Iddquote:
Goeie vraag. Iets met een bewaarplicht van 7 jaar of zoquote:Op zaterdag 10 maart 2012 00:06 schreef golfer het volgende:
En waarom doe je niet aan Internetbankieren zonder afschriften?
Wat een fascinatie voor het achterwerk heb jij. Hoe dat zo?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:31 schreef Stereotomy het volgende:
Jaja, steek die reeks maar in jullie reet
Te lang geen sex gehad misschien?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:34 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Wat een fascinatie voor het achterwerk heb jij. Hoe dat zo?
quote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:34 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Wat een fascinatie voor het achterwerk heb jij. Hoe dat zo?
Wát voor sex heb jij dan?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:35 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Te lang geen sex gehad misschien?
Bewaarplicht van 7 jaar voor schriftelijke bankafschriften? Geldt al een tijdje niet meer hoor.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:30 schreef PdeHoog het volgende:
Goeie vraag. Iets met een bewaarplicht van 7 jaar of zoAan de andere kant: als je PDF-jes maakt van je bankafschriften per maand ben je er ook denk ik
Toch heeft dit wel iets veiligs
Weer wat geleerdquote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:38 schreef golfer het volgende:
[..]
Bewaarplicht van 7 jaar voor schriftelijke bankafschriften? Geldt al een tijdje niet meer hoor.
was maar n geintje hoor.quote:
emmer water naar buiten gooienquote:Op zaterdag 10 maart 2012 02:44 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
was maar n geintje hoor.
Irritant, jongeren buiten en ze praten al 1,5 uur. Er is hier geen reet te doen dus ga naar t centrum of naar huis alsjeblieft. Need sleep
Dan zou ik zo zonder bankafschriften een probleem hebbenquote:Op zaterdag 10 maart 2012 01:38 schreef golfer het volgende:
Bewaarplicht van 7 jaar voor schriftelijke bankafschriften? Geldt al een tijdje niet meer hoor.
Ook ICT'ers kunnen lerenquote:Op zaterdag 10 maart 2012 09:22 schreef LieLie het volgende:
[..]
En dat voor een ICT'er![]()
Ik krijg ook al een paar jaar geen papier meer van de bank..
En ik was jullie kwijt.quote:
Tuinkers zaaien is zo leuk om met de klas te doenquote:Op zaterdag 10 maart 2012 10:15 schreef LieLie het volgende:
De tuinkerszaadjes beginnen al te kiemen. Toch wel grappig om zo te volgen
Lekker wandelen straks danquote:Op zaterdag 10 maart 2012 11:45 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Tuinkers zaaien is zo leuk om met de klas te doenmisschien maar weer doen dit jaar..
Ik zal mijn vensterbankkweekbakje ook weer tevoorschijn halen. Altijd lekker..
Verder voel ik me brak en moe. Had me voorgenomen vanochtend om 10 uur te gaan sporten, maar dat is mislukt. Had het blijkbaar ff nodig door te slapen maar voel me er nog niet beter van![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |