Fo'realz.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:56 schreef Mirjam het volgende:
[..]
mijn vriend komt het huis niet eens in met zulke dingen
Als dat echt niet wil werken, dan met bleek deppen op laten drogen en dan overschilderen met alabastine badkamer en keuken verfquote:Op woensdag 28 maart 2012 13:11 schreef trovey het volgende:
Ik heb giteren die fixeerspray voor dingen als watervlekken op muren gekocht voor een hardnekkige schimmelvlek in in de badkamer..schimmel zou allang dood moeten zijn (o.a. met bleekwater bewerkt maar ook met speciale middelen) maar ik blijf de vlek zien ondanks overschilderen
....eens kijken of dit middel het eronder krijgt.Ja, ik lucht goed, raam nagenoeg altijd open en 's nachts de deur.
Ik had de grootste voor 3 euro nogwat. Er lagen 2 afmetingen, weet zo uit mijn hoofd niet welke, ben niet thuis dus kan niet ff voor je kijkenquote:
Ik dacht dat je een poster bedoelde voor buiten, maar je bedoelt echt een canvas?quote:
Oh ja die poster is dat geen canvasachtig ietsquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:30 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik dacht dat je een poster bedoelde voor buiten, maar je bedoelt echt een canvas?Die heb ik nog niet gezien hier.
Een canvas heeft een houten framequote:Op woensdag 28 maart 2012 14:36 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Oh ja die poster is dat geen canvasachtig iets
Ja, maar naar mijn idee is een 'canvas' in een winkel al op een frame gespannen, ik zie zelden los canvasquote:Op woensdag 28 maart 2012 14:45 schreef Miniem het volgende:
Canvas is het materiaal hoor
En canvas kan over een frame gespannen worden
Ik heb alleen de schapenposter, de langwerpige; 100 x 70cmquote:Op woensdag 28 maart 2012 15:38 schreef ErkendFokker het volgende:
En hoe groot zijn die? Ik moet 4,50 x 80 bekleden
quote:Op woensdag 28 maart 2012 14:24 schreef Miendientje het volgende:
Volgens mij zijn ze 1x1m en 0,6x0,6m
En wat kosten ze? Minder dan die van de ALDI toch?quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:43 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb alleen de schapenposter, de langwerpige; 100 x 70cm
De vierkante heeft Lady-wrb (klaproos en koeien dacht ik). Misschien dat zij of iemand anders daar de maat van weet
-edit-
Vierkante versies:
[..]
Ja flink stuk goedkoperquote:Op woensdag 28 maart 2012 15:46 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
En wat kosten ze? Minder dan die van de ALDI toch?
quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:07 schreef ErkendFokker het volgende:
Heb laatst trouwens voor 56! euro gekocht bij de action.
En ik dacht van die haarverf spuitbussen gekocht te hebben, bleek het spuitserpentine te zijn. Dat zetten ze dus door elkaar heen. Heel mn haar vol met die vieze slierten
mijn zoon vist er al ruim een jaar mee ...quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:07 schreef PureEvil het volgende:
Vandaag ff bij de action gekeken voor die vishengel, maar volgens mij is dat echt waardeloos....had ook niet anders verwacht voor 3 euroHeb m maar niet gekocht.
Dus...alleen zo'n klein 'flexibel' mandje gekocht vandaag voor 0,89. is voor een kadootje
Ik heb dus ook 2 van die sloophamers rondlopenquote:Op woensdag 28 maart 2012 16:25 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
mijn zoon vist er al ruim een jaar mee ...en hij is echt vaak van de-dingen-die-binnen-een-uur-kapot-zijn-spullen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |