Hagelstenen met een doorsnede van 500 cm.quote:Op zondag 22 april 2012 17:55 schreef MaLo het volgende:
Deel 500. Nu wel graag extreem weer, dat geeft het topic nog meer glans
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt._@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '@_
Is oom agent nog actief.....quote:Op zondag 22 april 2012 18:57 schreef agenda het volgende:
Bijna 10 jaar.
De Atmosfeer Staat Op Ontploffen #001
geregistreerd op: maandag 18 juni 2001 @ 00:07quote:Op zondag 22 april 2012 19:00 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Is oom agent nog actief.....
Want die moeten we toch felicteren met deze mijlpaal
Me 2quote:
Die gaat hier recht overkomen lijkt hetquote:Op zondag 22 april 2012 20:04 schreef Fredo55 het volgende:
500
![]()
Met een knetterende onweersbui in Zeeland, helaas gaat hij zuid langs.
Mamatus hebben we wel gehad vandaagquote:Op zondag 22 april 2012 19:49 schreef Gitank2 het volgende:
Nu nog een mooie shelfcloud, met zoveel lagen als een spekkoek + bliksem, hagel, mammatus en al die krachttermen om dit jubileum te vieren
Tilburg toch?quote:Op zondag 22 april 2012 20:06 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Die gaat hier recht overkomen lijkt het!
Roosendaal.quote:Op zondag 22 april 2012 20:15 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Tilburg toch?
Tophoogte is 10km, toch wel flinke hagel in denk ik.
Denk het ook, zie die kant op de bui gaan, geel/grijze onweerswolk.quote:Op zondag 22 april 2012 20:20 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Denk toch dat hij te zuidoostelijk trek gezien de trekrichting.
quote:Op zondag 22 april 2012 20:13 schreef SpeedyGJ het volgende:
500!
Bijna 10 jaar, kan het amper voorstellen dat ik al bijna 10 jaar actief ben hier
Wat heb je toch een verdoemd mooi uitzicht zeg, volgens mij moet ik maar eens een weekje naar toequote:Op zondag 22 april 2012 20:32 schreef Dven het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zo dus. Alleen de cam dan iets verder naar achter zodat je rechts wat takken van bomen in beeld krijgt om een inschatting van de wind te kunnen maken en de cam natuurlijk iets hoger gericht
Weersysteem + webcam installeren?quote:Op zondag 22 april 2012 20:53 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Wat heb je toch een verdoemd mooi uitzicht zeg, volgens mij moet ik maar eens een weekje naar toe
Surequote:
Maar eens even kijken hoe die prijzen daarvoor liggen hier in BGquote:
Op de FP ermee.quote:Op zondag 22 april 2012 22:25 schreef Djeez het volgende:
Tof, een jubileum! Nu 500 mm water in Nederland deze maand?
We gaan een kosmische winter tegemoetquote:Op maandag 23 april 2012 01:07 schreef roislecxe het volgende:
*zit hardop te huilen om de nieuwste pluimverwachtingen*
Het is indd normaal, de laatste jaren was april juist erg droog en warm, nu een dikke tegenovergestelde.quote:Op maandag 23 april 2012 08:17 schreef Dven het volgende:
Zo nat is het niet toch? NL heeft gemiddeld 600 per jaar, botweg 50 per maand dus. En volgens mij staat april normaliter niet bekend als de meest droge maand van het jaar.Nu zit april er nog niet op maar heel erg naar boven wijkt het niet af
Ik zit bij de 30mm, al zegt mijn gevoel dat het een stuk minder zal zijn.quote:Op maandag 23 april 2012 08:19 schreef Djeez het volgende:
Bedankt voor de neerslagkaart. Ik woon in Assen, de blauwe vlek in Drenthe met 58 mm neerslag
Dit dus. We hebben de laatste jaren juist te mooi en droog weer gehad in april, en maar wat al te vaak een kletsnatte flutzomer daarna.quote:Op maandag 23 april 2012 08:17 schreef Dven het volgende:
Zo nat is het niet toch? NL heeft gemiddeld 600 per jaar, botweg 50 per maand dus. En volgens mij staat april normaliter niet bekend als de meest droge maand van het jaar.Nu zit april er nog niet op maar heel erg naar boven wijkt het niet af
Dat hoop ik dus ook dat dit een voorteken is voor een prachtige zomerquote:Op maandag 23 april 2012 08:40 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dit dus. We hebben de laatste jaren juist te mooi en droog weer gehad in april, en maar wat al te vaak een kletsnatte flutzomer daarna.
Hopelijk is het nu eens andersom!
Vooruitzichten?quote:
Prachtig zegquote:Op zondag 22 april 2012 21:05 schreef Dven het volgende:
Sowieso een mooi stadje
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog lang niet.quote:Op maandag 23 april 2012 08:06 schreef Djeez het volgende:
Is er ergens te zien hoeveel water er al naar beneden is gekomen? Volgens mij zitten we nu al op de helft van het jaargemiddelde, 1998 zal een prachtig jaar zijn vergeleken met 2012!
zo ontzettend slecht ziet het er toch niet uit? Of kijk ik verkeerd.quote:Op maandag 23 april 2012 01:07 schreef roislecxe het volgende:
*zit hardop te huilen om de nieuwste pluimverwachtingen*
Hier begint de zon te schijnenquote:
Klopt inderdaad, en 5 minuten later weer zon. Geen touw aan vast te knopen.quote:Op maandag 23 april 2012 16:00 schreef baggerbaas het volgende:
[..]
Hier in Groningen zojuist een flinke onweersklap
Dat is het mooie, de stad zit vol prachtige vrouwen!quote:Op maandag 23 april 2012 09:32 schreef knep het volgende:
[..]
Prachtig zeg. Toch wel een beetje jaloers
.
Nog mooie dames in die stad?.
Ruis, als het goed is.quote:Op maandag 23 april 2012 17:51 schreef Junglebeast het volgende:
Wat is er gaande aan de kust bij Den Haag/Hoek van Holland? Of zijn dat de regendruppels van het vallende kabinet?
(gz, met 500ste topic)
Morgen word een leuk dagje op weergebied:quote:Op maandag 23 april 2012 18:28 schreef marcel-o het volgende:
achter dat front wat nu binnenkomt, zitten flink wat geconcentreerde buien.
ben benieuwd
Picz or it aint true!quote:Op maandag 23 april 2012 18:20 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat is het mooie, de stad zit vol prachtige vrouwen!
De Bulgaarse heeft mijn hart veroverd, alleen dat engelse accent al!
Pics van Helen?quote:
Oh die ja.quote:Op maandag 23 april 2012 20:28 schreef SpeedyGJ het volgende:
Helen van Leur?
Je bedoelt Helga van Leur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |