Hyvesquote:Op zondag 1 april 2012 13:48 schreef Dagoduck het volgende:
Nog een goal voor NEC en ik krijg de volle punten op hyves
Wist je dat van der Hoorn ook een goede spits is?quote:Op zondag 1 april 2012 13:48 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dan is Douglas ook een goede spits
Hij jaagt constant door op de keeper en houdt de verdedigers ook altijd bezig. Leuk zo'n pierro, maar hij is zeker niet lui.quote:Op zondag 1 april 2012 13:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zelf doet hij ook geen flikker hoor. Heb je de pierro gezien laats? Kan totaal geen ruimtes opvullen.
quote:
Nooit cool geweestquote:Op zondag 1 april 2012 13:49 schreef Dagoduck het volgende:
[..]Ik had wel al hyves before it was cool!
quote:Op zondag 1 april 2012 13:49 schreef Dagoduck het volgende:
[..]Ik had wel al hyves before it was cool!
Hij is statisch. Laat ik het zo zeggen,quote:Op zondag 1 april 2012 13:49 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Hij jaagt constant door op de keeper en houdt de verdedigers ook altijd bezig. Leuk zo'n pierro, maar hij is zeker niet lui.
Google + is 2013, dus hipsters.quote:
Ik zie liever een spits die z'n eigen kansen creeert en er een beetje aan sleurt. A la Guidetti.quote:
En volgend seizoen Europees spelenquote:
Daar zijn er ook echt miljoenen van.quote:Op zondag 1 april 2012 13:50 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik zie liever een spits die z'n eigen kansen creeert en er een beetje aan sleurt. A la Guidetti.
Zeefuik bijvoorbeeldquote:
Als ie gewoon scoort maakt me dat niet uit hoor. Heeft er volgens mij in alle competities al 18 of 19 gemaakt voor PSV, dat zijn best goede cijfers.quote:Op zondag 1 april 2012 13:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij is statisch. Laat ik het zo zeggen,
Ik snap jou reactie niet op die van mij.quote:Op zondag 1 april 2012 13:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Guidetti geeft iedere wedstrijd inzet.
Desondanks vind ik hem matig bij PSV.quote:Op zondag 1 april 2012 13:52 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Als ie gewoon scoort maakt me dat niet uit hoor. Heeft er volgens mij in alle competities al 18 of 19 gemaakt voor PSV, dat zijn best goede cijfers.
Voegt 0 toe aan het aanvalsspel van PSV, niet geheel onbelangrijk.quote:Op zondag 1 april 2012 13:52 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Als ie gewoon scoort maakt me dat niet uit hoor. Heeft er volgens mij in alle competities al 18 of 19 gemaakt voor PSV, dat zijn best goede cijfers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |