Ik zei heul ook niet dat het vals was, maar dat ze soms de toon niet goed vast leek te houden. Dat het bij het nummer hoort kan ik ook niet ruikenquote:Op maandag 27 februari 2012 09:44 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ze zingt hartstikke zuiver - binnen de stijl.ik vind het altijd zo grappig dat mensen iets wat ze qua stijl niet aanstaat vals noemen
je hebt vals en vals, deze mevrouw zingt niet vals, maar kiest waar zij tonen van welke kant benadert om in de stijl te passen.
echt vals zingen is iets heel anders.
Aaaaaandaaaaaaaaacht!!!!!quote:Op maandag 27 februari 2012 09:53 schreef loveli het volgende:
Raff is bi
http://www.shownu.nl/verhaal/raffaëla-ik-ben-biseksueel
Mijn dank is grootquote:Op zondag 26 februari 2012 21:44 schreef sigme het volgende:
Ik heb het zaterdag in Assen gekocht. Bij de biologische winkel.
Wat jij bedoelt denk ik, is dat onze indiaan erg vaak van kop naar borststem gaat. Als je dat te vaak doet gaat het irriteren, vooral bij mijquote:Op maandag 27 februari 2012 09:55 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Ik zei heul ook niet dat het vals was, maar dat ze soms de toon niet goed vast leek te houden. Dat het bij het nummer hoort kan ik ook niet ruiken
Loveli, dat er bij 27% iets uit ontstaat betekent nog niet dat het met die insteek was.
Geharde plantaardige vetten => vroeger varkensreuzel, = broodverbetermiddel. Ook aan brood wordt veel geklust om het beter/fluffier/houdbaarde (=langer vers) te houden.quote:Op maandag 27 februari 2012 09:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn dank is grootDaar dus langs komende week! (dat is dat biologische supermarktje tussen ziekenhuis en binnenstad in hè?)
En ik zag Allisonbrood langskomen, dat is sinds kort het enige brood wat ik nog haal. Er zit zoveel rare troep in al dat andere brood! glucose-fructosestroop, dextrose en geharde plantaardige vetten (lees: transvet). Wat doet dat allemaal in brood?![]()
Allison: volkorentarwemeel, water, bakkersgist, bakkerszout
Daar gaat het niet om!quote:Op maandag 27 februari 2012 09:44 schreef loveli het volgende:
[..]
HEMA uitverkoop, hangt het tussen voor weinig. Schijnt fijn spul te zijn.
Haha, nee, niet gezien!quote:Op maandag 27 februari 2012 09:40 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Sorry sorry sorry!!!!![]()
Heb je mij gespot op die ene foto? In de meest onflatteuze hoek ever?
Ik geloof dat ik geen recht van spreken heb!
Wat eet jij lekker vandaagquote:Op maandag 27 februari 2012 10:13 schreef creepycookie het volgende:
Hoi!![]()
Heel fijn weekend gehad met vriendjeen nu weer aan de studie.
Lijstje gisteren:
O: yoghurt, muesli, honing, kiwi, glas bio cranberrysap
L: speltbth pindakaas, , halve banaan, glas bio cranberrysap
B: ikea kast in elkaar zetten![]()
T: bio brownie, cappuchino
D: aardappelen, verse bietjes, eitje, 3 chipolataworstjes
T: kom yoghurt met muesli, honing, peer
Allisonbrood is extreem stevig brood, wat dan ook meer vult dan gewoon volkoren. Ik vind het ongeroosterd absoluut niet lekker, maar als je het goed roostert, (ik doe dat op lage stand, maar dan 2x, zodat het bijna toast is,) dan is het juist weer wel erg goed te doen. Het is volgens mij gezonder omdat er weinig onzin in zit. En wel handig dat je na twee sneetjes echt vol zit.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:33 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar zou wel te porren zijn voor brood met weinig koolhydraten. Conleche: wat is dat Allisonbrood?
Greys was nog even in beeld! Ik gelukkig niet!quote:Op maandag 27 februari 2012 10:35 schreef conleche het volgende:
Oh en ik wilde eigenlijk het NSF kijken om jullie te spotten, maar ik kon het echt niet aan.Toen die semisexytroela over chocola begon te kwelen ben ik de bachelor gaan kijken.
(want dat is veel hoogstaander.)
S16 gisteren ep 7, dus nu nog 1 te gaan.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:37 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Greys was nog even in beeld! Ik gelukkig niet!
Maar wat een tuthola, die Rafaella. Ik had niet gezien dat haar pakje van voren nog half bloot was ook![]()
En the bachelor is leuk, bij welk seizoen ben je?![]()
Ben dus? Dat ben ik ook aan 't kijken.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:38 schreef conleche het volgende:
[..]
S16 gisteren ep 7, dus nu nog 1 te gaan.
Ik zou een gewoon espresso apparaat nemen! Zo eentje met bonen enzo.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:20 schreef loveli het volgende:
Is er veel verschil tussen Nesprersso en Krups?
/noob
da's geen nespresso, maar een dolce gusto van nescafequote:Op maandag 27 februari 2012 10:35 schreef Ml-etje het volgende:
The insiders hebben nu een nespresso test. Kun je zo'n apparaat tegen 89,- waarborg testen.
Oooh ben jij ook zo dol op "hoeraarkanjejemondnunogmeertrekken' Courtney? Love to hate her.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:39 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ben dus? Dat ben ik ook aan 't kijken.
quote:Op maandag 27 februari 2012 10:42 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
da's geen nespresso, maar een dolce gusto van nescafe![]()
![]()
![]()
@Li: Welke krups en welke nespresso vergelijk je?
Nou, toen ze ging zwemmen toen Ben met een ander meisje even apart was gaan zitten. Wat een doosquote:Op maandag 27 februari 2012 10:43 schreef conleche het volgende:
[..]
Oooh ben jij ook zo dol op "hoeraarkanjejemondnunogmeertrekken' Courtney? Love to hate her.
En ik heb Nespresso (gratisch gekregen bij een abo op de Elle eten) en ik zou hem zonder melkopschuimer nemen, want die zijn vaak onder de maat. Het allerbeste schuim krijg je met zo'n plastic beker van de Douwe Egberts. Stuk of 20x heen en weer raggen, dan de magnetron in voor 45 secs en het allerbeste schuim dat je ooit hebt gehad.
De goedkoopste met cupsquote:Op maandag 27 februari 2012 10:42 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
da's geen nespresso, maar een dolce gusto van nescafe![]()
![]()
![]()
@Li: Welke krups en welke nespresso vergelijk je?
Je gaat voor de lekkerste voor de beste prijs, niet voor de goedkoopste. Krentquote:Op maandag 27 februari 2012 10:56 schreef loveli het volgende:
[..]
De goedkoopste met cupsGeen idee wat de verschillen zijn.
dan ben je niet vaak genoeg met de trein geweest. Ik heb hele bendes treinzangers gehad die daarna om een zakcentje vroegenquote:Op maandag 27 februari 2012 11:02 schreef Viking84 het volgende:
Tf, bedelaar in de trein. Dat heb ik nou nog nooit meegemaakt.
Copy that, slapen was er niet bijquote:Op maandag 27 februari 2012 11:03 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
dan ben je niet vaak genoeg met de trein geweest. Ik heb hele bendes treinzangers gehad die daarna om een zakcentje vroegen
Haha, ja dat is herkenbaar voor detacherings-bedrijven. Succes ermee!quote:Op maandag 27 februari 2012 10:44 schreef ElDinosaur het volgende:
*klaag aan* Hoe moeilijk kan het voor 'management' zijn om een beetje op lange termijn te denken.Ik lever ze echt een berg met kansen aan om flinke omzet te draaien en het enige waar ze blijkbaar aan denken is op korte termijn declarabel zijn. Klote detachering.
![]()
*klaag uit*
Ik had gister echt even voorjaarsgevoel.'s Avonds was het nog best warm vergeleken met de afgelopen periode, geen wind en fluitende vogeltjes.
Bij auto's zie ik verschil tussen een Audi en een Renault, anderen zien 4 wielen, stuur, dak. Bij espressoapparaten zie ik 2 apparaten met cups.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:02 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Je gaat voor de lekkerste voor de beste prijs, niet voor de goedkoopste. Krent
O dan gooi ik die dingen nu meteen weg!!! Zonde zeg van je nespresso..quote:Op maandag 27 februari 2012 10:11 schreef _aurum_ het volgende:
Henk, je collega's hebben gelijk!! Ik heb waarschijnlijk mijn nespresso vermoord voor niet lekkere koffie
* le sad*![]()
![]()
![]()
Phaid: Wij hebben de linkse, fijn ding (toen hij nog werkte). Ik zou trouwens wachten, van de zomer komt er weer een aktie dat je 50 euro korting of voor 50 euro koffie bij je nespresso krijgt, da's mooi meegenomen (de vorige actie was eind januari afgelopen)...
Dat soort lange termijn voorspellingen zijn echt nutteloos.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:07 schreef anna82 het volgende:
[..]
Haha, ja dat is herkenbaar voor detacherings-bedrijven. Succes ermee!
Ik hoorde gister dat de temperaturen dit voorjaar op kunnen lopen nar 30 graden! Het stond wel in de Telegraaf, datzelfde vodje dat de verzengende hitte van zomer 2011 en de horrorwinter van 2011-12 voorspelde...
Die aan de Torenlaan, ik ken eigenlijk geen andere biologische winkel in Assen (muv de biologische slager). De enige toko die ik in Assen ken zit er om de hoek, kom ik ook wel graag.quote:Op maandag 27 februari 2012 09:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mijn dank is grootDaar dus langs komende week! (dat is dat biologische supermarktje tussen ziekenhuis en binnenstad in hè?)
En ik zag Allisonbrood langskomen, dat is sinds kort het enige brood wat ik nog haal. Er zit zoveel rare troep in al dat andere brood! glucose-fructosestroop, dextrose en geharde plantaardige vetten (lees: transvet). Wat doet dat allemaal in brood?![]()
Allison: volkorentarwemeel, water, bakkersgist, bakkerszout
Ik denk dat ik verder commentaar / uitleg / details wel laat komen als ik eenmaal begonnen ben, ik heb namelijk wel vaker dingen aangekondigd waar ik uiteindelijk niks/weinig mee deedquote:
Geen Quinoazoline dus?quote:Op maandag 27 februari 2012 11:28 schreef Quinazoline het volgende:
Ik heb gisteren quinoa gegeten (met een saus met kip, paprika, courgette, ui, rozijntjes en abrikozen erbij) maar vond het echt helemaal nergens naar smaken. Klopt dat of heb ik iets verkeerd gegaan?
Dat klopt ja, maar ik vind het juist heerlijk, met boter en kaasquote:Op maandag 27 februari 2012 11:06 schreef Viking84 het volgende:
Allison brood is altijd het brood dat overblijft dus ik dacht dat het wel vies zou zijn. En uit mijn verpakking spelt crackers heb ik twee crackers gevist die niet kapot waren
Maar rijst/couscous/pasta hebben 'zonder iets' nog wel smaak. Maar misschien dat mijn verkoudheid er ook wel het een en ander mee te maken heeft, bedenk ik nu.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:30 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Geen Quinoazoline dus?![]()
</flauw grapje hoezee>
Volgens mij is quinoa net als rijst en consorten iets wat je spannend moet maken met kruiden enzo! Had eerst een receptje gevonden waarbij je het moest koken in kippenbouillon, met groenten erbij enzo. Dat klonk wel lekker, niet geprobeerd though!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is waarschijnlijk wel hoe ik het ga doen ja, eerst een lagere dosering, een beetje zoals ik het heb opgebouwd.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:41 schreef _aurum_ het volgende:
Kan je niet geleidelijk afbouwen? Dan moet het vast goedkomen
Minderen klinkt al beter dan je poging(en) tot cold-turkeyquote:Op maandag 27 februari 2012 11:23 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ik denk dat ik verder commentaar / uitleg / details wel laat komen als ik eenmaal begonnen ben, ik heb namelijk wel vaker dingen aangekondigd waar ik uiteindelijk niks/weinig mee deed![]()
![]()
Maar voor nu iig vast suiker minderen
Nope, vandaar de begeleiding van de huisarts. Vaiz, zonlicht is een goeie inderdaad, maar het is bijna maart en ik hoor de vogeltjes al weer fluiten enz, dus ik denk dat dat wel goed komtquote:
Tja, ik zou ook niet weten hoelang de opbouwfase is geweest en hoelang het afbouwen dan ook gaat duren.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:52 schreef creepycookie het volgende:
[..]
Nope, vandaar de begeleiding van de huisarts. Vaiz, zonlicht is een goeie inderdaad, maar het is bijna maart en ik hoor de vogeltjes al weer fluiten enz, dus ik denk dat dat wel goed komt
Zoiets inderdaad, maar dan is het in ieder geval geen winter meerquote:Op maandag 27 februari 2012 12:10 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Tja, ik zou ook niet weten hoelang de opbouwfase is geweest en hoelang het afbouwen dan ook gaat duren.
Dacht dat het maar iets van 6 weken was of zo, tenminste wat ik meen te hebben onthouden van Ewelina
Succes in ieder geval!
Doet mijn moeder ookquote:Op maandag 27 februari 2012 11:43 schreef creepycookie het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk wel hoe ik het ga doen ja, eerst een lagere dosering, een beetje zoals ik het heb opgebouwd.
Heu, ja die emoties....nou moet ik zeggen dat die in het begin echt vlakker waren zoals het dan hoort, maar ze de laatste tijd weer wat meer naar boven komen. Anyway, daar moeten ze het maar mee doen (heb dan alleen medelijden met m'n vriendjequote:Op maandag 27 februari 2012 12:32 schreef Syrena het volgende:
[..]
Doet mijn moeder ook
Ze vond het heel raar dat ze nu weer bij het lezen van bepaalde krantenberichten etc tranen in haar ogen kreeg(Ging over een bepaalde pagina met ingezonden brieven). Toen ik dezelfde pagina las moest ik bij elk bericht wel ff sniffen
En ze zit mijn vader meer achter de vodden
Jup, had hetzelfde. Zorg dat je vanaf de derde week (de eerste twee weken vergoeden ze niet) alle bonnetjes enzo bijhoudt, dan krijg je het terug, mocht het echt zo lang duren. Maar meestal zijn ze sneller hoor!quote:Op maandag 27 februari 2012 12:44 schreef Probability het volgende:
M'n OV chipkaart heeft een barst en ik hield hem alleen maar vastNu mag ik lekker 3 weken wachten op een nieuwe..
Ah oké, ben alleen even aan het denken wat makkelijk is, losse kaartjes kopen of een anonieme OV chipkaart?quote:Op maandag 27 februari 2012 12:46 schreef creepycookie het volgende:
[..]
Jup, had hetzelfde. Zorg dat je vanaf de derde week (de eerste twee weken vergoeden ze niet) alle bonnetjes enzo bijhoudt, dan krijg je het terug, mocht het echt zo lang duren. Maar meestal zijn ze sneller hoor!
Kan allebei, als je bij een anonieme OV bij het opladen dus maar een bonnetje vraagtquote:Op maandag 27 februari 2012 12:48 schreef Probability het volgende:
[..]
Ah oké, ben alleen even aan het denken wat makkelijk is, losse kaartjes kopen of een anonieme OV chipkaart?
Ik zou een anonieme doen, voor losse kaartjes ben je heel veel meer kwijt (ook al krijg je het later weer terug)quote:Op maandag 27 februari 2012 12:48 schreef Probability het volgende:
[..]
Ah oké, ben alleen even aan het denken wat makkelijk is, losse kaartjes kopen of een anonieme OV chipkaart?
quote:Op maandag 27 februari 2012 13:03 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ik zou een anonieme doen, voor losse kaartjes ben je heel veel meer kwijt (ook al krijg je het later weer terug)
Oh Viz, nee nog geen CT, hij is in bestelling (en ik heb nog helemaal niet gevraagd naar levertijden)..
ik heb een hele grote bak met snert, en denk dat dat wel voldoende vulling is voor 2 uur volleyballen. Denk dat ik daarna nog een bakje yoghurt eet ofzo. Alhoewel yoghurt wel het thema is van m'n lijstje vandaag..quote:Op maandag 27 februari 2012 13:12 schreef V1z0R het volgende:
Beetje aan de magere kant lijkt me Jagar!? Soepen vind ik altijd zo moeilijk inschatten...
Wel minder zwaar aan de KH's dan je normaal hebt volgens mij
Q, volgens mij ook beetje laag.
Wat nootjes voor beiden een idee?
[..]
Nootjes zijn zo moeilijk om maat mee te houdenquote:Op maandag 27 februari 2012 13:12 schreef V1z0R het volgende:
Beetje aan de magere kant lijkt me Jagar!? Soepen vind ik altijd zo moeilijk inschatten...
Wel minder zwaar aan de KH's dan je normaal hebt volgens mij
Q, volgens mij ook beetje laag.
Wat nootjes voor beiden een idee?
Ja.quote:Op maandag 27 februari 2012 13:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
Damn, balen van je ruit, sigme..
Ben normaal ook groot voorstander van variatie in eiwitten, maar als jij dan nog zin hebt in yoghurt moet je dat gewoon doenquote:Op maandag 27 februari 2012 13:24 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik heb een hele grote bak met snert, en denk dat dat wel voldoende vulling is voor 2 uur volleyballen. Denk dat ik daarna nog een bakje yoghurt eet ofzo. Alhoewel yoghurt wel het thema is van m'n lijstje vandaag..
Zonde!! Ik zag ooit een reclame dat kleine barsten gratis gerepareerd werden, misschien is dat nog steeds zo? Carglass volgens mij?quote:
Dat gratis moet je met een grote korrel zout nemen hoor. Je bent dan namelijk wel een deel no-claim kwijt en dat kan je zo 80-90 euro per jaar schelen. Sterretjes repareren is dus vaak goedkoper als je het gewoon zelf ter plekke betaalt. Dikke barsten en ruiten vervangen is wel de moeite waard om het via de verzekering regelen.quote:Op maandag 27 februari 2012 13:44 schreef Probability het volgende:
[..]
Zonde!! Ik zag ooit een reclame dat kleine barsten gratis gerepareerd werden, misschien is dat nog steeds zo? Carglass volgens mij?
Wat goed van je!!quote:Op maandag 27 februari 2012 13:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik heb trouwens vorige week weer es 2x gesport, dikke primaSinds ik werk vind ik dat wel lastig, maar 2-3x per week zou ik wel mooi vinden voor voorlopig! In kader van realistische doelen
Het was een soort panty.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:01 schreef _aurum_ het volgende:
Heeft iemand een plaatje van de outfit van die RaffaelaIk snap de poeha niet
Rode hold-ups, rode pruik en een half doorzichtige body.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:01 schreef _aurum_ het volgende:
Heeft iemand een plaatje van de outfit van die RaffaelaIk snap de poeha niet
Dat wilde ze zelf graag.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik begrijp niet zo goed waarom die Joan verkleed is als Indiaan. Kan iemand me dat uitleggen?
Dat vroeg ik me ook al af ja.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik begrijp niet zo goed waarom die Joan verkleed is als Indiaan. Kan iemand me dat uitleggen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
quote:Op maandag 27 februari 2012 14:13 schreef V1z0R het volgende:
Heej, bekende gezichten in het publiek!Zie Greys eens een lekker ding zijn dan!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Still a little bit of your face I haven't kissed.
Jawel, gaat over een jeugdherinnering. Op de achtergrond zie je ook foto's van en jongen en meisje in indianenkostuum.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:13 schreef Mini. het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me ook al af ja.Het heeft ook niks met het nummer te maken, of wel?
Cirkel is nu rond!quote:Op maandag 27 februari 2012 14:18 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Zie Greys eens een lekker ding zijn dan!.
Ja, wat dat betreft is het nooit leuk weggaan met Greysquote:Op maandag 27 februari 2012 14:18 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Zie Greys eens een lekker ding zijn dan!.
quote:Op maandag 27 februari 2012 14:13 schreef V1z0R het volgende:
Heej, bekende gezichten in het publiek!Dat is geen speeksel oidSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dat zijn schijnbaar vreemd belichte haren die in haar gezicht hingen aldus de fotograaf.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
Greys is altijd mooi inderdaad.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:23 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, wat dat betreft is het nooit leuk weggaan met GreysIk sta pal achter Greys trouwens, dus ik ben op geen één foto te zien eiks. Nouja, op ééntje een beetje.
Oh, dat had ik even gemist. Dat maakt het een stuk minder random.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:21 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Jawel, gaat over een jeugdherinnering. Op de achtergrond zie je ook foto's van en jongen en meisje in indianenkostuum.
Ja, jij piept er net leuk tussendoor ergens.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:23 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, wat dat betreft is het nooit leuk weggaan met GreysIk sta pal achter Greys trouwens, dus ik ben op geen één foto te zien eiks. Nouja, op ééntje een beetje.
Ja, daar moest ik nog echt m'n best voor doen. Lekker overbelicht ook!quote:Op maandag 27 februari 2012 14:27 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ja, jij piept er net leuk tussendoor ergens..
Ik zie gewoon nog steeds wat voor viezigheid ik er van maakquote:Op maandag 27 februari 2012 14:24 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dat is geen speeksel oiddat zijn schijnbaar vreemd belichte haren die in haar gezicht hingen aldus de fotograaf.
Twenks!quote:
*wast handen in onschuld*quote:Op maandag 27 februari 2012 14:23 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Cirkel is nu rond!Weet eindelijk wie Greys is
En dat die dus geregeld op FB bij m'n 'Ken jij deze mensen?' staat.
Maar de Slank-delegatie staat er ook netjes op!Behalve dat een bepaald persoon weer loopt te Fok!en tijdens een foto-moment
ah ok! Voor een optreden kan het wel, je moet er imo niet mee gaan rondlopen op straat of op een try out voor het songfestivalquote:Op maandag 27 februari 2012 14:04 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Het was een soort panty.
Zie de onderste foto in dit bericht: http://frontpage.fok.nl/s(...)al-songfestival.html
Toepasselijk vunzige spuit11quote:Op maandag 27 februari 2012 14:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
't Is net alsof het indiaantje achter de schermen iemand heeft geplezierd om door te mogen naar het eurovisiefestival
Rihanna is wel van een iets ander kaliber dan Rafaella.quote:Op maandag 27 februari 2012 14:39 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
ah ok! Voor een optreden kan het wel, je moet er imo niet mee gaan rondlopen op straat of op een try out voor het songfestival
Rihanna loopt met minder aan rond te dartelen op het podium.
mijn roots bewaren dat soort outfitjes wel voor zhe bedroom *insert vunzige smiley van GB*quote:Op maandag 27 februari 2012 15:03 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Rihanna is wel van een iets ander kaliber dan Rafaella.![]()
En het is het songfestival!Ik denk niet dat je daar punten wint door in je panty op het podium te gaan staan.
![]()
Wat vindt jouw roots daarvan?
quote:Op maandag 27 februari 2012 15:04 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
mijn roots bewaren dat soort outfitjes wel voor zhe bedroom *insert vunzige smiley van GB*
Ik vind 'm ook enig!quote:
Succes en welkom terug minilot!quote:Op maandag 27 februari 2012 15:16 schreef minilot het volgende:
Ik meld me hier ook eens even!![]()
Zoals elke winter ben ik me ook dit keer te buiten gegaan aan veel, vol en vet eten en heb ik me een ongeluk gekookt en gebakken. Na - ik schat - dertig liter zelfgedraaid ijs, een tiental kilo's koekies en een heleboel warme chocolademelk is het tijd om weer wat gewicht kwijt te raken.
Dat lukt eigenlijk elke lente wel weer, maar een extra stokje achter de deur in de vorm vn dit topic kan geen kwaad.
Ik sta nu op 62 kilo (bij 1 meter 59) en dat mag wel weer naar een kilo of 54.
Heb het een poosje helemaal niet meer gedaan (ik ben geneigd tot winterslaapgedrag: als het koud is buiten beweeg ik niet en eet ik vooral heel veel), maar ik heb toevallig vorige week de hoepel weer eens ter hand genomen! Wel weer even wennen hoor. Blauwe plekken op mijn knieën en enkels. Maar ik blijk het niet verleerd te zijn, gelukkig!quote:
Ja ik heb Plenty ook maar es opgesnordquote:Op maandag 27 februari 2012 15:22 schreef minilot het volgende:
Ik heb deze topicreeks gemist geloof ik!![]()
Goodbye:![]()
Maria, Ottolenghi-recepten zijn doorgaans reuze gezond! Idioot grote hoeveelheden groenten enzo.Een spekkie word ik niet van goede, lekkere, voedzame maaltijden. Ik word een spekkie van taarten, van homemade chips met homemade mayonaise en allerlei andere onzin.
We gaan maar weer 'es even terug naar gewoon drie keer per dag normaal eten. Zoals elke lente.
Oooo Sigme, wat heb ik toch een bizar idyllisch beeld bij jouw leven. Eigen koeien, eigen groenten, eigen droge worsten... Als ik niet zo'n lui varken zou zijn zou het helemaal mijn toekomstideaal wezen.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:30 schreef sigme het volgende:
Wij hebben twee uurtjes buiten gewerkt, de mestbult van vorig jaar is nu op en bessen, frambozen, aarbeienbed en klein stukje moestuin hebben mest. De bomen waren al eerder voorzien. Ondertussen poepen de koeien ijverig verder aan een grote mestbult voor dit jaar.
quote:Op maandag 27 februari 2012 15:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Verder onlangs ook maar 'ns begonnen met zo'n 5k-hardloopprogramma, samen met mijn lief, die net als ik ook helemaal geen conditie heeft. We worden voortdurend ingehaald door bejaarden die hun hond uitlaten, maar leuk is het wel. Drie keer per week volledig kapot na twintig minuten schildpadtraag dribbelen op onze winderige dijk.
Tja, ehm,quote:Op maandag 27 februari 2012 15:38 schreef uniekhoorn het volgende:
Mini, kookster!
Lijstje:
O: kwark en vla
T's: appel, peer ,wortels cup a soup kerrie, cappuccino
L: 3 boterhammen kaas, kom bruine bonenesoep met saucijs en rookworst, 2 bekers melk
T's: paar dropjes, 2 mandarijnen, paar druiven, blokje choco
D: Veel broccoli, rode kool, gekookte aardappels, gehaktballetjes en gebakken champignons/ui
T: -
Geen zin in, geen behoefte aan, heb nergens spieren voor nodig.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:45 schreef V1z0R het volgende:
Van hardlopen wordt je spiermassa minder, en met weerstandtraining werk je dat tegen. Daarnaast is weerstandtraining bij vrouwen goed voor meerdere redenen.
hahaha precies wat ik dachtquote:Op maandag 27 februari 2012 14:35 schreef MariaEtcetera het volgende:
Greys is een mooierd ja! Het is maar goed dat ze hier niet meer leest want anders zou ze nog verlegen worden
Een paar luie varkens is niet zoveel werk..;) Genoeg eten over het hek kieperen en na een jaar of twee jaar de vette varkens verwerken tot worst. Kind kan de was doen.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:37 schreef minilot het volgende:
[..]
Oooo Sigme, wat heb ik toch een bizar idyllisch beeld bij jouw leven. Eigen koeien, eigen groenten, eigen droge worsten... Als ik niet zo'n lui varken zou zijn zou het helemaal mijn toekomstideaal wezen.
* kijkt foto's doorquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
*zucht*... nou oke dan maar weerquote:Op maandag 27 februari 2012 15:56 schreef minilot het volgende:
[..]
Geen zin in, geen behoefte aan, heb nergens spieren voor nodig.Lekker buiten hollen vind ik tof en ik krijg er op den duur hopelijk een beetje uithoudingsvermogen van, verder fiets ik naar mijn werk en hoepel ik nu af en toe weer een beetje. Vind ik meer dan genoeg beweging - ik hou niet zo van sport.
Ik wil die acht kilo trouwens zo'n beetje in de loop van mei kwijt zijn, dus ik doe het kalmpjes aan.
quote:
Jawel. Bakspullen in de kast, en die gaan er pas zo tegen november weer uit.quote:Op maandag 27 februari 2012 16:25 schreef Ml-etje het volgende:
Minilot, niet stoppen met bakken hoor
Kop op! Met zo'n *zucht* lijkt het net alsof jij er helemaal persoonlijk last van hebt dat ik niet zo nodig een stevige spiermassa hoef te hebben.quote:
Vertel - wie ben je?quote:Op maandag 27 februari 2012 16:24 schreef creepycookie het volgende:
Welke foto's heeft iedereen het over?
WB Minilot! (heb inmiddels andere naam, dus je zult me niet herkennen, maar ik jou nog wel. Je hebt me ook geïnspireerd een hoepel te kopen).
Ik ben anders heel empathisch hoor!quote:Op maandag 27 februari 2012 16:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Kop op! Met zo'n *zucht* lijkt het net alsof jij er helemaal persoonlijk last van hebt dat ik niet zo nodig een stevige spiermassa hoef te hebben.
Shoot! Al ga ik ook vanzelf over naar de ijsmachine vermoed ikquote:Op maandag 27 februari 2012 16:25 schreef minilot het volgende:
[..]
Jawel. Bakspullen in de kast, en die gaan er pas zo tegen november weer uit.
[..]
Jaaa, maar jij hebt nog hetzelfde plaatje als vroeger.quote:Op maandag 27 februari 2012 16:37 schreef Jagärtrut het volgende:
Hoi Minilot! Hetzelfde voor mij, met de andere naam.
quote:Op maandag 27 februari 2012 16:33 schreef Mini. het volgende:
Welkom Minilot! Heb jij nou een Suske en Wiske-sig?![]()
Omdat veel hier misschien geen enorme behoefte hebben aan een naar jouw idee perfecte spiermassa?quote:Op maandag 27 februari 2012 16:34 schreef V1z0R het volgende:
Nee, nu serieus, was meer omdat het bij veel hier zo wordt afgewimpeld, zelfs al is loveli een groot voorstander, moeje nagaan!
Zelfde hierquote:Op maandag 27 februari 2012 16:24 schreef creepycookie het volgende:
Welke foto's heeft iedereen het over?
WB Minilot! (heb inmiddels andere naam, dus je zult me niet herkennen, maar ik jou nog wel. Je hebt me ook geïnspireerd een hoepel te kopen).
Figuurtechnisch ben ik (iig voor mezelf) tegenstander. Heb zin in de urbanathlon, maar voor m'n figuur doet het weinig goeds (word snel te pezig, gespierd en krijg net als SJP en Madonna dikke aderen op m'n armen).quote:Op maandag 27 februari 2012 16:34 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Ik ben anders heel empathisch hoor!![]()
![]()
Nee, nu serieus, was meer omdat het bij veel hier zo wordt afgewimpeld, zelfs al is loveli een groot voorstander, moeje nagaan!
Creepy, gewoon proberen alle spieren mee te pakken en het handigst zijn dan de oefeningen waarmee je veel spiergroepen tegelijk pakt.
Zal je zo wel linkje PM-en met site vol tips/aandachtspunten.
quote:Op maandag 27 februari 2012 16:56 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ik las "Groverdomme" en dacht "Wat kan Grover er nu aan doen!?"
Ik raadde het aan om erbij te doen zodat je met hardlopen alleen het niet juist minder maakt. Nu weet ik niet precies hoe de toename van spieren is bij hardlopen wanneer het sporten daarvoor non-existent was, maar toch.quote:Op maandag 27 februari 2012 16:47 schreef minilot het volgende:
Omdat veel hier misschien geen enorme behoefte hebben aan een naar jouw idee perfecte spiermassa?![]()
Ik ben een heel tevreden slapjanus hoor.
quote:Op maandag 27 februari 2012 16:52 schreef the85mc het volgende:
Zin in tussendoortje.. Must resist!
En in afwachting van de volgende krachttraining discussie..
Wat leuk, dat zie je niet zo vaak.quote:Op maandag 27 februari 2012 16:47 schreef minilot het volgende:
(Ik heb een ietwat ongezonde obsessie met
Wiske
..)
Hee, jij hebt ook een John Mayer-sig.quote:Op maandag 27 februari 2012 16:52 schreef the85mc het volgende:
Zin in tussendoortje.. Must resist!
En in afwachting van de volgende krachttraining discussie..
Heb je een 'grote' hoepel? Want het lukt echt niet met die kinderdingen uit de speelgoedwinkel: veel te klein en te licht - alleen pro's kunnen daarmee hoopdancen.quote:Op maandag 27 februari 2012 17:03 schreef anna82 het volgende:
Ik heb ook een hoepel, maar kan niet hoepelen! Zijn er nog tips en technieken?
quote:Op maandag 27 februari 2012 17:06 schreef creepycookie het volgende:
Wat een schattig hoofdje van GB achter Greys
quote:Op maandag 27 februari 2012 17:13 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik schrok, ik las jagertrut
http://www.waldnet.nl/wn/(...)rand_bij_Oudega.html
Helemaal niet genant! Reuze lief eigenlijkquote:Op maandag 27 februari 2012 17:09 schreef minilot het volgende:
Heb je een 'grote' hoepel? Want het lukt echt niet met die kinderdingen uit de speelgoedwinkel: veel te klein en te licht - alleen pro's kunnen daarmee hoopdancen.
Ik heb jaren geleden een heel gênant filmpje op Youtube gezet met een beginnersinstructie, door mezelf. PM me maar.
Ai! Het filmpje blijkt helemaal niet op 'Verborgen' te staan, terwijl ik dacht van wel!quote:Op maandag 27 februari 2012 17:25 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Helemaal niet genant! Reuze lief eigenlijk
Da's wel erg blij.quote:
quote:Op maandag 27 februari 2012 18:02 schreef sigme het volgende:
[..]
Da's wel erg blij.
Lekker lijstje wel.
quote:Op maandag 27 februari 2012 18:08 schreef loveli het volgende:
Wijze les, volgende keer schermprint maken en op FB posten.
Je kan toch dingen die op je prikbord worden gezet weggooien?quote:
waar heb jij die chia vandaan geplukt? Die zie ik overal in de blogwereld, en kan het nergens vinden...quote:Op maandag 27 februari 2012 17:52 schreef minilot het volgende:
Ha, ik begin morgen pas (), maar hierbij dan ook mijn lijstje voor vandaag. Telt dus nog niet.
![]()
O: Sojayoghurt met havermout, chiazaad en dadelpuree
L: Twee broodjes falafel met rauwkost en knoflooksaus, en een half patatje pinda![]()
T: Appeltje en twee espresso's met melk
D: Speltpasta met puttanesca-saus (tomaat, rode peper, ansjovis, knoflook, olijven, kappertjes, oregano) en tonijn en asagio-kaas. Witte wijn erbij.
B: Kwartiertje hoepelen vanmorgen om middel, heupen, knieën en pijnlijke poging tot hoepelen om enkels.Tevens een half uur stevig fietsen van- en naar werk.
Nou ben ik te dom voor facebook, maar ik besta er wel, als sigme. Tot mijn verbijstering hebben zelfs vrij veel mensen me toegevoegd. Die ik vervolgens niet volg, want te dom dus. Ik begrijp het allemaal nietquote:Op maandag 27 februari 2012 18:11 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Je kan toch dingen die op je prikbord worden gezet weggooien?
Bovendien heb ik Sigme niet op FB
Ha, een lotgenoot! Ik blijf het gooien op 'gewoon al twee jaar geen tijd/zin gehad om me erin te verdiepen, maar ondertussen snap ik er gewoon nog steeds de ballen van.quote:Op maandag 27 februari 2012 18:16 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou ben ik te dom voor facebook, maar ik besta er wel, als sigme. Tot mijn verbijstering hebben zelfs vrij veel mensen me toegevoegd. Die ik vervolgens niet volg, want te dom dus. Ik begrijp het allemaal niet
Natuur/biowinkel! Er zit er geen in mijn dorpje, maar eens in de twee weken hobbel ik naar Gimsel, de reuzegrote natuurvoedingssupermarkt in De Groene Passage in Rotterdam. Ik heb ook wel 'ns een zak online besteld, er zijn genoeg Nederlandse webshops die het verkopen. Duur is het wel, maar je doet er lang mee.quote:Op maandag 27 februari 2012 18:13 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
waar heb jij die chia vandaan geplukt? Die zie ik overal in de blogwereld, en kan het nergens vinden...
Lekker lijstje!
I knowquote:Op maandag 27 februari 2012 18:16 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou ben ik te dom voor facebook, maar ik besta er wel, als sigme. Tot mijn verbijstering hebben zelfs vrij veel mensen me toegevoegd. Die ik vervolgens niet volg, want te dom dus. Ik begrijp het allemaal niet
Krups heb je ook van met gewone espressomaling zonder cupjesquote:Op maandag 27 februari 2012 10:20 schreef loveli het volgende:
Is er veel verschil tussen Nesprersso en Krups?
/noob
Lief!quote:Op maandag 27 februari 2012 18:30 schreef _aurum_ het volgende:
T: brownie achtig iets wat mijn lief heeft gehad van een omaatje nadat hij haar had geholpen bij zijn stage. Zat ook een cute bedankbriefje bij
Moe wegens gedoe => sporten.quote:Op maandag 27 februari 2012 19:11 schreef Tinkepink het volgende:
Als je heel eg moe bent, wat is dan beter. Slapen of sporten? Ik twijfel.
9/10 keer werkt sporten wel goed tegen vermoeidheid. Tenzij het echt lichamelijk is door verkoudheid/griepje oid, dan sla ik het zelf iig over.quote:Op maandag 27 februari 2012 19:11 schreef Tinkepink het volgende:
Als je heel eg moe bent, wat is dan beter. Slapen of sporten? Ik twijfel.
In dat geval lijkt slapen me een stuk beter ja.. Morgen weer een dag!quote:Op maandag 27 februari 2012 19:27 schreef Tinkepink het volgende:
Het is bed geworden. Slaapgebrek door stress. En moe door drukte en alles. Nu slapen, morgenochtend sporten. Lig nu trillend en misselijk in bed. Hoofd wil sporten, lichaam niet.
bah, hopelijk knap je snel weer op! Probeer je nu niet schuldig te voelen dat je niet gaat sporten! Hopelijk doet deze rust je goed en ben je morgen weer fitquote:Op maandag 27 februari 2012 19:27 schreef Tinkepink het volgende:
Het is bed geworden. Slaapgebrek door stress. En moe door drukte en alles. Nu slapen, morgenochtend sporten. Lig nu trillend en misselijk in bed. Hoofd wil sporten, lichaam niet.
quote:Op maandag 27 februari 2012 20:04 schreef Tinkepink het volgende:
Klopt. Daarnaast slik ik ook nog extra zink, calcium en valeriaan en hop.
Ik vind het toch zo leuk dat Maria& zo'n Maria&-baan gevonden heeftquote:Op maandag 27 februari 2012 20:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
En ach ik kreeg weer zo'n toffe reactie op iets wat ik voor m'n werk heb gedaanWord ik toch wel blij ende gemotiveerd van
![]()
Jaaa volgens mij ben ik best wel een mazzelkontquote:Op maandag 27 februari 2012 20:10 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik vind het toch zo leuk dat Maria& zo'n Maria&-baan gevonden heeft.
Ja héquote:Op maandag 27 februari 2012 20:10 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik vind het toch zo leuk dat Maria& zo'n Maria&-baan gevonden heeft.
Ik vind hem ook niet heel veel hoor Maria! Als je echt trek hebt dan zou ik gewoon nog wat yoghurt nemen ofzo!quote:Op maandag 27 februari 2012 21:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
O: twee sneetjes met komijnekaas
T: twee koffie met melk en suiker
L: Chinese tomatensoep met balletjes, bruin bolletje filet americain en gekookt ei, croissantje
T: beker melk
T: banaan
D: Catalaanse worstjes en worteltjes/peultjes met knoflook-olie *stink*
En nu lonk ik mentaal de hele tijd naar allemaal eten wat niet in huis is![]()
Leek me al met al toch niet reuzeweinig
Nouou.... laatst stond ook al een hoekje in de hens (zat klem in de magnetron, wat een stank gaf dat...) dus ik wil dit hoesje openmaken, de pitten inspecteren en het dan weggooien. Heb nog een katoenen laken, tijd voor huisvlijtquote:
Geen idee welke problemen er spelen, maar... zorg ervoor dat je eerlijk tegen jezelf bent. Als ik voor mezelf spreek, dan kan ik bergen excuses verzinnen waardoor ik bepaalde dingen niet doe (waarvvoor elke buitenstaander begrip zou hebben). Maar als ik eerlijk ben, zijn het toch dingen waarachter ik me verschuil. Zijn er bij jou wel valide redenen waardoor het niet lukt?quote:Op maandag 27 februari 2012 22:02 schreef Sarabi het volgende:
Toch maar weer lijstjes posten hier, want door alle problemen wil het niet echt lukken om normaal te eten.
Jazeker, is dat belangrijk?quote:Op maandag 27 februari 2012 21:53 schreef MevrouwPuff het volgende:
Welkom bloempje! Lust je broccoli?
Daglijstje
O: 4 knackebröd met pindakaas
L: kippensoep, dubbele boterham kipfilet, rauwkost, beker karnemelk, mandarijn
T: capuccino
T: sultana
D: boerenkool k&k
T: 2 paprikas
Die problemen hebben in principe niets met mijn eet of sportpatroon te maken dus zijn het gewoon excuses.quote:Op maandag 27 februari 2012 22:10 schreef loveli het volgende:
[..]
Geen idee welke problemen er spelen, maar... zorg ervoor dat je eerlijk tegen jezelf bent. Als ik voor mezelf spreek, dan kan ik bergen excuses verzinnen waardoor ik bepaalde dingen niet doe (waarvvoor elke buitenstaander begrip zou hebben). Maar als ik eerlijk ben, zijn het toch dingen waarachter ik me verschuil. Zijn er bij jou wel valide redenen waardoor het niet lukt?
Morgen schop ik in ieder geval mezelf goed onder m'n kont. Sterkte met de problemen die bij jou spelen. Eet wel normaal.
Geen tv mogen kijkenquote:Op maandag 27 februari 2012 22:48 schreef anna82 het volgende:
Haha, ik mocht vanavond geen tv kijken (ja ) dus heb ik mij vermaakt met heul oude topics, over spannende dingen met prei, Vik weet 't vast nog wel
![]()
Nu bedtijd! Morgen weer ontbijt!
spannende dingen met prei?quote:Op maandag 27 februari 2012 22:48 schreef anna82 het volgende:
Haha, ik mocht vanavond geen tv kijken (ja ) dus heb ik mij vermaakt met heul oude topics, over spannende dingen met prei, Vik weet 't vast nog wel
![]()
Nu bedtijd! Morgen weer ontbijt!
Wat is ermee dan?quote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Goedemorgen vanuit een bruisendRijen
.
Niks. Moet er zo een presentatie geven. En Gilze en Rijen zijn 2 afzonderlijke durpen idd.quote:
Dacht aan de hand van dequote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Niks. Moet er zo een presentatie geven. En Gilze en Rijen zijn 2 afzonderlijke durpen idd.
Het is niet zo spectaculair, that's all. Maar wist niet van je bijzondere connectie met Rijen hoor!quote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:55 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dacht aan de hand van deen
op te maken dat er iets mis was met Rijen.
Volgens mij hoef je geen bijzondere connectie te hebben om het vreemd te vinden dat er een dubbele sneue smiley bij moet.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Het is niet zo spectaculair, that's all. Maar wist niet van je bijzondere connectie met Rijen hoor!
Is dequote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:55 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dacht aan de hand van deen
op te maken dat er iets mis was met Rijen.
Ik heb yoghurt met een halve appel en wat muesli gegeten. Eigenlijk hetzelfde als m'n ontbijt van vandaag. Ik heb vandaag trouwens enorm last van m'n schouder. Is een hele oude blessure, en had gedacht dat ik hem nu wel zoveel rust had gegeven, maar niet dus.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:27 schreef V1z0R het volgende:
Bloempje, welkom!
Boel koolhydraten in je lijstje, vooral chocolaWel jammer van de vis, zit zoveel gezonde stofjes in
Verder nog bepaalde doelen behalve gezonder eten op zich?
* V1z0R geeft loveli een geassisteerde schop onder den poepert
Welkom terug ook Sarabi!
Leuk dat volleybal goed ging Jagar! Had je gister nog genoeg aan alleen yoghurt na het sporten?
Lijstje van vandaag ook niet verkeerd
Anna,@ je lijstje
Haha ja dat snap ikquote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
Geniet ervan!
Ik vind het vooral leuk om al die accenten door heel NL te horen.
Ben je gelijk weer intensief begonnen of rustig aan het opbouwen? Het scheelt vaak een hoop om eerst weer rustig aan de bewegingen te wennen voordat je langere tijd speelt.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:29 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Ik heb yoghurt met een halve appel en wat muesli gegeten. Eigenlijk hetzelfde als m'n ontbijt van vandaag. Ik heb vandaag trouwens enorm last van m'n schouder. Is een hele oude blessure, en had gedacht dat ik hem nu wel zoveel rust had gegeven, maar niet dus.
Supergoed, even een paar daagjes vrijaf genomen, helemaal opgeladen en helemaalquote:
quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:35 schreef Perruche het volgende:
[..]
Supergoed, even een paar daagjes vrijaf genomen, helemaal opgeladen en helemaalin het algemeen! Wel slecht gegeten de afgelopen dagen, vooral te weinig en te ongezond
maar toch is mijn buik een stuk dunner, dat krijg je van al dat lopen!
Vandaag nog even een dagje rustig aan en dan morgen weer aan de bak.... wat is er hier gebeurd? Nog nieuws? Ik heb trouwens echt een maandag gevoel, maar het is dinsdag!
Goed zo!! Fijnquote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:35 schreef Perruche het volgende:
[..]
Supergoed, even een paar daagjes vrijaf genomen, helemaal opgeladen en helemaalin het algemeen! Wel slecht gegeten de afgelopen dagen, vooral te weinig en te ongezond
maar toch is mijn buik een stuk dunner, dat krijg je van al dat lopen!
Vandaag nog even een dagje rustig aan en dan morgen weer aan de bak.... wat is er hier gebeurd? Nog nieuws? Ik heb trouwens echt een maandag gevoel, maar het is dinsdag!
quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:29 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Ik heb yoghurt met een halve appel en wat muesli gegeten. Eigenlijk hetzelfde als m'n ontbijt van vandaag. Ik heb vandaag trouwens enorm last van m'n schouder. Is een hele oude blessure, en had gedacht dat ik hem nu wel zoveel rust had gegeven, maar niet dus.
Denk dat ze dat allebei dolgraag zouden willen, elkaar lief aankijken.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:45 schreef ElDinosaur het volgende:
Of vriendje lief aankijken voor minimaal 45 minuten massage.
Ugh, ik volg het allemaal niet meer met al die lange afstandsrelaties.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:04 schreef loveli het volgende:
[..]
Denk dat ze dat allebei dolgraag zouden willen, elkaar lief aankijken.
woensdag kan dat weer...quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:45 schreef ElDinosaur het volgende:
Of vriendje lief aankijken voor minimaal 45 minuten massage.
Tof!quote:
voor 100% voor 2.5 week. Ja. 100% is pas na de zomer (nog steeds waarschijnlijk)quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:28 schreef Perruche het volgende:
wat is het makkelijk ok mensen op te sporen via internet! Voornaam + bedrijfsnaam en hoppa. Not. Good.
Jagar, komt de duutser nu voor 100% naar jou toe?
Even de T's omgedraait, had nu alweer zo'n hongerquote:Op maandag 27 februari 2012 22:02 schreef Sarabi het volgende:
Planning voor morgen vandaag:
O: Havermoutvlokken, lijnzaad, yoghurt & blauwe bessen
T: Appel boterham pindakaas
L: Salade met tonijn
T: Boterham met pindakaas appel
D: spaghetti met olijfolie & knoflook, rundergehakt
S: half uurtje hardlopen of 1,5 uur buikdansen
tis ook niet zoveel, en vooral weinig groente....je kunt nog wel wat groente als T ergens instoppen! wat wortels ofzo. Of een pot rodekool. Of wat spinazie met een eitje...quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:39 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Even de T's omgedraait, had nu alweer zo'n honger
Oja bij de spaghetti zit natuurlijk wel een hele zooi groente.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:55 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
tis ook niet zoveel, en vooral weinig groente....je kunt nog wel wat groente als T ergens instoppen! wat wortels ofzo. Of een pot rodekool. Of wat spinazie met een eitje...
een beetje fruit erbij, en dan vind ik het een mooi lijstje. Al zou er ook nog wel een boterham bijmogen (maar jij was erg klein, toch?)quote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:14 schreef minilot het volgende:
Zoooo! Ondanks ongeloofelijk baggeweer buiten vandaag dag 1 van de lenteperiode-waarin-ik-mijn-winterspek-kwijtraak. Teller staat bij nader inzien op 64 kilo.![]()
![]()
Lijstje van vandaag:
O: Yoghurt met gehakte hazelnoten, havermout en honing
T: Groene thee met jasmijn
L: Bulgur met zeeeeeer fijngehakte broccoli, chilipeper, komijn en sumak.
D: Uit Plenty () een puike paddestoelenragout met zuurdesemcroutons en een gepocheerd eitje. Een groene appel als toetje.
S: Kwartier gewandeld van bus naar werk, vanavond een kwartier stevig naar huis fietsen en daarna een half uur deerniswekkend trage hardlooptraining.
quote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:26 schreef V1z0R het volgende:
5x portie goede koolhydraten, voldoende eiwitten en uit verschillende bronnen, goede vetjes, beweging, weinig tot geen suikers, hoofdmaaltijden met alle voedingsstoffen, Novem wederom2
Als dat substantiële iets als kipfilet of tonijn(of zalm, makreel...) is, zeg ik niet verkeerd, Perr
Weet niet hoe je dag vandaag is Sjaapje, maar als je dat gaat redden tot je D zeg ik prima
Dat je niet door de weinige KH's trek gaat krijgen en dan gaat snoepen zeg maar
An, ook gewoon goed gevarieerd lijstje
* V1z0R = [ afbeelding ]
ow ja, dat was nog een verhaal. In het vorige topic nog uitgebreid over gepost. Maar kort samengevat: Date vond mij niet zo, ik vond dat kl*te en ben diezelfde avond nog bij een ander blijven slapen. Maar die vond ik eigenlijk niet zo leukquote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:30 schreef Perruche het volgende:
MC, nog nieuws over dat meisje? Dat was jij toch?![]()
![]()
Oh echt! Ja heb niet bijgelezen. ben je er wel een beetje overheen dan? Ah joh, niet over inzitten, genoeg vissen in de zee enzo. Maar dat heb je volgens mij ook al wel gemerkt.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:34 schreef the85mc het volgende:
[..]
ow ja, dat was nog een verhaal. In het vorige topic nog uitgebreid over gepost. Maar kort samengevat: Date vond mij niet zo, ik vond dat kl*te en ben diezelfde avond nog bij een ander blijven slapen. Maar die vond ik eigenlijk niet zo leukDus beetje awkward allemaal.
Ik gok 26 of 27.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:39 schreef V1z0R het volgende:
Rare vraag, hou oud ben jij eigenlijk Mc? Volgens mij heb ik dat ergens gemist...
Vanwege de 85 natuurlijk...quote:
Maar dat hoeft toch morgen pas? Ik wil wel 'ergens' heen. Nog even geduld, eerste vakantie staat gepland voor juli, hoera.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:15 schreef Perruche het volgende:
Hm. Ik kan me niet concentreren op niets. Ik wil terug!
Bijna 30..quote:Op dinsdag 28 februari 2012 11:44 schreef the85mc het volgende:
Sinds kort 27! Wat klinkt dat al oud eigenlijk..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |