Gefeliciteerd!!!!quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:41 schreef Ganzz het volgende:
[..]
Ik heb het gehaaldHelaas 0.08 te weinig voor cum laude
quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:41 schreef Ganzz het volgende:
[..]
Ik heb het gehaaldHelaas 0.08 te weinig voor cum laude
quote:
Zal ik vragen of je in de middag ploeg van de FP mag. Dan kan je wat langer blijven liggen.quote:
Waarom is het niet weg te masseren?quote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:41 schreef YskaFredriksson het volgende:
Ik heb geen koppijn van 2 baileys. Ik heb koppijn doordat mn hele nekspieren vat zitten maar dat is niet weg t masseren. Ikhad de afgelopen dagn vnaf 18:00 steeds koppijn maar vndaag begint het gelazer dus l in de ochtnd!
Omdat als je mij gaat masseren ik al mn spieren aanspan waardoor t alleen maar erger word. Ik kan nie ontspannn. Had voor de volgende keer al valium voorgetldquote:
Same here, al ruim 15 jaar of nog langer. Fysio kan het wel iets verzachten, maar dat is jammer genoeg maar voor korte duur.quote:
Da's wel lullig inderdaad..quote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:47 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Omdat als je mij gaat masseren ik al mn spieren aanspan waardoor t alleen maar erger word. Ik kan nie ontspannn. Had voor de volgende keer al valium voorgetld
Ik trek vaak mn been op als reactie. Dus wat hadden de proffesioneel masseur (een viend van mij) en ik nou bedacht. Laten we mijn benen vastbinden aan de tafel... Nou ik kan je vertellen, traplopen was 3 dagen erg kut door alle spierpijn.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:49 schreef Papabear het volgende:
[..]
Same here, al ruim 15 jaar of nog langer. Fysio kan het wel iets verzachten, maar dat is jammer genoeg maar voor korte duur.
Ontspannen is vaak lastig voor mensen met ADHD, waardoor fysio ook negatief kan uitwerken.
Hoofd- en nekpijn gaat bij mij ook alleen maar weg als ik 's avonds lekker alleen thuis zit
Nou, dat lijkt me ook niet echt lekker relaxen.. Vandaar dat ik zei: misschien moet je een lichtere manier proberen.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 11:00 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Ik trek vaak mn been op als reactie. Dus wat hadden de proffesioneel masseur (een viend van mij) en ik nou bedacht. Laten we mijn benen vastbinden aan de tafel... Nou ik kan je vertellen, traplopen was 3 dagen erg kut door alle spierpijn.
Maar krijg ook steeds meer het idee dat het sowieso niet werkt omdat ik hem te goed ken dus me daarom niet kan ontspannen. Ik ouwehoer veels te nel en heel eind weg.
Ik wil een fysio nog wel proberen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |