ze maken echt drama om alles.quote:Op zondag 6 mei 2012 17:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Verbaasde mij ook. Kennelijk maak je nogal wat los hier.
hmmm lees een boekquote:Op zondag 6 mei 2012 17:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Voornamelijk om dingen als indoctrinatie en hoe dat precies werkt...
In dat geval ben ik benieuwd of je een mooie hoofddoek hebt kunnen vinden en hoe deze eruit ziet.quote:Op zondag 6 mei 2012 19:37 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
Bekijk het leven van een positieve kant.xxxxx
Maar wel netjes die onzin op hun hoofd. Het zou me niets verbazen als mohamed of een van die andere figuren keihard aan het facepalmen zijn in de wolken.quote:Op maandag 7 mei 2012 16:14 schreef dustbrain het volgende:
Sommige moslimmeiden lopen gewoon in een strakke broek met halfblote tieten. Doe mij maar meer van die.
Mijn lievelingshoofddoek komt uit Turkije, gekregen van mijn verloofde er staat een Osmaans teken op. Hij zit heel lekker en is van kashmir.quote:Op zondag 6 mei 2012 23:35 schreef deelnemer het volgende:
[..]
In dat geval ben ik benieuwd of je een mooie hoofddoek hebt kunnen vinden en hoe deze eruit ziet.
Dit vind ik heel tegenstrijdig, dan kunnen ze net zo goed die hoofddoek af doen. Maarja ieder zijn eigen ding. Hun eigen daden hun eigen verantwoordelijkheid.quote:Op maandag 7 mei 2012 16:14 schreef dustbrain het volgende:
Sommige moslimmeiden lopen gewoon in een strakke broek met halfblote tieten. Doe mij maar meer van die.
Mijn bekeerde vriendin is zeker niet mollig.quote:Op maandag 7 mei 2012 00:56 schreef damirovic het volgende:
Wat mij opvalt is dat die bekeerde moslima's altijd van die mollige vrouwen zijnTenminste mbt nederlandse straatbeeld
Bekeerlingen zijn landverraders. Opbokken ermee. En per defintie eenzame verstotelingen die of daar dan maar een groep vinden om bij te horen of ze vallen voor een vent en moeten het doen. Per definitie kansloos volk, allemaal, stuk voor stuk.quote:Op maandag 7 mei 2012 21:01 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Mijn bekeerde vriendin is zeker niet mollig.
[ afbeelding ]
hihihii...maar ff serieus, hij heeft wel een punt. 9 vd 10 keer zijn het kansloze Nederlandse wijven die 1. uit een slecht milieu komenquote:Op maandag 7 mei 2012 21:01 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Mijn bekeerde vriendin is zeker niet mollig.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 5 mei 2012 13:37 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik sta niet op het punt het standpunt van TS te verdedigen, dat mag ze zelf doen.
Het klopt volgens mij inderdaad dat dit niet iets is dat de Koran voorschrijft. Het is meer iets dat algemeen binnen de islamitische cultuur wordt gezien als een manier om te voldoen aan een voorschrift van de Koran: je vroom en kuis gedragen.
Hoe het 1 precies iets met het ander te maken heeft is mij nog niet geheel duidelijk. Kennelijk gaat het niet alleen om vroom/kuis gedrag, maar moet dat ook door middel van een hoofddoek aan de gemeenschap worden bewezen.
In sommige extreme gevallen wordt het niet dragen van een hoofddoek zelfs gezien als een teken dat iemand niet vroom zou zijn.
Wat heeft religie met landverraad te maken? Is men alleen Nederlands als men elke zondag vroom naar de kerk gaat of alle vormen van geloof zonder schaamte uitlacht?quote:Op maandag 7 mei 2012 21:18 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Bekeerlingen zijn landverraders. Opbokken ermee. En per defintie eenzame verstotelingen die of daar dan maar een groep vinden om bij te horen of ze vallen voor een vent en moeten het doen. Per definitie kansloos volk, allemaal, stuk voor stuk.
Oh en zullen we het eens over busted myths gaan hebben qua religie?
huhuuhhuhuhquote:Op zaterdag 5 mei 2012 16:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zal je verschillende fatwa's over krijgen, maar in principe is een katholiek geen kafir in de islam.
Een katholiek gelooft ook in God / Allah en is daarom geen kafir / ongelovige.quote:
Christenen en Joden behoren in de Islam tot de 'mensen van het boek' ze zijn niet per definitie kafir, daden zoals het aanbidden van Jezus ipv God en of zijn troon delen met god maakt ze kafir in daad en of 'afgedwaald', 'misleid' van het 'ware' pad, anders dan diegene die Allahs bestaan verwerpt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |