Ik zou zeggen, kijk eens een avondje "Opsporing verzocht"quote:Op donderdag 26 april 2012 00:20 schreef waht het volgende:
[..]
Klopt, die deden dat waarschijnlijk om de verkeerde redenen.
Oh, dat doe ik regelmatig. Voornamelijk om te tellen hoeveel getinte verdachten er voorbij komen.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:25 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, kijk eens een avondje "Opsporing verzocht"
De mythologie is dat "rechts" 30 jaar geleden wel een open oog had voor toestanden en etnische spanningen in de arbeiderswijken en "links" niet. Soms word de SP wel als good guy opgevoerd die wél mogelijke problemen aankaartte.quote:Op donderdag 26 april 2012 00:20 schreef waht het volgende:
[..]
Klopt, die deden dat waarschijnlijk om de verkeerde redenen.
en dan stopt de criminaliteit? nee, dan zal je de volgende keer met pistool worden overvallen, en de keer daarna schieten ze jou preventief neer omdat dat het risico verkleint dat jij terugschiet.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:58 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Als iemand een ander berooft en vervolgens 20 uur schoffelen krijgt zal hij er niets van leren. Als je hem in de knieen schiet zal hij het nooit meer doen. Als dit tweemaal is gebeurd (bij verschillende mensen dus) geef je een signaal af. Het is wat drastisch maar daar zijn we nu eenmaal in beland gezien het feit dat schoffelen nu niet echt afschrikt.
Sterker nog, ik ben een groot voorstander van het recht in eigen hand nemen zoals in Amerika. Zit iemand met zijn poten aan je spullen, schiet hem maar fijn voor zijn flikker, of tik zijn hersens in, geloof me, slechts in het begin zal er discussie zijn. Na verloop van tijd kiest men eieren voor zijn of haar geld.
Alleen mag je dit in Nederland niet denken/zeggen want wij zijn een rechtstaat. Echter zegeviert het recht nooit, hetgeen nimmer het doel kan zijn van de rechtstaat.
De pakkans is echter schrijnend. Vooral voor de kleine criminaliteit.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:58 schreef remlof het volgende:
En, in tegenstelling tot wat de PVV ons wil doen geloven, heeft Nederland al zo ongeveer de hoogste gevangenisstraffen van Europa.
Maar we moeten dus niet strenger straffen, maar de pakkans vergroten.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:59 schreef waht het volgende:
[..]
De pakkans is echter schrijnend. Vooral voor de kleine criminaliteit.
Marokkaanse jongeren net zo erg als Nederlandse? 65% Marokkaanse jongeren zijn ooit met de politie in aanraking gekomen.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:53 schreef Asphias het volgende:
[..]
en dan stopt de criminaliteit? nee, dan zal je de volgende keer met pistool worden overvallen, en de keer daarna schieten ze jou preventief neer omdat dat het risico verkleint dat jij terugschiet.
we moeten de pakkans vergroten, straffen strenger, etc. er zijn duizenden dingen te doen die wél kunnen werken, maar in de knieën schieten is dan weer eentje die absoluut niets oplost.
en wilders benoemt het "probleem" islam, terwijl dat geen probleem is. hij heeft het bijvoorbeeld nooit over nederlandse hangjongeren, die minstens even erg kunnen zijn als de marrokaanse. maar nee hoor, hij gooit het weer over de islam.
dus nee, wilders kaart ook niet de problemen aan, hij kaart schijnproblemen aan.
Streng straffen is rechtvaardig tegenover het slachtoffer. Of het voor de dader slecht of goed is niet relevant.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:01 schreef remlof het volgende:
[..]
Maar we moeten dus niet strenger straffen, maar de pakkans vergroten.
Nog strenger? Dat kan haast niet. En het lost niets op.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:04 schreef rop45 het volgende:
[..]
Streng straffen is rechtvaardig tegenover het slachtoffer. Of het voor de dader slecht of goed is niet relevant.
Dat zijn relatieve aantallen. In absolute zin komen Nederlandse jongeren vaker in aanraking met de politie dan Marokkaanse reljochies.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:02 schreef rop45 het volgende:
[..]
Marokkaanse jongeren net zo erg als Nederlandse? 65% Marokkaanse jongeren zijn ooit met de politie in aanraking gekomen.
http://www.nujij.nl/algem(...).lynkx#axzz1t8Rv7ezE
Eigenlijk wel ja. Door hogere straffen zal het niet meer afschrikken, door hogere pakkans wel.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:01 schreef remlof het volgende:
[..]
Maar we moeten dus niet strenger straffen, maar de pakkans vergroten.
Je maakt een grapje hopelijk. De moordenaar van Fortuyn komt al bijna weer vrij. Dus het nog nog veel strenger.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Nog strenger? Dat kan haast niet. En het lost niets op.
65% procent van de Marokkaanse jongens is in aanraking geweest met de politie. Niet westerse allochtonen zitten 6x vaker in de bijstand dan autochtonen.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dat neemt niet weg dat het een probleem is natuurlijk. Kutmarokkanen krijgen een onevenredig groot deel in de media-aandacht en voeden de angst voor buitenlanders. Waardoor hoogopgeleide Marokkanen ook bij disco's geweigerd worden en de baan verliezen aan Henk, die misschien vroeger de grootste relnicht was die er op aarde rondliep, maar toevallig Henk heet en niet Achmed.
Ik zie dat de PVV-propaganda op jou wel heeft gewerktquote:Op donderdag 26 april 2012 11:09 schreef rop45 het volgende:
[..]
Je maakt een grapje hopelijk. De moordenaar van Fortuyn komt al bijna weer vrij. Dus het nog nog veel strenger.
In plaats van 2 weken schoffelen kan dit makkelijk naar 4 weken.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Nog strenger? Dat kan haast niet. En het lost niets op.
Bah, rechtse propagandaquote:Op donderdag 26 april 2012 11:16 schreef rop45 het volgende:
[..]
65% procent van de Marokkaanse jongens is in aanraking geweest met de politie. Niet westerse allochtonen zitten 6x vaker in de bijstand dan autochtonen.
http://www.elsevier.nl/we(...)eit-schrikbarend.htm
Maar volgens jouw komt dat natuurlijk doordat er angst gezaaid wordt voor buitenlanders. Slaap lekker verder...
Nu doe je Graus te kort. Ik denk dat de beste man hoge ogen had gegooid indien hij niet uit de commissie De Wit was gestapt.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:18 schreef Friek_ het volgende:
Het feit dat ik trouwens belastinggeld ophoest voor Dion Graus en Richard de Mos doet elke dag een beetje pijn.
Jij ontvangt toch je hele leven?quote:Op donderdag 26 april 2012 11:18 schreef Friek_ het volgende:
Het feit dat ik trouwens belastinggeld ophoest voor Dion Graus en Richard de Mos doet elke dag een beetje pijn.
20 jaar is dan ook wel bizar laag voor een politieke moord.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:18 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik zie dat de PVV-propaganda op jou wel heeft gewerkt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |