liefquote:Op zondag 8 april 2012 14:45 schreef Fera het volgende:
Verschrikkelijk slecht geslapen, blegh.Wel vanochtend vroeg voor vriendlief een paasontbijt gemaakt toen hij terugkwam uit zijn nachtdienst. Hij kon het heel erg waarderen en ik zelf eigenlijk ook. Yum.
Zo herkenbaar... En dan is het ook nog een lang weekendquote:Op zondag 8 april 2012 16:53 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
mentaal echt een wrak.. liefdesverdriet, eenzaamheid, etc.. lijkt een vicieuze cirkel waar geen eind aan komt...
vandaag ook geen fuck gedaan.. Ik heb geen school, weinig werk en van altijd achter de computer word je ook gek van..quote:Op zondag 8 april 2012 18:59 schreef nicknicknickname het volgende:
[..]
Zo herkenbaar... En dan is het ook nog een lang weekend
beetje jammer ja.quote:
quote:Op zondag 8 april 2012 20:15 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
Ik heb geen school, weinig werk en van altijd achter de computer word je ook gek van..
Cocuquote:Op zondag 8 april 2012 20:48 schreef patrickpsv het volgende:
Even een moment van vreugde in deze moeilijke dagen, alleen jammer dat ik het niet zo kan vieren als ik zou willen.
Maargoed,PSV
quote:Op maandag 9 april 2012 18:12 schreef Miam het volgende:
goed. geen zin in de komende dagen, maargoed. dat overleven we ook wel weer.
Heerlijk weekend gehad, nauwelijks iets gedaanquote:Op maandag 9 april 2012 18:12 schreef Miam het volgende:
goed. geen zin in de komende dagen, maargoed. dat overleven we ook wel weer.
ik kom wel kijken[/bravemode] als er daadwerkelijk iemand zit ga ik wel een beetje huilenquote:Op dinsdag 10 april 2012 01:25 schreef kwiwi het volgende:
Beetje bang, heb nu al een paar keer het idee gehad dat er iemand op de zolder van de flat is 's nachts. Mijn appartement ligt daar direct onder.
Maar durf natuurlijk ook niet te gaan kijken
Gaan we samen snel wegrennen en in een hoekje huilenquote:Op dinsdag 10 april 2012 01:30 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
ik kom wel kijken[/bravemode] als er daadwerkelijk iemand zit ga ik wel een beetje huilen
OT: goed, chill pasen gehad en teveel gegetenkeertje extra trainen deze week
en dan buiten het leren voor de hertentamens deze week. Alles moet voldoende anders geen propedeuse
doen we!quote:Op dinsdag 10 april 2012 01:31 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Gaan we samen snel wegrennen en in een hoekje huilen
En succes!
Wat een onzinquote:Op dinsdag 10 april 2012 01:39 schreef Madame_Paon het volgende:
Wanhopig, moedeloos.
En strontziek van de mensen die denken dat het onzin is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |