Richievdm is m'n PSN, vanavond een pot?quote:
of onder je oksels hebtquote:Op maandag 5 maart 2012 17:05 schreef Skv het volgende:
Ligt er aan hoe je er uit ziet en of je shag rookt.
Gewoon normaal, lang haar, niet lelijk, nee ik rook niet.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:05 schreef Skv het volgende:
Ligt er aan hoe je er uit ziet en of je shag rookt.
Ik lijk qua uiterlijk niet op een jongen nee.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:11 schreef Tja..1986 het volgende:
Een vrouw om voetbal mee te kijken? Lijkt mij wel wat![]()
Als je maar niet boers ofzo bent of op een jongen lijkt zie ik verder niet echt een probleem.
Nou, dan zie ik geen problemen. Er zijn vast mannen die alleen op meisje-meisjes vallen, maar vast ook die dat juist niet doen.quote:Ik lijk qua uiterlijk niet op een jongen nee.
Nee Xbox 360quote:Op maandag 5 maart 2012 17:19 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Speel je nou fifa op de ps3 ofniet?
quote:
Er is ook gewoon een middenweg.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:35 schreef Yi-Long het volgende:
Liever een chick zoals TS dan zo'n verwijfde vrouwtjes-vrouw.
vind wel dat je eruit ziet als een jongen met lang haar eigenlijk.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:37 schreef Governo het volgende:
[ afbeelding ]
Al kijk ik niet te vrolijk maargoed
Waarom doe je in plaats van zo'm blouse niet een leuk shirtje onder je colbert? Dat scheelt al een zijstraat.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:37 schreef Governo het volgende:
[ afbeelding ]
Al kijk ik niet te vrolijk maargoed
Of zul je geen zinnig antwoord krijgen op basis van dit summiere verhaaltje?quote:Op maandag 5 maart 2012 17:01 schreef Governo het volgende:
Ik krijg vaak van mensen te horen dat ik net een jongen ben qua gedrag. Ik hou van voetbal, speel in mijn vrije tijd graag Fifa, en sport ook veel. Ik heb vrouwelijke, maar ook veel mannelijke vrienden.
Ook heb ik liever een voetbalavondje, dan een 'beauty-avond'.
Draag nooit echte 'meisjes-kleding' zoals rokjes of jurkjes, maar vaak blousjes met een jasje, of in de zomer gewoon een leuk shirtje. Verder zie ik er wel gewoon normaal 'vrouwelijk' uit.
Nu viel het mij eens op dat ik veel mannelijke vrienden heb, maar al lange tijd geen vriend meer heb gehad (lees; als liefde). Valt de huidige moderne man alleen op meisjes-meisjes? Of hebben ze veel liever een maatje op samen op de bank voetbal mee te kijken, en ben ik deze heren gewoon nog niet tegengekomen?
Heb ik ook vaker, maar hier toevallig nietquote:Op maandag 5 maart 2012 17:40 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Waarom doe je in plaats van zo'm blouse niet een leuk shirtje onder je colbert? Dat scheelt al een zijstraat.
Blijkbaar is ze er toch niet helemaal blij mee. En je kunt ook wel naar voetbal kijken met hakken aan, en zoals iedereen weet doen een paar hakken je ook al veel vrouwelijker lijken. Gewoon wat kleine aanpassingen, en als ze wil gaan voetballen trekt ze sneakers aan, lekker boeiend.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:44 schreef Natalie het volgende:
Aah joh, als je gelukkig bent zoals je bent, waarom zou je dan eventueel iets aan jezelf veranderen
Al kan ik me wel voorstellen dan mannen graag pronken met hun vrouwelijke vriendin: leuke kleding, hakken, make-up. Maar goed, als je je daar niet prettig bij voelt dan is er geen enkele reden om je nu ineens in een meisje-meisje om te toveren.
Je komt vanzelf iemand tegen die valt op wie jij bent.
Ik heb er geen verstand van, maar het ziet er zo droog en pluizig uit.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:45 schreef Governo het volgende:
[..]
Meestal los...
Tips of zo zijn natuurlijk altijd welkom hé!
Net uit de douche en geföhndquote:Op maandag 5 maart 2012 17:47 schreef Crutch het volgende:
[..]
Ik heb er geen verstand van, maar het ziet er zo droog en pluizig uit.
Ben nu 16, bijna 17. Ben overigens wel aan het merken dat ik langzaam verander. Zo zit ik er over te denken om van de zomer sandalen (Ja vrouwelijke) te kopen, ipv altijd sneakers. En heb ik onlangs een leuke ring gekocht. Jullie denken vast: no big deal, maar ik heb zo'n dingen altijd verafschuwd, en nu begint het misschien langzaam toch te komen dat ik dat soort dingen ook leuk vind...quote:Op maandag 5 maart 2012 17:47 schreef Etcetera het volgende:
Hoe oud ben je als ik vragen mag? Ik ben járen lang ook zo geweest: rokjes/jurkjes interesseerden me niet, ik ging liever gamen dan met make-up frunniken en ik ben nog steeds niet dol op shoppen. Ik heb meer vrienden dan vriendinnen en voel me over het algemeen meer op m'n gemak bij een groep mannen dan vrouwen.
Het is de afgelopen 2 jaar een beetje bijgetrokken en ik gebruik nu daadwerkelijk waar soms make-up en vind jurkjes dragen best leuk. En mijn vriend die kende me ook al voordat ik ging veranderen en hij vindt me leuk zoals ik ben. En dát moet je hebben. Niet veranderen omdat je denkt dat je daardoor leuker wordt.
quote:Op maandag 5 maart 2012 17:10 schreef RichardDawkins het volgende:
Je zou eens moeten weten hoeveel van je mannelijke vrienden stiekem je best als vriendin zouden willen of in ieder geval als sexuele partner.
Was ooit zo'n mooi filmpje van op internet waar werd onderzocht in Amerika hoe mannen en vrouwen tegen vriendschap met het andere geslacht aankijken. Iemand een link misschien?
Als je geen hakken gewend bent kan je van de zomer wel beginnen met sleehakken, die lopen makkelijk.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:50 schreef Governo het volgende:
[..]
Ben nu 16, bijna 17. Ben overigens wel aan het merken dat ik langzaam verander. Zo zit ik er over te denken om van de zomer sandalen (Ja vrouwelijke) te kopen, ipv altijd sneakers. En heb ik onlangs een leuke ring gekocht. Jullie denken vast: no big deal, maar ik heb zo'n dingen altijd verafschuwd, en nu begint het misschien langzaam toch te komen dat ik dat soort dingen ook leuk vind...
Nee, daar zou ik ook niet vrolijk van gaan kijken. Je loopt qua look iets van 40 jaar achter, alsof je nog in de jaren 70 zit... zowel qua kleding alswel qua kapsel, voor zover we het een kapsel mogen noemen.quote:Op maandag 5 maart 2012 17:37 schreef Governo het volgende:
[ afbeelding ]
Al kijk ik niet te vrolijk maargoed
Wat een schatjequote:Op maandag 5 maart 2012 17:37 schreef Governo het volgende:
[ afbeelding ]
Al kijk ik niet te vrolijk maargoed
Het hoeft ook niet of/of te zijn. Ik draag ook wel sneakers zonder er als een Rob uit te zien, en ik draag hakken zonder er als een pornoster uit te zienquote:Op maandag 5 maart 2012 17:54 schreef Yi-Long het volgende:
Niets mis met vrouwen/meiden in sneakers. Ik zie liever een chick in sneakers dan in een zooltje met een lusje waarmee het aan haar voet blijft hangen.
Persoonlijk heb ik ene grafhekel aan hakken, en sandalen zal echt van het model afhangen.
jammerquote:Op maandag 5 maart 2012 17:55 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Het hoeft ook niet of/of te zijn. Ik draag ook wel sneakers zonder er als een Rob uit te zien, en ik draag hakken zonder er als een pornoster uit te zien
Omdat ik het tot op heden niet echt mooi vind... maar er komt langzaam verandering in...quote:Op maandag 5 maart 2012 17:56 schreef Frag_adder het volgende:
Ik val op vrouwelijke kenmerken ja, ik heb ook zo een "game vriendin" heerlijk om een avondje op de bank mee te gamen, comedy te kijken, biertje erbij en een grote zak chipsMaar qua aantrekking val ik op vrouwen ja
en niet op manwijven. Waarom kleed je je eigenlijk niet af en toe wat vrouwelijker?
Nee jonger zusje...quote:Op maandag 5 maart 2012 17:53 schreef Beach het volgende:
Heb je geen oudere zus(sen) die je wat kan helpen?
Kapsel zit ik al zo'n jaar over na te denken, want ik wil graag iets anders, maar ik kan niks leuks bedenkenquote:Op maandag 5 maart 2012 17:54 schreef Maisnon het volgende:
Zijn die blouse en blazer wel een beetje getailleerd?
Ik ga even mijn botte kritiek geven he, alleen afhankelijk van die foto, maar dat moet je even slikken maar in zo'n soort topic
Doordat de boel een beetje ruim zit, je blouse ook zo dicht, lijk je meteen een stuk vierkanter. En omdat je nogal een volle bos haar hebt, verdwijnt daardoor alles op een stuk van je gezicht naIk denk dat je met een iets meer open minder zwaar kapsel er meteen een stuk frisser uitziet zeg maar
Nu ziet het er namelijk een beetje zwaar uit, en dat in combinatie met je kleding maakt je misschien iets minder toegankelijk.
Dit is echt van die ene foto hoor, ik zie het verder niet zo goedook niet hoe het voorderest buiten de randen van de foto eruit ziet
waarschijnlijk heb ik je leeftijd gemist maar ik gok dat je op de middelbare school zit, en naarmate je het eindexamen nadert steeds vrouwelijker wordt, dit heb ik vaak gezienquote:Op maandag 5 maart 2012 17:59 schreef Governo het volgende:
[..]
Omdat ik het tot op heden niet echt mooi vind... maar er komt langzaam verandering in...
En hoe is die met make-up enzo?quote:
Daar zijn kappers voorquote:Op maandag 5 maart 2012 18:00 schreef Governo het volgende:
[..]
Kapsel zit ik al zo'n jaar over na te denken, want ik wil graag iets anders, maar ik kan niks leuks bedenken
Doe je ook niets anders met je haar dan wassen met shampoo? Want dan moet je hier eens mee gaan lezen Mooie haren topic #22quote:Op maandag 5 maart 2012 18:00 schreef Governo het volgende:
[..]
Kapsel zit ik al zo'n jaar over na te denken, want ik wil graag iets anders, maar ik kan niks leuks bedenken
Ik zie hier een leuk project inquote:Op maandag 5 maart 2012 17:37 schreef Governo het volgende:
[ afbeelding ]
Al kijk ik niet te vrolijk maargoed
Dit inderdaad, en misschien wat mascara? Ik was ook jaaaarenlang heel jongensachtig, rond 16/17 veranderde dat en kreeg ik ook gelijk heel wat meer aandachtquote:Op maandag 5 maart 2012 18:05 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik zie hier een leuk project inAlleen al een leuk kapsel en wat vrouwelijkere kleding zouden een enorme verbetering zijn.
Heb je geen vriendinnen die je daarbij kunnen helpen?
quote:Op maandag 5 maart 2012 17:37 schreef Governo het volgende:
[ afbeelding ]
Al kijk ik niet te vrolijk maargoed
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#TeamMiley
quote:Op maandag 5 maart 2012 18:14 schreef arachide. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik ben de linker. Opdrogen is een kunst.
Anyhow, het komt wel goed, maar je moet het wel zelf willen zegmaar.
En zo zie ik er nu uitnou was je op de bovenstaande foto nog niet echt ene manwijf om te zien maar je bent wel meisjes achtiger geworden jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
nadeel is dat jezelf goed verzorgen en een tomboy vaak niet samen gaan. Maar een vrouw die wat lomper is dan een meisje meisje is vaak wel aantrekkelijk jaquote:Op maandag 5 maart 2012 18:20 schreef -Strawberry- het volgende:
Mannen vallen ook op tomboys. Blijf jezelf goed verzorgen, maar probeer niet te veranderen in een girly girl als jij zo gewoon niet bent.
Zit nu havo-5 dus eindexamenquote:Op maandag 5 maart 2012 18:01 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
waarschijnlijk heb ik je leeftijd gemist maar ik gok dat je op de middelbare school zit, en naarmate je het eindexamen nadert steeds vrouwelijker wordt, dit heb ik vaak gezienkomt goed, nog ff en je wordt een echte vrouw!
Mijn zusje is 14, maar draagt een beetje make-up. Staat haar wel redelijk. Kapsters, tja, ik vind het altijd zo raar om binnen te stappen en te zeggen van ik wil iets anders maar ik weet niet wat? Zoek het maar uitquote:Op maandag 5 maart 2012 18:02 schreef Beach het volgende:
[..]
En hoe is die met make-up enzo?
[..]
Daar zijn kappers voor
Dank u.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:16 schreef Premium_Quality het volgende:
Respect voor de TS dat ze zichzelf open en bloot durft te geven om haar probleem op te lossen
kapsels.netquote:Op maandag 5 maart 2012 18:27 schreef Governo het volgende:
[..]
Mijn zusje is 14, maar draagt een beetje make-up. Staat haar wel redelijk. Kapsters, tja, ik vind het altijd zo raar om binnen te stappen en te zeggen van ik wil iets anders maar ik weet niet wat? Zoek het maar uit
Misschien heb je gelijk, maar bijvoorbeeld Ellen Page vind ik iets heel tomboy achtigs hebben, maar zij verzorgd zichzelf wel goed. Vooral haar attitude en uitstraling maken haar jongensachtig. Al draagt ze een jurk en heeft ze mooi gestijld haar.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:22 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
nadeel is dat jezelf goed verzorgen en een tomboy vaak niet samen gaan. Maar een vrouw die wat lomper is dan een meisje meisje is vaak wel aantrekkelijk ja
Kleine dingen zoals nagellak, beetje oogschaduw.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:28 schreef Governo het volgende:
Wat raden jullie zoal aan om het vrouwelijker te maken, maar niet meteen té, zodat ik een beetje aan het idee kan wennen?
Sowieso je kapselquote:Op maandag 5 maart 2012 18:28 schreef Governo het volgende:
Wat raden jullie zoal aan om het vrouwelijker te maken, maar niet meteen té, zodat ik een beetje aan het idee kan wennen?
Ik zou als eerste wat aan je kapsel doen, want een nieuwe garderobe aanschaffen is wat prijzig en kost meer moeitequote:Op maandag 5 maart 2012 18:28 schreef Governo het volgende:
Wat raden jullie zoal aan om het vrouwelijker te maken, maar niet meteen té, zodat ik een beetje aan het idee kan wennen?
Daar wordt je haar alleen maar droger van...quote:Op maandag 5 maart 2012 18:31 schreef -Strawberry- het volgende:
Je haar lijkt een beetje...droog/dof op je foto. Kan dat kloppen? Misschien zou een bepaalde spoeling je haar meer glans kunnen geven. En wellicht met een bezoekje aan de kapper (eventueel een kleurtje erdoorheen?) zodat je kapsel vrouwelijker wordt. Misschien overwegen een stijltang aan te schaffen mocht dat je wat lijken. Je hebt in ieder geval lang haar, dus daar valt wel wat mee te doen.
Ja klopt, maar een stijltang was niet bedoeld tegen de droogheid. Maar voor het model.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:32 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Daar wordt je haar alleen maar droger van...
Conditioner is inderdaad een goeie tip.quote:
Een klein beetje mascara en wellicht wat strakkere, vrouwelijkere kleding. Subtiele sierraden: oorbellen, kettinkje, armbandje.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:28 schreef Governo het volgende:
Wat raden jullie zoal aan om het vrouwelijker te maken, maar niet meteen té, zodat ik een beetje aan het idee kan wennen?
Geen stijltang, dan wordt het alleen maar droger. Het lijkt me dat haar haar is zoals haar dat krult, conditioner only zou daar goed voor werken denk ik. Maar goed, dat staat allemaal in het topic waar ik eerder naar linkte.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:31 schreef -Strawberry- het volgende:
Je haar lijkt een beetje...droog/dof op je foto. Kan dat kloppen? Misschien zou een bepaalde spoeling je haar meer glans kunnen geven. En wellicht met een bezoekje aan de kapper (eventueel een kleurtje erdoorheen?) zodat je kapsel vrouwelijker wordt. Misschien overwegen een stijltang aan te schaffen mocht dat je wat lijken. Je hebt in ieder geval lang haar, dus daar valt wel wat mee te doen.
klopt, ze heeft een niet mega vrouwelijk gezicht, maar toch iets mooisquote:Op maandag 5 maart 2012 18:28 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Misschien heb je gelijk, maar bijvoorbeeld Ellen Page vind ik iets heel tomboy achtigs hebben, maar zij verzorgd zichzelf wel goed. Vooral haar attitude en uitstraling maken haar jongensachtig. Al draagt ze een jurk en heeft ze mooi gestijld haar.
Dan kan ze strak alles afknippen omdat het een gebroken bos stro is. Eerst voeden en kijken hoe ver je komt, als je daarna blijft voeden kan je ook wel een keer de stijltang pakken.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:33 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja klopt, maar een stijltang was niet bedoeld tegen de droogheid. Maar voor het model.Mijn haar heeft ook een beetje die krul die zij heeft en ik vind het persoonlijk altijd mooier als het gewoon recht valt, niet zo half/half.
[..]
Conditioner is inderdaad een goeie tip.
Dus mensen met droog haar mogen nooit stijlen?quote:Op maandag 5 maart 2012 18:34 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Geen stijltang, dan wordt het alleen maar droger. Het lijkt me dat haar haar is zoals haar dat krult, conditioner only zou daar goed voor werken denk ik. Maar goed, dat staat allemaal in het topic waar ik eerder naar linkte.
Eens.quote:Wanneer je nieuwe kleding koopt, zorg dan dat het getailleerd is en goed past. Er is niets mis met een blouse of een colbert an sich, maar wel als het vormloos is. Als je het getailleerd koopt komen je vrouwelijke vormen beter uit.
Zie mijn post hierbovenquote:Op maandag 5 maart 2012 18:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dus mensen met droog haar mogen nooit stijlen?![]()
Nee ik snap je punt heel goed. Voor af en toe is zoiets wel leuk, maar conditioner biedt meer uitkomst.
[..]
Eens.
quote:Op maandag 5 maart 2012 18:14 schreef arachide. het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik ben de linker. Opdrogen is een kunst.
Anyhow, het komt wel goed, maar je moet het wel zelf willen zegmaar.
En zo zie ik er nu uitSerieus, jij lijkt heel erg op mij uit de eerste klas met die bovenste foto. Inmiddels ook hier qua vrouwelijkheid een hoop veranderd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het ligt inderdaad aan jou dat je niet leest dat ze dit zelf ook wil maar niet goed weet hoe.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:41 schreef Xetran het volgende:
Waarom zou je jezelf willen veranderen alleen om wat anderen zeggen? Heb schijt aan hen, maar het zal wel weer aan mij liggen
Ik heb een keer een foto van jou gezien, ik herkende ook wat van jou in mezelf, supergrappig was datquote:Op maandag 5 maart 2012 18:41 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Serieus, jij lijkt heel erg op mij uit de eerste klas met die bovenste foto. Inmiddels ook hier qua vrouwelijkheid een hoop veranderd.
Laagje mascara is voldoende in het begin. Ik kan me niet voorstellen dat iemand die nooit make-up gebruikt zich prettig voelt bij "zoveel" make-up ineens. Buiten dat lijkt het ook nergens op als iemand ineens van niks naar "veel" make-up gaat.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:40 schreef arachide. het volgende:
Ehhhm, qua make up:
stap 1: laagje mascara
stap 2: http://www.catrice.eu/nl/(...)-eye-pencil-010.html deze aanschaffen (Kruitvat, 2 euro?) en daarmee een dun lijntje boven je oog zetten. Gewoon een beetje mee prutsen wat je leuk lijkt.
stap 3: beetje oogschaduw erbij
stap 4: kleurtje op je lippen
Gewoon allemaal subtiel.
Dan bouw je het in stappen op, je hoeft niet van de ene dag op de ander een barbie te zijn.
Ik bedoelde het ook van eerste een tijdje alleen mascara, dan een tijdje mascara + lijntje enz. zo heb ik het zelf ook gedaan, al heb ik meestal alleen een lijntje en mascara. Good enough.quote:Op maandag 5 maart 2012 18:43 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Laagje mascara is voldoende in het begin. Ik kan me niet voorstellen dat iemand die nooit make-up gebruikt zich prettig voelt bij "zoveel" make-up ineens. Buiten dat lijkt het ook nergens op als iemand ineens van niks naar "veel" make-up gaat.
Die had ik ook eens, maar die vind ik zo lelijkquote:Op maandag 5 maart 2012 18:45 schreef Vice. het volgende:
Of die roze Labello, krijg je een licht glansje met roze kleurtje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |