Wait .. maar jij wist nog niet eens dat Beukering een contract had over onzin verkondigen gesproken.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Totale verifieerbare onzin verkondigen heeft werkelijk 0,0 met een mening te maken, 'gappie'
Het was een gewoon regulier contract getekend door Beenhakker en had totaal niets met zijn eventuee prestaties of verschijningen te maken.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:12 schreef Caland het volgende:
[..]
[..]
Begrijpend lezen kan je dus ook al niet.
Die moeten ze zo snel mogelijk lozen. Gozer moet je nieteens meer willen opstellenquote:Op woensdag 25 april 2012 11:33 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Weleens van Guyon Fernandez gehoord?
Het is de nood nu, dus dan heb je geen keuze.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:14 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Die moeten ze zo snel mogelijk lozen. Gozer moet je nieteens meer willen opstellen
Na 27 wedstrijden in de competitie mocht je hem er al 11 niet opstellen ofzo.
Optyfen met gasten die geen hoger IQ hebben dan een lampenkap.
We hebben Achahbar.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:15 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Het is de nood nu, dus dan heb je geen keuze.
Ik blijf fan van Luc. Is dom geweest om naar Inter te gaan, maar is wat mij betreft van harte welkom.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:14 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Joh kanker nou gewoon maar op.
Nieuw onderwerp:
[..]
Is dat gekanker aldoor hier de norm? Of kun je ook normaal praten?quote:Op woensdag 25 april 2012 12:14 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Joh kanker nou gewoon maar op.
Nieuw onderwerp:
[..]
Kun jij niet lezen of zo:quote:Op woensdag 25 april 2012 12:16 schreef Das-Phantom het volgende:
[..]
Is kanker hier de norm? Of kun je ook normaal praten?
Maar dat stuk over Castaignos is wel interessant. Ophangen in de kleedkamer als waarschuwing voor andere talenten met grootheidswaanzin.
Al schijnt Liverpool nu wel weer interesse te hebben om hem voor lange tijd vast te leggen.
quote:Op woensdag 25 april 2012 12:05 schreef yvonne het volgende:
Zeg kap ff met dat matige trollen, geen zin in vandaag.
Die Treffers is trouwens echt een eng ventje. Doet alles voor geldquote:Op woensdag 25 april 2012 12:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is toch diezelfde Treffers die riep dat Inter zo'n geweldig traject voor hem had uitgestippeld.
Ja met Castaignos zou het wel goed komen inderdaad (niet dus)quote:Op woensdag 25 april 2012 12:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is toch diezelfde Treffers die riep dat Inter zo'n geweldig traject voor hem had uitgestippeld.
Volgens wie? Wat goed is komt snel.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:16 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Achahbar is nog niet klaar om op dit niveau belangrijke wedstrijden te spelen.
Arie Treffers is die kinderhandelaar die veel gelijkenissen met Keith Bakker heeft.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:17 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die Treffers is trouwens echt een eng ventje. Doet alles voor geld
Zoals haast elke andere spelersmakelaarquote:Op woensdag 25 april 2012 12:17 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die Treffers is trouwens echt een eng ventje. Doet alles voor geld
Moet hij eerst speelminuten krijgen en niet 1 helft tegen Vitesse en 20 minuten tegen RKC.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Volgens wie? Wat goed is komt snel.
Mijn mening. Ik denk dat hij nog niet genoeg ontwikkeld is om een basisplaats op zich te nemen. Koeman laat hem ook zeer weinig invallen he, die is dus ook nog niet overtuigd. Die gast moet komend seizoen gewoon rustig gebracht worden, dan zien we dan wel hoe goed hij isquote:Op woensdag 25 april 2012 12:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Volgens wie? Wat goed is komt snel.
Dit inderdaad, maar ik denk dat Achahbar ook een andere rol als spits moet krijgen, dieper ingezakt zodat hij de combinatie kan zoeken en assist kan geven.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:19 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Mijn mening. Ik denk dat hij nog niet genoeg ontwikkeld is om een basisplaats op zich te nemen. Koeman laat hem ook zeer weinig invallen he, die is dus ook nog niet overtuigd. Die gast moet komend seizoen gewoon rustig gebracht worden, dan zien we dan wel hoe goed hij is
Zolang hij Guidetti heeft zal dat ook niet snel gebeuren. Die Castaignos kwam toch ook noodgedwongen bij het eerste?quote:Op woensdag 25 april 2012 12:19 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Mijn mening. Ik denk dat hij nog niet genoeg ontwikkeld is om een basisplaats op zich te nemen. Koeman laat hem ook zeer weinig invallen he, die is dus ook nog niet overtuigd. Die gast moet komend seizoen gewoon rustig gebracht worden, dan zien we dan wel hoe goed hij is
Mooi toch.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:20 schreef Bonkers. het volgende:
Als Castaignos naar Liverpool gaat, speelt ie daar ook niet en mag ie hopen op een uitleenbeurt naar Burnley![]()
Die verneukt zijn carrière zo.
Op termijn met Vilhena vlak achter hemquote:Op woensdag 25 april 2012 12:20 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Dit inderdaad, maar ik denk dat Achahbar ook een andere rol als spits moet krijgen, dieper ingezakt zodat hij de combinatie kan zoeken en assist kan geven.
Goed voorbeeld voor de rest van de jeugd.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:20 schreef Bonkers. het volgende:
Als Castaignos naar Liverpool gaat, speelt ie daar ook niet en mag ie hopen op een uitleenbeurt naar Burnley![]()
Die verneukt zijn carrière zo.
Hoe oud was Gio eigenlijk toen hij ging?quote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is er al een van die gasten echt doorgebroken nadat ze zo jong zijn vertrokken ?
Enige die ik kan bedenken is Van Persie maar die telt niet.,
Voor de rest niet nee. Bruma zit volgens mij ook veel op de bank bij HSV.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is er al een van die gasten echt doorgebroken nadat ze zo jong zijn vertrokken ?
Enige die ik kan bedenken is Van Persie maar die telt niet.,
1998 ging ie weg. Dus jaartje of 23/22?quote:Op woensdag 25 april 2012 12:41 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Hoe oud was Gio eigenlijk toen hij ging?
Captian Slowquote:Op woensdag 25 april 2012 12:41 schreef Morpheus2002 het volgende:
Kap eens met trollenEn kappen met dat gescheld met kanker, grow up.
Hij is in een perfect jaar geboren zie ik netquote:Op woensdag 25 april 2012 12:42 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
1998 ging ie weg. Dus jaartje of 23/22?
Klassbak vind ik dat,quote:
Seedorfquote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is er al een van die gasten echt doorgebroken nadat ze zo jong zijn vertrokken ?
Enige die ik kan bedenken is Van Persie maar die telt niet.,
22/23 zoals eerder gemeld, maar die had er al een verhuur periode opzitten bij RKC, en was vaste basisspeler bij ons. Zoals het hoort dus eigenlijk..quote:Op woensdag 25 april 2012 12:41 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Hoe oud was Gio eigenlijk toen hij ging?
quote:Lucas Woudenberg krijgt mooiste verjaardagscadeau
Lucas Woudenberg heeft woensdag op de dag dat hij zijn achttiende verjaarde viert zijn handtekening gezet onder een contract dat hem met ingang van het nieuwe seizoen voor twee jaar aan Feyenoord verbindt, met een eenzijdige optie voor een extra jaar. De verdediger van Feyenoord/Excelsior onder 19 bereikte al in een eerder stadium overeenstemming met Feyenoord, alleen waren de benodigde handtekeningen nog niet gezet. ‘Het is zo wel een heel speciale dag’, vertelde de jarige Woudenberg. ‘Het is dubbel feest vandaag.’
Volgens technisch directeur Martin van Geel heeft Woudenberg zijn contract in De Kuip helemaal zelf afgedwongen. ‘Lucas weet heel goed wat hij kan’, vertelde Van Geel. ‘Hij is ontzettend gedisciplineerd en geconcentreerd met het voetbal bezig. Als hij dat de komende jaren door kan trekken, hebben wij er alle vertrouwen in dat hij een mooie toekomst tegemoet gaat.’
Woudenberg is dit seizoen bezig aan zijn achtste jaar bij Feyenoord, nadat hij begon met voetballen bij v.v. Zwammerdam. De verdediger rekent erop dat hij ook volgend seizoen deel zal uitmaken van de selectie van Feyenoord/Excelsior onder 19. ‘Ik hoop dat ik daarnaast af en toe met de eerste selectie mee mag trainen’, zei hij. ‘Hoe het daarna verloopt is moeilijk te voorspellen, maar ik zal in ieder geval elke dag keihard werken op de training. Als je dat doet, kan de club hopelijk uiteindelijk niet meer om mij heen.’
Op zich is het ook niet zo raar natuurlijk. Als je kijkt naar jeugdelftallen zijn er van de 15 jarigen maar 2 of 3 die doorbreken? Dat hoeven nog niet eens de op die leeftijd als grootste talenten aangemerkte spelers te zijn.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:05 schreef Scrummie het volgende:
[..]
22/23 zoals eerder gemeld, maar die had er al een verhuur periode opzitten bij RKC, en was vaste basisspeler bij ons. Zoals het hoort dus eigenlijk..
Kan ook niet 1 speler bedenken die uit de jeugd of vlak na het eerste elftal doorgebroken te zijn zich echt ontwikkeld en doorbreekt bij de topclub waar hij naar toe is gegaan. Goed, er zijn een aantal die het ongelijk nog kunnen bewijzen, maar vooralsnog lijkt het nergens op uit te draaien. Goed teken dus voor de club!
Klopt! Maar toch raar dat dat feit niet bij jeugdspelers/ouders bekend is. Kans is toch veel groter om door te breken bij Feyenoord en via een opgebouwde reputatie nog dikker te cashen dan wanneer je '1 van de zovele' bent bij een Chelsea, City, United, etc.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Op zich is het ook niet zo raar natuurlijk. Als je kijkt naar jeugdelftallen zijn er van de 15 jarigen maar 2 of 3 die doorbreken? Dat hoeven nog niet eens de op die leeftijd als grootste talenten aangemerkte spelers te zijn.
De Chelseas van deze wereld weten echt wel dat van de 20 jeugdspelers die ze aankopen misschien 1 of 2 spelers het 1e halen. Daar is de prijs dan ook naar.
Messi was zelfs nog maar 12 toen hij werd "gekocht" door Barca. Bojan was 9 ofzo.. m.a.w. die doen ook vrolijk meequote:Op woensdag 25 april 2012 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klopt! Maar toch raar dat dat feit niet bij jeugdspelers/ouders bekend is. Kans is toch veel groter om door te breken bij Feyenoord en via een opgebouwde reputatie nog dikker te cashen dan wanneer je '1 van de zovele' bent bij een Chelsea, City, United, etc.
Wat ik wel apart vind; ik hoor lang niet zo vaak dat Real Madrid 15 jarigen op haalt, of Barcelona. Doen ze dat wel en ben ik niet op de hoogte of is het echt zo?
Volgens mij halen Barça en Real ook veel spelers, maar vooral uit Zuid- Amerika, Messi is toch wel het bekendste voorbeeld.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klopt! Maar toch raar dat dat feit niet bij jeugdspelers/ouders bekend is. Kans is toch veel groter om door te breken bij Feyenoord en via een opgebouwde reputatie nog dikker te cashen dan wanneer je '1 van de zovele' bent bij een Chelsea, City, United, etc.
Wat ik wel apart vind; ik hoor lang niet zo vaak dat Real Madrid 15 jarigen op haalt, of Barcelona. Doen ze dat wel en ben ik niet op de hoogte of is het echt zo?
Dus dat, weten wij veel of Juan Fernandez Maria Gonzalez Alvarez uit Spanje komt of uit Argentinië. Helemaal als ze zo'n manneke op z'n Messi's al op 11-jarige leeftijd halen.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:23 schreef Bonkers. het volgende:
[..]
Volgens mij halen Barça en Real ook veel spelers, maar vooral uit Zuid- Amerika, Messi is toch wel het bekendste voorbeeld.
Ook spelen er een paar Aziaten volgens mij.
Waarom lok je mij nou weer? Je wilde toch dat ik wegbleefquote:Op woensdag 25 april 2012 13:34 schreef Caland het volgende:
Overigens heeft Immers met dat pauperclubje van hem afgesproken dat hij bij een stap hogerop mocht vertrekken. Afgelopen zomer ketste het af om die reden, deze zomer maken ze daar geen schijn van kans mocht Van Geel hem echt willen hebben natuurlijk.
Ik lok je helemaal niet. Blijf nou gewoon weg hier joh met je gezwatsquote:Op woensdag 25 april 2012 13:35 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom lok je mij nou weer? Je wilde toch dat ik wegbleef?
Van Geel gaat Immers niet binnenslepen voor een schijntje. Vorig jaar kon men hem niet betalen, dit jaar willen we zeker drie miljoen zien. Succes daarmee.
Hoeveel denk je Immers voor binnen te slepen dan? Even een serieuze vraag tussendoor.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik lok je helemaal niet. Blijf nou gewoon weg hier joh met je gezwats
Waarom heb jij quotes van Ajacieden en mogelijke transfersommen in je onderschrift?quote:
twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 13:20:04#Feyenoord probeerde #Immers afgelopen zomer al aan te trekken, maar Ado vond dat geen positieverbetering, een voorwaarde voor vertrek. reageer retweet
twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 13:28:43Immers laat in vi weten teleurgesteld te zijn in ado en vond hun opstelling 'niet netjes.' reageer retweet
Een evt. arbitragezaak valt deze zomer dus sowieso in het voordeel van ons.quote:Immers: 'Bestuur vond Feyenoord geen stap hogerop'
ADO Den Haag wil alleen met Feyenoord praten over een transfer van Lex Immers, als er een 'aanvaardbaar voorstel' op tafel komt. Die houding was volgens de clubleiding afgelopen zomer ook al zo, terwijl Immers nog steeds baalt dat zijn overgang naar de Stadionclub destijds stukliep.
Na afloop van het onderlinge duel van zondag sprak de middenvelder daarover nog eens zijn teleurstelling uit. “De opstelling van de clubleiding vond ik heel teleurstellend en niet netjes. Ik had het ook niet van ze verwacht”, vertelt Immers. De Haagse clubleiding, onder leiding van de commissarissen Paul Beyersbergen en Mark van der Kallen, wees toen een Feyenoord-bod van 750.000 euro resoluut van de hand.
Immers, die een half jaar eerder een contract tot medio 2014 tekende, zag de gehoopte transfer aan zijn neus voorbijgaan. Vol onbegrip, aangezien hij tijdens de onderhandelingen mondeling zou hebben afgedwongen dat ADO mee zou werken bij een stap hogerop. “Nou, die club kwam dus met Feyenoord, maar toen gingen ze kinderachtig doen door te stellen dat Feyenoord geen stap hogerop was.”
Een lezing die tot grote vraagtekens leidt in het ADO-kamp. Beyersbergen begrijpt niets van de uitlatingen. “We hebben ons netjes aan de afspraken gehouden. Blijkbaar wordt het nu anders uitgelegd, maar volgens mij ligt Rotterdam-Zuid gewoon in Nederland. Als er zich een club meldt met een aanvaardbaar voorstel, zullen we gewoon om de tafel gaan. Dat geldt dus ook voor de vermeende nieuwe interesse van Feyenoord.”
Vorige zomer moest hij 4 kosten. Jaartje contractduur eraf + dat clubje dat weer ouderwets tegen de streep staat.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:37 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Hoeveel denk je Immers voor binnen te slepen dan? Even een serieuze vraag tussendoor.
ajacied4lf had via zijn contacten binnen Ajax vernomen dat Narsingh en Heerenveen voor een maand of 3 geleden al rond waren met Ajax.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:37 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waarom heb jij quotes van Ajacieden en mogelijke transfersommen in je onderschrift?
Klopt. Tegen NAC. Op mijn verjaardag.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:39 schreef Das-Phantom het volgende:
[..]
Toen werden wij kampioen in 1999
quote:Op woensdag 25 april 2012 13:39 schreef De_kromme het volgende:
Dat hebben ze goed gezien daar bij Den Haag. Feijenoord is en blijft geen forse stap vooruit, aangezien we volgend jaar weer gaan pieken en 010 weer gaat dalen.
Als Dirk en of die Kalou niet komen hebben we voor volgend jaar nauwelijks een spits die kan scoren.quote:
Jullie draaien één keer een topseizoen en krijgen meteen weer praatjesquote:Op woensdag 25 april 2012 13:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Vorige zomer moest hij 4 kosten. Jaartje contractduur eraf + dat clubje dat weer ouderwets tegen de streep staat.
Ik bied de helft.
En dan nog F'noord valt volgend jaar echt niet verder terug dan plek 4/5 daar hebben ze veel te veel talent voor..quote:Op woensdag 25 april 2012 13:43 schreef Das-Phantom het volgende:
[..]
Als Dirk en of die Kalou niet komen hebben we voor volgend jaar nauwelijks een spits die kan scoren.
Het is wel een type middenvelder die we missen. Maar voor meer dan 2 miljoen moet je hem nooit halen. Helemaal niet omdat het geen zekere basisspeler is wanneer hij komt, mag mooi de concurrentie aan gaan om de plek van Bakkal over te nemen.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:44 schreef Buitendam het volgende:
Is die Immers nou echt een versterking voor Feyenoord? Lijkt me stug.
Als je het hebt over ons bestedingsbudget moet je eerder denken aan tonnen dan miljoenen voor komend seizoen.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:43 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jullie draaien één keer een topseizoen en krijgen meteen weer praatjes. Volgend jaar strijden wij gewoon weer gezamenlijk om een plek in de play-offs hoor, vriendelijke vriend.
Het zal wel ergens tussen de 2 en 3 miljoen worden voor Immers, hebben jullie dat wel?
De kans bestaat inderdaad dat Feyenoord volgend jaar weer rond plaats 5 bivakkeert, de kans dat Ado dat doet lijkt mij nihil.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:44 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ben jij nou echt een versterking voor dit topic? Lijkt me stug.
[..]
Ja, een tuinkabouter in de spits. Dan houdt het ook wel op. Feijenoord gaat komende jaren gewoon lekker met Den Haag strijden voor plek 5. Dat weet iedereen hier, maar men is nogal kortzichtig.
Verwacht zelf dat er wel wat meer mogelijk is. Anders laat Koeman zich niet zo uit over Immers als afgelopen zondag. Feyenoord weet ook wel dat hij ergens tussen de 1 en 2 moet gaan kosten.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:46 schreef Das-Phantom het volgende:
[..]
Als je het hebt over ons bestedingsbudget moet je eerder denken aan tonnen dan miljoenen voor komend seizoen.
Tenzij we ons miraculeus plaatsen voor de Champions League dan heb je een heel ander verhaal natuurlijk.
Dat lijkt me ook. En het is heel leuk dat jullie allemaal transfervrije spelers halen, maar een Goossens kost toch een ton of 6/7 per jaar met een vierjarig (?) contract. Dan zijn geen pepernoten, als je snapt wat ik bedoel.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:46 schreef Das-Phantom het volgende:
[..]
Als je het hebt over ons bestedingsbudget moet je eerder denken aan tonnen dan miljoenen voor komend seizoen.
Tenzij we ons miraculeus plaatsen voor de Champions League dan heb je een heel ander verhaal natuurlijk.
Waarom? Wij hebben gewoon een dip dit seizoen, volgend jaar veel versterken met o.a. talent uit de JL en we kunnen er weer tegenaan. Als jullie Schenkeveld nou nog even uitlenen... BVD.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:47 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De kans bestaat inderdaad dat Feyenoord volgend jaar weer rond plaats 5 bivakkeert, de kans dat Ado dat doet lijkt mij nihil.
Huursom van Schenkeveld ligt rond de 1.3 miljoen.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:47 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook. En het is heel leuk dat jullie allemaal transfervrije spelers halen, maar een Goossens kost toch een ton of 6/7 per jaar met een vierjarig (?) contract. Dan zijn geen pepernoten, als je snapt wat ik bedoel.
Ik ben benieuwd waar jullie die 3 miljoen voor Immers vandaan gaan halen.
[..]
Waarom? Wij hebben gewoon een dip dit seizoen, volgend jaar veel versterken met o.a. talent uit de JL en we kunnen er weer tegenaan. Als jullie Schenkeveld nou nog even uitlenen... BVD.
1,3 miljoen cent misschien. Daar doen we het nog wel voor.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:49 schreef Muto het volgende:
[..]
Huursom van Schenkeveld ligt rond de 1.3 miljoen.
Dacht dat we geen aankopen mochten doen, omdat we in categorie 1 zaten? Hoe kan er dan een bod van 750.000 euro zijn geweest?quote:Op woensdag 25 april 2012 13:38 schreef Caland het volgende:
twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 13:20:04#Feyenoord probeerde #Immers afgelopen zomer al aan te trekken, maar Ado vond dat geen positieverbetering, een voorwaarde voor vertrek. reageer retweet
[..]twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 13:28:43Immers laat in vi weten teleurgesteld te zijn in ado en vond hun opstelling 'niet netjes.' reageer retweet
Een evt. arbitragezaak valt deze zomer dus sowieso in het voordeel van ons.
Plaats 5 is realistisch gezien ook helemaal geen schande als je kijkt naar de aankopen voor komend seizoen in de persomem van Vormer en Goossens.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:47 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De kans bestaat inderdaad dat Feyenoord volgend jaar weer rond plaats 5 bivakkeert, de kans dat Ado dat doet lijkt mij nihil.
Ik denk dat jullie zeker volgend jaar nog te kort komen voor de playoff plaatsen. Is er zoveel geld te besteden dat er veel versterkt kan worden? Talent uit de JL is ook nog geen garantie voor playoff voetbal.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:47 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook. En het is heel leuk dat jullie allemaal transfervrije spelers halen, maar een Goossens kost toch een ton of 6/7 per jaar met een vierjarig (?) contract. Dan zijn geen pepernoten, als je snapt wat ik bedoel.
Ik ben benieuwd waar jullie die 3 miljoen voor Immers vandaan gaan halen.
[..]
Waarom? Wij hebben gewoon een dip dit seizoen, volgend jaar veel versterken met o.a. talent uit de JL en we kunnen er weer tegenaan. Als jullie Schenkeveld nou nog even uitlenen... BVD.
Ik bel Martin even.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:50 schreef De_kromme het volgende:
[..]
1,3 miljoen cent misschien. Daar doen we het nog wel voor.
Maar serieus, alsof hij een kans gaat krijgen bij Feijenoord? Beter lenen jullie hem uit aan jullie aller zeer aan het hart gaande Den Haag. Beter dan dat paupersatellietclubje van jullie iig.
Ben jij wel helemaal 100? Die van Haaren heeft trouwens wel een prima techniek, wat scheelt er aan volgens jullie?quote:
Ik was vandaag bij de training en tijdens het warmlopen kon hij het tempo al niet volgen.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:51 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal 100? Die van Haaren heeft trouwens wel een prima techniek, wat scheelt er aan volgens jullie?
Niks. Prima gappie voor DH.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:51 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal 100? Die van Haaren heeft trouwens wel een prima techniek, wat scheelt er aan volgens jullie?
Traag als dikke stront door een trechter.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:51 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal 100? Die van Haaren heeft trouwens wel een prima techniek, wat scheelt er aan volgens jullie?
Een kilo of 10...quote:Op woensdag 25 april 2012 13:51 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal 100? Die van Haaren heeft trouwens wel een prima techniek, wat scheelt er aan volgens jullie?
Was er toen niet een éénmalige toestemming gevraagd aan de bond?quote:Op woensdag 25 april 2012 13:50 schreef Happel het volgende:
[..]
Dacht dat we geen aankopen mochten doen, omdat we in categorie 1 zaten? Hoe kan er dan een bod van 750.000 euro zijn geweest?
Hij is transfervrij.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:53 schreef napoleonfour het volgende:
kom op jongens, we moeten van Haaren juist aanprijzen nu. Misschien dat De_kromme connecties heeft bij ado zodat ze hem van ons kopen.
Hmm, minder. Snap niet waarom ADO interesse heeft in die knakker dan. Mokotjo staat bij jullie toch hoger in de pikorde? Die wil ik niet eens zien bij ons aller Den Haag...quote:Op woensdag 25 april 2012 13:52 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik was vandaag bij de training en tijdens het warmlopen kon hij het tempo al niet volgen.
De prijs per kilo is een koopje...quote:Op woensdag 25 april 2012 13:53 schreef napoleonfour het volgende:
kom op jongens, we moeten van Haaren juist aanprijzen nu. Misschien dat De_kromme connecties heeft bij ado zodat ze hem van ons kopen.
Bij wijze van spreken was dat. Maar hij is conditioneel gewoon niet goed genoeg.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:54 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Hmm, minder. Snap niet waarom ADO interesse heeft in die knakker dan. Mokotjo staat bij jullie toch hoger in de pikorde? Die wil ik niet eens zien bij ons aller Den Haag...
Schenkeveld krijg je nooit een optie tot koop voor. Die heeft de potentie om uit te groeien tot wereldtop. Schrijf hem zelfs hoger aan dan De Vrij als 'ie fit blijft. En over dat laatste ben ik serieus.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:54 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Hmm, minder. Snap niet waarom ADO interesse heeft in die knakker dan. Mokotjo staat bij jullie toch hoger in de pikorde? Die wil ik niet eens zien bij ons aller Den Haag...
Alleen Schenkeveld zou een goede zijn. Schenkeveld 1 seizoen huren + optie tot koop + 2 miljoen voor Immers ruilen.
Schenkeveldquote:Op woensdag 25 april 2012 13:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Schenkeveld krijg je nooit een optie tot koop voor. Die heeft de potentie om uit te groeien tot wereldtop. Schrijf hem zelfs hoger aan dan De Vrij als 'ie fit blijft. En over dat laatste ben ik serieus.
Ik ook. Hij kreeg ook de voorkeur boven De Vrij toen ze beide klaarstonden voor een debuut he. Helaas raakte hij toen meteen zwaar geblesseerd. Als hij fit blijft de komende jaren, wordt het de nieuwe aanvoerder van Feijenoord imo.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Schenkeveld krijg je nooit een optie tot koop voor. Die heeft de potentie om uit te groeien tot wereldtop. Schrijf hem zelfs hoger aan dan De Vrij als 'ie fit blijft. En over dat laatste ben ik serieus.
Kan ik me niet veel van herinneren. Zoek jij het even op? Ben aan het werk.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Was er toen niet een éénmalige toestemming gevraagd aan de bond?
Jij werkt maar 4 uur van de 8 uur. Dus die overgebleven vier uur kan je prima gebruiken om even wat op te zoeken voor ons aller Caland.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:57 schreef Happel het volgende:
[..]
Kan ik me niet veel van herinneren. Zoek jij het even op? Ben aan het werk.
Ze willen het Feijenoord publiek opfokken met zo'n aankoop. Als hij scoort voor Feijenoord showt hij zijn ADO tattoos aan het publiek, ze willen weer wat kwaad bloed zetten. Het is een beetje saai nu.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:57 schreef Buitendam het volgende:
Maar wat ziet Feyenoord dan in Immers, precies? Welke kwaliteiten heeft hij wel die een 18 jarig talent uit de jeugd niet heeft?
Dat vraag ik me eerlijk gezegd ook af en iemand die tot 2014 heeft bijgetekend zal toch meer dan 2 miljoen moet kosten lijkt mequote:Op woensdag 25 april 2012 13:57 schreef Buitendam het volgende:
Maar wat ziet Feyenoord dan in Immers, precies? Welke kwaliteiten heeft hij wel die een 18 jarig talent uit de jeugd niet heeft?
Caland is niet zo goed met cijfertjes inderdaadquote:Op woensdag 25 april 2012 13:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat vraag ik me eerlijk gezegd ook af en iemand die tot 2014 heeft bijgetekend zal toch meer dan 2 miljoen moet kosten lijkt me
Op die getattoeerde kanarie na, niet veel...quote:Op woensdag 25 april 2012 13:57 schreef Buitendam het volgende:
Maar wat ziet Feyenoord dan in Immers, precies? Welke kwaliteiten heeft hij wel die een 18 jarig talent uit de jeugd niet heeft?
De KNVB zou ADO een boete moeten geven voor belediging als ze met droge ogen dat bedrag voor die clown vragen.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:00 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Caland is niet zo goed met cijfertjes inderdaad. Zal wel rond de 3 miljoen gaat kosten, en dat kan Feijenoord niet ophoesten imo.
Gastquote:Op woensdag 25 april 2012 13:57 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Daarom kan Den Haag hem beter nu wegsnaaien, aangezien die havenslaven het schijnbaar niet in hem zien zitten. Tot hoelang heeft 'ie contract, 2013?
Klopt toch? Hij wordt uitgeleend aan Excelsiorquote:
Hij heeft een contract tot 2014. Wat denk jij dan?quote:Op woensdag 25 april 2012 14:01 schreef Buitendam het volgende:
[..]
De KNVB zou ADO een boete moeten geven voor belediging als ze met droge ogen dat bedrag voor die clown vragen.
Het talent is natuurlijk ook niet onophoudelijk als je praat over één positie. Tony zou daar ook kunnen spelen, ja. Maar die speelt eigenlijk beter op de plek van El Ahmadi, wat meer naar achteren.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:57 schreef Buitendam het volgende:
Maar wat ziet Feyenoord dan in Immers, precies? Welke kwaliteiten heeft hij wel die een 18 jarig talent uit de jeugd niet heeft?
Ja.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:44 schreef Buitendam het volgende:
Is die Immers nou echt een versterking voor Feyenoord? Lijkt me stug.
Hij is uitgeleend om in alle rust speelminuten te gaan pakken en hele wedstrijden te kunnen spelen.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:02 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Klopt toch? Hij wordt uitgeleend aan Excelsior. Komop man, Schenkeveld is veel verder dan een BMI of De Vrij.
[..]
Hij heeft een contract tot 2014. Wat denk jij dan?
Hij heeft 't niveau gewoon net niet.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:51 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal 100? Die van Haaren heeft trouwens wel een prima techniek, wat scheelt er aan volgens jullie?
Had je hem beter aan Den Haag uit kunnen huren. Bij Excelsior leer je echt nada bij.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:02 schreef Muto het volgende:
[..]
Hij is uitgeleend om in alle rust speelminuten te gaan pakken en hele wedstrijden te kunnen spelen.
Van Haaren + Swerts voor Immers. Krijgen ze er een Feyenoordsticker bij.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ja.
Ze gooien er trouwens maar een paar overbodige spelers tegenaan in ruil voor Immers hoor. 1 miljoen + 2 overbodige spelertjes als van Haaren en die nutteloze nr. 10 die nooit gespeeld heeft bijv.
Oke.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Had je hem beter aan Den Haag uit kunnen huren. Bij Excelsior leer je echt nada bij.
En ik denk dat 2 miljoen + een huurovereenkomst voor anderhalf jaar met Schenkeveld + optie tot koop helemaal nog niet zo'n gekke gedachte is. Prima deal voor jullie.
Ik heb het al eerder gezegd maar Bakkal is duidelijk de zwakste schakel, als El Ahmadi blijft dan zou ik met de punt naar achteren gaan spelen, dan heb je Immers ook niet nodig, Clasie achterin in het midden en Vormer en El Ahmadi ervoor en als die Vilhena zich zo blijft ontwikkelen kan je die ook nog inpassen ten koste van één van die anderen of in geval van noodquote:Op woensdag 25 april 2012 14:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Het talent is natuurlijk ook niet onophoudelijk als je praat over één positie. Tony zou daar ook kunnen spelen, ja. Maar die speelt eigenlijk beter op de plek van El Ahmadi, wat meer naar achteren.
Het probleem met Bakkal is nu dat Clasie en El Ahmadi echt ál het werk voor Bakkal oplossen. Zet je daar Immers mee dan ontlast je die twee wat meer. Van Geel kijkt dus naar de specifieke kwaliteiten die nu wel eens ontbreken. Met Immers krijg je wat meer loopvermogen en duelkracht op die plek.
Al ben ik het er, nogmaals, ook wel mee eens dat het niet te veel moet gaan kosten.
quote:Op woensdag 25 april 2012 14:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Had je hem beter aan Den Haag uit kunnen huren. Bij Excelsior leer je echt nada bij.
En ik denk dat 2 miljoen + een huurovereenkomst voor anderhalf jaar met Schenkeveld + optie tot koop helemaal nog niet zo'n gekke gedachte is. Prima deal voor jullie.
Psst, we hebben een samenwerkingsverband met Excelsior he.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Had je hem beter aan Den Haag uit kunnen huren. Bij Excelsior leer je echt nada bij.
Hier ga ik niet eens op in, de domheid.quote:En ik denk dat 2 miljoen + een huurovereenkomst voor anderhalf jaar met Schenkeveld + optie tot koop helemaal nog niet zo'n gekke gedachte is. Prima deal voor jullie.
Wattan? Denk je dat je Immers voor een schijntje op kan pikken? Jullie hebben Schenkeveld toch nog niet nodig met BMI en De Vrij?quote:
We spelen in principe ook met de punt naar achteren, met Bakkal als meest vooruitgeschoven middenvelder.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik heb het al eerder gezegd maar Bakkal is duidelijk de zwakste schakel, als El Ahmadi blijft dan zou ik met de punt naar achteren gaan spelen, dan heb je Immers ook niet nodig, Clasie achterin in het midden en Vormer en El Ahmadi ervoor en als die Vilhena zich zo blijft ontwikkelen kan je die ook nog inpassen ten koste van één van die anderen of in geval van nood
Ik hoef die Immers ook helemaal niet.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:07 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wattan? Denk je dat je Immers voor een schijntje op kan pikken? Jullie hebben Schenkeveld toch nog niet nodig met BMI en De Vrij?
Dit ja.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Van Haaren + Swerts voor Immers. Krijgen ze er een Feyenoordsticker bij.
Trust me...met hem op de plek van Bakkal zal het een wereld van verschil zijn.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:09 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Ik hoef die Immers ook helemaal niet.
Als dat zo is dan doet die Bakkal echt veel te weinigquote:Op woensdag 25 april 2012 14:08 schreef Caland het volgende:
[..]
We spelen in principe ook met de punt naar achteren, met Bakkal als meest vooruitgeschoven middenvelder.
Zeker. Daarom ook de interesse voor Immers en het aantrekken van Goossens.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als dat zo is dan doet die Bakkal echt veel te weinig
Calandquote:Op woensdag 25 april 2012 14:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Zeker. Daarom ook de interesse voor Immers en het aantrekken van Goossens.
Als Bakkal weggaat mis je toch wat scorend vermogen op je middenveld, iets wat dit seizoen ook al een probleem is.
De_kromme voor jou. En Phantom heeft wel gelijk.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:16 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Als je denkt dat zo'n topic toch niet dieper kan zinken als posts van HMF, Guidetti of DeKromme komt Das Phantom nog om de hoek zeilen
quote:Op woensdag 25 april 2012 14:19 schreef De_kromme het volgende:
[..]
De_kromme voor jou. En Phantom heeft wel gelijk.
Van Haaren mag je best hebben hoor.,quote:Op woensdag 25 april 2012 14:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Had je hem beter aan Den Haag uit kunnen huren. Bij Excelsior leer je echt nada bij.
En ik denk dat 2 miljoen + een huurovereenkomst voor anderhalf jaar met Schenkeveld + optie tot koop helemaal nog niet zo'n gekke gedachte is. Prima deal voor jullie.
Rot op manquote:Op woensdag 25 april 2012 14:16 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Als je denkt dat zo'n topic toch niet dieper kan zinken als posts van HMF, Guidetti of DeKromme komt Das Phantom nog om de hoek zeilen
De Mac bij de Kuip zal er niet blij mee zijn iig.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:23 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Van Haaren mag je best hebben hoor.,
Die kunnen nog een tijdje teren op de maandjes dat Jhonny hier was.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:27 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
De Mac bij de Kuip zal er niet blij mee zijn iig.
Huh...die Mac kwám er toch juist omdát dat Jhonny getekend had?quote:Op woensdag 25 april 2012 14:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Die kunnen nog een tijdje teren op de maandjes dat Jhonny hier was.
Die zat toch altijd bij de Burgerking?quote:Op woensdag 25 april 2012 14:32 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Die kunnen nog een tijdje teren op de maandjes dat Jhonny hier was.
Dat is een leugen van de overheid.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:34 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Die zat toch altijd bij de Burgerking?
Nee hij zat bij de Mac en liet thuis bezorgen door Burgerking.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:34 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Die zat toch altijd bij de Burgerking?
Zijn er überhaupt Burgerketens die thuisbezorgen?quote:Op woensdag 25 april 2012 14:36 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nee hij zat bij de Mac en liet thuis bezorgen door Burgerking.
In Kuala Lumpur wel 24/7, dat was wel weer ff wennen toen ik terug wasquote:Op woensdag 25 april 2012 14:37 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Zijn er überhaupt Burgerketens die thuisbezorgen?
Dat je voorover moest buigen om te zien waar je naartoe piste?quote:Op woensdag 25 april 2012 14:38 schreef DonRaja het volgende:
[..]
In Kuala Lumpur wel 24/7, dat was wel weer ff wennen toen ik terug was
Nee, ik ben daar serieus een paar kilo afgevallen. Zelfs bij de Mac was het eten niet compleet bagger.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:39 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dat je voorover moest buigen om te zien waar je naartoe piste?
Omdat je zoveel moest schijten zeker.quote:Op woensdag 25 april 2012 14:41 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nee, ik ben daar serieus een paar kilo afgevallen. Zelfs bij de Mac was het eten niet compleet bagger.
Oh wacht, dit is niet SC: Feyenoord![]()
Wij stonden vorig jaar gewoon boven jullie hoor. Of ben je dat alweer vergeten, Rotterdamse vrind?quote:Op woensdag 25 april 2012 14:45 schreef inZanity het volgende:
Begrijp ik het nou goed dat ze bij ADO vorig jaar een transfer van Immers tegenhielden omdat ze Feyenoord geen stap omhoog vonden?? Zijn echt helemaal de weg kwijt daar in dat dorp!![]()
![]()
Niet dat ik er nou echt rouwig om ben. Zie Immers niet echt als een versterking eigenlijk. Misschien leuk voor de breedte voor die paar ton die die hooguit moet kosten maar meer ook niet.
Als iemand bij een telefoonturk werkt (waar er een kleine winst wordt gedraait) een aanbieidng krijgt van KPN (waar ze toevallig een jaartje rode cijfers schrijven) dan vind jij dat geen vooruitgang?quote:Op woensdag 25 april 2012 15:00 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wij stonden vorig jaar gewoon boven jullie hoor. Of ben je dat alweer vergeten, Rotterdamse vrind?
En een paar ton voor een tweejarig contract![]()
.
Je vergelijking gaat eerder op voor Den Haag dit seizoen. Toevallig een jaartje wat minder inderdaad. Jullie stijgen echter ver boven kunnen uit, volgend seizoen gewoon weer lekker met ADO strijden om een Europees ticket. Wordt mooiquote:Op woensdag 25 april 2012 15:03 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Als iemand bij een telefoonturk werkt (waar er een kleine winst wordt gedraait) een aanbieidng krijgt van KPN (waar ze toevallig een jaartje rode cijfers schrijven) dan vind jij dat geen vooruitgang?
Mooie vergelijkingquote:Op woensdag 25 april 2012 15:03 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Als iemand bij een telefoonturk werkt (waar er een kleine winst wordt gedraait) een aanbieidng krijgt van KPN (waar ze toevallig een jaartje rode cijfers schrijven) dan vind jij dat geen vooruitgang?
John Het Kanon gelooft er nog in.twitter:superguidetti twitterde op woensdag 25-04-2012 om 15:01:06Please GOD give me strenght 2 recover from this soon so i can play again for #Feyenoord agains AZ ! That is my dream ! reageer retweet
Nee.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Je vergelijking gaat eerder op voor Den Haag dit seizoen. Toevallig een jaartje wat minder inderdaad. Jullie stijgen echter ver boven kunnen uit, volgend seizoen gewoon weer lekker met ADO strijden om een Europees ticket. Wordt mooi.
John zou er beter wat meer voor leven.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:06 schreef Maastoren het volgende:
John Het Kanon gelooft er nog in.twitter:superguidetti twitterde op woensdag 25-04-2012 om 15:01:06Please GOD give me strenght 2 recover from this soon so i can play again for #Feyenoord agains AZ ! That is my dream ! reageer retweet
Dat geschrans bij Vaipano.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:07 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
John zou er beter wat meer voor leven.
Deze grafiek is het helemaal met je eens!!!quote:Op woensdag 25 april 2012 15:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Je vergelijking gaat eerder op voor Den Haag dit seizoen. Toevallig een jaartje wat minder inderdaad. Jullie stijgen echter ver boven kunnen uit, volgend seizoen gewoon weer lekker met ADO strijden om een Europees ticket. Wordt mooi.
Als je kijkt naar de eindklasseringen van dat clubje van de laatste -pakweg- 20 jaar kan je het toch nauwelijks toevallig noemen waar ze nu staan.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Je vergelijking gaat eerder op voor Den Haag dit seizoen. Toevallig een jaartje wat minder inderdaad. Jullie stijgen echter ver boven kunnen uit, volgend seizoen gewoon weer lekker met ADO strijden om een Europees ticket. Wordt mooi.
Echt he. Zelfs dat stadion niet eens vol krijgen in een stad als Den Haag mag al schande genoeg zijn voor zo'n Immers om te vertrekken.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je kijkt naar de eindklasseringen van dat clubje van de laatste -pakweg- 20 jaar kan je het toch nauwelijks toevallig noemen waar ze nu staan.![]()
![]()
Precies waar ze thuis horen eerder. Dat ziet zelfs zo'n mongol als Immers wel.
Wat een bazen waren wij in de jaren '70 en '80quote:Op woensdag 25 april 2012 15:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Deze grafiek is het helemaal met je eens!!!
[ afbeelding ]
He Jopie, het stadion zit altijd zo goed als vol de laatste twee jaar. Tegen Feijenoord liep de 2 op 1 (S)CC verkoop gewoon nog niet zoals gehooptquote:Op woensdag 25 april 2012 15:15 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Echt he. Zelfs dat stadion niet eens vol krijgen in een stad als Den Haag mag al schande genoeg zijn voor zo'n Immers om te vertrekken.
Bron?quote:Op woensdag 25 april 2012 15:17 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wat een bazen waren wij in de jaren '70 en '80. Eredivisiestats, geniaal
.
[..]
He Jopie, het stadion zit altijd zo goed als vol de laatste twee jaar. Tegen Feijenoord liep de 2 op 1 (S)CC verkoop gewoon nog niet zoals gehoopt. En we spelen nergens meer voor, dat moet je ook meenemen in je beslissing. Ik gunde jullie de punten
.
ik probeerde er nog heen te gaan met iemand die een ado cc heeft, bleek je tegen Feyenoord één kaartje per cc te kunnen krijgen.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:15 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Echt he. Zelfs dat stadion niet eens vol krijgen in een stad als Den Haag mag al schande genoeg zijn voor zo'n Immers om te vertrekken.
In het beste seizoen van ADO ooit en het slechtste seizoen van Feyenoord ooit.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:00 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wij stonden vorig jaar gewoon boven jullie hoor. Of ben je dat alweer vergeten, Rotterdamse vrind?
En een paar ton voor een tweejarig contract![]()
.
Caland heeft toch altijd van die mooie statistieken over supportersopkomst? Ik heb geen zin om te zoeken.quote:
Twee. En het begint te lopen bij Den Haag hoor, nu alleen even de goede lijn doortrekken van vorig seizoenquote:Op woensdag 25 april 2012 15:21 schreef Gert het volgende:
[..]
ik probeerde er nog heen te gaan met iemand die een ado cc heeft, bleek je tegen Feyenoord één kaartje per cc te kunnen krijgen.![]()
verder is den haag gewoon niet zo voetbalminded: we zitten hier tegenwoordig op meer dan een half miljoen inwoners, je zou toch denken dat er méér mogelijk is met zo'n achterland.
Dat is meestal 't probleem bij jou: Je slingert er een uitspraak in die door het meerendeel van de users wordt betwist en vervolgens weiger je er bronnen voor te geven.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:29 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Caland heeft toch altijd van die mooie statistieken over supportersopkomst? Ik heb geen zin om te zoeken.
[..]
Twee. En het begint te lopen bij Den Haag hoor, nu alleen even de goede lijn doortrekken van vorig seizoen.
twitter:FR1908Nieuws twitterde op woensdag 25-04-2012 om 15:44:13Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Heracles Almelo staat #Feyenoord stil bij de winst in de UEFA Cup van 10 jaar geleden. #feyher reageer retweet
Ziet er geweldig overtuigend uit idd. Zeker als je nagaat dat de op 1 na grootste balk nog steeds een half leeg stadion was.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:50 schreef Gert het volgende:
op de ado site stond één ticket per cc tegen feyenoord.
en toeschouwers-aantallen dit seizoen:
[ afbeelding ]
Minuut stilte lijkt me gepast.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:51 schreef Happel het volgende:
twitter:FR1908Nieuws twitterde op woensdag 25-04-2012 om 15:44:13Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Heracles Almelo staat #Feyenoord stil bij de winst in de UEFA Cup van 10 jaar geleden. #feyher reageer retweet
twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 15:45:21#FEYher staat volgende week in het teken van de Uefa Cup winst van 2002. Vooraf is een heldenhuldiging met o.m. Van #Persie en #Bosvelt. reageer retweet
Koude rilling..., nu al vooral omdat het vandaag is,quote:Op woensdag 25 april 2012 15:55 schreef Gert het volgende:
twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 15:45:21#FEYher staat volgende week in het teken van de Uefa Cup winst van 2002. Vooraf is een heldenhuldiging met o.m. Van #Persie en #Bosvelt. reageer retweet
Aangepast.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:55 schreef CasselerRIP het volgende:
Ben op zich niet tegen een domme discussie maar op het moment dat je z'n ongelijk met feiten en grafieken kan aantonen reageertie toch niet meer inhoudelijk.
Waarom?quote:Op woensdag 25 april 2012 15:56 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Koude rilling..., nu al vooral omdat het vandaag is,
Kan je ook de toeschouwersaantallen van vorig seizoen zien? We hebben nu alleen nog de winter gehad namelijk. Alsnog niet slecht btw.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:50 schreef Gert het volgende:
op de ado site stond één ticket per cc tegen feyenoord.
en toeschouwers-aantallen dit seizoen:
[ afbeelding ]
Hoe kun je btw 49.600 toeschouwers hebben tegen Ajax in dat stadion?quote:Op woensdag 25 april 2012 15:50 schreef Gert het volgende:
op de ado site stond één ticket per cc tegen feyenoord.
en toeschouwers-aantallen dit seizoen:
[ afbeelding ]
Er klopt geen fuck van volgens mij. Waar heb je het vandaan, Gert?quote:Op woensdag 25 april 2012 16:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hoe kun je btw 49.600 toeschouwers hebben tegen Ajax in dat stadion?
Zijn carrière was al verneukt toen hij z'n handtekening bij Inter zette.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:20 schreef Bonkers. het volgende:
Als Castaignos naar Liverpool gaat, speelt ie daar ook niet en mag ie hopen op een uitleenbeurt naar Burnley![]()
Die verneukt zijn carrière zo.
Ik wou al zeggen.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:00 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Er klopt geen fuck van volgens mij. Waar heb je het vandaan, Gert?
En dit is gewoon per club he, ik weet niet of je het door hebt.
Daarom klopt er volgens mij niet zoveel van. Ik wil het gemiddelde over een heel seizoen wel eens zien, als je die grafiek hebt? Je hebt nu natuurlijk alleen de winter meegenomen..quote:Op woensdag 25 april 2012 16:03 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik wou al zeggen.Desalniettemin nog steeds droevige aantallen als je 't mij vraagt voor ADO.
Denk inderdaad dat het gemiddelde na afgelopen zondag bij Den Haag flink omhoog is geschoten.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Daarom klopt er volgens mij niet zoveel van. Ik wil het gemiddelde over een heel seizoen wel eens zien, als je die grafiek hebt? Je hebt nu natuurlijk alleen de winter meegenomen..
quote:Op woensdag 25 april 2012 16:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Denk inderdaad dat het gemiddelde na afgelopen zondag bij Den Haag flink omhoog is geschoten.
Alsof er die laatste 7 wedstrijden 50.000 man komt. Dit is gemiddelde van +/- 27 wedstrijden wedstrijden. Dus ook augustus / september enzo.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Daarom klopt er volgens mij niet zoveel van. Ik wil het gemiddelde over een heel seizoen wel eens zien, als je die grafiek hebt? Je hebt nu natuurlijk alleen de winter meegenomen..
Waar lees je deze ongein?quote:Op woensdag 25 april 2012 16:11 schreef Caland het volgende:
Immers: ,, Feyenoord is voor mij de ideale club. Misschien kan er wel een euromastje onder mijn ooievaar tattoo."![]()
Clown is het ook., hij heeft die Ooievaar omdat het een ADO fan is,quote:Op woensdag 25 april 2012 16:11 schreef Caland het volgende:
Immers: ,, Feyenoord is voor mij de ideale club. Misschien kan er wel een euromastje onder mijn ooievaar tattoo."![]()
Kan ook zijn omdat hij een Hagenees is. Mijn 2 oudste kids zijn Hageneesjes, bij geboorte kregen ze pluche ooievaarsquote:Op woensdag 25 april 2012 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Clown is het ook., hij heeft die Ooievaar omdat het een ADO fan is,
Immersquote:Op woensdag 25 april 2012 16:11 schreef Caland het volgende:
Immers: ,, Feyenoord is voor mij de ideale club. Misschien kan er wel een euromastje onder mijn ooievaar tattoo."![]()
Is er geen grafiek van de supportersaantallen over vorig seizoen? Dacht je trouwens dat de capaciteit in Den Haag 50.000 man isquote:Op woensdag 25 april 2012 16:11 schreef ursel het volgende:
[..]
Alsof er die laatste 7 wedstrijden 50.000 man komt. Dit is gemiddelde van +/- 27 wedstrijden wedstrijden. Dus ook augustus / september enzo.
[edit]
Zie nu net dat de capaciteit slechts 15.000 is. Dan valt het nog wel mee eigenlijk.
Inderdaad, gewoon no-nonsense.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:25 schreef Happel het volgende:
Vind het wel een mooie vent hoor, die Immers. Past hier sowieso goed. Ben alleen niet overtuigd van zijn kwaliteiten.
quote:Op woensdag 25 april 2012 16:11 schreef Caland het volgende:
Immers: ,, Feyenoord is voor mij de ideale club. Misschien kan er wel een euromastje onder mijn ooievaar tattoo."![]()
Hebben ze bij ADO salarissen van 500K of hoger dan?quote:Op woensdag 25 april 2012 16:31 schreef De_kromme het volgende:
Keiharde knaken, die die bij dat noodlottige cluppie van jullie niet kan verdienen.
Natuurlijk niet. Uit welke bron haal jij dat Immers 500k kan verdienen dan?quote:Op woensdag 25 april 2012 16:33 schreef Happel het volgende:
[..]
Hebben ze bij ADO salarissen van 500K of hoger dan?
Gast, ga jij maar niet vragen om bronnen als je ze zelf nooit geeftquote:Op woensdag 25 april 2012 16:34 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Uit welke bron haal jij dat Immers 500k kan verdienen dan?
Happel beweert dat hij 500k kan verdienen bij Feijenoord. Ik ben gewoon benieuwd waar jullie dat geld vandaan halen.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:35 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Gast, ga jij maar niet vragen om bronnen als je ze zelf nooit geeft
600k per jaar?quote:Op woensdag 25 april 2012 16:44 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Happel beweert dat hij 500k kan verdienen bij Feijenoord. Ik ben gewoon benieuwd waar jullie dat geld vandaan halen.
Maar het verbaast me niks, aangezien Goossens () ook een vierjarig contract heeft gekregen voor 600k per jaar
. Voor die 2,4m (+2,6m) had je beter de Kers kunnen halen
.
Zelfde bron als dat Bakkal verhaal.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:46 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
600k per jaar?![]()
Hoe weet jij dat nou weer?
Hij heeft een zeer lucratieve aanbieding van Swansea City (1mln per jaar) naast zich neergelegd. Dit is het minimale wat hij wilde verdienen, maar hij wilde dolgraag naar Feijenoord, dus heeft hij wat ingeleverd.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:46 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
600k per jaar?![]()
Hoe weet jij dat nou weer?
Ik wel. Hij zou er perfect tussen passen, ook qua kwaliteiten. Hij is the missing link. Let maar op.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:25 schreef Happel het volgende:
Vind het wel een mooie vent hoor, die Immers. Past hier sowieso goed. Ben alleen niet overtuigd van zijn kwaliteiten.
Zeker weten, daarom mogen jullie ook aardig betalen voor deze kanjer.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik wel. Hij zou er perfect tussen passen, ook qua kwaliteiten. Hij is the missing link. Let maar op.
En gelukkig ga jij daar niet over.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:51 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Zeker weten, daarom mogen jullie ook aardig betalen voor deze kanjer.
Is dat speciaal dan? Dat het uitverkocht is in de Kuip? Word een belangrijke wedstrijd, maar ik acht jullie kansloos zonder El Ahmadi, sorry dat ik het zeg..quote:Op woensdag 25 april 2012 16:54 schreef Dekatria het volgende:
Uitverkocht huis zondag, wordt leuk. Zal ook met Verbeek wat extra's hebben, buiten de inzet van de 2e plek.
Kansloos niet maar hij is wel de belangrijkste spelerquote:Op woensdag 25 april 2012 16:57 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Is dat speciaal dan? Dat het uitverkocht is in de Kuip? Word een belangrijke wedstrijd, maar ik acht jullie kansloos zonder El Ahmadi, sorry dat ik het zeg..
Aantal buffervakken zijn ook verkocht, dus het is vreemd genoeg meer uitverkochtquote:Op woensdag 25 april 2012 16:57 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Is dat speciaal dan? Dat het uitverkocht is in de Kuip? Word een belangrijke wedstrijd, maar ik acht jullie kansloos zonder El Ahmadi, sorry dat ik het zeg..
Waar zit jij? Leuke wedstrijd om mee te pakkenquote:Op woensdag 25 april 2012 16:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Aantal buffervakken zijn ook verkocht, dus het is vreemd genoeg meer uitverkocht
Weet ik nog niet, als HMF geen kaartjes meer kan hosselen --> in een kroeg in Rotterdamquote:Op woensdag 25 april 2012 16:59 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Waar zit jij? Leuke wedstrijd om mee te pakken.
Collega vroeg me waarom er minder AZ supporters kwamen dan verwacht. Goeie vraag, me dunkt.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Aantal buffervakken zijn ook verkocht, dus het is vreemd genoeg meer uitverkocht
Regelt HMF kaarten voor jouquote:Op woensdag 25 april 2012 17:00 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Weet ik nog niet, als HMF geen kaartjes meer kan hosselen --> in een kroeg in Rotterdam
Ik weet het niet, zijn ze normaal wel reislustig dan?quote:Op woensdag 25 april 2012 17:00 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Collega vroeg me waarom er minder AZ supporters kwamen dan verwacht. Goeie vraag, me dunkt.
Mijn vrouw is vergeten mijn kaarten bij Primera op te halen, dus die zijn gecancelled. HMF doet z'n bestquote:
Je zou toch zeggen dat gezien de belangen ze toch meer verkopen dan ze nu hebben gedaan. Maarja, het zijn dan ook AZ-supporters.quote:Op woensdag 25 april 2012 17:01 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik weet het niet, zijn ze normaal wel reislustig dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het ergste wat een vrouw kan doen, straffen die hapquote:Op woensdag 25 april 2012 17:02 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Mijn vrouw is vergeten mijn kaarten bij Primera op te halen, dus die zijn gecancelled. HMF doet z'n best
lijkt me toch een vrij simpele grafiek, hoe krijg je het voor elkaar om 'm zo te interpreteren.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hoe kun je btw 49.600 toeschouwers hebben tegen Ajax in dat stadion?
quote:Op woensdag 25 april 2012 16:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Daarom klopt er volgens mij niet zoveel van. Ik wil het gemiddelde over een heel seizoen wel eens zien, als je die grafiek hebt? Je hebt nu natuurlijk alleen de winter meegenomen..
Ik had niet naar de index gekeken en dacht dat het toeschouwersaantallen per wedstrijd tegen club X waren.quote:Op woensdag 25 april 2012 17:23 schreef Gert het volgende:
[..]
lijkt me toch een vrij simpele grafiek, hoe krijg je het voor elkaar om 'm zo te interpreteren.
Wordt steeds vager.twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 17:35:05#Guidetti zelf heeft nog hoop dat hij zondag mee kan doen. #FEYaz reageer retweet
Zie mijn stappenplan op de vorige pagina, dit is een tussenstapje in de aanloop naar stap 2quote:Op woensdag 25 april 2012 17:49 schreef Slobeend het volgende:
Wordt steeds vager.twitter:MegaFeyenoord twitterde op woensdag 25-04-2012 om 17:35:05#Guidetti zelf heeft nog hoop dat hij zondag mee kan doen. #FEYaz reageer retweet
Zoek ef dan. Van september tot maart is gewoon geen chille periodequote:Op woensdag 25 april 2012 17:26 schreef Gert het volgende:
[..]het is tot 25 maart, wat zit je toch over "alleen de winter".
en vorig jaar kun je allemaal zo opzoeken natuurlijk. zal iets meer zijn geweest (want een beetje succes).
Jawel, maar ik zat op werk, verveelde me de pleuris. Morgen weer werken, bereid je voorquote:Op woensdag 25 april 2012 17:30 schreef Typisch het volgende:
De_Kromme heb jij geen vriendin die jou (virtuele) aandacht geeft?
Gister werkte je maar een keer in de week.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:18 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Zoek ef dan. Van september tot maart is gewoon geen chille periode.
[..]
Jawel, maar ik zat op werk, verveelde me de pleuris. Morgen weer werken, bereid je voor.
Vorige week niet gewerkt door tentamens, moet inhalenquote:Op woensdag 25 april 2012 18:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Gister werkte je maar een keer in de week.
feijenoord won van ons zonder el Ahmadiquote:Op woensdag 25 april 2012 16:57 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Is dat speciaal dan? Dat het uitverkocht is in de Kuip? Word een belangrijke wedstrijd, maar ik acht jullie kansloos zonder El Ahmadi, sorry dat ik het zeg..
Ja, maar dat isquote:Op woensdag 25 april 2012 19:21 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
feijenoord won van ons zonder el Ahmadi
ajax was toen drama. Feyenoord speelde toen ook niet best.quote:Op woensdag 25 april 2012 19:21 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
feijenoord won van ons zonder el Ahmadi
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
quote:Op woensdag 25 april 2012 19:24 schreef satecl het volgende:
[..]
ajax was toen drama. Feyenoord speelde toen ook niet best.Dat is waarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is hier het Feijenoord-topic he. Wat verwacht je nou?quote:Op woensdag 25 april 2012 19:26 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
hi hi hihhi hohohoho trolololo
Als je toch geld gaat uitgeven, doe het dan voor Overtoom. Die heeft ook nog maar 1-jaar contract dus die zal echt niet veel kosten. Die heeft veel meer overzicht, zijn handelingssnelheid is beter en scoort vaker.quote:Op woensdag 25 april 2012 20:29 schreef Merkie het volgende:
Zou Immers wel prima vinden, alleen een transfersom lijkt me wat overdreven. Denk wel een betere versie van Bakkal.
Al die gasten worden toch ook nog eens apart gesponsord. Volgens mij zit Clasie ook bij adidas.quote:Op woensdag 25 april 2012 21:03 schreef Muto het volgende:
Guyon Fernandez heeft nu ook twitter. Dit gaat fout lopen. Hij zit overigens met Cabral en Schaken op een Adidas-avond oid. Zal Puma leuk vinden
Ja, inderdaad. Blijft toch raar. http://twitter.com/#!/guyonfernandez9quote:Op woensdag 25 april 2012 21:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Al die gasten worden toch ook nog eens apart gesponsord. Volgens mij zit Clasie ook bij adidas.
Linkje trouwens?
Het ziet er echt uit als twee streetcoaches die de zwakbegaafde draaideurbontkraag Guyon een dagje op sleeptouw nemen om te laten zien dat Jezus best ook wel cool is.quote:
quote:
Die negers hebben het gewoon gezellig, joh. Lache toch.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:24 schreef Twat010 het volgende:
[ afbeelding ]
Tonny Montana er ook weer bij
Zouden ze dan nog willen dat Kuijt komt?quote:Feyenoord hoopt met Europees voetbal op langer verblijf Guidetti
Feyenoord hoopt nog steeds op een langer verblijf van John Guidetti. De Zweedse aanvaller, die wordt gehuurd van Manchester City, maakte dit seizoen al twintig doelpunten en is al snel uitgegroeid tot een publiekslieveling bij het Legioen.
Technisch directeur Martin van Geel weet binnen een paar weken meer over een langer verblijf. "Maar wat ik wel weet van John en zijn vader, is dat hij het bij Feyenoord uitstekend naar zijn zin heeft", aldus de td tegenover Voetbal International.
Volgend seizoen lijkt Feyenoord Europees voetbal te mogen spelen. De Rotterdamse club hoopt hierdoor langer te kunnen beschikken over Guidetti. "Europees voetbal is iets dat John ook nog niet heeft meegemaakt. Wij wachten vooralsnog de ontwikkelingen af.
Kuijt op rechts i.p.v. Cabral/Schakenquote:Op woensdag 25 april 2012 22:43 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Zouden ze dan nog willen dat Kuijt komt?
Ja dat zou prima werken maar dat kost ook een hele dot, en dan ook nog immersquote:Op woensdag 25 april 2012 22:45 schreef Happel het volgende:
[..]
Kuijt op rechts i.p.v. Cabral/Schaken
Anders tikt hij ze evenquote:Op woensdag 25 april 2012 22:28 schreef Caland het volgende:
Uiteraard heeft BMI gewoon één bank voor zichzelf.
quote:Op woensdag 25 april 2012 20:34 schreef satecl het volgende:
[..]
Als je toch geld gaat uitgeven, doe het dan voor Overtoom. Die heeft ook nog maar 1-jaar contract dus die zal echt niet veel kosten. Die heeft veel meer overzicht, zijn handelingssnelheid is beter en scoort vaker.
Hij is dan wel niet zo'n vechter als Immers, maar daar hebben we Vormer, El Ahmadi en Clasie al voor in de selectie.
quote:Op woensdag 25 april 2012 22:24 schreef Twat010 het volgende:
[ afbeelding ]
Tonny Montana er ook weer bij
Wat maakt jou het uit wie er kijken?quote:Op donderdag 26 april 2012 06:51 schreef Paul het volgende:
Kom ook eens gezellig kijken in het finale topic voor vanavond
[Beloftenfinale 26/4] Ajax - FC Utrecht
Is toch lievvv, de finale tussen de beloftenquote:Op donderdag 26 april 2012 06:57 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Wat maakt jou het uit wie er kijken?
Van Ajax en Utreg? Thanx but no thanx.quote:Op donderdag 26 april 2012 07:01 schreef Paul het volgende:
[..]
Is toch lievvv, de finale tussen de beloften
quote:Op donderdag 26 april 2012 07:12 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip dan maar. Hoop dat er een paar doorbreken bij Utrecht.
quote:Van Geel waarschuwt Leerdam: 'Hij moet gaan beslissen'
Feyenoord heeft de aanbieding voor Jerson Cabral ingetrokken, maar heeft nog meer spelers die tot medio 2013 onder contract staan. Kelvin Leerdam bijvoorbeeld. Technisch directeur Martin van Geel zit vrijdag met de verdediger om tafel. "Ik ben met Kelvin niet geduldiger dan ik was met Jerson, maar met Kelvin en zijn zaakwaarnemer hebben we nog niet alle gesprekken gevoerd", legt de sportbestuurder uit aan Voetbal International. "Wel is het zo dat ook Kelvin moet gaan beslissen."
Wordt Rangers uitgesloten dan zal Motherwell bij de ongeplaatste ploegen komen en Club Brugge bij de geplaatste.quote:Geplaatst
Sporting Braga 63.069
Dinamo Kiev 62.026
Panathinaikos 50.920
Glasgow Rangers 43.728
Fenerbahce 41.615
Ongelaatst
Club Brugge 35.480
CFR Cluj 18.764
Feyenoord 12.603
Dinamo Moskou 11.066
FC Nordsjaelland 8.005
quote:Op woensdag 25 april 2012 22:13 schreef Twat010 het volgende:
[..]![]()
![]()
Over Immers. Prima jongen hoor, zou hier goed passen. Las dat ADO een bod van 750.000 had afgeslagen. Een transfersom is al heel wat voor hem, maar boven 750.000 is gewoon veel te duur voor een speler met zijn kwaliteiten. Lekker doorgaan met de jongens die je nu heb op het middenveld.
Goed te doenquote:Op donderdag 26 april 2012 09:35 schreef Happel het volgende:
Geplaatste ploegen mochten we vC(?)L halen.
[..]
Wordt Rangers uitgesloten dan zal Motherwell bij de ongeplaatste ploegen komen en Club Brugge bij de geplaatste.
Is pas de 1e ronde hé. Daarna krijg je de knallers uit Engeland, Duitsland, Spanje of Portugal.quote:Op donderdag 26 april 2012 09:40 schreef De_kromme het volgende:
[..]. Denk je nou echt dat je deze wereldtoppert (met een contract tot nota bene 2014!) kan overnemen voor minder dan vier miljoen? Je ziet wel weer dat er hier vrij weinig mensen zitten met verstand van financiën..
[..]
Goed te doen. Zijn dat alle clubs die je kan loten, welke komen er evt. nog bij?
Je hebt toch maar één voorrondequote:Op donderdag 26 april 2012 09:47 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Is pas de 1e ronde hé. Daarna krijg je de knallers uit Engeland, Duitsland, Spanje of Portugal.
Twee.quote:Op donderdag 26 april 2012 09:50 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Je hebt toch maar één voorronde? Twente ging er toch in de laatste minuut af tegen Valencia vorig jaar, als ze daar hadden gewonnen knal je toch gewoon de poulefase in?
Er zijn zelfs 4 voorrondesquote:Op donderdag 26 april 2012 09:50 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Je hebt toch maar één voorronde? Twente ging er toch in de laatste minuut af tegen Valencia vorig jaar, als ze daar hadden gewonnen knal je toch gewoon de poulefase in?
Gelukkig voor Feijenoord heb jij het niet voor het zeggen. De club was allang failliet geweest.quote:Op donderdag 26 april 2012 09:53 schreef AryaMehr het volgende:
Ik zal, als het aan mij had gelegen, geen rooie rot cent aan Immers hebben besteed. Immers is een typische Den Haag/Utrecht-speler ala Buijs die gewoon voetballend tekort komt bij een club als Feyenoord.
Tegen wie speelde Twente eerst danquote:Op donderdag 26 april 2012 09:54 schreef Happel het volgende:
[..]
Twee.
En om antwoord te geven op je eerste vraag. Het kan nog veranderen. Hangt af van eindstand in sommige competities.
Dinamo Kiev kan nog vervangen worden door Shakhtar Donetsk. Sporting Braga nog door Benfica.
Vaslui.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:00 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Gelukkig voor Feijenoord heb jij het niet voor het zeggen. De club was allang failliet geweest.
[..]
Tegen wie speelde Twente eerst dan? Benfica zou wel naar zijn, de rest maak je wel een kans tegen imo..
Dan mag jij mij uitleggen hoe Feyenoord of elk ander instantie failliet kan gaan wanneer ik juist pleit voor om de hand op de knip te houden? Nogal (financieel) onlogisch he? En de toekomst van Feyenoord hangt inderdaad af van spelers als Immers. Laat me niet lachen man.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:00 schreef De_kromme het volgende:
Gelukkig voor Feijenoord heb jij het niet voor het zeggen. De club was allang failliet geweest.
Jij kijkt niet verder dan je neus lang is. Als je nu de hand op de knip houdt, speel je volgend jaar lekker samen met Den Haag om play-offs voor EL. Geld moet rollen godverdomme. Geld maakt geld!quote:Op donderdag 26 april 2012 10:03 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dan mag jij mij uitleggen hoe Feyenoord of elk ander instantie failliet kan gaan wanneer ik juist pleit voor om de hand op de knip te houden? Nogal (financieel) onlogisch he? En de toekomst van Feyenoord hangt inderdaad af van spelers als Immers. Laat me niet lachen man.
Maar niet voor 4 miljoenquote:Op donderdag 26 april 2012 10:05 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jij kijkt niet verder dan je neus lang is. Als je nu de hand op de knip houdt, speel je volgend jaar lekker samen met Den Haag om play-offs voor EL. Geld moet rollen godverdomme. Geld maakt geld!
Investments lead to succes. Dat is mijn motto, ik zou hem overnemen als ik jou was.
Dan speel je volgend jaar samen met ons om play-offs ELquote:
Ik zal in het geval van Immers inderdaad de hand op de knip houden. Laat hem lekker bij ADO blijven. En al helemaal niet miljoenen uitgeven aan een dergelijk beperkte speler. ¤ 500,000,- is voor mij al teveel.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:05 schreef De_kromme het volgende:
Jij kijkt niet verder dan je neus lang is. Als je nu de hand op de knip houdt, speel je volgend jaar lekker samen met Den Haag om play-offs voor EL. Geld moet rollen godverdomme.
Liever goed of niet investeren, dan slecht investeren. Dat is mijn motto.quote:Investments lead to succes. Dat is mijn motto, ik zou hem overnemen als ik jou was.
Immers schiet Feijenoord eigenhandig de CL in volgend seizoen, mark my words. Ik verwacht zelfs dat hij al meteen aanvoerder wordt, aangezien Vlaar echt één groot drama is daar achterin. Die kan beter gaan afbouwen bij Den Haag.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik zal in het geval van Immers inderdaad de hand op de knip houden. Laat hem lekker bij ADO blijven. En al helemaal niet miljoenen uitgeven aan een dergelijk beperkte speler.
[..]
Liever goed of niet investeren, dan slecht investeren. Dat is mijn motto.
Geel gaat nooit miljoenen uitgeven aan Immers.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik zal in het geval van Immers inderdaad de hand op de knip houden. Laat hem lekker bij ADO blijven. En al helemaal niet miljoenen uitgeven aan een dergelijk beperkte speler.
[..]
Liever goed of niet investeren, dan slecht investeren. Dat is mijn motto.
Immers zal zichzelf niet eens kunnen onderscheiden wanneer Feyenoord vriendschappelijk tegen Helmond Sport speelt.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:08 schreef De_kromme het volgende:
Immers schiet Feijenoord eigenhandig de CL in volgend seizoen, mark my words. Ik verwacht zelfs dat hij al meteen aanvoerder wordt, aangezien Vlaar echt één groot drama is daar achterin. Die kan beter gaan afbouwen bij Den Haag.
Transfersvrije spelers kosten zelfs meer, want die moet je vorstelijke salarissen gaan betalen aangezien veel clubs achter ze aanzitten en de concurrentie dus groot is. Zie dat voorbeeld van Goossens (2,4mln voor 4 jaar).quote:Op donderdag 26 april 2012 10:09 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Geel gaat nooit miljoenen uitgeven aan Immers.
Voor een normaal bedrag is Immers echt geen slechte speler voor Feyenoord. Je kunt niet eeuwig transfervrije spelers binnen blijven halen.
Ik heb geleerd dat je Turken niet al te serieus moet nemen, dus hierbijquote:Op donderdag 26 april 2012 10:10 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Immers zal zichzelf niet eens kunnen onderscheiden wanneer Feyenoord vriendschappelijk tegen Helmond Sport speelt.
Of mongooltjes zoals Berg en Gerndt.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:10 schreef Sejt het volgende:
Ik kan me echter niet voorstellen dat er niks beters is voor minder. Laat een of twee scouts rondlopen in Scandinavië en je kunt voor bedragen onder de 2 miljoen geweldige talenten vastleggen.
Berg is een hele goede speler. Bij Groningen was hij echt magistraalquote:Op donderdag 26 april 2012 10:11 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Of mongooltjes zoals Berg en Gerndt.
Sowieso al die scandinavierts van Utrecht:![]()
Dat is een gevolg van foute inschatting van de TD / scouting. Sowieso mag de hele scouting overhoop gehaald worden bij Feijenoord. Zo moeilijk is het allemaal niet...quote:Op donderdag 26 april 2012 10:11 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Of mongooltjes zoals Berg en Gerndt.
Dan hebben we tenminste nog iets gemeen: ook ik heb geleerd dat je Turken niet al te serieus moet nemen.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:10 schreef De_kromme het volgende:
Ik heb geleerd dat je Turken niet al te serieus moet nemen, dus hierbij. Immers is een fucking beeeeeeest.
Inderdaad. Gewoon heel Den Haag leegkopen en je bent kampioen volgend jaarquote:Op donderdag 26 april 2012 10:13 schreef Sejt het volgende:
[..]
Dat is een gevolg van foute inschatting van de TD / scouting. Sowieso mag de hele scouting overhoop gehaald worden bij Feijenoord. Zo moeilijk is het allemaal niet...
De Kers, want als je die haalt blijft El Ahmadi ook. Hij heeft zelfs Karim op zijn lichaam laten tatoeëren man. Mag je hebben voor vijf. Dan is Immers gewoon een hele belangrijke schakel in het komende team van Feijenoord (ik zie hem serieus aanvoerder worden).quote:Op donderdag 26 april 2012 10:17 schreef AryaMehr het volgende:
Ik zei geen enkele speler bij ADO momenteel die zich significant kan onderscheiden bij Feyenoord. Niet doen dus.
Wat is er precies onzin aan mijn overdenkingen? Zou je één keer in je leven daadwerkelijk punten kunnen aanstippen die jij ter verbetering wilt voordragen? Ik post hier gewoon normaal mee, krijgen we dit weer.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:21 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is ook weer onzin van hem.. ach onze topic clown het is altijd iemand anders en toch is hij er altijd.
Als je de Kers haalt voor een paar miljoen, tekent El Ahmadi bij. Dan verkoop je El Ahmadi over een jaar voor 8 miljoen aan een Russische topclub, win-win situatie ouwe.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:22 schreef AryaMehr het volgende:
Ik zal dat hele zooitje wat je opnoemt De_kromme niet eens voor 1 miljoen willen overnemen. Nu weer on topic graag.
Ik heb het over de club Feijenoord hier hoor. Hoe je je kan versterken met talent van de geliefde burenquote:Maak anders een Den Haag topic aan als je zo graag over die faalclub wilt praten; dan kom ik even elke dag langs om je te vertellen dat ADO beter de hele A1-selectie van Feyenoord kan overnemen willen ze ooit meedoen om de prijzen.
Nu weer on topic graag. Maak anders een Den Haag topic aan als je zo graag over die faalclub wilt praten; dan kom ik even elke dag langs om je te vertellen dat ADO beter de hele A1-selectie van Feyenoord kan overnemen willen ze ooit meedoen om de prijzen.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:22 schreef De_kromme het volgende:
Als je de Kers haalt voor een paar miljoen, tekent El Ahmadi bij. Dan verkoop je El Ahmadi over een jaar voor 8 miljoen aan een Russische topclub, win-win situatie ouwe.
Rado is echt ziekelijk goed, die kan zelfs Clasie uit de basis spelen. En clown Vicento moet je er gewoon bij hebben voor de sfeer in de groep.
eindelijkquote:
Vind die sjaal eerlijk gezegd niet zo mooiquote:Op donderdag 26 april 2012 10:34 schreef Dekatria het volgende:
Overigens best vette toevoeging aan die shop van FRFC:
http://www.frfc1908.nl/we(...)k-the-passion-sjaal/
Oldskool!
Dit was precies mijn reactie. Wordt het weggehaald door Morpheusquote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Vind die sjaal eerlijk gezegd niet zo mooi![]()
De slogan en het SC-logo zijn leuk bedacht, maar de sjaal ziet eruit also je die op de zwarte markt hebt gehaald.
Je trok vast weer de vergelijking met ADOquote:Op donderdag 26 april 2012 11:10 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Dit was precies mijn reactie. Wordt het weggehaald door Morpheus. Ik vind een traditionele Feijenoord-sjaal veel en veel mooier.
quote:Akkoord met Mulder over contractverlenging
Feyenoord heeft een akkoord bereikt met Erwin Mulder over een verlenging van zijn contract tot medio 2015. De huidige verbintenis met de doelman liep af in de zomer van 2013. Mulder zal op korte termijn in De Kuip zijn handtekening zetten onder het nieuwe, gedetailleerde spelerscontract.
De doelman is blij dat hij een akkoord heeft bereikt met Feyenoord. ‘Ik ben 23 jaar en heb nog een hoop te verbeteren als keeper’, zegt hij. ‘Ik speel bij Feyenoord wekelijks, dus dat is heel goed voor mijn ontwikkeling. Het was daarom voor mij snel duidelijk dat ik graag bij deze club wilde blijven. Ik ben blij dat we eruit zijn gekomen.’
Feyenoord ziet Erwin Mulder als eerste keeper voor de komende jaren, zo vertelt technisch directeur Martin van Geel. ‘Erwin heeft een deel van zijn opleiding bij Feyenoord genoten en heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot vaste eerste doelman. Hij is nog jong dus kan zich nog verder ontwikkelen. Dit seizoen heeft Erwin al grote stappen gemaakt. Wij hebben er alle vertrouwen in dat we met Erwin een uitstekende eerste keeper hebben voor de komende jaren.’
Ik wel, ik heb de officiële puma sjaal. 2 dagen nadat ik hem kocht, was dat ding ineens in prijs gehalveerd...quote:Op donderdag 26 april 2012 11:16 schreef AryaMehr het volgende:
Nemen jullie eigenlijk een sjaal mee naar het stadion?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |