Hele mooie bikini ook!quote:Op woensdag 27 juni 2012 17:26 schreef Ziba het volgende:
Ik vind dat Rihanna een heel mooi figuur heeft. Goede rondingen, mooie benen, vrouwelijk.![]()
[ afbeelding ]
Ik denk dat ze met de foto wil laten zien dat ze haar figuurtje weer heeft. Vorige zomer zag ze er zo uit nl ( rechts)quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:27 schreef Karina het volgende:
[ afbeelding ]
Ziet er een beetje eng uit.
Eerst lezen, dan typen. Het is Tyra.quote:Op donderdag 28 juni 2012 14:22 schreef emss het volgende:
die foto van naomi campbell is wel wat ouder hoor dan vorige zomer..
Ze ziet er goed uitquote:Op zaterdag 30 juni 2012 00:23 schreef Mariposas het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Atomic Kitten Natasha Hamilton. Wel erg dun, je zou ook niet zeggen dat ze drie kinderen geeft gebaard.
Ik wou zeggen, die is mooi strakgetrokken met nieuwe navel enzo..quote:Op zaterdag 30 juni 2012 22:57 schreef CherryLips het volgende:
En een mooi bedrag aan plastische chirurgie uitgegeven, geloof ik.
Vind je het gek met zoveel kinderen?quote:
Scherpquote:
Ziet er een beetje raar uit allemaal, gekke botten en knokkels overal.. en een soort van 3,5-pack.. Maar ach, ik ben geen kenner op dit gebiedquote:Op zondag 1 juli 2012 13:09 schreef Karina het volgende:
Kevin Bacon (53!)
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Beetje een kleurtje zou niet gek zijn, maar verder ziet hij er nog prima uit
Ok, ik denk dat jij dat wat beter kunt inschatten dan ik idd. Anyway, weer wat geleerd zo op de zondagquote:
In ieder geval een groot verschil met ditquote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:03 schreef RobertoCarlos het volgende:
Hij is ook gay... maar ik zou wel zijn lichaam willen hebben.... uh, figuurlijk dan he
Kamperquote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:11 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
In ieder geval een groot verschil met dit
[ afbeelding ] gepikt uit het Y&W topic
Die tattoo is zo hard mislukt hequote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:11 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
In ieder geval een groot verschil met dit
[ afbeelding ] gepikt uit het Y&W topic
Vandaar dat ie niet toegeeft dat ie gay isquote:Op donderdag 5 juli 2012 13:07 schreef speknek het volgende:
Nog een foto van Ronaldo met Irina. Kut Ronaldo.
[ afbeelding ]
Beter dan voor een toernooiquote:Op donderdag 5 juli 2012 14:00 schreef bloodymary1 het volgende:
Is die foto van Kabouter Wesley recent? Wel erg zo'n pens vlak na een toernooi voor een sportman.
Die kop van Yolanthe, daar zou ik toch urenlang om kunnen lachenquote:Op dinsdag 3 juli 2012 19:11 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
In ieder geval een groot verschil met dit
[ afbeelding ] gepikt uit het Y&W topic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |