Geweldig die barbie gister xD Zag het net op DWDD en moest weer lachen. Hoe dom kun je zijnquote:
Ja, best wel. Best geweldadig voor een Disney film.quote:
Whahahaquote:Op woensdag 7 maart 2012 20:18 schreef Pumatje het volgende:
Ik heb wat vrienden in het buitenland, liet ze het zien.
Ze begrepen niet waarom het ondertiteld werd, toen ik vertelde dat ze "nederlands" spraken.
![]()
Ze begrepen niet wat dit op tv deed, want het enige wat het meisje deed was kotsen en een onverstaanbaar gebral naar buiten brengen met die gozer die leek te wonen in een verkeerde hoek van een Ikea
quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:13 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ja, best wel. Best geweldadig voor een Disney film.
Zelfs brandmerken en een onthoofding.quote:
quote:
Net een week open, SEO totaal niet op orde, dus we mogen eigenlijk niet klagen. je kunt alles SEO 100% op orde hebben, maar niks gaat boven het fysiek promotenquote:
Je wilt het niet zien denk ikquote:Op woensdag 7 maart 2012 20:45 schreef EllaN het volgende:
Linkje van Barbie? Ik heb iets gemist denk ik.
Barbie gaat trouwen met haar Michael!!!quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:45 schreef EllaN het volgende:
Linkje van Barbie? Ik heb iets gemist denk ik.
adwords.quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:46 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Net een week open, SEO totaal niet op orde, dus we mogen eigenlijk niet klagen. je kunt alles SEO 100% op orde hebben, maar niks gaat boven het fysiek promoten
Daarom ook dat we snel flyers en meer visite kaartjes laten drukken. Ze gaan snel. Webshop beginnen kost geduld voordat klanten komen. Dat doe je niet in 1 week, laat staan enkele maanden. Dat kost tijd.
Hebben we alquote:
Veel goedkope woorden of weinig durenquote:Op woensdag 7 maart 2012 20:49 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Hebben we al
Prijs per klik ook wat omhoog gedaan.
Naast Irn Bru en tango, ook enkele pies, en HP Woodsmoke Honey Sauce. Gratis (ivm bestelling boven ¤ 25,00) cookiesquote:
Is wel gestegen, maar niet dramatisch hoog.quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:56 schreef Esses het volgende:
Valt op zich nog mee. Maar wel boel weergaven enz?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
quote:Op woensdag 7 maart 2012 21:03 schreef ErwinRommel het volgende:
Onze nieuwe headerAbFab...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik, vond dat helemaal niks. Heb ik twee keer een aflevering van gezien, de eerste en de laatste keer.quote:
Darling!quote:Op woensdag 7 maart 2012 21:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik, vond dat helemaal niks. Heb ik twee keer een aflevering van gezien, de eerste en de laatste keer.
Zoals ik bv Big bang Theory echt helemaal niks vindquote:Op woensdag 7 maart 2012 21:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik, vond dat helemaal niks. Heb ik twee keer een aflevering van gezien, de eerste en de laatste keer.
quote:Op woensdag 7 maart 2012 21:18 schreef AchJa het volgende:
[..]![]()
The Young ones en Bottom waren meer mijn ding.
Yup, heb ik hier ook op DVD liggen.quote:Op woensdag 7 maart 2012 21:23 schreef Cobra4 het volgende:
[..]heb je de live shows van Bottom gezien?
Alle 5 zijn ze gewoon briljant.quote:
Ja kappen nou... dan zijn ze niet live!quote:
quote:Op woensdag 7 maart 2012 21:29 schreef Esses het volgende:
[..]
Ja kappen nou... dan zijn ze niet live!
Nee, was ook ruim voor jouw tijd.quote:Op woensdag 7 maart 2012 21:29 schreef Esses het volgende:
[..]
Ja kappen nou... dan zijn ze niet live!
Dus ze zijn zelfs dood?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |