kennelijk is die straatarme AOW er slechter aan toe dan de rijkere gezonde jonge manquote:Op maandag 23 april 2012 13:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Die belasting naar draagkracht is er allang. Waarom die nog hoger en zwaarder moet uitvallen is mij onbekend.
Welke straatarme AOW-er ? Zijn alle AOW-ers straatarm?quote:Op maandag 23 april 2012 13:32 schreef HD9 het volgende:
[..]
kennelijk is die straatarme AOW er slechter aan toe dan de rijkere gezonde jonge man
ja de mensen zonder aanvullend pensioen wel, AOW is bijna gelijk aan bijstandquote:Op maandag 23 april 2012 13:33 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Welke straatarme AOW-er ? Zijn alle AOW-ers straatarm?
JA HAHAHA EN DE PVDA IS DE PARTIJ VAN DE ALLOCHTONE LACHE MAN!!!111111111quote:Op maandag 23 april 2012 13:57 schreef Ronnie_bravo het volgende:
SP = Sikkel Partij...allemaal in de maat!!
Jarno, heb je dan eindelijk het licht gezien? Kom gauw naar de rechtse kant, veul gezelliger hier.quote:Op maandag 23 april 2012 13:58 schreef Jarno het volgende:
[..]
JA HAHAHA EN DE PVDA IS DE PARTIJ VAN DE ALLOCHTONE LACHE MAN!!!111111111
Voorlopig zie ik in dit en vergelijkbare topics meer retoriek en leugens OVER de SP dan VAN de SP....quote:Op maandag 23 april 2012 14:06 schreef Dreassic het volgende:
Veel gezelliger met al die rethoriek en leugens over links, sure.
Dat kan niet...quote:Op maandag 23 april 2012 14:07 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Voorlopig zie ik in dit en vergelijkbare topics meer retoriek en leugens OVER de SP dan VAN de SP....
Totaal mee oneens. Een gedoogconstructie is wellicht fragiel gebleken. Rechts heeft niet teleurgesteld. Links gaat per definitie teleurstellen. Symbool politiek en de ondernemers naar het buitenland jagen. Wie gaat er dan geld ophoesten dat nodig is voor alle subsidiesquote:Op zondag 22 april 2012 12:27 schreef Bendoe het volgende:
http://mobiel.nu.nl/pda/a(...)verloop-naar-SP.html
[..]
Toch nog 70% die op Wilders zou blijven stemmen, terwijl hij in z'n eentje het kabinet heeft laten klappen.
De SP is virtueel een grote partij, dus zullen mensen hun vertrouwen daarop inzetten. Rechts heeft teleurgesteld dus wordt er nu gekeken wat er van links komt, is mijn kijk.
Eensch! Symbool politiek van Links. "Zolang je je bed maar niet hoeft uit te komen om je steentje bij te dragen...."quote:Op maandag 23 april 2012 13:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Die belasting naar draagkracht is er allang. Waarom die nog hoger en zwaarder moet uitvallen is mij onbekend.
Voor jou ook de vraag hoeveel linkse kabinetten we in het verleden gehad hebben. En dan als bonusvraag nog een keer proberen na te denken over wie er dan precies verantwoordelijk is voor die symboolpolitiek zoals je in je post omschrijft. En nee, niet alles buiten de VVD om is links.quote:Op maandag 23 april 2012 14:08 schreef VVDer het volgende:
[..]
Totaal mee oneens. Een gedoogconstructie is wellicht fragiel gebleken. Rechts heeft niet teleurgesteld. Links gaat per definitie teleurstellen. Symbool politiek en de ondernemers naar het buitenland jagen. Wie gaat er dan geld ophoesten dat nodig is voor alle subsidies
SP HRA afschaffen voor alles > 350k en een extra inkomstenbelasting schijf van 60%. PVDA wil gespaard geld als vermogen aanzien en extra belasten!!quote:Op maandag 23 april 2012 14:10 schreef Jarno het volgende:
[..]
Voor jou ook de vraag hoeveel linkse kabinetten we in het verleden gehad hebben. En dan als bonusvraag nog een keer proberen na te denken over wie er dan precies verantwoordelijk is voor die symboolpolitiek zoals je in je post omschrijft. En nee, niet alles buiten de VVD om is links.
Eh.quote:Op maandag 23 april 2012 14:14 schreef VVDer het volgende:
[..]
SP HRA afschaffen voor alles > 350k en een extra inkomstenbelasting schijf van 60%. PVDA wil gespaard geld als vermogen aanzien en extra belasten!!
Gespaard geld is toch vermogen?quote:Op maandag 23 april 2012 14:14 schreef VVDer het volgende:
[..]
SP HRA afschaffen voor alles > 350k en een extra inkomstenbelasting schijf van 60%. PVDA wil gespaard geld als vermogen aanzien en extra belasten!!
Klopt.quote:
Of is het: schuld min gespaard geld = vermogen?quote:
nee dat is opgepot geld tot 25.000 en dan is het een fortuintje, en boven de 100.000 wordt het pas vermogenquote:
quote:Op maandag 23 april 2012 12:24 schreef BertV het volgende:
[..]
Volgens mij hebben die communisten zelfs een site.
Ben de beroerdste niet:
http://www.sp.nl/standpunten/
Uitgekeerd in bananen. Want bananen hebben we in overvloed..quote:De SP vindt de uitkeringen te laag en wil daarom het minimumloon en de daaraan gekoppelde uitkeringen verhogen met 5 procent voor de komende vier jaar.
De vraag is hoe? Dit probleem bestaat al jaren.quote:Uitwisseling van kennis tussen bedrijfsleven, universiteiten en kennisinstituten wordt verder gestimuleerd
Mensen die in dergelijke huizen willen wonen zijn job-creators, managers, financials etc.quote:Op maandag 23 april 2012 14:18 schreef HD9 het volgende:
[..]
Overigens, waarom moeten mensen die een lening van >350.000 euro nemen, daar subsidie voor hebben ???
Dat is in dezelfde categorie als de vraag waarom mensen die niet willen werken subsidie moeten krijgen. Nogal een non-discussie dus.quote:Op maandag 23 april 2012 14:18 schreef HD9 het volgende:
[..]
Overigens, waarom moeten mensen die een lening van >350.000 euro nemen, daar subsidie voor hebben ???
Maar al een keer belast met LB/IB. Belasting heffen op vermogen is dus feitelijk dubbelop.quote:
Ja net zo kinderachtig om pvv'ers als NSBérs weg te zetten; toch gebeurt hetquote:Op maandag 23 april 2012 14:08 schreef Jarno het volgende:
Nouja het gaat twee kanten op, laten we reeel blijven maar als je aankomt met grappen als 'SP = sikkel partij' dan ben je echt 12 dus.
villasubsidie is niet helemaal hetzelfde als een sociaal vangnet. Hoe kom je erbij die twee te vergelijken?quote:Op maandag 23 april 2012 14:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is in dezelfde categorie als de vraag waarom mensen die niet willen werken subsidie moeten krijgen. Nogal een non-discussie dus.
In het kader van je schoolpleinretoriek nogmaals de vraag of je 12 bent dus.quote:Op maandag 23 april 2012 14:40 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ja net zo kinderachtig om pvv'ers als NSBérs weg te zetten; toch gebeurt het
Sikkel Partij...brrrrr eng.
Ja, en arbeiders moeten worden uitgeknepen. Anders vertrekt de productie naar het buitenland.quote:Op maandag 23 april 2012 14:23 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Mensen die in dergelijke huizen willen wonen zijn job-creators, managers, financials etc.
Die moeten goed in de watten gelegd worden, anders vertrekken ze misschien naar het buitenland!
Heb zo een idee dat zijn post sarcastisch bedoeld was, vanwege de ! op het eind (hoop ik..)quote:Op maandag 23 april 2012 14:43 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ja, en arbeiders moeten worden uitgeknepen. Anders vertrekt de productie naar het buitenland.
Voor anderen werkt die redenering precies andersom, kennelijk.
Waarom kan er geen directeur uit een lagelonenland worden aangetrokken, die betaald wordt volgens de dienstenrichtlijn?
Omdat rechts wel pretendeert dat het in kansen voor iedereen gelooft maar als het puntje bij paaltje komt men nog erger is als de gemiddelde dictator en eigenlijk door leugens en bedrog linksen graag in een hoek weggezet en lekker met hun eigen stokpaardjes doorgaan.quote:Op maandag 23 april 2012 14:30 schreef Frutsel het volgende:
Destijds hadden we de PVV.... waarvan iedereen zei dat ze niet moesten regeren en anderen zeiden :"laat ze het dan maar proberen, laat ons maar zien hoe het dan wel moet"...
Nou die kans hebben ze gehad en dat is vooralsnog mislukt.
Waarom nou niet die kans ook aan de SP geven... ze lopen al jaren te schoppen tegen allerlei zaken en beweren (net als de PVV tijden terug) dat ze het beter kunnen... nou, laat het maar zien dan.
Dat mag je vragen, nee ik ben geen twaalf.quote:Op maandag 23 april 2012 14:41 schreef Jarno het volgende:
[..]
In het kader van je schoolpleinretoriek nogmaals de vraag of je 12 bent dus.
Ik neem aan dat er in Roemenie, Polen en Bulgarije prima managers te vinden zijn die het graag voor de helft doen!quote:Op maandag 23 april 2012 14:43 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ja, en arbeiders moeten worden uitgeknepen. Anders vertrekt de productie naar het buitenland.
Voor anderen werkt die redenering precies andersom, kennelijk.
Waarom kan er geen directeur uit een lagelonenland worden aangetrokken, die betaald wordt volgens de dienstenrichtlijn?
Nee, je moet naar (Noord, btw) Korea gaan als je fan bent van dictoriale, van alles afgesloten regimes die hun eigen volk graag laten verhongeren.quote:Op maandag 23 april 2012 14:46 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Dat mag je vragen, nee ik ben geen twaalf.
Neemt niet weg dat een Sikkel Partij wel het laatste is wat je hier zou moeten willen. Als je dat wil moet je naar Korea gaan.
Dat de Sikkel Partij dat hier ook wel zou willen.quote:Op maandag 23 april 2012 14:48 schreef Jarno het volgende:
[..]
Nee, je moet naar (Noord, btw) Korea gaan als je fan bent van dictoriale, van alles afgesloten regimes die hun eigen volk graag laten verhongeren.
Wat is precies je punt?
Dat vermoeden had ik ook al, ergens.quote:Op maandag 23 april 2012 14:45 schreef Dreassic het volgende:
[..]
Heb zo een idee dat zijn post sarcastisch bedoeld was, vanwege de ! op het eind (hoop ik..)
Ik denk dat je toch 12 bent. Helaas.quote:Op maandag 23 april 2012 14:50 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Dat de Sikkel Partij dat hier ook wel zou willen.
ga jij eens gauw je huiswerk doen en blijf van die pilletjes afquote:Op maandag 23 april 2012 14:50 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Dat de Sikkel Partij dat hier ook wel zou willen.
BTW ookquote:Op maandag 23 april 2012 14:28 schreef sanger het volgende:
[..]
Maar al een keer belast met LB/IB. Belasting heffen op vermogen is dus feitelijk dubbelop.
halen we er een stel uit een lage lonen land voor in de plaatsquote:Op maandag 23 april 2012 14:23 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Mensen die in dergelijke huizen willen wonen zijn job-creators, managers, financials etc.
Die moeten goed in de watten gelegd worden, anders vertrekken ze misschien naar het buitenland!
Bij het 2e woord ging het fout.quote:
In de maat jij!quote:Op maandag 23 april 2012 14:51 schreef HD9 het volgende:
[..]
ga jij eens gauw je huiswerk doen en blijf van die pilletjes af
Er wordt over beiden gesproken alsof je crimineel bent om dat te accepteren namelijk. Perfect valide vergelijking dus. Dat de een toevallig wat meer geld heeft dan de ander mag daar niks aan af doen natuurlijk. Of bevorderen we graag discriminatie in dit land?quote:Op maandag 23 april 2012 14:40 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
villasubsidie is niet helemaal hetzelfde als een sociaal vangnet. Hoe kom je erbij die twee te vergelijken?
Discriminatie is niet altijd illegaal of onwenselijk.quote:Op maandag 23 april 2012 15:02 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er wordt over beiden gesproken alsof je crimineel bent om dat te accepteren namelijk. Perfect valide vergelijking dus. Dat de een toevallig wat meer geld heeft dan de ander mag daar niks aan af doen natuurlijk. Of bevorderen we graag discriminatie in dit land?
Gelul, onzin en slap geouwehoer!quote:Op maandag 23 april 2012 14:23 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Mensen die in dergelijke huizen willen wonen zijn job-creators, managers, financials etc.
Die moeten goed in de watten gelegd worden, anders vertrekken ze misschien naar het buitenland!
Iedere euro is al tientallen keren belast. Als dat niet mag heb je een probleem...quote:Op maandag 23 april 2012 14:28 schreef sanger het volgende:
Maar al een keer belast met LB/IB. Belasting heffen op vermogen is dus feitelijk dubbelop.
Omdat we het ons niet kunnen veroorloven om nog eens anderhalf jaar te verliezen.quote:Op maandag 23 april 2012 14:30 schreef Frutsel het volgende:
Waarom nou niet die kans ook aan de SP geven...
Een sigaar uit eigen doos is inderdaad iets heel anders dan een kadootje...quote:Op maandag 23 april 2012 14:40 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
villasubsidie is niet helemaal hetzelfde als een sociaal vangnet. Hoe kom je erbij die twee te vergelijken?
Aan de andere kant kan je argumenteren dat iemand die uitkering trekt niet meer nodig heeft dan een dak boven zijn hoofd en eten op zijn bord om maar even aan te geven dat je het "dat heeft hij niet nodig" argument best wat verder door zou kunnen trekken om bezuinigingen op het minder vermogende deel van het land te verantwoorden.quote:Op maandag 23 april 2012 15:08 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Discriminatie is niet altijd illegaal of onwenselijk.
Het woord betekent niets anders dan 'onderscheid maken' en dat doen we voortdurend.
De vergelijking is volledig invalide. Iemand die al zoveel heeft, heeft echt geen subsidie nodig. Anders woont hij gewoon te groot.
Iemand die hulpbehoevend is, wordt geholpen in een beschaafd land, zonder 'blaming the victim' bullshit, uiteraard.
Net zo erg als een kopvoddentaks.quote:Op maandag 23 april 2012 15:21 schreef maniack28 het volgende:
Oplossing: gewogen stem na het invullen van een 1 uur durende test over politiek! Meer kennis = zwaarder wegende stem.
Mwah, misschien is een test van een uur wat overdreven, maar met een beetje verdieping kom je toch al een eind. Gewogen stem betekent ook dat mensen beter snappen waarvoor ze stemmen en dat is wat ontbreekt. Ik vind het geen gek idee hoor..quote:
Het huidige beleid van alles aan de banken geven en nauwelijks leningen voor MKB heeft wel goed gewerkt?quote:Op maandag 23 april 2012 15:58 schreef DS4 het volgende:
Ik weet niet hoor, maar als je met oud links beleid gaat strooien, draai je juist het MKB de nek om. Zie Frankrijk waar het MKB zo goed als niet bestaat.
Heb je spuit 11 ook weer...quote:Op maandag 23 april 2012 16:04 schreef Viajero het volgende:
Het huidige beleid van alles aan de banken geven en nauwelijks leningen voor MKB heeft wel goed gewerkt?
Goed argument.quote:
Meer is niet nodig tegenover onzin als "alles aan de banken geven".quote:
En jij leeft in een wereld waar geen cent naar de banken is gegaan en er geen crisis is.quote:Op maandag 23 april 2012 16:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
Meer is niet nodig tegenover onzin als "alles aan de banken geven".
Het ergste is dat je ook nog denkt dat je een punt hebt. Waardoor iedere discussie met jou hierover in een loopgravenoorlog ontaardt. Geen zin in vandaag.
En weer een leugen... Volhouden!quote:Op maandag 23 april 2012 16:20 schreef Viajero het volgende:
En jij leeft in een wereld waar geen cent naar de banken is gegaan en er geen crisis is.
Ik vraag me echt af hoe je zo ver buiten de werkelijkheid kan staan.
Waar zegt hij dit?quote:Op maandag 23 april 2012 16:20 schreef Viajero het volgende:
[..]
En jij leeft in een wereld waar geen cent naar de banken is gegaan en er geen crisis is.
Ik vraag me echt af hoe je zo ver buiten de werkelijkheid kan staan.
Nee, het doel is om een implosie van welvaart tegen te houden.quote:Op maandag 23 april 2012 16:25 schreef PKRChamp het volgende:
Viajero heeft toch ook gewoon gelijk, heel het doel van al die steunpakketten is toch ook het afbetalen van schulden naar de banken of zie ik het soms verkeerd?
Dan weet je tenminste zeker dat de rijkeren er van profiteren. Immers hebben de rijkeren veelal een beter opleidingsniveau en daardoor betere (mogelijkheid tot) kennis van de politiek....quote:Op maandag 23 april 2012 15:21 schreef maniack28 het volgende:
Oplossing: gewogen stem na het invullen van een 1 uur durende test over politiek! Meer kennis = zwaarder wegende stem.
Het is toch ook gewoon gedoemd om te klappen, geld lenen om een lening af te betalen is niet de manier om uit een crisis te komen. Banken moeten wat dat betreft gewoon failliet kunnen gaan en niet indirect een vrijbrief krijgen om onverantwoord te werk te gaan. Nu is het Griekenland en dadelijk is het ook Spanje of Italië wat omvalt en wie moet dat dan weer betalen?quote:Op maandag 23 april 2012 16:33 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee, het doel is om een implosie van welvaart tegen te houden.
Ergens zou ik het wel geinig vinden als gewoon maar toegegeven werd aan de roep van het domme deel van het volk. Dan heb je aan het eind van het liedje dat de spaarders hun vermogen kwijt zijn, de pensioenen verdampt, de rentestanden extreem hoog (maar door enorme inflatie kun je met een weekje werken je hypotheek afbetalen), extreme toename van werkloosheid, enz. enz.
De steunmaatregelen zijn niet het probleem. Wat wel een probleem is dat de echte problemen niet of nauwelijks aangepakt worden omdat de overheden echt iedereen willen ontzien. Zo zou je zeker meer afwaarderingen richting de financiële wereld kunnen schuiven, maar besef dan ook wel dat de pensioenen dan gewoon lager worden.
Overigens, door het uitstelbeleid zijn de spaarders en de pensioenen ook al geraakt en zover al dat door tijdig ingrijpen indertijd de schade voor hen lager was geweest... Het lullige is dat de problemen nu nog steeds niet zijn aangepakt... maar als er een rekening uitgedeeld wordt, dan is er altijd wel een politieke partij die het dun door de broek loopt en dan gebeurt er weer niets. Zie meest recent Wilders cs.
Wie betaalt, bepaalt...quote:Op maandag 23 april 2012 16:35 schreef sanger het volgende:
Dan weet je tenminste zeker dat de rijkeren er van profiteren. Immers hebben de rijkeren veelal een beter opleidingsniveau en daardoor betere (mogelijkheid tot) kennis van de politiek....
Daarom zeg ik ook dat de problemen aangepakt moeten worden.quote:Op maandag 23 april 2012 16:37 schreef PKRChamp het volgende:
Het is toch ook gewoon gedoemd om te klappen, geld lenen om een lening af te betalen is niet de manier om uit een crisis te komen.
De implosie van welvaart is hard bezig, juist doordat er op alles bezuinigd wordt om ervoor te zorgen dat falende bankiers in elk geval hun miljoenenbonussen krijgen.quote:Op maandag 23 april 2012 16:33 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee, het doel is om een implosie van welvaart tegen te houden.
Ergens zou ik het wel geinig vinden als gewoon maar toegegeven werd aan de roep van het domme deel van het volk. Dan heb je aan het eind van het liedje dat de spaarders hun vermogen kwijt zijn, de pensioenen verdampt, de rentestanden extreem hoog (maar door enorme inflatie kun je met een weekje werken je hypotheek afbetalen), extreme toename van werkloosheid, enz. enz.
De steunmaatregelen zijn niet het probleem. Wat wel een probleem is dat de echte problemen niet of nauwelijks aangepakt worden omdat de overheden echt iedereen willen ontzien. Zo zou je zeker meer afwaarderingen richting de financiële wereld kunnen schuiven, maar besef dan ook wel dat de pensioenen dan gewoon lager worden.
Overigens, door het uitstelbeleid zijn de spaarders en de pensioenen ook al geraakt en zover al dat door tijdig ingrijpen indertijd de schade voor hen lager was geweest... Het lullige is dat de problemen nu nog steeds niet zijn aangepakt... maar als er een rekening uitgedeeld wordt, dan is er altijd wel een politieke partij die het dun door de broek loopt en dan gebeurt er weer niets. Zie meest recent Wilders cs.
En hoe stel jij je dat voor dan?quote:Op maandag 23 april 2012 16:39 schreef DS4 het volgende:
[..]
Daarom zeg ik ook dat de problemen aangepakt moeten worden.
Hoe dan? Mijn voorstel is per direct stoppen met geld naar falende banken te schuiven, en banken failliet te laten gaan als ze te stom zijn om hun megavoordelen uit te buiten.quote:Op maandag 23 april 2012 16:39 schreef DS4 het volgende:
[..]
Daarom zeg ik ook dat de problemen aangepakt moeten worden.
Dat is inderdaad het doel van de politici...quote:Op maandag 23 april 2012 16:40 schreef Viajero het volgende:
De implosie van welvaart is hard bezig, juist doordat er op alles bezuinigd wordt om ervoor te zorgen dat falende bankiers in elk geval hun miljoenenbonussen krijgen.
Daar heb je niets aan als het door inflatie geen donder meer waard is.quote:Het spaargeld van de meeste mensen is gegarandeerd.
Zucht...quote:Waarom honderden miljarden zonder voorwaarden naar de banken schuiven ipv dat geld direct aan mensen te geven die wel iets produceren?
met de DSB bank hadden de politici niet zo'n medelijden want die waren geen lid van het old Boys network.quote:Op maandag 23 april 2012 16:42 schreef Viajero het volgende:
[..]
Hoe dan? Mijn voorstel is per direct stoppen met geld naar falende banken te schuiven, en banken failliet te laten gaan als ze te stom zijn om hun megavoordelen uit te buiten.
Als je dan het spaargeld van mensen garandeert, zoals gebeurt, en investeringsgeld niet (als je risicos wilt nemen met geld prima, maar voor eigen rekening aub) dan gaat het voor zo'n 90% van de mensen beter dan het nu gaat.
Om te beginnen zou er een monetaire unie moeten komen die non-politiek wordt. Eurobonds uitgeven. Landen dwingen om uiterlijk 2015 de begrotingstekorten volledig weggewerkt te hebben. Landen met een hoge schuld moeten overschotten gaan krijgen om in te lopen. Zo niet grijpt de EU in en maakt de EU wel de begroting. Dat soort maatregelen om eens te beginnen.quote:
Nee.quote:Op maandag 23 april 2012 16:42 schreef Viajero het volgende:
Als je dan het spaargeld van mensen garandeert, zoals gebeurt, en investeringsgeld niet (als je risicos wilt nemen met geld prima, maar voor eigen rekening aub) dan gaat het voor zo'n 90% van de mensen beter dan het nu gaat.
Dat was ook een heel klein bankje.quote:Op maandag 23 april 2012 16:47 schreef macca728 het volgende:
met de DSB bank hadden de politici niet zo'n medelijden want die waren geen lid van het old Boys network.
Maar van dat faillissement hebben we toch weinig gewerkt ? Je kan banken best failliet laten gaan of desnoods onder curatele stellen, maar dan zonder bonussen e.d.
Want hoe kan het dat in een tijd van financiele crisisses allerlei banken ter wereld miljoenenbonussen uitdelen aan bestuurders die eigenlijk keihard hebben gefaald ?
En heeft voor megaproblemen gezorgd in Noord Holland bij de mensen aldaar....en de middenstand. Maar hey, in Schubbekutteveen merkten ze er idd weinig vanquote:Op maandag 23 april 2012 16:56 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dat was ook een heel klein bankje.
Lees eens wat over Lehman.
Ik ben ten eerste fel tegen het beperken van de democratie. Juist het gebrek aan democratie heeft ons in de EU en in de Eurozone geplaatst. Verder moet er inderdaad bezuinigd worden maar ik vind dat we dat als land helemaal zelf moeten bepalen hoe we dat precies gaan invullen en dat betekent dus dat we uit de Euro moeten stappen.quote:Op maandag 23 april 2012 16:53 schreef DS4 het volgende:
[..]
Om te beginnen zou er een monetaire unie moeten komen die non-politiek wordt. Eurobonds uitgeven. Landen dwingen om uiterlijk 2015 de begrotingstekorten volledig weggewerkt te hebben. Landen met een hoge schuld moeten overschotten gaan krijgen om in te lopen. Zo niet grijpt de EU in en maakt de EU wel de begroting. Dat soort maatregelen om eens te beginnen.
Pijn verdelen, dus meer afwaarderingen en accepteren dat dat deels ten koste gaat van pensioengerechtigden.
Fors bezuinigen en ja, dat gaat ten koste van iedereen... en ja, dat gaat ten koste van de economie, maar de surrealistische situatie van nu waarbij we al bijna 5 jaar in de crisis zitten zonder dat er echt een koopkrachtverlies is opgetreden is bizar... Ergens bouwt zich zo natuurlijk een explosief op...
Maar goed, het gaat niet om enkele maatregelen, het gaat om een veelvoud aan maatregelen die politiek stuk voor stuk niet te slikken zijn, dus we moeten gewoon minder democratie en meer verstand invoeren.
Maar toch is dat net wat minder dan ING valt = Nederland is failliet. Want dat is wat er gebeurt als ING valt. En voor de goede orde, dan vallen alle banken in NL. En de staat. En ja, rijken kunnen dan gewoon vertrekken. De rest mag in de puinhopen hier achterblijven.quote:Op maandag 23 april 2012 17:03 schreef Ronnie_bravo het volgende:
En heeft voor megaproblemen gezorgd in Noord Holland bij de mensen aldaar....en de middenstand. Maar hey, in Schubbekutteveen merkten ze er idd weinig van
De EU is een zegen voor ons geweest. Als indertijd Frankrijk en Duitsland gewoon geluisterd hadden naar onder meer Zalm... dan was er ook geen probleem geweest met die Euro.quote:Op maandag 23 april 2012 17:05 schreef PKRChamp het volgende:
Ik ben ten eerste fel tegen het beperken van de democratie. Juist het gebrek aan democratie heeft ons in de EU en in de Eurozone geplaatst.
Nog meer problemen. Dat is inderdaad wat we nodig hebben...quote:Verder moet er inderdaad bezuinigd worden maar ik vind dat we dat als land helemaal zelf moeten bepalen hoe we dat precies gaan invullen en dat betekent dus dat we uit de Euro moeten stappen.
Heb je hier ook argumentatie voor? Je kan wel zeggen dat de wereld eindigt als de banken omvallen, maar die informatie komt vooral van de banken zelf.quote:Op maandag 23 april 2012 17:07 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar toch is dat net wat minder dan ING valt = Nederland is failliet. Want dat is wat er gebeurt als ING valt. En voor de goede orde, dan vallen alle banken in NL. En de staat. En ja, rijken kunnen dan gewoon vertrekken. De rest mag in de puinhopen hier achterblijven.
Maar hé, Viajero kan gerust zijn dat er geen bonus over 2012 kan worden betaald door die banken. En dat is al die ellende dan natuurlijk waard...
Dat de EU een zegen is is op z`n zachst gezegd nogal discutabel. Elk land met uitzondering van Luxemburg heeft creatief moeten boekhouden om de Euro van de grond te krijgen. We kijken nu wel met z`n allen naar Griekenland maar ik heb gelezen dat elk land wat in de Eurozone zit precies hetzelfde heeft gedaan met een financiele bubbel als gevolg.quote:Op maandag 23 april 2012 17:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
De EU is een zegen voor ons geweest. Als indertijd Frankrijk en Duitsland gewoon geluisterd hadden naar onder meer Zalm... dan was er ook geen probleem geweest met die Euro.
Maar ja, daar zaten wat oud-linksen, die in tijden van welvaart leuke dingen voor de mensen wilden doen en dat mocht geld kosten wat er niet was en niet is.
Handel werd er ook volop gedreven voor de Euro, het is onzin om te stellen dat we juist dankzij de Euro een handelsland zijn geworden. Bovendien met al die verschillende wisselkoersen is er natuurlijk een extra manier van geld verdienen weggevallen.quote:[..]
Nog meer problemen. Dat is inderdaad wat we nodig hebben...We zijn een handelsland!
Nee.quote:Op maandag 23 april 2012 17:12 schreef Viajero het volgende:
Heb je hier ook argumentatie voor? Je kan wel zeggen dat de wereld eindigt als de banken omvallen, maar die informatie komt vooral van de banken zelf.
Fijn. Lehman is een prima voorbeeld, maar als jij het wenst te negeren, doen!quote:Ik geloof er helemaal niets van dat het omvallen van de banken duurder zou zijn dan het onbeperkt geld geven aan falers dat we nu doen.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_banking_crisesquote:Op maandag 23 april 2012 17:12 schreef Viajero het volgende:
[..]
Heb je hier ook argumentatie voor? Je kan wel zeggen dat de wereld eindigt als de banken omvallen, maar die informatie komt vooral van de banken zelf.
Dit is zo'n enorme kolder!quote:Op maandag 23 april 2012 17:14 schreef PKRChamp het volgende:
Dat de EU een zegen is is op z`n zachst gezegd nogal discutabel.
Je haalt nu de EU en de euro door elkaar!quote:Handel werd er ook volop gedreven voor de Euro, het is onzin om te stellen dat we juist dankzij de Euro een handelsland zijn geworden. Bovendien met al die verschillende wisselkoersen is er natuurlijk een extra manier van geld verdienen weggevallen.
Ik vind van niet, het ging uitermate goed met Nederland toen we nog gewoon met de EEG zaten. Daar had het ook gewoon bij moeten blijven.quote:
Ik haal ze helemaal niet door elkaar omdat Nederland nu eenmaal met bijden te maken heeft zorgt ervoor dat ik het niet los van elkaar kan zien.quote:[..]
Je haalt nu de EU en de euro door elkaar!
Ik stel nergens dat we door de euro een handelsland geworden zijn (hoe kom je op zo'n bespottelijk idee?).
Dat één munt prettig is voor het drijven van handel is op zijn zachtst gezegd een open deur.
Genoeg recessies anders in die tijd. Ik kan me 1983 ook nog wel voor de geest halen. 3% korting op salaris, en dat soort maatregelen.quote:Op maandag 23 april 2012 17:26 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Ik vind van niet, het ging uitermate goed met Nederland toen we nog gewoon met de EEG zaten. Daar had het ook gewoon bij moeten blijven.
Dat jij het niet los van elkaar kan zien geloof ik. Maar ik kan er niets mee.quote:Op maandag 23 april 2012 17:26 schreef PKRChamp het volgende:
Ik haal ze helemaal niet door elkaar omdat Nederland nu eenmaal met bijden te maken heeft zorgt ervoor dat ik het niet los van elkaar kan zien.
Luister, jij bent degene die verdedigt dat een CEO van een bank die miljarden verliest uit belastinggeld daarvoor beloond wordt. EN dat nog probeert goed te praten ook, met de onzinformulering dat banken belangrijk zijn.quote:Op maandag 23 april 2012 17:16 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee.
[..]
Fijn. Lehman is een prima voorbeeld, maar als jij het wenst te negeren, doen!
Precies om dit soort onzin ben ik het een beetje beu om met jou de discussie aan te gaan. Je bent niet alleen onwetend, maar je koppelt het aan hoogmoed en een houding van "ik neem niets van een ander aan".
Zelf weten, maar val mij er niet mee lastig.
Daarom blijven we je ook ongelijk geven.quote:Op maandag 23 april 2012 17:28 schreef Viajero het volgende:
. Verwacht je echt iets ander als je falen gaat belonen?
Je bent weer eens aan het liegen.quote:Op maandag 23 april 2012 17:28 schreef Viajero het volgende:
Luister, jij bent degene die verdedigt dat een CEO van een bank die miljarden verliest uit belastinggeld daarvoor beloond wordt. EN dat nog probeert goed te praten ook, met de onzinformulering dat banken belangrijk zijn.
Ik wil helemaal niet dat falen beloond wordt.quote:Ja, dat weet ik, daarom hebben we juist goede banken nodig met competente bestuurders. En de enige manier om dat voor elkaar te krijgen is banken en bankiers zelf verantwoordelijk te stellen voor hun fouten.
Deze crisis gaat al sinds 2008 door. Verwacht je echt iets ander als je falen gaat belonen?
Sorry, die begrijp ik niet. De vraag is, als je iemand een paar miljoen geeft omdat hij een megaverlies maakt, moedig je die persoon dan aan om het beter te doen of om nog meer megaverliezen te maken?quote:Op maandag 23 april 2012 17:30 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daarom blijven we je ook ongelijk geven.
Alleen hoefden we niet verplicht mee te betalen aan de ellende van andere landen, alles leuk en aardig maar ik denk niet dat de gemiddelde belastingbetaler zit te wachten op het feit dat we de Griekse schulden zitten te betalen.quote:Op maandag 23 april 2012 17:28 schreef Ulx het volgende:
[..]
Genoeg recessies anders in die tijd. Ik kan me 1983 ook nog wel voor de geest halen. 3% korting op salaris, en dat soort maatregelen.
De banken in Nederland houden idd de economie staande, dat sommigen dat in hun blinde haat niet kunnen zien zegt meer over die mensen.quote:Op maandag 23 april 2012 17:07 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar toch is dat net wat minder dan ING valt = Nederland is failliet. Want dat is wat er gebeurt als ING valt. En voor de goede orde, dan vallen alle banken in NL. En de staat. En ja, rijken kunnen dan gewoon vertrekken. De rest mag in de puinhopen hier achterblijven.
Maar hé, Viajero kan gerust zijn dat er geen bonus over 2012 kan worden betaald door die banken. En dat is al die ellende dan natuurlijk waard...
Dan zou de overheid garant moeten staan voor het spaargeld van de burgers. Niet voor de banken. Als ze falen horen ze failiet te gaan. Dat is goed en gezond in een vrijemarkteconomie.quote:Op maandag 23 april 2012 16:55 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee.
Om te beginnen is er een probleem met die garantie... die wordt opgebracht door de banken. Nou, als ze één voor één vallen is er helemaal niets.
Je ziet de samenhang niet, je ziet niet wat voor problemen je veroorzaakt hiermee. Het spijt me wel, maar je lult als een kip zonder kop. Niet alleen hier overigens.
Wat van jou is, is ook van mij! Eerlijk delen!quote:Op zondag 22 april 2012 16:06 schreef wootahH het volgende:
eerlijk moeten we alles delen? mooi, dan ga ik stoppen met werk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |