Hebben wel meer topics last van. Eerste pagina overslaan dusquote:Op woensdag 2 mei 2012 21:55 schreef timmmmm het volgende:
Het duurt zolang voor dit topic geladen is op mijn telefoon, met al die plaatjes en gifs
quote:
Nu niet meer nee, dat was al een paar afleveringen geleden.quote:Op woensdag 2 mei 2012 21:51 schreef Zeroku het volgende:
Naja, mij maakt het verder niet zoveel uit, maar zoiets als http://26.media.tumblr.com/tumblr_m2xk3gPP0x1qzrr0co1_500.jpg slaat in principe nergens op.
Hele toffe video's zijn dat. Zijn er ook echt behoorlijk veel.quote:Op woensdag 2 mei 2012 22:02 schreef Krekkelens het volgende:
Voor iedereen die de laatste post in het vorige topic gemist had
waar komen die vandaan?quote:Op woensdag 2 mei 2012 22:04 schreef Silv het volgende:
[..]
Hele toffe video's zijn dat. Zijn er ook echt behoorlijk veel.
Ze worden ingesproken door acteurs uit de serie, dus zal wel vanuit HBO oid komen.quote:
opnames zijn in de herfst dacht ikquote:Op woensdag 2 mei 2012 22:58 schreef Nagil het volgende:
Ze zijn al begonnen met audities voor seizoen 3. Ik neem aan dat alle discussies hierover in het boekspoiler topic gaan?
Niet in de winter? Ik dacht dat die er aan kwam, maar duurt vrij lang allemaal...quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:24 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
opnames zijn in de herfst dacht ik
Tja als je al 7 jaar ofzo zomer hebt, dan is de winter er niet heel snel natuurlijk.quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:33 schreef Krekkelens het volgende:
[..]
Niet in de winter? Ik dacht dat die er aan kwam, maar duurt vrij lang allemaal...
quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:36 schreef Tweek het volgende:
[..]
Tja als je al 7 jaar ofzo zomer hebt, dan is de winter er niet heel snel natuurlijk.
Ik lees net op Winteriscoming.net dat ze vandaag begonnen zijn met audities. Ga de link niet posten want het zit vol met spoilers over personages die in seizoen (mogelijk) meedoen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 22:58 schreef Nagil het volgende:
Ze zijn al begonnen met audities voor seizoen 3. Ik neem aan dat alle discussies hierover in het boekspoiler topic gaan?
begin juli als het goed is, zelfde schema als vorig jaar.quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:24 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
opnames zijn in de herfst dacht ik
Ook wel cool dat HBO niet als een copyrightnazi alle youtube content laat blokkeren.quote:Op woensdag 2 mei 2012 22:11 schreef Silv het volgende:
[..]
Ze worden ingesproken door acteurs uit de serie, dus zal wel vanuit HBO oid komen.
Helaas doen ze dat niet.quote:Op donderdag 3 mei 2012 10:10 schreef franske19 het volgende:
[..]
Ook wel cool dat HBO niet als een copyrightnazi alle youtube content laat blokkeren.
Die reden was mij ook niet helemaal duidelijk.. Maar blijkbaar heb ik dan ook wat gemist? Toch nog maar even opnieuw kijken dan.quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:30 schreef Onufriev het volgende:
In het vorige topic werd gesproken over de namen die Arya opnoemde in de nacht. Ben ik de enige die zich nog afvraagt waarom ze dat deed?
Ja, Yoren (die man die mensen voor De Muur ronselt) legt het uit.quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:38 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Die reden was mij ook niet helemaal duidelijk.. Maar blijkbaar heb ik dan ook wat gemist? Toch nog maar even opnieuw kijken dan.
Yoren verteld haar (als ze in die "schuur" zitten) dat het hem helpt slapen om de namen op te noemen van zijn vijanden, oidquote:Op donderdag 3 mei 2012 11:38 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Die reden was mij ook niet helemaal duidelijk.. Maar blijkbaar heb ik dan ook wat gemist? Toch nog maar even opnieuw kijken dan.
idd, want zijn broer is ooit eens vermoord door een of andere pipo. En hij vergat op den duur het gezicht van z'n broer, maar die moordenaar kan hij nog precies herinneren. En iedere dag herhaalde hij de naam van de moordenaar, tot de dag dat hij de moordenaar ontmoette en vermoordde ...quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:40 schreef Wihakayda het volgende:
[..]
Yoren verteld haar (als ze in die "schuur" zitten) dat het hem helpt slapen om de namen op te noemen van zijn vijanden, oid
LOL, dat staat hier net boven. En omdat ze het daar over hadden postte ik dit plaatje. Dus als je nu die vraag weer stelt en mensen het weer gaan beantwoorden raken we in een loop.quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:51 schreef arucard het volgende:
[..]
Waarom herhaalde ze dat steeds eigenlijk?
Ah, had de laatste paar posts niet gelezenquote:Op donderdag 3 mei 2012 11:53 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
LOL, dat staat hier net boven. En omdat ze het daar over hadden postte ik dit plaatje. Dus als je nu die vraag weer stelt en mensen het weer gaan beantwoorden raken we in een loop.
Dat dacht ik al.quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:55 schreef arucard het volgende:
[..]
Ah, had de laatste paar posts niet gelezen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh ja, dat was het!quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:43 schreef Klauz het volgende:
[..]
idd, want zijn broer is ooit eens vermoord door een of andere pipo. En hij vergat op den duur het gezicht van z'n broer, maar die moordenaar kan hij nog precies herinneren. En iedere dag herhaalde hij de naam van de moordenaar, tot de dag dat hij de moordenaar ontmoette en vermoordde ...
quote:Op donderdag 3 mei 2012 12:10 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Oh ja, dat was het!
Mijn dank is groot
quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:58 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Dat dacht ik al.
Nog een handig plaatje, beetje groot:Lastig te lezen helaas..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Saai? Ik vond hem juist heel spannend. Vooral omdat gelijk aan het beginquote:Op donderdag 3 mei 2012 13:33 schreef Reuzelbek het volgende:
Laatste aflevering was de saaiste van alle GoT afleveringen die ik tot nu toe gezien heb. Compenseert een beetje voor de overkill aan geweld van de afleveringen daarvoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Ook ben ik benieuwd wie de 2e en 3e personen worden die Arya dood mag hebben.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |