Nou lekker is datquote:ARNHEM - Tegen vier militairen zijn maandag bij de rechtbank in Arnhem werkstraffen geëist, onder meer omdat ze bij collega's bij wijze van ontgroening een bloot achterwerk in het gezicht drukten. De vier zijn militairen van de Luchtmobiele Brigade onder wie een Arnhemmer en een man uit Borculo (beiden 22).
Tegen hun korporaal die zou hebben verzuimd in te grijpen, werd vrijspraak geëist: officier van justitie Stikkelman kon niet hard maken dat de man toen dit alles begin 2010 gebeurde in Schaarsbergen en op oefening in Groningen, al korporaal was.
De vier werd ook verweten niet te hebben ingegrepen toen een van de twee slachtoffers op een ander moment werd mishandeld door een andere militair. Een van hen zou ook een van de slachtoffers een ijsbal in het gezicht hebben gegooid, toen die lag te slapen.
Ja en dat is wel normaalquote:Op maandag 12 maart 2012 16:38 schreef HyperViper het volgende:
Wat verschrikkelijk voor die knulletjes zeg. Werkelijk. Een ijsbal in je gezicht, dat is wel even wat anders dan een bermbom. Verschrikkelijk dit.
Tjonge jonge zeg bij mij op school gebeurden er vroeger nog ergere dingen. Gasten kregen tijdens kamp schijt in hun kussensloop gedrukt omdat ze buiten de groep vielen. Non nieuws.
Zedendeliquent + militair: Een carrière als Tweede-Kamerlid lonkt.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:37 schreef Ulx het volgende:
Een onvrijwillige rimjob opdringen aan iemand lijkt me een sexueel delict.
Castreren dus, die soldaten. En ophangen aan de hoogste boom.
Ah joh homo.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:41 schreef Yi-Long het volgende:
Zo gaan ze dus met hun 'maten' om. Kun je nagaan hoe 'lollig' ze zijn met een Afghaans boertje ofzo...(!)
Hufters.
Het wachten is trouwens weer op zo'n slachtoffer dat na een paar jaar doorslaat en een paar collega's, of erger, een paar burgers afknalt.
Wat moet jij dan op een ontzettende kutschool hebben gezeten.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:38 schreef HyperViper het volgende:
Wat verschrikkelijk voor die knulletjes zeg. Werkelijk. Een ijsbal in je gezicht, dat is wel even wat anders dan een bermbom. Verschrikkelijk dit.
Tjonge jonge zeg bij mij op school gebeurden er vroeger nog ergere dingen. Gasten kregen tijdens kamp schijt in hun kussensloop gedrukt omdat ze buiten de groep vielen. Non nieuws.
In iemand zijn slaapzak schijten was ook mooi. Die smoel de volgende ochtend als ie zijn warme zak uit stapte...quote:Op maandag 12 maart 2012 16:38 schreef HyperViper het volgende:
Wat verschrikkelijk voor die knulletjes zeg. Werkelijk. Een ijsbal in je gezicht, dat is wel even wat anders dan een bermbom. Verschrikkelijk dit.
Tjonge jonge zeg bij mij op school gebeurden er vroeger nog ergere dingen. Gasten kregen tijdens kamp schijt in hun kussensloop gedrukt omdat ze buiten de groep vielen. Non nieuws.
Eric wist op dat moment niet dat Nederland minderjarige kindsoldaatjes in het leger had. Anders was het natuurlijk geen probleem geweest, buiten flink op z'n donder krijgen omdat je als ambtenaar nooit mag klooien op je werk. Ondanks z'n partijpolitieke handicap is het nog steeds een ouwe vriend van me. Jullie denken toch niet alles over hem te weten toch? Maar goed, da's offtopic.quote:Op maandag 12 maart 2012 16:47 schreef freako het volgende:
[..]
Zedendeliquent + militair: Een carrière als Tweede-Kamerlid lonkt.
En dan vinden militairen het gek dat ze een tokkie-imago hebben bij het publiekquote:Op maandag 12 maart 2012 17:20 schreef ErwinRommel het volgende:
![]()
Huilies, met name Yi-Long.
Ben/was van eerste lichting LMB, hoort er gewoon bij. Niet moeilijk doen!
Wat bezielt jou hier rond te hangen?quote:Op maandag 12 maart 2012 17:09 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik snap dit niet zo goed. Wat bezielt iemand om dit te doen?²
Dat zal me jeukenquote:Op maandag 12 maart 2012 17:24 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En dan vinden militairen het gek dat ze een tokkie-imago hebben bij het publiek![]()
Ik ben van mening dat je zo niet met elkaar omgaat. Jij bent van mening dat het normaal is. Dan zijn we ook meteen uitgepraat natuurlijkquote:Op maandag 12 maart 2012 17:20 schreef ErwinRommel het volgende:
![]()
Huilies, met name Yi-Long.
Ben/was van eerste lichting LMB, hoort er gewoon bij. Niet moeilijk doen!
Dat laatste zie jij volgens mij dolgraag gebeuren.quote:Op maandag 12 maart 2012 17:30 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
LMB, LMBO... blijkbaar zit het dicht bij elkaar.
Ik ben van mening dat je zo niet met elkaar omgaat. Jij bent van mening dat het normaal is. Dan zijn we ook meteen uitgepraat natuurlijk
Ook niet huilen dan wanneer niemand er een fuck om geeft wanneer er weer een peletonnetje op een bergbom rijdt. Hoort er ook bij.
Volgens mij waren we al tot de conclusie gekomen dat jij niet zo geweldig bent met denken...quote:Op maandag 12 maart 2012 17:31 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dat laatste zie jij volgens mij dolgraag gebeuren.
dat zijn jouw woorden!quote:Op maandag 12 maart 2012 17:32 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Volgens mij waren we al tot de conclusie gekomen dat jij niet zo geweldig bent met denken...
Ik vind het hier ontzettend fijn toeven. Het houdt je scherp.quote:Op maandag 12 maart 2012 17:24 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Wat bezielt jou hier rond te hangen?
Net als dat het erbij hoort dat ik willekeurige mensen in TPG post pakjes verrot sla?quote:Op maandag 12 maart 2012 17:20 schreef ErwinRommel het volgende:
![]()
Huilies, met name Yi-Long.
Ben/was van eerste lichting LMB, hoort er gewoon bij. Niet moeilijk doen!
quote:Op maandag 12 maart 2012 17:40 schreef Esses het volgende:
[..]
Net als dat het erbij hoort dat ik willekeurige mensen in TPG post pakjes verrot sla?
Er is heul geen gesodemieter, het hoort er allemaal bij!quote:Op maandag 12 maart 2012 18:28 schreef Ulx het volgende:
Ik had trouwens begrepen van een aantal politici dat het herinvoeren van de dienstplicht weer zou leiden tot respect voor gezag en orde en tucht en meer van dattem. Klopt dat eigenlijk? Het is wel continu gesodemieter in dat leger volgens mij.
om een blote reet in je gezicht?????quote:Op maandag 12 maart 2012 18:35 schreef Ulx het volgende:
Zo'n taakstrafje is natuurlijk ook een veel te slappe straf. Daar lachen ze om.
Op zich zou één of meerdere soldaten tot voorbeeld maken door ze voor het vuurpeleton te zetten en ze executeren er snel toe leiden dat dit soort flauwekul niet meer zal voorkomen. Ik ben die slappe watjes straffen een beetje zat eigenlijk. Slecht voor het respect voor de officieren.
Precies. Op de judas wieg ermee en aanpakken die zooi. Hoe moeten de slachtoffers nu nog functioneren?!quote:Op maandag 12 maart 2012 18:35 schreef Ulx het volgende:
Zo'n taakstrafje is natuurlijk ook een veel te slappe straf. Daar lachen ze om.
Op zich zou één of meerdere soldaten tot voorbeeld maken door ze voor het vuurpeleton te zetten en ze executeren er snel toe leiden dat dit soort flauwekul niet meer zal voorkomen. Ik ben die slappe watjes straffen een beetje zat eigenlijk. Slecht voor het respect voor de officieren.
Oh nou, dan is het ok hoor!quote:Op maandag 12 maart 2012 18:41 schreef Lavenderr het volgende:
Ontgroenen komt in alle geledingen van het volk voor.
Bij de studentjes gaat het ook niet bepaald zachtzinnig toe. Daar valt dit bij in het niet.
Nee, dat is het niet, het is kinderachtig gekut, maar het is ook geen nieuws en in het onderhavige geval nou ook niet zo heel schokkend .....quote:
Misschien is het ook wel kort door de bocht. Maar een taakstraf is natuurlijk flauwekul voor een soldaat.quote:Op maandag 12 maart 2012 18:40 schreef sp3c het volgende:
[..]
om een blote reet in je gezicht?????
damn
precies, of zet ze gewoon een paar weken op wacht in hun blote reet ... als ze het ding zo mooi vinden mag de rest het ook zien vind ikquote:Op maandag 12 maart 2012 18:53 schreef Ulx het volgende:
[..]
Misschien is het ook wel kort door de bocht. Maar een taakstraf is natuurlijk flauwekul voor een soldaat.
Een andere goede oplossing zou zijn de vier soldaten neer te zetten op een stoel met een biertje, en ze dan laten toekijken hoe de rest van hun eenheid zich keihard te pletter mag trainen en ontzeg ze verlof e.d. . En dat vier weekjes lang, dag en nacht. Laat die eenheid weten dat ze dit aan die vier gasten te danken hebben die daar lekker zitten met een biertje en niet mee hoeven doen.
Na een paar dagen lossen die soldaten het dan onderling wel op
Dat werkt niet. Het kader in het leger, dus onderofficieren en officieren weten dat ontgroeningen plaats vinden en alhoewel het natuurlijk officieel verboden is, zullen die gewoon doen alsof hun neus bloedt, omdat "het er nu eenmaal bij hoort" Sterker nog de soldaten die er aangifte van doen, zeg maar uit de school klappen, zijn over het algemeen gewoon de spreekwoordelijke lul in de toekomst, want dat zijn "mietjes"quote:Op maandag 12 maart 2012 18:53 schreef Ulx het volgende:
[..]
Misschien is het ook wel kort door de bocht. Maar een taakstraf is natuurlijk flauwekul voor een soldaat.
Een andere goede oplossing zou zijn de vier soldaten neer te zetten op een stoel met een biertje, en ze dan laten toekijken hoe de rest van hun eenheid zich keihard te pletter mag trainen en ontzeg elke soldaat behalve die vier verlof e.d. En dat vier weekjes lang, dag en nacht. Laat die eenheid weten dat ze dit aan die vier gasten te danken hebben die daar lekker zitten met een biertje en niet mee hoeven doen.
Na een paar dagen lossen die soldaten het dan onderling wel op
De hele eenheid straffen en de daders niet lijkt mij prima, na een paar weken mept die eenheid de daders wel het ziekenhuis in. Als een dankjewel. En anders is het gewoon goede training.quote:Op maandag 12 maart 2012 19:04 schreef Jian het volgende:
[..]
Dat werkt niet. Het kader in het leger, dus onderofficieren en officieren weten dat ontgroeningen plaats vinden en alhoewel het natuurlijk officieel verboden is, zullen die gewoon doen alsof hun neus bloedt, omdat "het er nu eenmaal bij hoort" Sterker nog de soldaten die er aangifte van doen, zeg maar uit de school klappen, zijn over het algemeen gewoon de spreekwoordelijke lul in de toekomst, want dat zijn "mietjes"
quote:Op maandag 12 maart 2012 17:20 schreef ErwinRommel het volgende:
![]()
Huilies, met name Yi-Long.
Ben/was van eerste lichting LMB, hoort er gewoon bij. Niet moeilijk doen!
En jij verwacht ook, dat keer op keer men bezuinigd op defensie? Al meer dan 20 jaar lang? Verwacht dat het personeel nog enige motivatie heeft?quote:Op maandag 12 maart 2012 19:29 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Kansloos, eerlijk waar. Ik verwacht van de mensen op wie we allemaal rekenen om ons veilig te moeten kunnen houden, dat ze een hoger niveau hebben dan dit soort infantiele acties, die de meesten na groep 8 toch wel ontgroeid zijn.
Kijk, als ik dit bericht lees, denk ik, ach, een incident, een paar mafkezen heb je er altijd bij. Dan stel je me wel teleur door mijn relativering meteen onderuit te halen door breed te verkondigen dat dit normaal is en erbij hoort.
Een beetje professionaliteit als het om dit soort functies gaat zou op zich wel goed zijn.
Ik zie niet wat gebrek aan motivatie met je reet in andermans gezicht dauwen te maken heeft.quote:Op maandag 12 maart 2012 19:46 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
En jij verwacht ook, dat keer op keer men bezuinigd op defensie? Al meer dan 20 jaar lang? Verwacht dat het personeel nog enige motivatie heeft?
Boehoe?quote:Op maandag 12 maart 2012 19:46 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
En jij verwacht ook, dat keer op keer men bezuinigd op defensie? Al meer dan 20 jaar lang? Verwacht dat het personeel nog enige motivatie heeft?
Full Metal Jacket-style.quote:Op maandag 12 maart 2012 18:53 schreef Ulx het volgende:
[..]
Misschien is het ook wel kort door de bocht. Maar een taakstraf is natuurlijk flauwekul voor een soldaat.
Een andere goede oplossing zou zijn de vier soldaten neer te zetten op een stoel met een biertje, en ze dan laten toekijken hoe de rest van hun eenheid zich keihard te pletter mag trainen en ontzeg elke soldaat behalve die vier verlof e.d. En dat vier weekjes lang, dag en nacht. Laat die eenheid weten dat ze dit aan die vier gasten te danken hebben die daar lekker zitten met een biertje en niet mee hoeven doen.
Na een paar dagen lossen die soldaten het dan onderling wel op
Ja, ik zal wel erg simpel zijn. Maar hoe kun je hier toch aan meedoen?quote:Op maandag 12 maart 2012 19:59 schreef Made-In-Holland het volgende:
Ontgroeningen_______! Jezelf laten vernederen om zogenaamd ergens bij te mogen horen
Waarom zou ik bij een groep willen horen die zich zo gedraagt!? Als er op een gegeven moment een situatie is dat ik die figuren dan moet beschermen of niet, dan denk ik weer even aan die geweldige vrienden die hun blote reet in iemand's gezicht duwen, en dan kijk ik wel even de andere kant op. Mis je niks aan, dat soort 'maten'...(!)quote:Op maandag 12 maart 2012 21:12 schreef PKRChamp het volgende:
Een ontgroening hoort er eenmaal bij bij het leger, het schept juist broederschap en een gevoel van erbij horen. Bovendien wat stelt het nu eenmaal voor? Deze personen die er over aan het klagen waren horen in mijn ogen helemaal niet bij het leger. Die kunnen beter gaan korfballen.
Je vergeet het feit even dat er voor mietjesgedrag totaal geen plek is in het leger. Deze mensen worden wel getraind om te vechten dus is er geen plek voor politiek correctheid. Je moet gewoon even door de zure appel heen om volledig geaccepteerd te worden. Het is ook gelijk een soort van test om te kijken hoe ver de nieuwe aanwinsten willen gaan om er bij te horen weet je ook gelijk hoe loyaal zo`n figuur is. Volgens mij bestaat er geen legereenheid zonder ontgroeningsrituelen.quote:Op maandag 12 maart 2012 21:36 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Waarom zou ik bij een groep willen horen die zich zo gedraagt!? Als er op een gegeven moment een situatie is dat ik die figuren dan moet beschermen of niet, dan denk ik weer even aan die geweldige vrienden die hun blote reet in iemand's gezicht duwen, en dan kijk ik wel even de andere kant op. Mis je niks aan, dat soort 'maten'...(!)
De vergelijking is dat je een grote groep adolescenten bij elkaar zet, met niet alleen een hiërarchie in rang, maar ook een hiërarchie binnen de rangen zelf.quote:Op maandag 12 maart 2012 22:01 schreef timmmmm het volgende:
De gemiddelde studentenvereniging staat hoop ik ook niet voor even serieuze situaties als het leger. Ik snap niet helemaal wat het een met het ander te maken heeft. Ook niet trouwens hoe je dit kan vergoelijken door naar een ander te wijzen.
Ach, maar goed dat dit in Rave's ogen volslagen normaal is en dat het op geen enkele wijze verkeerd is. Dat je schijnbaar de verbale mogelijkheden niet hebt om iemand op zijn plaats te zetten getuigt van onmacht. Meer niet. Ik denk dat je beter jezelf op de plaats kan zetten als je dit soort geintjes uithaalt.quote:Op maandag 12 maart 2012 21:57 schreef Rave_NL het volgende:
Een reet in je gezicht geduwd? O, o, wat dolletjes.
Het zou me niets verbazen als dit een van de oudste pranks ooit is..
YouTube maar eens naar Prank abs Ass in face
Gewoon een geintje voor een nieuweling om zijn plaats te kennen in de groep.
Met als gevolg dat een of andere dipshit klaagde, wat er in de überpolitiek correcte legerleiding voor zorgde dat alles enorm opgeblazen wordt.
Denk dat er bij de gemiddelde studentenvereniging het er een stuk wilder aan toe gaat dan in het beeld wat er hier wordt geschept...
waarom niet, het gaat in beide gevallen om ontgroeningen en in dit geval is het gewoon nogal mild ... blote reet in je gezicht, ijsbal terwijl je ligt te slapen, blablabla mijn grote broer ging een stuk grover met mij om en als je hem wat aan wil doen zul je mij eerst morsdood moeten maken, achteraf kan ik er alleen maar om lachen!quote:Op maandag 12 maart 2012 22:01 schreef timmmmm het volgende:
De gemiddelde studentenvereniging staat hoop ik ook niet voor even serieuze situaties als het leger. Ik snap niet helemaal wat het een met het ander te maken heeft. Ook niet trouwens hoe je dit kan vergoelijken door naar een ander te wijzen.
Mag ik even voorop stellen dat mij het nooit is overkomen, en ik ook zeker niet de behoefte voel om zoiets te flikken, noch goedkeur.quote:Op maandag 12 maart 2012 22:18 schreef Esses het volgende:
[..]
Ach, maar goed dat dit in Rave's ogen volslagen normaal is en dat het op geen enkele wijze verkeerd is. Dat je schijnbaar de verbale mogelijkheden niet hebt om iemand op zijn plaats te zetten getuigt van onmacht. Meer niet. Ik denk dat je beter jezelf op de plaats kan zetten als je dit soort geintjes uithaalt.
ik ken ergere verhalen en ik kan me niet voorstellen dat jij ze ook niet kentquote:Op maandag 12 maart 2012 22:25 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Mag ik even voorop stellen dat mij het nooit is overkomen, en ik ook zeker niet de behoefte voel om zoiets te flikken, noch goedkeur.
Maar misschien komt dat wel omdat ik er altijd voor zorg dat ik mijn taak naar behoren uitvoer + meer. En wie zegt dat dit verbaal nooit gemeld is aan die lui, maar dit schijnbaar nodig werd geacht om iets door te laten dringen.
En indirect ben je wel degelijk bezig om het goed te keuren.quote:Op maandag 12 maart 2012 22:25 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Mag ik even voorop stellen dat mij het nooit is overkomen, en ik ook zeker niet de behoefte voel om zoiets te flikken, noch goedkeur.
Maar misschien komt dat wel omdat ik er altijd voor zorg dat ik mijn taak naar behoren uitvoer + meer. En wie zegt dat dit verbaal nooit gemeld is aan die lui, maar dit schijnbaar nodig werd geacht om iets door te laten dringen.
Geldt dat niet voor alle militairen?quote:Op maandag 12 maart 2012 21:12 schreef PKRChamp het volgende:
Een ontgroening hoort er eenmaal bij bij het leger, het schept juist broederschap en een gevoel van erbij horen. Bovendien wat stelt het nu eenmaal voor? Deze personen die er over aan het klagen waren horen in mijn ogen helemaal niet bij het leger. Die kunnen beter gaan korfballen.
Ah, 'de zure appel', zo noemde jij je kontje dus wanneer je hem bij iemand lekker op zijn mondje drukte...!?quote:Op maandag 12 maart 2012 21:43 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Je vergeet het feit even dat er voor mietjesgedrag totaal geen plek is in het leger. Deze mensen worden wel getraind om te vechten dus is er geen plek voor politiek correctheid. Je moet gewoon even door de zure appel heen om volledig geaccepteerd te worden. Het is ook gelijk een soort van test om te kijken hoe ver de nieuwe aanwinsten willen gaan om er bij te horen weet je ook gelijk hoe loyaal zo`n figuur is. Volgens mij bestaat er geen legereenheid zonder ontgroeningsrituelen.
quote:Op maandag 12 maart 2012 23:16 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ah, 'de zure appel', zo noemde jij je kontje dus wanneer je hem bij iemand lekker op zijn mondje drukte...!?
Het leger is nu eenmaal een mannenwereld hoe graag politiek correct den Haag dat ook wil ontkennen. Je ziet het nu ook bij die verkrachtingen in het Amerikaanse leger, of je hoort er bij en je ondergaat nu eenmaal een rituele vernedering of je bent een lonely boy en je kan niet op de steun van je maten rekenen wat toch wel van enorm belang is als de kogels om je oren vliegen.quote:Het heeft ook geen fuck met 'loyaliteit' te maken natuurlijk, maar gewoon machtsmisbruik en intimidatie door de groep op een individu.
Zelfs als ik al de ambitie zou hebben met nobele idealen om 'het land te dienen' en dat soort onzin, dan zou ik me verdomd snel bedenken als ik tussen complete idioten als deze terecht zou komen, en eerlijk gezegd zou je dan de rest van de tijd dat we 'collega's' zijn moeten vrezen voor een kogel in je achterhoofd.
Maar goed, ik heb sowieso nooit die ambitie gehad om a; in het leger te dienen (tenzij wellicht als eenzame sniper), of b: om 'erbij te horen'.
Maar goed, als jullie je lekker het alpha-mannetje willen voelen door je kont te laten kussen door een rookie, dan moeten jullie dat allemaal lekker zelf weten natuurlijk![]()
Verwacht alleen niet dat de rest van NL het WEL als acceptabele omgangsvormen accepteert.
Dit heeft geen fuck met 'mannenwereld' te maken, maar met een wereld waarin gewoon veels te veel debielen de dienst uitmaken, en denken dat DIT soort gedrag gelijk staat aan 'stoerheid' en 'mannelijkheid'.quote:Op maandag 12 maart 2012 23:21 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
[..]
Het leger is nu eenmaal een mannenwereld hoe graag politiek correct den Haag dat ook wil ontkennen. Je ziet het nu ook bij die verkrachtingen in het Amerikaanse leger, of je hoort er bij en je ondergaat nu eenmaal een rituele vernedering of je bent een lonely boy en je kan niet op de steun van je maten rekenen wat toch wel van enorm belang is als de kogels om je oren vliegen.
De mannelijkheid spat er vanaf.quote:Op maandag 12 maart 2012 23:23 schreef Yi-Long het volgende:
Echte mannen zouden daar zijn opgestaan en gezegd hebben: "Doe eens even normaal, idioot! ZO gaan we niet met elkaar om!"
Ben je nu serieus?quote:Op maandag 12 maart 2012 23:23 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dit heeft geen fuck met 'mannenwereld' te maken, maar met een wereld waarin gewoon veels te veel debielen de dienst uitmaken, en denken dat DIT soort gedrag gelijk staat aan 'stoerheid' en 'mannelijkheid'.
Echte mannen zouden daar zijn opgestaan en gezegd hebben: "Doe eens even normaal, idioot! ZO gaan we niet met elkaar om!"
quote:Op maandag 12 maart 2012 23:21 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
[..]
Het leger is nu eenmaal een mannenwereld hoe graag politiek correct den Haag dat ook wil ontkennen. Je ziet het nu ook bij die verkrachtingen in het Amerikaanse leger, of je hoort er bij en je ondergaat nu eenmaal een rituele vernedering of je bent een lonely boy en je kan niet op de steun van je maten rekenen wat toch wel van enorm belang is als de kogels om je oren vliegen.
De mensen die je dan niet helpen in een dergelijke situatie mogen mijn inziens zich melden bij de GGZ.quote:of je bent een lonely boy en je kan niet op de steun van je maten rekenen wat toch wel van enorm belang is als de kogels om je oren vliegen.
Ik heb gehoord van 'voetbalhumor', en heb het ook meegemaakt toen ik op voetbal zat, alleen hebben ze nooit iets bij mij geflikt, en hadden ze ook niet moeten doen...quote:Op maandag 12 maart 2012 23:31 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Ben je nu serieus?
Haantjesgedrag en dergelijke hoort juist bij het mannelijke gedrag. Jij geeft nu de politiek correcte man weer en die staat niet in verhouding tot de werkelijkheid.
Heb je weleens gehoord van voetbalhumor bijvoorbeeld? Dat is negen van de tien keer ook niet echt "vriendelijk" maar wel echt typisch mannelijk. Kortom het hoort erbij en deze jongens die zijn gaan klagen zijn gewoon ongeschikt voor het leger.
Het gaat hier om het leger, niet om de burgermaatschappijquote:Op maandag 12 maart 2012 22:18 schreef Esses het volgende:
[..]
Ach, maar goed dat dit in Rave's ogen volslagen normaal is en dat het op geen enkele wijze verkeerd is. Dat je schijnbaar de verbale mogelijkheden niet hebt om iemand op zijn plaats te zetten getuigt van onmacht. Meer niet. Ik denk dat je beter jezelf op de plaats kan zetten als je dit soort geintjes uithaalt.
quote:Op maandag 12 maart 2012 16:56 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
In iemand zijn slaapzak schijten was ook mooi. Die smoel de volgende ochtend als ie zijn warme zak uit stapte...
Jij gaat beter vechten wanneer je iemand's zweterige bilhaar in je gezichtje hebt gehad?quote:Op maandag 12 maart 2012 23:54 schreef Jian het volgende:
[..]
Het gaat hier om het leger, niet om de burgermaatschappijDat is gewoon een ander wereldje met andere normen en regels. Soldaten worden over het algemeen getraind om te vechten en niet om de vijand ..... omver te lullen
![]()
Al die oordelen over een wereldje dat men totaal niet kent. Ontgroeningen in het leger zijn zo oud als de pest. Zelfs die gasten die Omaha Beach bestormden waren ontgroend. Ontgroeningen in het leger vinden dagelijks plaats overal op de wereld en de meesten soldaten accepteren dat schijnbaar, want je hoort er nooit veel van. Heel af en toe doet er iemand zijn bek open en dan komt er iets naar buiten. Degene die zijn bek open doet kan zijn loopbaan in principe vaarwel kussen en degenen die het gedaan hebben krijgen een taakstraf en een knipoog van hun sergeant. So be it.
Of dat ontgroenen ergens aan helpt ? Ik weet 't niet, het zal wel net zoiets zijn als waarom zo'n drill sergeant zo ontzettend in je gezicht schreeuwt, terwijl je m ook kan verstaan als ie gewoon praat of zelfs fluistert. Het hoort er schijnbaar bij.
En als je daar niet mee kan leven, gewoon niet in het leger gaan!
Ik ken de psychologie achter dat ontgroeningsritueel niet, dat zei ik al! En ook jij hebt, als ik het zo lees, geen enkele ervaring met dat legerwereldje en de daar geldende normen en regels. En of ik beter ga functioneren als de kogels en granaatscherven me om de oren vliegen als ik de "legeropleiding" in al haar facetten, inclusief ontgroening en in mijn gezicht brullende sergeanten heb doorlopen?? Ik weet het niet, jij wel ... ?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:00 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Jij gaat beter vechten wanneer je iemand's zweterige bilhaar in je gezichtje hebt gehad?
Yeah, het komt overal voor, omdat je overal wel idioten in het leger hebt zitten die dit schijnbaar heel tof vinden, maar het is absoluut niet normaal, zelfs binnen het leger niet.
Dit dus, als je lekker gezellig wil gaan keuvelen ga je maar bij de padvinders knopen leggen. Laat het leger maar aan mannen over die eergevoel kennen "dus niet huillie doen omdat je ontgroend bent" en het voor elkaar willen opnemen in een gevechtssituatie.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:10 schreef 3-voud het volgende:
Sja, we zouden eens te veel kerels in Nederland krijgen zeg. Brrr, de gedachte alleen al....
Mijn god wat een wijven. Beetje ontgroening straffen
Neuh, je meent met je verwijfde opvattingen boven de ander te staan. Das alles.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:17 schreef Comp_Lex het volgende:
Het boeit me voor geen ene flikker of het legerwereldje (aka het kinderwereldje) anders is dan de echte wereld of niet. Het gaat me alleen en enkel om correcte normen, waarden en fatsoen.
Ik weet wel dat ik mensen die hun reet in anderman's gezicht drukken (tegen hun wil in uiteraard) om wat voor soort excuus dan ook, niet vertrouw, in geen enkel aspect.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:07 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik ken de psychologie achter dat ontgroeningsritueel niet, dat zei ik al! En ook jij hebt, als ik het zo lees, geen enkele ervaring met dat legerwereldje en de daar geldende normen en regels. En of ik beter ga functioneren als de kogels en granaatscherven me om de oren vliegen als ik de "legeropleiding" in al haar facetten, inclusief ontgroening en in mijn gezicht brullende sergeanten heb doorlopen?? Ik weet het niet, jij wel ... ?
Als er een granaat ontploft 2 meter van jou positie dan vraag ik mij eigen af of je het dan ook heb over waarden en normen en fatsoen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:17 schreef Comp_Lex het volgende:
Het boeit me voor geen ene flikker of het legerwereldje (aka het kinderwereldje) anders is dan de echte wereld of niet. Het gaat me alleen en enkel om correcte normen, waarden en fatsoen.
Dat zal een mening zijn die 99% van de bevolking met hem zal delen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:19 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Neuh, je meent met je verwijfde opvattingen boven de ander te staan. Das alles.
Ja je wordt ook echt een hele vent als je elkaars poepgat beruikt hoor... Normaal wordt dan gelijk het hele regiment aan "u a fag"-opmerkingen uit de kast (pun intended) gehaald.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:10 schreef 3-voud het volgende:
Sja, we zouden eens te veel kerels in Nederland krijgen zeg. Brrr, de gedachte alleen al....
Mijn god wat een wijven. Beetje ontgroening straffen
Je duim is groot in deze.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:23 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dat zal een mening zijn die 99% van de bevolking met hem zal delen.
Hoe fucking sneu ben je als je serieus dit soort praktijken gaat lopen goedpraten? Wat mij betreft ben je dan sowieso meteen compleet ongeschikt voor welke rol in het leger of in de maatschappij dan ook.
Dan faal je namelijk als mens.
Mijn godquote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:23 schreef VanishedEntity het volgende:
[..]
Ja je wordt ook echt een hele vent als je elkaars poepgat beruikt hoor... Normaal wordt dan gelijk het hele regiment aan "u a fag"-opmerkingen uit de kast (pun intended) gehaald.
Eens kijken of het nog zo leuk is wanneer de volgende Columbine daar plaatsvindt.
Jij gaat nu met extremen lopen gooien. Dus omdat we tegen dit soort puberaal intimidatie zijn, dan zijn we ervoor dat we padvinders gaan opleiden!?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:22 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Als er een granaat ontploft 2 meter van jou positie dan vraag ik mij eigen af of je het dan ook heb over waarden en normen en fatsoen.![]()
Wat een gekkigheid is dit toch ook, eerst heb je het gezeik dat vrouwen in het leger moeten terwijl ze fysiek en psychisch gezien niet echt ideaal zijn als frontsoldaat en nu moeten de heren soldaten met elkaar omgaan alsof ze op korfbal zitten. Nog even en dan gaat het leger verder in het roze met alleen rubberen balletjes als minutie en op de fiets om het milieu te besparen.
Waarom snappen mensen niet dat er in een oorlogsituatie geen plek voor fatsoen en gezelligheid is.
Volgens velen hier wel ja. Het merendeel hier zijn ook meelopers.quote:Op maandag 12 maart 2012 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
M.a.w.: je moet primitief zijn en beperkte verstandelijke vermogens hebben wil je je land dienen?²
Het merendeel vond het bil-likken blijkbaar geen groot probleem, en denken er met weemoed aan terug...quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:29 schreef boekenplank het volgende:
[..]
Volgens velen hier wel ja. Het merendeel hier zijn ook meelopers.
Deze ontgroening vond plaats op het 'slagveld'...!?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:26 schreef Jian het volgende:
Fatsoen en normen op het slagveld ....hoe verdwaasd kan je zijn?
+1quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:29 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik heb er echter wel problemen mee dat men elkaar dwingt om een harige mannenkont uit te likken om de 'loyaliteit' te testen. DAT slaat gewoon helemaal nergens op, heeft geen fuck met 'kameraadschap' of 'mannenwereld' te maken, en is gewoon fucking GAY en kansloos en diep- dieptriest.
Als dat serieus de beste trainingsmethoden zijn om 'loyaliteit' en 'kameraadschap' te vormen bij 'de jongens', dan is er echt iets mis...![]()
Maar goed, we hebben uit het recente verleden al vaak genoeg gezien hoe 'heldhaftig' onze jongens zijn als het erop aankomt, dus blijkbaar werkt het 'bil op lip' systeem geweldig...(!)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |