Ach kom nou. Zo'n angry mob, omgeven door een leger aan verzorgers en zorgbestuurders die driftig lopen te ageren tegen "hunnie met het geld", opgeluisterd met de verplichte SP-ballonnetjes die hun electoraat ook weer veilig moeten stellen.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:19 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Wat ben jij toch een ontzettend bekrompen en naargeestig mannetje
Verwend kereltje waarschijnlijk. Zal ook wel een poster van Ton Elias boven zijn bed hebben hangen.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:19 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Wat ben jij toch een ontzettend bekrompen en naargeestig mannetje
Mijn studie Commerciele Economie betaal ik zelf.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:23 schreef Tem het volgende:
[..]
Verwend kereltje waarschijnlijk. Zal ook wel een poster van Ton Elias boven zijn bed hebben hangen.
Agh, weet je meteen waarom je geen VVD zou moeten stemmen.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:19 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Wat ben jij toch een ontzettend bekrompen en naargeestig mannetje
Dat jij een andere mening hebt dan ts is niets mis mee, maar dat jij het nodig vindt om iemand op zo'n nare wijze onderuit te schoffelen is ronduit triest.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:22 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ach kom nou. Zo'n angry mob, omgeven door een leger aan verzorgers en zorgbestuurders die driftig lopen te ageren tegen "hunnie met het geld", opgeluisterd met de verplichte SP-ballonnetjes die hun electoraat ook weer veilig moeten stellen.
Dat bepaalde mensen zichzelf zo graag als slachtoffer willen neerzetten is triest.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:34 schreef eight het volgende:
[..]
Dat jij een andere mening hebt dan ts is niets mis mee, maar dat jij het nodig vindt om iemand op zo'n nare wijze onderuit te schoffelen is ronduit triest.
Ohja nu wordt alles duidelijk, ecognomenquote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:24 schreef eriksd het volgende:
[..]
Mijn studie Commerciele Economie betaal ik zelf.
Nare wijze? Het is toch de ziek, zwak en misselijk brigade op het veld. Ik word daar wel een beetje triest van ja.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:34 schreef eight het volgende:
[..]
Dat jij een andere mening hebt dan ts is niets mis mee, maar dat jij het nodig vindt om iemand op zo'n nare wijze onderuit te schoffelen is ronduit triest.
Jouw mening is niet relevant.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Nare wijze? Het is toch de ziek, zwak en misselijk brigade op het veld. Ik word daar wel een beetje triest van ja.
Wat een zelfkennis.quote:
Het is inderdaad triest dat de ziek, zwak en misselijk brigade voor zichzelf op moet komen onder begeleiding van verzorgers en begeleiders.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Nare wijze? Het is toch de ziek, zwak en misselijk brigade op het veld. Ik word daar wel een beetje triest van ja.
De media opkomst.. dat is altijd afwachten.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:11 schreef Life2.0 het volgende:
Hoe groot is de verwachten (media)opkomst, mits je daar niet met 10 rolstoelen staat zal ik ook aanwezig zijn, uit principe
Aan de onderkant van de arbeidsmarkt treedt veel verdringing op. Werkgevers nemen het liefst jonge mensen aan: het salaris voor een 16-jarige vakkenvuller bijvoorbeeld is 635.56 euro (op basis van een voltijd dienstverband). Het minimumloon is nog een stuk lager: 499.10 euro. Voor mensen van 23 jaar en ouder met weinig scholing is het daardoor moeilijker om aan een baan te komen.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 11:33 schreef BasOne het volgende:
[..]
Je kan er gerust van uit gaan dat ik vanalles heb geprobeerd voordat ik de WsW kwam, en dat ik met mijn scholing, leeftijd en beperkingen niet in aanmerking kom voor een heleboel banen.
Daaronder ook glazenwasser en schoonmaker.
En ik zie mezelf al zitten achter de kassa
Niet alleen vragen ze daar bijna VWO voor, het liefst hebben ze 16 jarige meisjes.
...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eindoordeel: je gaat boven de gestelde eisen uit.
Dat is heel fijn voor jou. Karma is coming your way...quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:24 schreef eriksd het volgende:
[..]
Mijn studie Commerciele Economie betaal ik zelf.
Luister naar Jim Rogers, een hele goede belegger: Als je verstandig bent, ga je een vak leren. Commerciële economie is dat niet.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:24 schreef eriksd het volgende:
[..]
Mijn studie Commerciele Economie betaal ik zelf.
Dat idee heb ik nou juist bij de VVD en haar plannen en de maatschappij die de ellendige gevolgen hiervan mogen ervaren.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 10:36 schreef eriksd het volgende:
[..]
Haha. En wat doet het feit dat jij geen VVD stemt af aan het feit dat mensen die wel op de VVD stemmen dat in overwegende mate doen om meer over te houden? Het zijn twee cirkels die elkaar niet raken.
Als je niet stemt kun je gewoon beter je mond houden........ Of doe er iets aan of stem ermee in. Maar niet stemmen en dan slechts afgeven, dat kan iedereen.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 00:54 schreef PalmRoyale het volgende:
Tsja, had je nou echt iets anders verwacht? Als de VVD aan de macht is dan weet je 1 ding zeker, de zwaksten worden het hardst genaaid.
Ik vind het onzin om te roepen 'miljarden hebben het slechter elders op de wereld'.quote:Op zondag 4 maart 2012 10:46 schreef waht het volgende:
Wellicht kan TS troost halen uit het feit dat miljarden er veel slechter aan toe zijn dan hij.
Emigreren heeft sowieso geen zin, je zal bijna nergens meer krijgen dan hier, ceteris paribus. Laat staan dat je toegelaten wordt met een dergelijke instelling.
Het klinkt wiedes maar dat is de realiteit. Kijk naar Griekenland, Spanje of Portugal. En dat zijn dan nog Europese landen. Ik hoef niet eens te beginnen over het wel en wee van de volkeren elders op deze wereld. Het is niets minder dan overdreven om zo af te geven op een van de omvangrijkste verzorgingsstaten ter wereld. Ons stelsel is niet normaal en al helemaal niet eeuwig.
Corporatisme = fascisme.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 23:24 schreef waht het volgende:
[..]
Dus een soort subsidie voor het bedrijfsleven. Dat komt wel meer voor.
Nee klopt, maar het zet wel een en ander in perspectief.quote:Op zondag 4 maart 2012 11:02 schreef BasOne het volgende:
[..]
Ik vind het onzin om te roepen 'miljarden hebben het slechter elders op de wereld'.
Nederland is een rijk land, niemand hoeft dakloos te zijn, niemand hoeft honger te hebben en niemand zou uitgebuit moeten worden.
Dat. Maar ik wil er wel aan toevoegen dat ik het bijzonder zuur voor TS en zijn collega's vind. Maar de wal keert het schip een keer.quote:Op zondag 4 maart 2012 10:46 schreef waht het volgende:
Wellicht kan TS troost halen uit het feit dat miljarden er veel slechter aan toe zijn dan hij.
Emigreren heeft sowieso geen zin, je zal bijna nergens meer krijgen dan hier, ceteris paribus. Laat staan dat je toegelaten wordt met een dergelijke instelling.
Het klinkt wiedes maar dat is de realiteit. Kijk naar Griekenland, Spanje of Portugal. En dat zijn dan nog Europese landen. Ik hoef niet eens te beginnen over het wel en wee van de volkeren elders op deze wereld. Het is niets minder dan overdreven om zo af te geven op een van de omvangrijkste verzorgingsstaten ter wereld. Ons stelsel is niet normaal en al helemaal niet eeuwig.
Dit is nou eenmaal waar de VVD voor staat én wat de grootste groep in de samenleving wil. De VVD is immers de grootste partij.quote:Op zondag 4 maart 2012 13:03 schreef Ringo het volgende:
Gelukkig kom je er in dit land wel mee weg als je 3,5 miljoen oprotpremie voor jezelf reserveert. Van gemeenschapsgeld.
Jij bent ook welkom, Erik! Ook sociaal gehandicapten zijn van harte welkomquote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Nare wijze? Het is toch de ziek, zwak en misselijk brigade op het veld. Ik word daar wel een beetje triest van ja.
Het is in zekere zin ook zuur voor hen, dat zal ik niet ontkennen.quote:Op zondag 4 maart 2012 12:57 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Dat. Maar ik wil er wel aan toevoegen dat ik het bijzonder zuur voor TS en zijn collega's vind. Maar de wal keert het schip een keer.
Waar is mijn uitkering dan?quote:Op zondag 4 maart 2012 16:49 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Jij bent ook welkom, Erik! Ook sociaal gehandicapten zijn van harte welkom.
Zoals ik al eerder aangaf, dat bedrijf kan onmogelijk tientallen monteurs uit de wsw aannemen en in dienst houden.quote:Op zondag 4 maart 2012 11:51 schreef klaaskippegaas het volgende:
Ik snap 1 ding niet zo goed.
Als het waar is dat jij een betere kwaliteit kan leveren dan de vaste monteurs dan is er toch geen enkele reden om te denken dat je werkgever je niet wilt voor 100%?
Zal voor hem geen hoge uitkering zijn dan. Mocht hij onverhoopt werkloos raken is de uitkering 25% van zijn laatstverdiende salaris, omdat de WW-uitkering een maximum kent (namelijk gebaseerd op een jaarinkomen van 50.000 euro bruto).quote:
Je kan natuurlijk niet voor 200% afgeschreven zijn. Volledig afgekeurd is 80-100%.quote:Op maandag 5 maart 2012 20:11 schreef schaal_9 het volgende:
Enfin, voor TS... je kan nog beter in de Wsw werken dan door werkgevers EN overheid voor 200% afgeschreven zijn. Met autisme en in de WAO schijn je echt helemaal uit het zicht te zijn. Met wat pech niemand om je heen, geen enkele verantwoordelijkheid... gewoon de tijd uitzitten dus.
Dan ga ik even kijken of ik daar tijd voor kan maken en kom ik ze steunenquote:Op zaterdag 3 maart 2012 17:30 schreef BasOne het volgende:
[..]
Het is inderdaad triest dat de ziek, zwak en misselijk brigade voor zichzelf op moet komen onder begeleiding van verzorgers en begeleiders.
De ZZM Brigade vecht dan ook niet voor meer inkomen, maar voor een gelijke en menswaardige behandeling.
Dus meld je aan bij de ZZM Brigade en vecht mee.
ZZM Brigade,
Gelukkig hebben mensen met beperkingen een goed gevoel voor humor en kan een beetje zelfspot nooit kwaad
[..]
De media opkomst.. dat is altijd afwachten.
En nee, niet 10 rolstoelen, 10.000 rolstoelen komt beter over.
Het is een landelijke actie waar alle Ws bedrijven aan meedoen, het is voor de Ws gelijk een landelijk stakingsdag en iedereen heeft dus in principe vrij.
De bonden regelen vervoer alsmede de SP die als enige politieke partij wel voor ons op komt.
Er zitten zo'n 100.000 mensen in de WsW, ik verwacht dat een kwart daarvan aanwezig zal zijn.
Dat klopt... 80-100% is het maximale. 200% is een verzinseltje van mij. In het geval als je ook geen sociale contacten hebt, vrijwel nooit de deur uitkomt en last but not least, ook niet beter willen. De meeste mensen willen echter nog dolgraag vrijwilligerswerk doen of anderszins hun leven vormgeven.quote:Op maandag 5 maart 2012 22:26 schreef barthol het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk niet voor 200% afgeschreven zijn. Volledig afgekeurd is 80-100%.
(Maar dat helemaal afgeschreven worden (vanuit de WSW afgekeurd -> WAO) heb ik zelf meegemaakt, en dan kom je er inderdaad nooit meer uit.)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |