SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je kunt tegenwoordig zoveel worden, dat ik maar gewoon blijf wie ik ben.
Nee we zijn nog niet lang samen.. Bijna 5 maandjes, al lijkt dat veel langer.quote:Op zondag 15 april 2012 18:28 schreef Sarabi het volgende:
Het einde van een weekend, weet ook nog wel hoe stom ik dat altijd vond
Ruim 3 jaar een lange afstandrelatie gehad.
Enig idee wanneer jullie gaan samenwonen?
Dank je wel.. Goed van je dat je zoveel discipline hebt trouwens, misschien dat ik becks er eens bij pak vanavond!quote:
Koffietafel is toch voor als er iemand dood is?quote:Op zondag 15 april 2012 18:40 schreef droomvrouwtje het volgende:
Silsterkte..
Samenwonen, wij woonde binnen een maand samen en 1.5 jaar later waren we getrouwd![]()
![]()
Vandaag toch een redelijk qua eten. Hadden vanmiddag een koffietafel omdat een oom jarig was
Het zegt ook allemaal niets. Als het goed zit zit het goed denk ik op mijn beurt. In de tijd dat ik hem ken heb ik al redelijk wat met hem moeten delen, en dat hij niet gillend weg is gelopen vind ik een wonder;)quote:Op zondag 15 april 2012 18:40 schreef droomvrouwtje het volgende:
Silsterkte..
Samenwonen, wij woonde binnen een maand samen en 1.5 jaar later waren we getrouwd![]()
![]()
Vandaag toch een redelijk qua eten. Hadden vanmiddag een koffietafel omdat een oom jarig was
O: 2 sesamcrackers met zelfgemaakte tonijnsalade
T: niks
L: 1 broodje met magere ham en komkommer en tomaat en 1 klein stukje fruit vlaai
T: niks
D: ik ga nog 1x los op een pizza![]()
Vanaf morgen is het echt klaar en ga streng zijn voor mezelf
BE wat goedik zou de neiging hebben om toch die magnum mini te eten
Courgettesoep! Ga ik van de week makeb wat de courgette is in de reklaamquote:Op zondag 15 april 2012 18:43 schreef Lonaa het volgende:
Lijstje voor morgen (het weekend gaan we gewoon vergeten...)
O: kwark met fruit en noten
T: niks
L: 2 boterhammen. 1 met eiersalade (zelfgemaakt) en 1 met gekookte worst
T: Appel oid
D: Gevulde courgette of roerei waar die courgette ingaat. Iig courgette.
Iemand nog goeie ideeen wat te doen met een courgette?
ja eigenlijk wel, maar mijn tante riep oh we gaan een koffietafel doen als verrassing. Ik denk dat ze bedoelde een lunch.. Maar qua eten en dergelijke leek het wel op een Limburgse koffietafel: koffie, thee, broodjes en vlaaiquote:Op zondag 15 april 2012 18:44 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Koffietafel is toch voor als er iemand dood is?
Is dat genoeg als avondeten? En wat gooi je er dan nog meer bij in?quote:Op zondag 15 april 2012 18:45 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Courgettesoep! Ga ik van de week makeb wat de courgette is in de reklaam
Zal zo op de laptop eens een receptje zoeken.. Je kunt de courgette gewoon aanfruiten met een uitje en knoflook wat peper en zout.. Groentebouillon erbij. Misschien wat gerookte kip erin. Broodje erbij.quote:Op zondag 15 april 2012 18:52 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Is dat genoeg als avondeten? En wat gooi je er dan nog meer bij in?
Goed zoquote:Op zondag 15 april 2012 19:05 schreef laiveneertiekje het volgende:
Sil, sterkte, lijkt mij vreselijk om dit zo aan te moeten zien..
Ik heb geloof ik ook een goede stap gemaakt vandaag.. Ipv toegeven aan mijn gevoel en MacDrek te gaan halen heb ik netjes mijn weekmenu erbij gepakt en een van de recepten gemaakt. Het smaakte goed, maar vulde niet helemaal lekker.. Maar ik ga zo lekker een pot thee zetten, en dan kom ik de avond wel door denk ik...
Dit zijn wel de dingen waardoor ik merk dat het wel goed gaat.. En ik haal (misschien heel stom) ook wel wat motivatie/inspiratie uit "I used to be fat". Die hebben het ook soms moeilijk, maar zetten uiteindelijk door! Als zij het kunnen, dan moet ik het ook kunnen!
ja, dan zit je om half acht niet meer vol neequote:
moet dat dan?quote:Op zondag 15 april 2012 19:36 schreef J0ycie88 het volgende:
Haha heb een klein bakje havermout gemaakt. Daar zit ik de rest van de avond wel vol van!
Is wel verstandig ivm snaaiwoede.quote:
Ow... Da's dubbel balen.quote:Op zondag 15 april 2012 19:27 schreef Vanyel het volgende:
Zo zondigden wij gisteren per ongeluk met bezorgtapas. Niet alleen supervet, maar ook nog eens niet echt lekker en na een half uur alweer honger
quote:Op zondag 15 april 2012 20:46 schreef motorbloempje het volgende:
Luister naar je eigen lichaam en niet naar dat van je vriend.
Maak desnoods nog een volkorenboterham met een gebakken/gekookt/scrambled ei later op de avond of iets in die richting, maar ga je nu niet zitten overeten, dat is voor niemand goed.
hardgelopen, held!quote:Op zondag 15 april 2012 20:47 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ow... Da's dubbel balen.
13km wandelen is iig een heel eind in de buurt van compensatie SQ!
En wat een afstanden joh! Hoe lang doe je daar over?
Ik heb met hardgelopen! Kon ik mezelf meteen weer een complimentje geven a la beck.
En nu zit ik aan mijn tussendoortje. Sap van 3 sinaasappels en 4 biscuitjes die ik heeeeeel langzaam en erg bewust aan het opeten ben. Ik moet zeggen dat dat idd wel ook werkt hoor, een hap nemen en weer even wegleggen ipv per heel biscuitje in je mik douwen en slikken maar.
Voelt dat niet heel onnatuurlijk?quote:Op zondag 15 april 2012 20:47 schreef Brighteyes het volgende:
En nu zit ik aan mijn tussendoortje. Sap van 3 sinaasappels en 4 biscuitjes die ik heeeeeel langzaam en erg bewust aan het opeten ben. Ik moet zeggen dat dat idd wel ook werkt hoor, een hap nemen en weer even wegleggen ipv per heel biscuitje in je mik douwen en slikken maar.
quote:
Morgen weer, onze mannen hebben weekendquote:Op zondag 15 april 2012 21:20 schreef PatriQue89 het volgende:
Hoi. Ik ga vanaf morgen beginnen! Nog geen mannen hier?
Doel: 35 kilo afvallenquote:Op zondag 15 april 2012 21:22 schreef Stormqueen het volgende:
jawel hoor, maar vrouwen kletsen meer
welkom! Wat is je doel en hoe ga je het aanpakken?
Ja, daarom zit ik nu op de bank chips te etenquote:Op zondag 15 april 2012 21:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]Je moet dat echt héél nadrukkelijk doen.
Maar vlgs Beck gaat het vanzelf wennen en een 2e natuur worden.
Maar je zit wel!quote:Op zondag 15 april 2012 21:28 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ja, daarom zit ik nu op de bank chips te eten*fail
honderd dagen, vijftien kiloquote:Op zondag 15 april 2012 21:32 schreef PatriQue89 het volgende:
Hoelang zijn jullie al bezig, en kwijt?
sinds oktober een kilo of acht kwijtquote:Op zondag 15 april 2012 21:32 schreef PatriQue89 het volgende:
Hoelang zijn jullie al bezig, en kwijt?
ja, vind een tempo en aanpak die je voor altijd vol kan blijven houden. Zodat je het ook blijft doen als de kilo's er af zijn.quote:Op zondag 15 april 2012 21:37 schreef PatriQue89 het volgende:
Mooie resultaten
Tips tegen terugvallen?
Op die manier... Bezig sinds april 2005, kwijt op dit moment 22 kilo. Dat waren er in 2006 27, in de loop der jaren weer 13 aangekomen waarvan er nu 8 weg zijn. Nog vijf te gaanquote:Op zondag 15 april 2012 21:37 schreef Sarabi het volgende:
Hier een klein beetje de nep B&J op en nu een wijntjehet is toch weekend.
Hoelang ik al bezig ben? 7 jaar ofzo (maar sinds 1 maand weer serieus)....ruim 20 kilo kwijt.
Ga eerst maar eens bezig met het kwijtraken van de kilo's. Als ze er af zijn kun je je concentreren op het voorkomen van terugvallen.quote:Op zondag 15 april 2012 21:37 schreef PatriQue89 het volgende:
Mooie resultaten
Tips tegen terugvallen?
Maar ik heb dan dat als ik nog niet klaar ben met afvallen ik alweer terugval..quote:Op zondag 15 april 2012 21:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ga eerst maar eens bezig met het kwijtraken van de kilo's. Als ze er af zijn kun je je concentreren op het voorkomen van terugvallen.
Dat is waar, je moet je er ook ruim voor je op je streefgewicht bent wel druk om gaan maken. Alleen het lijkt me wat nutteloos de avond voor je uberhaupt gaat beginnen.quote:Op zondag 15 april 2012 21:41 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Maar ik heb dan dat als ik nog niet klaar ben met afvallen ik alweer terugval..
niet helemaal mee eens, het is goed om er al van te voren rekening mee te houden. Anders kun je evenwel gaan crashen, maar heb je er nog niks van geleerd.quote:Op zondag 15 april 2012 21:41 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ga eerst maar eens bezig met het kwijtraken van de kilo's. Als ze er af zijn kun je je concentreren op het voorkomen van terugvallen.
Mja, ik denk daar nav mijn eigen -dusver blijvende- succes wat anders oer dan de meesten in dit topicquote:Op zondag 15 april 2012 21:42 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
niet helemaal mee eens, het is goed om er al van te voren rekening mee te houden. Anders kun je evenwel gaan crashen, maar heb je er nog niks van geleerd.
Mijn tip is: geen dingen eten die je niet lekker vindt en niet alles wat je lekker vindt niet meer eten. Beide dingen hou je namelijk niet vol.quote:Op zondag 15 april 2012 21:41 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Maar ik heb dan dat als ik nog niet klaar ben met afvallen ik alweer terugval..
Mijn zusje was heel tevreden over bonprixquote:Op zondag 15 april 2012 21:58 schreef J0ycie88 het volgende:
Hebben jullie nog goede tips qua sites voor leuke niet te dure jurkjes? Verwacht dat ik toch nog wel op maat XL zal zitten eind juni.. Dus nog niet echt grote kans van slagen in gewone maten winkels..
Ja, dan doe ik ook mee! Nu 20 kg lichter dan op 18 feb 2008.quote:Op zondag 15 april 2012 21:40 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Op die manier... Bezig sinds april 2005, kwijt op dit moment 22 kilo. Dat waren er in 2006 27, in de loop der jaren weer 13 aangekomen waarvan er nu 8 weg zijn. Nog vijf te gaanen dan vasthouden.
Ik kan heel slecht slagen in winkels hier in de stad.. Vorig jaar met de bruiloft van vriendinnetje van me ook een giga probleem geweest.. dus wil me iig online wel even orienteren..quote:Op zondag 15 april 2012 21:59 schreef Stormqueen het volgende:
weet je zeker dat je dan online iets wil kopen?
Goed bezig, Vicky! Zelf wil ik het startgewicht voor zwangerschap nooit meer zien op mijn weegschaalquote:Op zondag 15 april 2012 22:02 schreef Vicky het volgende:
Nu 4kg onder startgewicht van 2e zwangerschap. Nog 5 voor startgewicht voor 1e zwangerschap.
dat was bij mij 79..quote:Op zondag 15 april 2012 22:04 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Goed bezig, Vicky! Zelf wil ik het startgewicht voor zwangerschap nooit meer zien op mijn weegschaal
Willikook, Willikook! Mijn startgewicht toen ik zwanger werd van Isa was 100 kilo...quote:Op zondag 15 april 2012 22:06 schreef Vicky het volgende:
[..]
dat was bij mij 79..
Ik wil uiteindelijk naar de 75
Nee, ik ook niet idd!quote:Op zondag 15 april 2012 22:04 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Goed bezig, Vicky! Zelf wil ik het startgewicht voor zwangerschap nooit meer zien op mijn weegschaal
Wou dat ik dat kon zeggen!quote:Op zondag 15 april 2012 22:12 schreef Vicky het volgende:
Ik woog bij Tess op het eind iets van 97 geloof ik. Ben.iig nog nooit de 100 gepasseerd.
neh... Ik ben tijdens zwangerschap heel netjes de voorgeschreven 12 kilo aangekomen en die ook weer kwijtgeraakt. De 5 kilo boven de 100 heb ik er geheel zelf aangevroten, daar kan ik Isa de schuld niet van geven...quote:Op zondag 15 april 2012 22:12 schreef Stormqueen het volgende:
zoiets zie ik mezelf nog wel doen ja. Eerst afvallen tot 65 kilo en dan zwanger worden en daarna op 105 eindigen ofzo
Ligt denk ik ook een beetje boven mijn budget.. Zeker omdat ik daarna ook nog wil afvallenquote:Op zondag 15 april 2012 22:36 schreef kwakz0r het volgende:
de plus-size jurkjes van www.modcloth.comik heb er vanalles op mijn wishlist staan... maar geen geld
Al een tijd bezig en mijn leefstijl aan het 'finetunen'.quote:Op zondag 15 april 2012 21:32 schreef PatriQue89 het volgende:
Hoelang zijn jullie al bezig, en kwijt?
ik zeg toch ook niet dat het de schuld van het kind isquote:Op zondag 15 april 2012 22:18 schreef Sjeen het volgende:
[..]
neh... Ik ben tijdens zwangerschap heel netjes de voorgeschreven 12 kilo aangekomen en die ook weer kwijtgeraakt. De 5 kilo boven de 100 heb ik er geheel zelf aangevroten, daar kan ik Isa de schuld niet van geven...
Nee, zo bedoelde ik het ook niet. Je hoort soms gewichtstoename van meer dan 30 kilo tijdens een zwangershap, dat bedoelde ik eigenlijk meer. Dat het toch gerelateerd is aan de zwangerschap... Ik ben 12 kilo aangekomen en die ook vrijwel meteen na de bevalling weer kwijt geraakt. Mijn overgewicht heeft dus niets met zwangerschap te doen... Zoiets, ongeveer, snap je 'm nogquote:Op zondag 15 april 2012 22:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik zeg toch ook niet dat het de schuld van het kind isik zou namelijk, mijzelf kennende, alles gaan vreten wat los en vast zat
Dat vind ik ook belangrijk. Ik kan wel zeggen dat ik 35 kilo wil afvallen, maar als ik bij 28 kilo denk, zo is het goed, dan is het prima. En dan gezond blijven doen/zijnquote:Op zondag 15 april 2012 22:38 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Al een tijd bezig en mijn leefstijl aan het 'finetunen'.
Zwaarste gewicht zo rond de 98, lichtste rond de 65. Nu op 74,x en nu op een veel spaarzamer en gezonder manier aan het afvallen. Streven is tussen de 60 en 65, maar eerst de 65 op een verantwoordelijke manier bereiken en zien wat de spiegel dan tegen mij zegt.
Vergeet ook niet 'gelukkig' zijnquote:Op zondag 15 april 2012 22:48 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Dat vind ik ook belangrijk. Ik kan wel zeggen dat ik 35 kilo wil afvallen, maar als ik bij 28 kilo denk, zo is het goed, dan is het prima. En dan gezond blijven doen/zijn
Hoe bedoel je dat?quote:Op zondag 15 april 2012 22:52 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vergeet ook niet 'gelukkig' zijn
Je kunt nog zoveel afvallen en er 'goed uitzien', maar naast gezond en slank bestaat er ook nog geluk. Nu merk ik zelf ook wel dat ik een stuk gelukkiger ben als mijn spiegelbeeld terug lacht, maar je leefstijl moet je gelukkig kunnen maken.quote:
Hmmhmm! Ik heb mezelf ook voorgenomen om er ook niet alles voor te laten. Dan gaat t maar wat langzamerquote:Op zondag 15 april 2012 22:58 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Je kunt nog zoveel afvallen en er 'goed uitzien', maar naast gezond en slank bestaat er ook nog geluk. Nu merk ik zelf ook wel dat ik een stuk gelukkiger ben als mijn spiegelbeeld terug lacht, maar je leefstijl moet je gelukkig kunnen maken.
Zelf houd ik godsgruwelijk veel van lekker eten, lekker koken en ik heb een grondige haat voor al die stomme light-producten (mijn mening) en gebruik liever minder van de lekkere vólle producten dan meer van de 'zogenaamd verstandige light'-keuze. Regelmatig krijg je te horen 'oh, maar dat is geen 'verstandige keuze' hoor', als je opschrijft dat je een heerlijke boterham met roomboter hebt gegeten. Nou, ik zou er doodongelukkig van worden als ik die heerlijke boterham met héérlijke roomboter niet meer zou kunnen eten. Als je dingen moet laten die je gelukkig maken om 'gezond en slank' te worden, dan kun je beter even opnieuw met jezelf om tafel gaan zitten zodat je die dingen wél in kunt bouwen én kunt 'gezonderen', om het zo maar even te noemen
Even jatten hoor!quote:Op zondag 15 april 2012 22:38 schreef motorbloempje het volgende:
Al een tijd bezig en mijn leefstijl aan het 'finetunen'.
Zwaarste gewicht zo rond de 98, lichtste rond de 65. Nu op 74,x en nu op een veel spaarzamer en gezonder manier aan het afvallen. Streven is tussen de 60 en 65, maar eerst de 65 op een verantwoordelijke manier bereiken en zien wat de spiegel dan tegen mij zegt.
Joh, ik zou ook dolblij zijn met 75quote:Op zondag 15 april 2012 23:30 schreef Sarabi het volgende:
Als ik jullie allemaal hoor ga ik twijfelen of ik mijn streefgewicht ook niet naar de 65 moet verplaatsen.
Op het moment zou ik erg blij zijn met 75.
+23 bij de eerstequote:Op zondag 15 april 2012 22:46 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Nee, zo bedoelde ik het ook niet. Je hoort soms gewichtstoename van meer dan 30 kilo tijdens een zwangershap, dat bedoelde ik eigenlijk meer. Dat het toch gerelateerd is aan de zwangerschap... Ik ben 12 kilo aangekomen en die ook vrijwel meteen na de bevalling weer kwijt geraakt. Mijn overgewicht heeft dus niets met zwangerschap te doen... Zoiets, ongeveer, snap je 'm nog
Laat ik dan gelijk maar ff "zeuren" over je ontbijt , je moet zorgen dat je iets naar binnen krijgt zodat je lichaam opstart , boterham , yoghurt met muesli of dat soort , in elk geval om te zorgen dat je lichaam gaat verbranden en niet pas na 10 uur ivm je ontbijtkoekje !quote:Op maandag 16 april 2012 08:15 schreef GI het volgende:
Om nog maar eens een man hier in de reeks te hebben.
Ik 'moet' niet afvallen, maar ik ga toch wel even meedoen de komende tijd. Geinspireerd door Sil die via o.a. de steun in dit topic ondertussen al heel veel kwijt is.
Ik zie mezelf niet fanatiek sporten, maar er staat wel al maanden een soort van 'loopschema' als idee maar het komt er maar niet van. Een klein beetje dedication en een stok achter de deur kunnen misschien wel helpen.
Weeg op dit moment een mooie ronde 120 kilo en ga daar proberen een kilo of 10-15 vanaf te krijgen door eens op te letten en een klein beetje te sporten/bewegen.
O: Een glas melk
T: Een plak ontbijtkoek
L: Vier of vijf boterhammen.
T: Geen idee nog
D: Ook geen idee nog, ik moet nog naar de supermark.
T: Iets simpels als een een paar koekjes bij de Thee denk ik.
S: Iig. De trap naar beneden nemen ipv de lift en als het droog is een kort rondje lopen.
Ik weet dat onbijten moeilijk ligt, maar koop eens drink ontbijt en probeer dat eens.quote:Op maandag 16 april 2012 08:15 schreef GI het volgende:
Om nog maar eens een man hier in de reeks te hebben.
Ik 'moet' niet afvallen, maar ik ga toch wel even meedoen de komende tijd. Geinspireerd door Sil die via o.a. de steun in dit topic ondertussen al heel veel kwijt is.
Ik zie mezelf niet fanatiek sporten, maar er staat wel al maanden een soort van 'loopschema' als idee maar het komt er maar niet van. Een klein beetje dedication en een stok achter de deur kunnen misschien wel helpen.
Weeg op dit moment een mooie ronde 120 kilo en ga daar proberen een kilo of 10-15 vanaf te krijgen door eens op te letten en een klein beetje te sporten/bewegen.
O: Een glas melk
T: Een plak ontbijtkoek
L: Vier of vijf boterhammen.
T: Geen idee nog
D: Ook geen idee nog, ik moet nog naar de supermark.
T: Iets simpels als een een paar koekjes bij de Thee denk ik.
S: Iig. De trap naar beneden nemen ipv de lift en als het droog is een kort rondje lopen.
Een complicerende factor bij mijn eetgedrag is trouwens dat ik chronisch misselijk ben. Heb daar een paar soorten doktoren voor afgelopen maar niemand die me kan vertellen wat ik er aan moet doen of hoe het minder kan worden. Medicatie werkt maar tijdelijk en dat schiet dus ook niet op.quote:Op maandag 16 april 2012 08:17 schreef Joene het volgende:
[..]
Laat ik dan gelijk maar ff "zeuren" over je ontbijt , je moet zorgen dat je iets naar binnen krijgt zodat je lichaam opstart , boterham , yoghurt met muesli of dat soort , in elk geval om te zorgen dat je lichaam gaat verbranden en niet pas na 10 uur ivm je ontbijtkoekje !
Succes !
Welkom en succesquote:Op maandag 16 april 2012 08:15 schreef GI het volgende:
Om nog maar eens een man hier in de reeks te hebben.
Ik 'moet' niet afvallen, maar ik ga toch wel even meedoen de komende tijd. Geinspireerd door Sil die via o.a. de steun in dit topic ondertussen al heel veel kwijt is.
Ik zie mezelf niet fanatiek sporten, maar er staat wel al maanden een soort van 'loopschema' als idee maar het komt er maar niet van. Een klein beetje dedication en een stok achter de deur kunnen misschien wel helpen.
Weeg op dit moment een mooie ronde 120 kilo en ga daar proberen een kilo of 10-15 vanaf te krijgen door eens op te letten en een klein beetje te sporten/bewegen.
O: Een glas melk
T: Een plak ontbijtkoek
L: Vier of vijf boterhammen.
T: Geen idee nog
D: Ook geen idee nog, ik moet nog naar de supermark.
T: Iets simpels als een een paar koekjes bij de Thee denk ik.
S: Iig. De trap naar beneden nemen ipv de lift en als het droog is een kort rondje lopen.
Nou je moet toch echt gaan proberen binnen het uur dat je wakker bent iets te gaan eten . Om op te gaan starten , ik kon ook nooit ontbijten en ben van een glas cola (ja dat was mn ontbijt), naar een glas drinkontbijt gegaan dat een poosje volgehouden en inmiddels is mn normale ontbijt 2 boterhammen met appelstroop , een sinaasappel , een kop koffie en een glas water.quote:Op maandag 16 april 2012 08:20 schreef GI het volgende:
[..]
Een complicerende factor bij mijn eetgedrag is trouwens dat ik chronisch misselijk ben. Heb daar een paar soorten doktoren voor afgelopen maar niemand die me kan vertellen wat ik er aan moet doen of hoe het minder kan worden. Medicatie werkt maar tijdelijk en dat schiet dus ook niet op.
Als ik voordat ik meer dan een uur of twee wakker ben iets eet dan weet ik zeker dat ik de rest van de dag veel meer last ga hebben dan ik normaal gesproken zou hebben.
Voor de mensen die denken "ach joh, misselijk valt wel mee". Ik sta eigenlijk 24/7 op het punt om te gaan kotsen maar heb ermee leren leven om dit in te houden. Er zijn dagen bij dat ik helemaal niks eet om het gevoel in controle te houden.
Wegzetten.quote:Op maandag 16 april 2012 08:24 schreef Ticootje het volgende:
KUTZOOI, er komt hier een hele pot met dropmaantjes op tafel...
Zoutoplossing proberen en stomen? Om de luchtwegen wat open te maken.quote:Op maandag 16 april 2012 08:25 schreef Jarno het volgende:
Goed, nieuwe week nieuwe kansen, welkom GI en succes.
Weinig schokkends deze week, gewoon braaf m'n schemaatje volgen en hopelijk knap ik de komende 2 dagen genoeg op om woensdag weer aan het sporten te gaan. Kutverkoudheid. Ik krijg echt amper lucht dus het heeft gewoon geen zin ook om te gaan. Ik lig denk ik binnen 10 minuten gierend van m'n fiets af ofzo.
Maar goed, stand is dus 82,5 nu, op naar de 82 kilo en een bijna gezond gewicht (bmi komt bij 81,5 onder de 25!).
1.67quote:Op maandag 16 april 2012 07:56 schreef Brighteyes het volgende:
Isa, hoe lang ben jij als ik mag vragen? In mijn gedachten zit je ergens in de buurt van de 1,78 en dan klinkt 60-65 heel licht.
Kijk, da's dan toch al heel anders.quote:
Ik zou een extra plak ontbijt koek meenemen morgen , smiddags ook gewoon 1quote:Op maandag 16 april 2012 08:29 schreef Ticootje het volgende:
Lijstje van vandaag er maar eens in...
O : Havermout met yoghurt en een halve beker soja melk.
T : Jawel, ontbijtkoek
L : 4 boterhammen met kipfilet
T : Banaan
D : Aardappeltjes met bietjes en vlees
Ik twijfel om vanavond zelf thuis ff buikspieren te gaan doen, ik heb vanavond plots de kinderen, dus mn spinnen gaat niet door.
Oh, en die 4 boterhammen twijfel ik nog over om er niet 1 bij de ontbijtkoek te nemen en 1 bij de banaan... Ik heb weer last van vol continu honger, en ik eet gewoon voldoende, ik eet de hele dag door, en toch een uur nadat ik heb gegeten gilt mn lijf echt alweer om een maaltijd..
Echt ? WTF waarom ben je in mijn gedachte best lang ?quote:
Hoge hakken, Joenequote:Op maandag 16 april 2012 08:31 schreef Joene het volgende:
Echt ? WTF waarom ben je in mijn gedachte best lang ?
Dat komt omdat Isa niet voor de poes is. Vrouwen met een mening worden vaak als lang gezien.quote:Op maandag 16 april 2012 08:31 schreef Joene het volgende:
[..]
Echt ? WTF waarom ben je in mijn gedachte best lang ?
Nou ik heb isa meerdere keren in het echt gezien , dus ergens zit er iets fout in mn gedachtequote:Op maandag 16 april 2012 08:46 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat komt omdat Isa niet voor de poes is. Vrouwen met een mening worden vaak als lang gezien.
Van mij denken ze op Fok ook altijd dat ik een soort oostduitse kogelstootster ben. Dat, of ze denken dat ik een man ben
Whehehhequote:Op maandag 16 april 2012 08:55 schreef Jarno het volgende:
Nah, Isa is een ukkie.. Dat wist ik nog wel!
Heb je goed onthouden dan! Maar ik heb dr mee in bed gelegen.quote:Op maandag 16 april 2012 08:55 schreef Jarno het volgende:
Nah, Isa is een ukkie.. Dat wist ik nog wel!
Ik zit al een tijdje aan de neusspray enzo... moet de rit ook gewoon ff uitzitten. Ik heb eind vorig jaar redelijk wat ziekteverlof gehad op m'n werk dus ik wil niet gaan pushen nu met het risico weer thuis te gaan zitten.quote:Op maandag 16 april 2012 08:26 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Zoutoplossing proberen en stomen? Om de luchtwegen wat open te maken.
Als ik verkouden ben en ga sporten krijg ik altijd zo'n loopneus... Heel charmant enzo...
*jaloers*quote:Op maandag 16 april 2012 08:56 schreef YPPY het volgende:
Heb je goed onthouden dan! Maar ik heb dr mee in bed gelegen.
Neusspray mag je niet lang gebruiken... Je raakt er een soort verslaafd aan, je slijmvliezen raken geirriteerd en dan hou je dus last.quote:Op maandag 16 april 2012 08:56 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik zit al een tijdje aan de neusspray enzo... moet de rit ook gewoon ff uitzitten. Ik heb eind vorig jaar redelijk wat ziekteverlof gehad op m'n werk dus ik wil niet gaan pushen nu met het risico weer thuis te gaan zitten.
(en ik twijfel ook of het geen hooikoorts is...? geen idee hoe ik dat vaststel? heb geen jeukende ogen oid)
Dat stel je vats door een allergie test.quote:Op maandag 16 april 2012 08:56 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ik zit al een tijdje aan de neusspray enzo... moet de rit ook gewoon ff uitzitten. Ik heb eind vorig jaar redelijk wat ziekteverlof gehad op m'n werk dus ik wil niet gaan pushen nu met het risico weer thuis te gaan zitten.
(en ik twijfel ook of het geen hooikoorts is...? geen idee hoe ik dat vaststel? heb geen jeukende ogen oid)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |