spiralling down..."quote:
Kun je zien in de trailer.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 23:40 schreef Michhas het volgende:
Ben benieuwd hoe dat einde met Carrie nu verder gaat.
Huh wat ?quote:Op zondag 13 januari 2013 13:25 schreef Ziekebaard het volgende:
Nog maar 1 nachtjes slapen![]()
Mooie gelegenheid om eindelijk God Hates us All uit te lezen.
Dacht even dat je de realiteit uit het oog verloren was. Klinkt wel leuk. Is het ook wat ?quote:Op zondag 13 januari 2013 21:00 schreef Nielsch het volgende:
[..]
http://www.amazon.com/God-Hates-All-Hank-Moody/dp/1416598235
Seizoen 3 vond ik sowieso het beste eigenlijk.quote:Op zondag 13 januari 2013 13:18 schreef JDx het volgende:
S03E08, geweldig... zit er weer helemaal in. Rick Springfield?
Geen idee, ik heb het niet gelezen.quote:Op zondag 13 januari 2013 21:28 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dacht even dat je de realiteit uit het oog verloren was. Klinkt wel leuk. Is het ook wat ?
Hij schoot bij mij inderdaad ook niet op. Kijk hem vanavond na werk wel.quote:Op maandag 14 januari 2013 07:11 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Het schiet alleen niet op, dus nu kan ik het niet even kijken voor ik de deur uit ga.
Check 'm gewoon op werk.quote:Op maandag 14 januari 2013 09:51 schreef Michhas het volgende:
[..]
Hij schoot bij mij inderdaad ook niet op. Kijk hem vanavond na werk wel.
Is hij er vandaag al?quote:Op maandag 14 januari 2013 07:11 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Het schiet alleen niet op, dus nu kan ik het niet even kijken voor ik de deur uit ga.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |