quote:Op donderdag 12 april 2012 20:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Oh, je mag dus niet zeggen dat mensen lange tenen hebben?
Wat is dit, geloof dat we nog altijd in Nederland wonen.
Je loopt gewoon te trollen, mafklapper.quote:
Wat ?quote:Op donderdag 12 april 2012 20:37 schreef von_Preussen het volgende:
Ja VS, jij staat aan het hoofd van een zionistische samenzwering om alle moslims uit POL weg te pesten.
De holocaust is duidelijk gedocumenteerd, de verkrachtingen niet - en al helemaal niet dat hier stelselmatig sprake van was. Het is ook heel frappant (not) dat dit alleen in Italie plaatsvondt. Terwijl de militairen ook elders waren ingezet. Er is geen enkel hard bewijs van een stelselmatige verkrachting door de Goumiers.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:34 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Owja, inderdaad, en de holocaust was zeker ook nooit gebeurd.
Als geschiedenis niet bevalt gaan we het gewoon uit de boeken halen, duidelijk, de Armeense genocide is ook maar een verzinsel zeker.
Jij ook, en je duwt discussies een bepaalde kant op.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je loopt gewoon te trollen, mafklapper.
Bekijk het positief, er werd al 2 dagen geklaagd over een te trage SC, heb 't wel eigenhandig weer opgelost.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:38 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Jij ook, en je duwt discussies een bepaalde kant op.
Is goed geen probleem, maar niet het heilige boontje uithangen.
Picchia.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:30 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Welke Nederlandse soldaten, die twee die hun fiets in de sloot dumpte nadat Duitsland een scheet liet?
Man, het gaat er gewoon weer om hoe hij reageert op mij en hoe hij reageert op een 3-voud. Alleen dat al spreekt boekdelen, nog afgezien van de manier waarop hijzelf post over bepaalde onderwerpen. Moet ie zelf weten.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:38 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ik vind het ook ongeloofwaardig, maar zo doen sommigen het wel overkomen.
Kom, jij zit hier zelf feiten te verdraaien, dus ga je niet als morele autoriteit opwerpen.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Man, het gaat er gewoon weer om hoe hij reageert op mij en hoe hij reageert op een 3-voud. Alleen dat al spreekt boekdelen, nog afgezien van de manier waarop hijzelf post over bepaalde onderwerpen. Moet ie zelf weten.
Vraag 3-voud er zelf maar naar welke DM's ik gestuurd heb, of andere POL-mods van mijn part.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Man, het gaat er gewoon weer om hoe hij reageert op mij en hoe hij reageert op een 3-voud. Alleen dat al spreekt boekdelen, nog afgezien van de manier waarop hijzelf post over bepaalde onderwerpen. Moet ie zelf weten.
Julliequote:Op donderdag 12 april 2012 20:39 schreef eriksd het volgende:
Jullie moeten uitkijken met generaliseren.
Ik ben helemaal geen feiten aan het verdraaien, bovendien werp ik mijzelf ook niet op als morele autoriteit. Je slaat de plank compleet mis.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:40 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Kom, jij zit hier zelf feiten te verdraaien, dus ga je niet als morele autoriteit opwerpen.
Nee, je wil meteen op de vuist.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik ben helemaal geen feiten aan het verdraaien, bovendien werp ik mijzelf ook niet op als morele autoriteit. Je slaat de plank compleet mis.
Roze cap, handtas van de gemeente. Rubberen vuist als wapenstok.quote:
Ja hoor, ik wil meteen op de vuist. Negeer even voor het gemak de wartaal van 3-voud. How obvious.quote:
Wat heeft dat met jouw Anger Management te maken?quote:Op donderdag 12 april 2012 20:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja hoor, ik wil meteen op de vuist. Negeer even voor het gemak de wartaal van 3-voud.
Deed jij dat nou ook maar eens in plaats van elke keer zo te happen.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja hoor, ik wil meteen op de vuist. Negeer even voor het gemak de wartaal van 3-voud. How obvious.
Ik begrijp niet waarom u überhaupt aandacht besteedt aan het betreffende sujet.quote:Op donderdag 12 april 2012 20:43 schreef De_Guidance het volgende:
3-voud zit in NWS vertrekkende moslims of zoals hij zegt 'moslims die er uit worden gemieterd te tellen' en hij adoreert een haatimam die zegt dat alle moslims uit Frankrijk moeten vertrekken.
Goed dat mag, vrijheid van meningsuiting maar dan krijgt hij ook weerwoord.
Het maakt ook niet uit, betyar's signature is wel duidelijk over deze persoon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |