3 is idd de norm. Of 5, of 7...quote:Op vrijdag 13 april 2012 22:53 schreef Repelsteeltju het volgende:
ligt het aan mij of is het opeens populair geworden... twee punten te gebruiken als je een zin niet afmaakt.. ik dacht altijd dat drie de norm was.
Ik weet niet ... precies ... waar maar er was een of ander vrouwmens ... die dat veels te veel ... gebruikte ...quote:Op zaterdag 14 april 2012 02:21 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
3 is idd de norm. Of 5, of 7...
In ieder geval een oneven aantal.
- Talent showsquote:
Waarom Maurice de Hond?quote:Op zaterdag 14 april 2012 08:54 schreef outcast_within het volgende:
- Mensen die malafide koopshows organiseren voor ouderen.
- Maurice de hond
- Republikeinen
- Kim jong ... Un? was het? Heb wel weer zin in berichtgeving uit Noord Korea. Altijd leuk.
- Alle hongerige uitgemergelde kindjes in kansloze gebieden. Het liefste prematuur in de zwangerschap. Zie het als een soort van anti conceptie.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Easymodo op 14-04-2012 10:24:48 ]
wat is het nut van een 2de naam?quote:Op zaterdag 14 april 2012 10:51 schreef robin007bond het volgende:
Sowieso mag van mij iedereen met de naam Patrycia of Priscilla wel weg.
Ik heb een tweede naam, maar ben niet gedoopt.
Geen idee.quote:Op zaterdag 14 april 2012 11:10 schreef mschol het volgende:
[..]
wat is het nut van een 2de naam?
alleen maar "whoohoo, kijk mij een 2de naam hebben"?
Ik ken er 3. Één is zelfs Peter R. De Vries, en niet degene op tv.quote:Op zaterdag 14 april 2012 10:27 schreef Klipnap het volgende:
Als je maar niet Peter de Vries opschrijft. Dan vermoord je een hoop mensen in een keer.
Ik heb ook een tweede naamquote:Op zaterdag 14 april 2012 11:14 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Geen idee.
In Amerika is het veel gebruikelijker dan hier.
Gister was er geloof ik nog nieuws uit Noord Korea. Ze probeerden een satelliet de ruimte in te sturen maar de raket is ontploft. Zuid Korea probeert nu zoveel mogelijk stukken van die raket uit de zee te vissen, de VS ziet het als provocatie en stopt met voedselleveringen (ofzo).quote:Op zaterdag 14 april 2012 08:54 schreef outcast_within het volgende:
- Kim jong ... Un? was het? Heb wel weer zin in berichtgeving uit Noord Korea. Altijd leuk.
SWJ?quote:Op zaterdag 14 april 2012 01:14 schreef Klipnap het volgende:
[..]
SWJ
Dan Geert.
(voor de modjes... Het is een grapje)
alsof het stoppen van voedselleveringen nut heeft...quote:Op zaterdag 14 april 2012 12:03 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Gister was er geloof ik nog nieuws uit Noord Korea. Ze probeerden een satelliet de ruimte in te sturen maar de raket is ontploft. Zuid Korea probeert nu zoveel mogelijk stukken van die raket uit de zee te vissen, de VS ziet het als provocatie en stopt met voedselleveringen (ofzo).
quote:
Tja, ik heb het ook niet bedachtquote:Op zaterdag 14 april 2012 12:05 schreef mschol het volgende:
[..]
alsof het stoppen van voedselleveringen nut heeft...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |