Punt is alleen dat het in de media niet zal gaan over 'bezuinigen' maar over 'staatsschuld'. Nog eens even lekker benadrukken hoeveel schulden de VS heeft vlak voor de verkiezingen lijkt me nou niet echt een fijne strategie om Romney te verslaan. Zo'n beetje elk nieuwsbericht over een nieuwe slepende plafondstrijd is voor hem min of meer een gratis verkiezingsspotje..quote:Op zaterdag 14 april 2012 15:58 schreef RM-rf het volgende:
[..]
dat was ook precies de essentie van het voorstel de vorige keer en vervolgens hebben de republikeinen héél snel toegestemd daarin, juist omdat ze dan speculeren politiek vuurwerk ervan te maken...
die volgende verhoging van de debt-ceiling zal eind september/begin oktober dit jaar zijn en idd de essentiële fase van de verkiezingsstrijd, anderhalve maand voor de verkiezingen
ikzelf denk eerder dat het een bewuste en tactische keuze was van Obama en vermoed dat hij het dan kei- en keihard kan spelen dat er _niet_ verder op terreinen als onderwijs, gezondheidszorg en sociale uitkeringen of de middenklasse bespaard mag worden, maar ingregrepen op dingen als bedrijfssubsidies en belastingvoordelen vor de hogere inkomens..
En dan denk ik dat het voor de Republikeinen erg moeilijk wordt hem daarin tegen te spreken en juist de republikeinen wel eens in een impopulaire positie brengt die verkiezingen te winnen juist lastiger maakt.
Het congress zal bij bv een tijdelijk government shutdown , als zij weigeren de debt-ceiling te verhogen niet populairder worden en makkelijk de schuld toegeschoven kunnen worden als zij juist meer bezuinigingen op sociale thema's eisen die ten goede komen van de middenklasse...
ik vermoed dat de vorige keer toen de republikeinen zo ontzettend snel instemden toen Obama hen een volgende debt-ceiling in een half jaar voorschotelde juist in een strategische val gelokt zijn, waarin ze riant gaan verliezen, ténzij ze nu al een goede stratgie hebben hoe ze het dan gaan aanpakken (en dat zullen ze dan moeten coördineren met de Romney campagne)
Welnee. We weten toch allang dat alles rondom Ron Paul 1 groot complot is om hem overal buiten te houden.quote:
Poetin weet tenminste hoe je zonder al te veel gezeur voldoende fraude kan plegen om verkozen te worden. Daar kan Ron Paul nog wat van leren.quote:Op maandag 16 april 2012 02:33 schreef MilaNL het volgende:
Russische staatstelevisie die ons gaat uitleggen wat democratie is
dat lijken de republikeinen gedacht te hebben toen ze instemden met het vorostel dat nu net van het Obama-team afkwam....quote:Op zaterdag 14 april 2012 18:26 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Punt is alleen dat het in de media niet zal gaan over 'bezuinigen' maar over 'staatsschuld'. Nog eens even lekker benadrukken hoeveel schulden de VS heeft vlak voor de verkiezingen lijkt me nou niet echt een fijne strategie om Romney te verslaan. Zo'n beetje elk nieuwsbericht over een nieuwe slepende plafondstrijd is voor hem min of meer een gratis verkiezingsspotje..
en misschien koestert Rusland nog steeds warme gevoelens voor Sarah PalinAlaska, bij Ron Paul valt daar misschien wat mee te doen aangezien die Washington DC de facto weer in een moeras wil veranderenquote:Op maandag 16 april 2012 09:22 schreef Homey het volgende:
Vergis je niet hoe groot RT is. Die lui zijn volgens mij al groter dan CNN.
RT wordt betaald uit het Kremlin, ik weet niet precies hun belang in het promoten van Ron Paul, aangezien Paul een libertarier is, en de russische overheid dat allesbehalve is. Ik vermoed met het feit dat Paul zich veel minder zal bemoeien met Rusland en hun gewoon hun gang laten gaan. Itt tot nu dat Amerika zich overal mee bemoeit.
Vanwege Who's Naylin Palin? zeker?quote:Op donderdag 19 april 2012 17:35 schreef Montov het volgende:
Wie heeft geen warme gevoelens voor Sarah Palin? Iedereen toch.
Uiteraard, zoals je dat ook kunt zeggen van de peilingen van Rasmussen en Gallup waar Romney boven Obama staat.quote:Op zaterdag 21 april 2012 21:05 schreef Mike het volgende:
Vooralsnog is het nek-aan-nek: http://www.cbsnews.com/83(...)rk-times-poll-finds/
Bij de FOX poll werden vraagtekens gezet, maar we kunnen er toch vanuit gaan dat deze CBS/NY Times redelijk goed in elkaar zit?
Of vanwege een gezellige barbecue:quote:Op donderdag 19 april 2012 17:49 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Vanwege Who's Naylin Palin? zeker?
quote:70 years old
-lived through decline of America
-everyone getting fat
-losing wars everywhere
-China becoming superpower
-Europe has better roads and welfare than us
-everyone uses metric system except us
-religious idiots in our government
-homeless people everywhere in USA
-inequality higher than any other country
-too many prisoners
-hated abroad
-bankrupt society,bailed out by foreign countries
-decline of family values
what happened to my United States of America? *tear*
Grote pijpmondquote:Op zaterdag 21 april 2012 23:07 schreef zuiderbuur het volgende:
[..]
Of vanwege een gezellige barbecue:
http://www.deredactie.be/(...)120420_PalinBarbecue
[ afbeelding ]
http://www.washingtonpost(...)l?wpisrc=nl_politicsquote:Is the tea party still relevant?
Is the tea party breaking up?
After playing a dominant role in a number of elections in 2010 — Christine O’Donnell, anyone? — there is growing evidence that the power (and visibility) of the movement has faded somewhat of late.
Men heeft de Tea party gebruikt om Obama af te schilderen als een extremist en om de republikeinen te verenigen onder een front. Het doel van de Tea party was om de grootte van de regering terug te brengen en de uitgaven te beperken. De republikeinen zijn er nu in geslaagd om Obama van alles de schuld te geven en ondanks dat de Tea party best wel groot was veranderd er natuurlijk helemaal niets. Het is helaas allemaal voor niets geweest en de discussie die de Tea party deed oplaaien is nu helemaal niet meer relevant omdat de Tea party nu hun eigen principes heeft verloochend.quote:Op maandag 23 april 2012 16:01 schreef RM-rf het volgende:
Interessante analyse/stelling van de WP (The Fix/Chris Cillizza):
[..]
http://www.washingtonpost(...)l?wpisrc=nl_politics
Zoals altijd met USA.quote:Op maandag 23 april 2012 16:18 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Men heeft de Tea party gebruikt om Obama af te schilderen als een extremist en om de republikeinen te verenigen onder een front. Het doel van de Tea party was om de grootte van de regering terug te brengen en de uitgaven te beperken. De republikeinen zijn er nu in geslaagd om Obama van alles de schuld te geven en ondanks dat de Tea party best wel groot was veranderd er natuurlijk helemaal niets. Het is helaas allemaal voor niets geweest en de discussie die de Tea party deed oplaaien is nu helemaal niet meer relevant omdat de Tea party nu hun eigen principes heeft verloochend.
Het is een beetje hetzelfde als sommige OWS leden die zich nu weer achter Obama scharen terwijl ze juist aan het protesteren waren tegen de bailouts en het bedrijfsleven in de politiek. Derhalve draaien ook hun hun eigen beweging de nek om en is het weer bussinus as usual.
Dat is toch helemaal niet wat er gaande is, achter de schermen zijn Rep en Dem altijd vriendjes geweest en varen zij altijd dezelfde koers. de praktik is het bewijs. Tea-party was een heuse grass roots movement tot de Republikeinen kans zagen dat te infiltreren en te corrumperen enkelt voor de stemmen.quote:Op maandag 23 april 2012 16:18 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Men heeft de Tea party gebruikt om Obama af te schilderen als een extremist en om de republikeinen te verenigen onder een front. Het doel van de Tea party was om de grootte van de regering terug te brengen en de uitgaven te beperken. De republikeinen zijn er nu in geslaagd om Obama van alles de schuld te geven en ondanks dat de Tea party best wel groot was veranderd er natuurlijk helemaal niets. Het is helaas allemaal voor niets geweest en de discussie die de Tea party deed oplaaien is nu helemaal niet meer relevant omdat de Tea party nu hun eigen principes heeft verloochend.
Het is een beetje hetzelfde als sommige OWS leden die zich nu weer achter Obama scharen terwijl ze juist aan het protesteren waren tegen de bailouts en het bedrijfsleven in de politiek. Derhalve draaien ook hun hun eigen beweging de nek om en is het weer bussinus as usual.
Wat maakt het eigenlijk uit wie er wint Rep of Dem. Amerika heeft de afgelopen paar decennia maar 1 koers gevaren ongeacht wie er President werd. Ik vind dit allemaal maar naieve nutteloze onzin.quote:Op zaterdag 21 april 2012 21:05 schreef Mike het volgende:
Vooralsnog is het nek-aan-nek: http://www.cbsnews.com/83(...)rk-times-poll-finds/
Bij de FOX poll werden vraagtekens gezet, maar we kunnen er toch vanuit gaan dat deze CBS/NY Times redelijk goed in elkaar zit?
Dit bewijst alleen maar weer dat Ron Paul supporters fanatieker bezig blijven met het proces als de mediastorm voorbij is. Niks te maken met fraude. Wordt het niet eens tijd om het hele Ron Paul gebeuren te laten gaan? Of denk je nog dat hij op deze manier een kans maakt soms? Het is maar een beetje een slappe revolutie..quote:Op dinsdag 24 april 2012 11:01 schreef PKRChamp het volgende:
Eindelijk erkenning voor Ron Paul? Hij blijkt in Iowa toch de winnaar te zijn, welke staten volgen er mischien nog meer? Ik heb altijd gezegd dat er een luchtje aan de verkiezingen zit.
Ik vind het wel interresant dat mijn vermoedens bevestigd worden, bovendien gaat het hier toch over de verkiezingen en daar hoort dit gewoon bij.quote:Op dinsdag 24 april 2012 12:14 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Dit bewijst alleen maar weer dat Ron Paul supporters fanatieker bezig blijven met het proces als de mediastorm voorbij is. Niks te maken met fraude. Wordt het niet eens tijd om het hele Ron Paul gebeuren te laten gaan? Of denk je nog dat hij op deze manier een kans maakt soms? Het is maar een beetje een slappe revolutie..
Welke vermoedens? Dat Ron Paul supporters fanatiek zijn? Dat is geen nieuws hoorquote:Op dinsdag 24 april 2012 12:15 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Ik vind het wel interresant dat mijn vermoedens bevestigd worden, bovendien gaat het hier toch over de verkiezingen en daar hoort dit gewoon bij.
Dat er geen moer klopt van heel de verkiezingen en dat RP om een of andere reden niet bepaald eerlijk word behandeld. Wederom zijn er geen stemmen geteld en komen ze erachter dat Iowa waarschijnlijk toch naar RP gaat, dan rest de vraag in welke staten nog meer? Ik zie niet in dat dit geen groot nieuws is, je kan wel zeggen dat hij niet genomineerd word maar als we het alleen over de genomineerde moeten hebben dan kunnen we wel stoppen met dit topic.quote:Op dinsdag 24 april 2012 12:17 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Welke vermoedens? Dat Ron Paul supporters fanatiek zijn? Dat is geen nieuws hoor
Misschien moet je het filmpje nog eens kijken of je iets beter verdiepen in het proces daarzo dan. Er is geen hertelling van stemmen oid gebeurd, dit is een kwestie van afgevaardigden selecteren. Niks met fraude te maken.quote:Op dinsdag 24 april 2012 12:21 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dat er geen moer klopt van heel de verkiezingen en dat RP om een of andere reden niet bepaald eerlijk word behandeld. Wederom zijn er geen stemmen geteld en komen ze erachter dat Iowa waarschijnlijk toch naar RP gaat, dan rest de vraag in welke staten nog meer? Ik zie niet in dat dit geen groot nieuws is, je kan wel zeggen dat hij niet genomineerd word maar als we het alleen over de genomineerde moeten hebben dan kunnen we wel stoppen met dit topic.
Ze brengt 't lekker sarcastisch. Ook weer treurig hoe enorm ze hebben lopen te kloten met de cijfers.quote:Op dinsdag 24 april 2012 11:01 schreef PKRChamp het volgende:
Eindelijk erkenning voor Ron Paul? Hij blijkt in Iowa toch de winnaar te zijn, welke staten volgen er mischien nog meer? Ik heb altijd gezegd dat er een luchtje aan de verkiezingen zit.
De uitspraak van het Hooggerechtshof is al gedaan, maar zal pas in Juni gepubliceerd worden, vermoedelijk eind juni.quote:Op woensdag 25 april 2012 03:17 schreef Rumille het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met die rechtszaak over Obamacare?
Die reclames van hem.quote:Op woensdag 25 april 2012 05:26 schreef Madame_Paon het volgende:
Romney vs Obama dus.
Herman Cain.Wat een baas.
Gewoon eerlijk zeggen dat hij bepaalde dingen niet weet.
quote:Op woensdag 25 april 2012 16:46 schreef Niox het volgende:
Gingrich stopt. Duidelijk dat Paul nu de overgebleven staten gaat winnen en het toch nog een spannende conventie wordt.
Heeft ie gejat van Jesse Ventura.quote:Op woensdag 25 april 2012 05:26 schreef Madame_Paon het volgende:
Romney vs Obama dus.
Herman Cain.Wat een baas.
Gewoon eerlijk zeggen dat hij bepaalde dingen niet weet.
Zij maken het hem ook erg lastig met al die regels tjeetjemina. Wederom bewijs dat de President van Amerika links of rechts gewoon gekocht wordt en vooraf al bepaald is!quote:Op woensdag 25 april 2012 09:31 schreef Homey het volgende:
Het is bijna mathematisch onmogelijk nu voor Paul om de nominatie in de wacht te slepen.
Romney heeft al iets van 700 bound delegates, en hij gaat nog veel meer bound delegates binnenslepen. Dan zit hij sowieso boven de grens van 1140 en heeft hij automatisch de nominatie te pakken.
Die regels stonden gewoon vooraf vast toch? Zonder significante aanhang in de partij maak je geen kans op de nominatie. Vette pech voor randfiguren als Paul.quote:Op woensdag 25 april 2012 17:52 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Zij maken het hem ook erg lastig met al die regels tjeetjemina. Wederom bewijs dat de President van Amerika links of rechts gewoon gekocht wordt en vooraf al bepaald is!
Welnee, die regels zijn voor een groot gedeelte gebaseerd op de grondwet van de Verenigde Staten. Dat er partijen en groepen zijn die op slinkse wijze de grondwet misbruiken, omdat deze in twee eeuwen (mbt verkiezingen) geen update heeft gekregen (zoals SuperPAC's) is een andere zaak.quote:Op woensdag 25 april 2012 17:52 schreef Schenkstroop het volgende:
Zij maken het hem ook erg lastig met al die regels tjeetjemina. Wederom bewijs dat de President van Amerika links of rechts gewoon gekocht wordt en vooraf al bepaald is!
Kiezers wordt het ook moeilijk gemaakt heel vaag. Dat twee partijen-systeem lijkt wel ontworpen om de burger te laten denken dat zij een keuze hebben.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:17 schreef maartena het volgende:
[..]
Welnee, die regels zijn voor een groot gedeelte gebaseerd op de grondwet van de Verenigde Staten. Dat er partijen en groepen zijn die op slinkse wijze de grondwet misbruiken, omdat deze in twee eeuwen (mbt verkiezingen) geen update heeft gekregen (zoals SuperPAC's) is een andere zaak.
Maar daar heeft Ron Paul ook niets aan, want die WIL de Grondwet helemaal niet wijzigen, en zal dus net zo goed het presidentschap moeten "kopen".
En inderdaad.... toen hij voor het Presidentschap ging, wist hij van te voren hoe de regels in elkaar staken.
Heel jammer inderdaad. Op wie zou of ga jij stemmenquote:Op woensdag 25 april 2012 18:05 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die regels stonden gewoon vooraf vast toch? Zonder significante aanhang in de partij maak je geen kans op de nominatie. Vette pech voor randfiguren als Paul.
Dan kiezen ze toch andere kandidaten in de primaries? Al dat gezeur. Er is veel mis in de Amerikaanse politiek, maar dat Ron Paul kansloos is, is daar nu net geen voorbeeld van.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:20 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Kiezers wordt het ook moeilijk gemaakt heel vaag. Dat twee partijen-systeem lijkt wel ontworpen om de burger te laten denken dat zij een keuze hebben.
Tja.... uiteindelijk snijdt Ron Paul zichzelf in de vingers:quote:Op woensdag 25 april 2012 18:20 schreef Schenkstroop het volgende:
Kiezers wordt het ook moeilijk gemaakt heel vaag. Dat twee partijen-systeem lijkt wel ontworpen om de burger te laten denken dat zij een keuze hebben.
Ik mag daar niet stemmen maar tussen Romney en Obama ga ik voor Obama. Binnen de Republikeinse partij waren voornamelijk hele slechte kandidaten beschikbaar overigens. Die hadden blijkbaar geen enkele ambitie om te winnen dit jaar.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:21 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Heel jammer inderdaad. Op wie zou of ga jij stemmen
Ach kansloos als splinter binnen de ene dwaze partij of kansloos bij de andere dwaze splinterpartij maakt ook niet zoveel uitquote:Op woensdag 25 april 2012 20:37 schreef Homey het volgende:
Paul hoort qua overtuigingen bij de Libertarian party, niet bij de Republican party.
Liever gezegd: Een splinter in een grote partij of groot in een splinterpartijquote:Op woensdag 25 april 2012 20:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ach kansloos als splinter binnen de ene dwaze partij of kansloos bij de andere dwaze splinterpartij maakt ook niet zoveel uit
Hebben we zat!!!quote:Op woensdag 25 april 2012 20:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ach kansloos als splinter binnen de ene dwaze partij of kansloos bij de andere dwaze splinterpartij maakt ook niet zoveel uit
Dat het nog niet een gelopen race zou zijn is wel echt onzin trouwens.quote:Op vrijdag 27 april 2012 06:19 schreef popolon het volgende:
Reality Check: Infighting at More GOP Caucuses and What the MSM Won't Tell You About Iowa and Minnesota
Wat een gerotzooi, echt.
Maar Ron Paul en zijn supporters worden echt eerlijk behandeld hoor, er is geen sprake van manipulatie of regelrechte fraude.quote:Op vrijdag 27 april 2012 06:19 schreef popolon het volgende:
Reality Check: Infighting at More GOP Caucuses and What the MSM Won't Tell You About Iowa and Minnesota
Wat een gerotzooi, echt.
Dat vind ik dan het minst merkwaardige van dit artikel. Er wordt gerotzooit met delegates die dus nog niet gekozen zijn, een caucus chairman die RP stemt wordt niet toegestaan als chairman.quote:Op vrijdag 27 april 2012 09:40 schreef noruas_ het volgende:
[..]
Dat het nog niet een gelopen race zou zijn is wel echt onzin trouwens.
Het is minder merkwaardig misschien maar het zet het wel in perspectief, het maakt het namelijk gerommel in de marge. Wat ook meteen verklaart waarom het geen groot nieuws is bij de grote netwerken.quote:Op vrijdag 27 april 2012 17:19 schreef popolon het volgende:
[..]
Dat vind ik dan het minst merkwaardige van dit artikel. Er wordt gerotzooit met delegates die dus nog niet gekozen zijn, een caucus chairman die RP stemt wordt niet toegestaan als chairman.Althans, dat probeert men. Echt gekkenwerk en manipulatie.
Het is triest maar het fundament hiervan ligt tussen de oren van de kiezers.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:34 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Triest dat soort attack ads. Vooral triest dat het zo effectief is.
De Bin Laden attack ad ('what decision would Mitt Romney have made?') vind ik dan weer hilarisch en geniaal, omdat de Republikeinen de afgelopen elf jaar niets anders hebben gedaan dan national security politiseren, 9/11 om de haverklap in de mond nemen, en Democraten als zwakke terroristenknuffelaars af te schilderen die uit onkunde Al-Qaida tot in het hart van Amerika zouden laten doordringen; maar nu schuimbekkend schande roepen dat Obama de dood van Bin Laden gebruikt in zijn campagne - een campagne tegen een man die in 2007 Obama nog bekritiseerde voor zijn plannen Pakistan in te gaan als Bin Laden er zou zitten. Geniaal.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:34 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Triest dat soort attack ads. Vooral triest dat het zo effectief is.
ojee, je hebt je toch niet laten aanpraten dat Ron Paul nog een kans maakt?quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:41 schreef Refragmental het volgende:
Het lijkt erop dat Ron Paul flink wat grond aan het winnen is ten opzichte van Romney.
http://www.dailypaul.com/(...)gates-than-you-think
Romney verliest zelfs delegates, terwijl Ron Paul er steeds meer bij krijgt.
Sterker nog, Ron Paul wint staten die eerder in Romneys handen waren.
Dat flink minder stemmen is volgens mij inderdaad keiharde fraude. Er circuleren al verschillende berichten/filmpjes op het internet die aantonen dat die stemmachines makkelijk gemanipuleerd kunnen worden. Ik sta er iedergeval niet raar van te kijken als dat idd het geval is, vooral als ik kijk wat RP losmaakt bij mensen in tegenstelling van Mitt Romney waar niemand echt warm voor loopt.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:30 schreef Montov het volgende:
Wees er maar trots op dat iemand meer delegates kan verzamelen ondanks flink minder stemmen. Ik zou het eerder zien als signaal dat het proces van kiesmannen en getrapte deelverkiezingen een ondoorzichtig geheel is waarmee je uiteindelijk een vertekend beeld krijgt van de stemmen op de conventie en de keuzes van de inwoners, maar goed, je kan inderdaad ook huilen over hoe Ron Paul door fraude van de nominatie wordt afgehouden. Whatever floats your boat.
Ik denk dat het met andere kandidaten net zo goed gebeurd..... alleen de Ron Paul fans schreeuwen het hardste, en dan valt het op. Als je echt denkt dat corruptie echt alleen beperkt blijft tot het benadelen van slechts 1 kandidaat, dan heb je een iets te rooskleurig beeld van de Amerikaanse politiek.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:41 schreef Refragmental het volgende:
Ook weer ziekelijk hoeveel corruptie, fraude en machtsmisbruik er voorkomt om ervoor te zorgen dat Ron Paul zoveel mogelijk wordt tegengewerkt.
Maarja, dat zijn incidenten toch? Is niks structureels, niks aan de hand, oogjes toe en gewoon doorlopen
Het was 3 maanden geleden alang duidelijk dat Ron Paul kansloos was..... maar de Ron Paul fans zien fraude die ze wellicht een paar honderd stemmen hadden kunnen opleveren, en denken dat de wereld vergaat.quote:Op donderdag 3 mei 2012 19:28 schreef Gamesua het volgende:
Ik denk dat het nu wel eens tijd is om de Ron Paul hype stop te zetten.
Is de semi-communistische staatstelevisie van Rusland de enige betrouwbare bron tegenwoordig?quote:
"Romney heeft gereisd met zijn hond vastgebonden op het dak."quote:
Welkom bij de Amerikaanse politiek.quote:
Paul zal metd at soort trucjes zeker niet zomaar de kandidatuur kunnen winnen, integendeel, ik vermoed dat als hij werkelijk op zulk een confrontatie-koers gaat hij door de meerderheid der Republikeinen volop uitgekotst wordt, omdat kennelijk zichzelf te promoten belangrijker lijkt voor hem dan Obama te verslaan...quote:unified Paul and Santorum supporters
Colorado Republicans are heading to their national convention with their most conservative delegation in years, as supporters for Ron Paul and Rick Santorum masterminded a stunning upset in electing delegates.
At the state convention in Denver today, Paul forces easily were the most vocal, adding their candidate's name at almost every opportunity. When Republicans sang "Hey, hey, hey, good-bye" to President Barack Obama, Paul backers changed the words to "Hey, hey, hey, Ron Paul."
The momentum was painful for Mitt Romney supporters, who had assumed when Santorum dropped out of the presidential race this week they'd have a much easier time in winning Colorado's delegate and alternate seats to the Republican National Conventionin Tampa in August.
Instead, some of the Santorum's supporters united with Paul's backers to form the "Conservative Unity Slate" to win a slew of delegate slots. Four years ago, only one Paul supporter was elected to attend the national convention.
"This is a revolution," said Florence Sebern of Denver, an "unpledged" delegate who was wearing a Paul pin. She was part of the slate.
Slate supporters said they wanted to send a message to Romney about the importance of sticking to conservative values.
More than 800 Republicans — easily double the number who sought to attend the RNC in 2008 — ran for the 33 elected delegate and 33 elected alternate slots.
At congressional assemblies Thursday and Friday, Republicans elected 21 delegates and 21 alternates. Thirteen of the 18 winning delegates elected Friday were on the Paul/Santorum unity slate.
Hoe?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:29 schreef 99.999 het volgende:
Paul doet hard z'n best om Obama aan een tweede termijn te helpen 😜
Door te trachten meer verdeeldheid te zaaien in zijn eigen partijquote:
Ach extremisten. Mijn vijand is jouw vijand, niet zo gek dat ze elkaar wel weten te vinden.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:44 schreef popolon het volgende:
Dat wil Paul ook dat wakkerschudden en dus misschien verdeling.
Ik vind het wel mooi zoiets. Santorum supporters hebben er blijkbaar geen probleem mee dat Paul Santorum een leugenaar en 'fake' noemde.
Waarom zeg je niet hetzelfde over Romney, dat hij diegene is die verdeeldheid zaait?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Door te trachten meer verdeeldheid te zaaien in zijn eigen partij. dat maakt het voor Obama alleen maar makkelijker allemaal.
Omdat Romney altijd al zeer kansrijk was en niet tot het bittere einde doorging met een strijd, terwijl de reps helemaal geen behoefte hebben aan strijd op dit moment.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:03 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Waarom zeg je niet hetzelfde over Romney, dat hij diegene is die verdeeldheid zaait?
Waarom niet over Gingrich, of Santorum toen zij ook nog in de race waren?
De enige bron die tenminste nieuws uitzend wat ik op de andere kanalen niet te zien krijg.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 05:27 schreef maartena het volgende:
[..]
Is de semi-communistische staatstelevisie van Rusland de enige betrouwbare bron tegenwoordig?
Misschien moet je disney films gaan kijken, net zoveel nieuwswaarde.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:21 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
De enige bron die tenminste nieuws uitzend wat ik op de andere kanalen niet te zien krijg.
Dus omdat de russische staat het deels financieerd is de nieuwswaarde gelijk nihil?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:34 schreef thettes het volgende:
[..]
Misschien moet je disney films gaan kijken, net zoveel nieuwswaarde.
Omdat Romney nu zeer ruim voor staat en degene is die het voor de republikeinen moet doen tegen Obama. De andere heren zijn uit de race gestapt en kan je wat dat aangaat niet veel verwijten.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:03 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Waarom zeg je niet hetzelfde over Romney, dat hij diegene is die verdeeldheid zaait?
Waarom niet over Gingrich, of Santorum toen zij ook nog in de race waren?
Niet gelijk maar het zorgt wel voor een zekere 'kleuring'quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:41 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dus omdat de russische staat het deels financieerd is de nieuwswaarde gelijk nihil?
Eigenlijk was het een reactie op je 'nieuws wat ik wil zien'. Gezien je posthistorie zou ik dat bijna interpreteren als dat je alleen nieuws kijkt dat je goed uitkomt, namelijk russische filmpjes op youtube. Vandaar mijn verwijzing naar Disney, dat heeft ook weinig nieuwswaarde maar is ook leuk.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 15:41 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dus omdat de russische staat het deels financieerd is de nieuwswaarde gelijk nihil?
Je zal wel moeten als je iets over Ron Paul wilt vinden aangezien hij stelselmatig genegeerd word door de andere kanalen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:27 schreef thettes het volgende:
[..]
Eigenlijk was het een reactie op je 'nieuws wat ik wil zien'. Gezien je posthistorie zou ik dat bijna interpreteren als dat je alleen nieuws kijkt dat je goed uitkomt, namelijk russische filmpjes op youtube. Vandaar mijn verwijzing naar Disney, dat heeft ook weinig nieuwswaarde maar is ook leuk.
CNN, MSNBC en FOX zijn niet bepaald objectief vooral als je kijkt naar de verslaggeving over Iran bijvoorbeeld. Pure propagandamachines zijn dat die andere media,quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:20 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Niet gelijk maar het zorgt wel voor een zekere 'kleuring'
En je favoriete Russia Today niet zekerquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:56 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
CNN, MSNBC en FOX zijn niet bepaald objectief vooral als je kijkt naar de verslaggeving over Iran bijvoorbeeld. Pure propagandamachines zijn dat die andere media,
En propaganda is alleen erg als het niet in je straatje past? Russia Today is nou ook niet erg zuiverquote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:56 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
CNN, MSNBC en FOX zijn niet bepaald objectief vooral als je kijkt naar de verslaggeving over Iran bijvoorbeeld. Pure propagandamachines zijn dat die andere media,
Het is tenminste een tegengeluid, bij RT is er tenminste berichtgeving over Ron Paul iets wat er bij de andere media totaal niet is. Wat dus jullie gevoel versterkt dat RP maar iemand is die maar marginaal gesteund word door het Amerikaanse volk. Dit kun je natuurlijk ook zien dat het een feit is dat RP door de rest genegeerd word maar dan word RT ineens als onbetrouwbaar afgeschilderd. Beetje vreemde redenatie houden jullie er op na.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 16:58 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En je favoriete Russia Today niet zeker??
Je kunt je natuurlijk ook afvragen wáárom er geen nieuws is over Ron Paul. Zijn delegate strategie (die in primaries uberhaupt niet mogelijk is) is een achterhoede gevecht en hij is gewoon een kansloze kandidaat momenteel waar niet veel over te vertellen is. Ik heb het filmpje gezien maar zelden heb ik zo'n slecht item gezien. Er is eigenlijk niks te melden dus brengen ze maar een paar minuten een willekeurige Paul supporter in beeld die mag vertellen hoe fantastisch hij is. Maargoed, een kritische vraag over Paul hoef je bij RT ook niet te verwachten natuurlijk.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:42 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Het is tenminste een tegengeluid, bij RT is er tenminste berichtgeving over Ron Paul iets wat er bij de andere media totaal niet is. Wat dus jullie gevoel versterkt dat RP maar iemand is die maar marginaal gesteund word door het Amerikaanse volk. Dit kun je natuurlijk ook zien dat het een feit is dat RP door de rest genegeerd word maar dan word RT ineens als onbetrouwbaar afgeschilderd. Beetje vreemde redenatie houden jullie er op na.
Volgens mij redeneren 'wij' heel consequent en logisch en wordt die redenatie ook heel goed ondersteund door de feiten en werkelijkheid. Jij zoekt een extreme kant van het hele circus op en ziet daarin jouw eigen waarheid die niet gehinderd wordt door enige logische feitelijke waarnemingen...quote:Op vrijdag 4 mei 2012 17:42 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Het is tenminste een tegengeluid, bij RT is er tenminste berichtgeving over Ron Paul iets wat er bij de andere media totaal niet is. Wat dus jullie gevoel versterkt dat RP maar iemand is die maar marginaal gesteund word door het Amerikaanse volk. Dit kun je natuurlijk ook zien dat het een feit is dat RP door de rest genegeerd word maar dan word RT ineens als onbetrouwbaar afgeschilderd. Beetje vreemde redenatie houden jullie er op na.
Pardon?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 07:58 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Volgens mij redeneren 'wij' heel consequent en logisch en wordt die redenatie ook heel goed ondersteund door de feiten en werkelijkheid. Jij zoekt een extreme kant van het hele circus op en ziet daarin jouw eigen waarheid die niet gehinderd wordt door enige logische feitelijke waarnemingen...
Was gewoon fraude!!quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:38 schreef RM-rf het volgende:
PKRChamp... vnd je het ook niet totaal oneerlijk dat Romney-aanhanger eigenlijk gewoon bijna fraude uitvoerden toen ze na de verkiezingen in Alaska de regels wilden wijzigen en alle GOP-delegates uit Alaska aan Romney toewijzen, terwijl Ron Paul ook 6 delegates gewonnen had volgens de regels?
is dat geen bewijs van grove fraude en ondemocratische gedrag door Romney-aanhangers?
Maar WTF heb je nou aan die informatie nu?quote:Op zaterdag 5 mei 2012 21:38 schreef RM-rf het volgende:
PKRChamp... vnd je het ook niet totaal oneerlijk dat Romney-aanhanger eigenlijk gewoon bijna fraude uitvoerden toen ze na de verkiezingen in Alaska de regels wilden wijzigen en alle GOP-delegates uit Alaska aan Romney toewijzen, terwijl Ron Paul ook 6 delegates gewonnen had volgens de regels?
is dat geen bewijs van grove fraude en ondemocratische gedrag door Romney-aanhangers?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |