Behulpzaam als ik ben bied ik meteen de helpende handquote:Op donderdag 1 maart 2012 23:52 schreef Toad het volgende:
[..]
Je snapt ook wel dat hij het gewoon over heeft over fractievz. Hij noemt het alleen ff verkeerd.
quote:Op donderdag 1 maart 2012 23:56 schreef Toad het volgende:
Ik denk eigenlijk dat Lutz nog best wat stemmen gaat binnenhalen na dit optreden.
Ik snap niet dat een an sich aardige gast als Paradijs hoofdredacteur kan zijn van een vod als de Telegraaf...quote:
You van not be seriues!!quote:Op vrijdag 2 maart 2012 02:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik snap niet dat een an sich aardige gast als Paradijs hoofdredacteur kan zijn van een vod als de Telegraaf...
En jij bent een nazi-debiel. De Telegraaf was tot eind 1944 anti-Duits.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 06:50 schreef Pugg het volgende:
[..]
You van not be seriues!!
Arrogante opgeblazen beterweter.
Moet kotsen van die kwal en die kut krant .
En ze" vergeten " het steeds maar ze waren hartstikke fout in 40-45
Van Baalen ?quote:Op vrijdag 2 maart 2012 02:11 schreef Specularium het volgende:
Nee, die lijkt ook, maar er is iemand die beter past.
Kan er nu even niet opkomen.
Iedereen moest gisteren ook constant glimlachen als zij aan het woord was.quote:
Vaak doen kansloze kandidaten dit gewoon om bekender te worden.quote:Op donderdag 1 maart 2012 23:52 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Heeft zelf ook wel door dat ze het niet gaat worden... Het is allang een strijd tussen Plasterk en Samsom
Vind het ook niks. En als ik dan lees dat een journalist van hem allemaal onzin verhalen de wereld in helpt...quote:Op vrijdag 2 maart 2012 06:50 schreef Pugg het volgende:
[..]
You van not be seriues!!
Arrogante opgeblazen beterweter.
Moet kotsen van die kwal en die kut krant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |