dat is absoluut waar maar toch bij een 3e denk ik toch dat het te duur is om dat zo maar te doen, daar moeten meer redenen voor zijn. is er een reden waar ik niet aan gedacht heb? of is het echt omdat er 1 carrier onderhoudt moet hebbenquote:Op vrijdag 16 maart 2012 21:14 schreef sp3c het volgende:
dat dacht iedereen ook toen de Lincoln die kant op ging
er liggen altijd 2 carriers in die regio voorzover ik weetquote:Op vrijdag 16 maart 2012 21:19 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
dat is absoluut waar maar toch bij een 3e denk ik toch dat het te duur is om dat zo maar te doen, daar moeten meer redenen voor zijn. is er een reden waar ik niet aan gedacht heb? of is het echt omdat er 1 carrier onderhoudt moet hebben
hmmm ik dacht 1 maar ik zou ernaast kunnen zitten hoorquote:Op vrijdag 16 maart 2012 21:25 schreef sp3c het volgende:
[..]
er liggen altijd 2 carriers in die regio voorzover ik weet
zodra er een schip vervangen moet worden (6 maanden geloof ik) heb je er tijdelijk een derde
vlak voor de start van de Irak oorlog lagen er tijdelijk 5
nou weet ik dat jij (ex)millitair bent en mede daardoor logischerwijs goed op de hoogte bent van alles (meer dan ik for sure) heb jij nog ideeen over waarom ze de enterprise sturen en niet een andere? (daar deze binnenkort met pensioen gaat) speciale keus of ????quote:Op vrijdag 16 maart 2012 21:33 schreef sp3c het volgende:
nee dat geloof ik ook niet echt meer hoor maar die ene carrier enroute kan ik niet zo heel veel uit opmaken eerlijk gezegd
zoals gezegd, zodra er 2 frisse eskaders op topsnelheid die kant uit stomen begin ik me zorgen te maken
geen ideequote:Op vrijdag 16 maart 2012 21:37 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
nou weet ik dat jij (ex)millitair bent en mede daardoor logischerwijs goed op de hoogte bent van alles (meer dan ik for sure) heb jij nog ideeen over waarom ze de enterprise sturen en niet een andere? (daar deze binnenkort met pensioen gaat) speciale keus of ????
goed mogelijk...quote:Op vrijdag 16 maart 2012 21:45 schreef sp3c het volgende:
[..]
geen idee
waarschijnlijk komt dat toevallig zo uit, je gaat zo'n duur schip ook geen melkertbaan geven omdat ze bijna met pensioen gaat natuurlijk want dan kun je het net zo goed gelijk naar de sloper brengen
maar het kan ook zo simpel zijn als een laatste eerbetoon aan een oude krijger (snel nog wat combat boven Afghanistan) en dat klinkt wel Amerikaans
blijft de vraag zijn ze zelf van plan om wat te doen of verwachten ze dat er acties volgen.quote:Op zaterdag 17 maart 2012 18:15 schreef zuiderbuur het volgende:
Iran is blijkbaar aan het hamster geslaan wat betreft graan. Honderdduizenden tonnen graan worden per schip aangevoerd, vanuit Rusland, Argentinië, Duitsland, en zelfs.. de VSA. De betalingen gebeuren ook in roebels en yen.
http://www.reuters.com/ar(...)dUSBRE82E0ZA20120315
ook mogelijk.. het worden spannende tijden en ik hoop dat het met een sisser afloopt maar vrees dat het behoorlijk los gaatquote:
"Dat schrijft The New York Times vandaag op basis van een anonieme voormalige Amerikaanse spion."quote:Op zondag 18 maart 2012 19:11 schreef Papierversnipperaar het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
‘Mossad eens met VS: Iran bouwt geen kernwapen’
Dit is oud nieuws en voor Israel ook niet relevant. Dit is precies waar het Israelische en Amerikaanse (althans Obama) standpunt verschillen: Israel accepteert niet dat Iran de capabilities ontwikkelt om een kernwapen te kunnen bouwen, terwijl de Amerikanen niet accepteren dat Iran daadwerkelijk een kernwapen bouwt.quote:Op zondag 18 maart 2012 19:11 schreef Papierversnipperaar het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
‘Mossad eens met VS: Iran bouwt geen kernwapen’
Bedoel je dat dan met behulp van westerse landen?quote:Op zondag 11 maart 2012 00:10 schreef Billy-jazz het volgende:
[..]
Ze gaan Iran sowieso niet aanvallen voordat het Syrische regime ten val is gebracht.
if onlyquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |