quote:Samsung Mobile NL
Goed nieuws voor alle Wave (s8500) en Wave II (s8530) gebruikers! Vanaf nu is de langverwachte update naar Bada 2.0 beschikbaar via Samsung Kies. Download Kies op je computer en zet de laatste software versie op jouw Wave.
Wat een vaag verhaal. Ik heb een hekel aan hoesjes, screen protectors en alles wat met het beschermen van je mobiel te maken heeft. Mijn S2 is dan ook plat op het scherm gevallen op beton, van de trap geflikkerd en weet ik veel wat nog meer. Het cosmos black randje laat hier en daar lak los maar ik heb nog steeds geen krasje op mijn scherm.quote:Op donderdag 1 maart 2012 14:56 schreef 1299 het volgende:
Ik heb na 2 weken oid al mijn eerste krassen op het scherm. Op zowel de S2 als mijn NexusTot zover dat gorillaglass onzin. Ik heb er werkelijk waar niets geks mee gedaan. Heb ze gewoon in beide broekzakken zitten zonder sleutels of vuil of wat dan ook.
Toch maar eens een screenprotector kopen. Zijn die oppervlakkige krassen er nog uit te poetsen met zo'n polijst doekje?
hey autoquote:Op donderdag 1 maart 2012 22:37 schreef automatic_ het volgende:
Knop "telefoon" of bij contacten bovenaan even bewegen van links naar rechts. Dan komt toetsen tevoorschijn Het staat naast logboek ofzo.
ik doe dat ook steedsquote:Op donderdag 1 maart 2012 22:40 schreef automatic_ het volgende:
Hi ;-)
Zo blijft je telefoon wel lekker nieuw, haha.
Nee, want Samsung Galaxy Notequote:Op donderdag 1 maart 2012 22:46 schreef Stokstaart het volgende:
Ik heb een Galaxy Note, mag ik hier ook posten
quote:Op donderdag 1 maart 2012 22:40 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
hey auto
weet je hoe lang ik dat kreng aan het zoeken wasthnx
En opzich maakt het nieteens uit waar je op drukt, zijn allebei dezelfde omgeving alleen ander tabblad.quote:
Geprobeerd, erger me nu al aan die . (punt) die er elke keer tussenkomt ipv de spatiequote:
Dat heb ik ook.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 12:53 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Geprobeerd, erger me nu al aan die . (punt) die er elke keer tussenkomt ipv de spatie
Moet je het maar goed instellenquote:Op vrijdag 2 maart 2012 12:53 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Geprobeerd, erger me nu al aan die . (punt) die er elke keer tussenkomt ipv de spatie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |