abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_146485028
zo schreef je het niet ;)
  zondag 9 november 2014 @ 23:42:53 #202
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_146485059
quote:
0s.gif Op zondag 9 november 2014 23:42 schreef Elleska het volgende:
zo schreef je het niet ;)
Excuses, is al laat.
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
pi_146485118
quote:
0s.gif Op zondag 9 november 2014 23:40 schreef Elleska het volgende:
ik hoop enkel de curry/pastasaus die in groot formaat werd klaargemaakt
de meerwaarde van een grote pan rijst/pasta koken ontgaat mij.
Ook dat.

Het is, bij mijn weten, nogal ongezond en het wordt afgeraden om het eten meer dan 2 keer op te warmen. Vers eten, heb ik het dan over. Kliekjes echt maar één keer opwarmen. :)

Overigens vraag ik me af wat er met de vitamines gebeurt als je het 3 dagen lang bewaart in de koelkast en opwarmt.
Make my day!
  zondag 9 november 2014 @ 23:47:19 #204
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_146485215
De steviger vitamines zullen sterk in aantal afnemen, de andere vitamines helemaal verdwijnen. Vezels blijven daarentegen achter, en de andere twee dagen krijg je aardig wat vitamines binnen.
Overigens bewaar je het technisch gezien maar twee dagen ;)
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
pi_146485296
quote:
0s.gif Op zondag 9 november 2014 23:47 schreef Tanin het volgende:
De steviger vitamines zullen sterk in aantal afnemen, de andere vitamines helemaal verdwijnen. Vezels blijven daarentegen achter, en de andere twee dagen krijg je aardig wat vitamines binnen.
Overigens bewaar je het technisch gezien maar twee dagen ;)
Dus je warmde de pan eigenlijk 3 keer op?
Make my day!
  zondag 9 november 2014 @ 23:52:49 #206
309770 Tanin
de vreemdeling
pi_146485413
quote:
1s.gif Op zondag 9 november 2014 23:49 schreef agter het volgende:

[..]

Dus je warmde de pan eigenlijk 3 keer op?
Lees nou ff wat er staat een paar posts eerder |:(
Je maakt de saus op dag 1, eet ervan.
Je warmt een deel op op dag 2 (2e keer opgewarmd), eet dat op
Je warmt het laatste deel op op dag 3 (2e keer opgewarmd), eet dat op

Het eten van dag 2 is 1 dag bewaard, het eten van dag 3 slechts 2 dagen.
"Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
pi_146485550
quote:
0s.gif Op zondag 9 november 2014 23:52 schreef Tanin het volgende:

[..]

Lees nou ff wat er staat een paar posts eerder |:(
Je maakt de saus op dag 1, eet ervan.
Je warmt een deel op op dag 2 (2e keer opgewarmd), eet dat op
Je warmt het laatste deel op op dag 3 (2e keer opgewarmd), eet dat op

Het eten van dag 2 is 1 dag bewaard, het eten van dag 3 slechts 2 dagen.
Het was me ontgaan dat je er iedere keer een gedeelte uithaalde om op te warmen. Ik las enkel 'een grote pan met curry'.
Make my day!
pi_146485693
quote:
0s.gif Op zondag 9 november 2014 23:33 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb al moeite met 10 euro per dag :')
Dit
pi_146485719
Ik gooi meestal deel 2 en 3 in de vriezer. 3dagen hetzelfde eten staat me wat tegen.
pi_146485913
quote:
1s.gif Op zondag 9 november 2014 23:56 schreef agter het volgende:

[..]

Het was me ontgaan dat je er iedere keer een gedeelte uithaalde om op te warmen. Ik las enkel 'een grote pan met curry'.
Er staat enkel dat er 3x van wordt gegeten, dat opwarmen staat nergens.
Blijkbaar is het voor iedereen laat ;)
pi_146486111
Als je de basis kruiden hebt moet het kunnen voor een weekje maar voor mij zou er zeker hoop moeten zijn dat de situatie tijdelijk is. Zonder kruiden zou ik er geeneens aan beginnen.
Gefeliciteerd ik heb in je topic gepost.
  maandag 10 november 2014 @ 00:50:45 #212
355869 Jellereppe
ZOA-Amfora!FAN
pi_146486845
10euro per week? Damn. Zeker 2, met moeite 3 dagen, maar niet meer. Ik ben per week al ¤ 8 kwijt aan Spa Rood. Elke dag een bak magere kwark. Huppa, weer 6/7 euro bij.
pi_146487132
Pff ik ga het niet proberen. zit al op 15/20,- alleen bier/drank. 2 pakken melk en 2 pakken vla, zit je al op 3/4 euro. Beetje fruit 2.- 2 Broden (van de bakker) en beleg, 5,-?

Keer pizza bestellen 15,- en dan nog beetje warm eten rest van de week, wat te knabbelen bij de borrel.

Nee 10,- gaan we niet redden niet _O- _O- _O-
  maandag 10 november 2014 @ 01:28:07 #214
355869 Jellereppe
ZOA-Amfora!FAN
pi_146487465
quote:
0s.gif Op maandag 10 november 2014 01:03 schreef Geerd het volgende:
Pff ik ga het niet proberen. zit al op 15/20,- alleen bier/drank. 2 pakken melk en 2 pakken vla, zit je al op 3/4 euro. Beetje fruit 2.- 2 Broden (van de bakker) en beleg, 5,-?

Keer pizza bestellen 15,- en dan nog beetje warm eten rest van de week, wat te knabbelen bij de borrel.

Nee 10,- gaan we niet redden niet _O- _O- _O-
Niet te spreken over koffie.
pi_146487566
quote:
0s.gif Op maandag 10 november 2014 01:28 schreef Jellereppe het volgende:

[..]

Niet te spreken over koffie.
Idd!! Koek snoep, chips frisdrank sap en al die shit, hou ik niet zo van dus dat scheelt weer :P
  maandag 10 november 2014 @ 01:47:26 #216
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_146487721
Ik ga binnenkort een week eten voor 10 euro.

Niet om geld te besparen, heb genoeg te besteden, maar gewoon voor de uitdaging en om die bijstandshuilies eens te laten zien hoe dat moet als je gewoon nadenkt bij je uitgaven.
pi_146487858
quote:
0s.gif Op maandag 10 november 2014 00:50 schreef Jellereppe het volgende:
Ik ben per week al ¤ 8 kwijt aan Spa Rood.
Wat :')
Die meuk kost bij de Aldi rond de 20 cent per liter. Kan je 40 liter halen voor dat geld. Hoeveel "bruis" water zuip je? :')

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 10-11-2014 01:57:14 ]
  maandag 10 november 2014 @ 01:57:32 #218
355869 Jellereppe
ZOA-Amfora!FAN
pi_146487864
quote:
99s.gif Op maandag 10 november 2014 01:56 schreef CrashO het volgende:

[..]

Wat :')
Die meuk kost bij de Aldi rond de 20 cent per liter. Kan je 40 liter halen voor dat geld. Hoeveel "bruis" water zuip je? :')
Mwah, zeker 5/6 1,5 liter flessen per week. Misschien toch maar eens een bezoek brengen aan de Aldi.
pi_146487875
quote:
0s.gif Op maandag 10 november 2014 01:57 schreef Jellereppe het volgende:

[..]

Mwah, zeker 5/6 1,5 liter flessen per week.
Dus zo'n 9 liter. Dan kan die 8 euro al naar 2 euro door bij de Aldi in te slaan.
  maandag 10 november 2014 @ 01:58:59 #220
355869 Jellereppe
ZOA-Amfora!FAN
pi_146487882
quote:
99s.gif Op maandag 10 november 2014 01:58 schreef CrashO het volgende:

[..]

Dus zo'n 9 liter. Dan kan die 8 euro al naar 2 euro door bij de Aldi in te slaan.
Inderdaad. _O_
  maandag 10 november 2014 @ 02:34:53 #221
431144 Teydelyk
Bad, for the greater good
pi_146488163
7 dagen * 2500kcal = 17500kcal per week /10 = 1 eur per 1750kcal.

Melk is 1 eur voor 2 liter (desnoods bij de boer halen, die krijgen meestal 0,40/liter) : 1000kcal, 70g eiwit 100g koolhydraten, 60g vet.

Dan mis je nog koolhydraten en vezels, daar heb je havermout voor.

Een halve kilo havermout kost ongeveer 30 cent. 6 cent per 100 gram. 200g havermout bij je melk knikkeren en je hebt ruim genoeg vezels en ijzer binnen.

Dus 1.12 voor ijzer, calcium, magnesium/zink eiwit, koolhydraten & vezels en 1800 calorieën. Dan heb je de belangrijkste voedingsstoffen al binnen.

Dan zijn goede vetten ook nog belangrijk. En alleen drinken de hele dag is ook zo saai. Daarvoor gooien we 2 eieren (a 13 cent per stuk) met een lading olijfolie in de pan (25 ml a, laten we zeggen 5 cent, deze importeer je uit Spanje).

Saai? Ja. Maar een van de weinige haalbare gezonde oplossingen. Mits je niet lactose intolerant bent.

[ Bericht 13% gewijzigd door Teydelyk op 10-11-2014 02:54:44 ]
Shake with your right hand but hold a rock in the left.
pi_146488296
quote:
0s.gif Op zondag 9 november 2014 23:33 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb al moeite met 10 euro per dag :')
Dit ;(
  maandag 10 november 2014 @ 02:50:12 #223
431144 Teydelyk
Bad, for the greater good
pi_146488308
quote:
0s.gif Op woensdag 5 november 2014 21:04 schreef ViviRAWRS het volgende:

[..]

Omgerekend naar kcal maakt het heel inzichtelijk dat bovenstaand lijstje niet genoeg is om gezond van 10 euro te leven. :Y Ik denk dat dit alleen mogelijk is als je de tijd hebt om alle winkels en de markt af te gaan voor de beste aanbiedingen.
Wel mogelijk, lees mijn toevoeging.
Shake with your right hand but hold a rock in the left.
  Redactie Frontpage maandag 10 november 2014 @ 03:11:17 #224
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_146488416
Toevallig gisteren onbewust aan dit topic gedacht toen ik in de supermarkt was :{ Ik was er rond 19:00 dus een hoop vers spul met een 50% sticker erop (goede tip om veel te besparen, doe 's avonds boodschappen). Had van de week bij de toko al currypasta gehaald dus had wel zin in een curry, best veel gemaakt en redelijk weinig kwijt geweest:

500+ gr kip, ¤2,- (was ¤4,- maar 50%)
600 gr wokgroenten, ¤1,75 (was ¤3,50 maar 50%)
3 paprika's, ¤1,19
4 rode uien, ¤0,10 (2 netjes a 750 gr voor ¤0,99 in de aanbieding)
5 teentjes knoflook, ¤0,20
400 ml kokosmelk, ¤0,79
Currypasta, ¤1,49 (ongeveer 1/5 gebruikt dus in feite maar ¤0,30)
+ rijst

Extra maar niet noodzakelijk:
Limoen, ¤0,20
Mango, ¤1,29

Nog lekkerder :9:
Cashewnoten ¤?

Haal je makkelijk 5 (of 4 behoorlijk stevige) maaltijden uit en is nog lekker ook :Y
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  maandag 10 november 2014 @ 03:13:55 #225
431144 Teydelyk
Bad, for the greater good
pi_146488429
quote:
0s.gif Op maandag 10 november 2014 03:11 schreef LTVDK het volgende:
Toevallig gisteren onbewust aan dit topic gedacht toen ik in de supermarkt was :{ Ik was er rond 19:00 dus een hoop vers spul met een 50% sticker erop (goede tip om veel te besparen, doe 's avonds boodschappen). Had van de week bij de toko al currypasta gehaald dus had wel zin in een curry, best veel gemaakt en redelijk weinig kwijt geweest:

500+ gr kip, ¤2,- (was ¤4,- maar 50%)
600 gr wokgroenten, ¤1,75 (was ¤3,50 maar 50%)
3 paprika's, ¤1,19
4 rode uien, ¤0,10 (2 netjes a 750 gr voor ¤0,99 in de aanbieding)
5 teentjes knoflook, ¤0,20
400 ml kokosmelk, ¤0,79
Currypasta, ¤1,49 (ongeveer 1/5 gebruikt dus in feite maar ¤0,30)
+ rijst

Extra maar niet noodzakelijk:
Limoen, ¤0,20
Mango, ¤1,29

Nog lekkerder :9:
Cashewnoten ¤?

Haal je makkelijk 5 (of 4 behoorlijk stevige) maaltijden uit en is nog lekker ook :Y
Daar kan je misschien 3 dagen van leven.
Shake with your right hand but hold a rock in the left.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')