1e keer dat ik dat doequote:Op vrijdag 2 maart 2012 22:54 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Je vat elke (iPhone) spel samen
[..]
Genoeg jailbreak tweaks die dat doen. Standaard kan het niet, denk ik.
Geen Jailbreak, dus probeer een oplossing te zoeken voor non jailbreak.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 22:54 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Je vat elke (iPhone) spel samen
[..]
Genoeg jailbreak tweaks die dat doen. Standaard kan het niet, denk ik.
Volgens ontwikkelaar van Temple Run en The Smurf etc. heb je met zo'n model (gratis spel, items kopen) zeven keer meer inkomsten. Lijkt me reden genoeg.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 21:04 schreef Slickk het volgende:
[..]
Ik begrijp het wel en natuurlijk zijn er mensen die het kopen om maar de hoogste toren bij bijvoorbeeld Tiny Tower te bouwen. Ik hoef het ook niet te kopen en dat doe ik ook niet, maar geef mij maar gewoon games die de mogelijkheid niet hebben.
Dan doe je toch echt iets niet goedquote:Op vrijdag 2 maart 2012 23:38 schreef Dimens het volgende:
Gooi ik alle muziek van m'n iPhone af, staat er rechts boven nog steeds; Huidige afspelen.
Staat er verdomme nog steeds muziek op terwijl ik deze allang had weg gegooid.
Zoals ik al zei, ik begrijp het ook wel.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 03:42 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Volgens ontwikkelaar van Temple Run en The Smurf etc. heb je met zo'n model (gratis spel, items kopen) zeven keer meer inkomsten. Lijkt me reden genoeg.
Desalniettemin verpest het de hele markt. De AppStore is erop gericht om games te maken waar mensen makkelijk geld aan uitgeven, gewoon goede games maken is er niet meer bij.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 03:42 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Volgens ontwikkelaar van Temple Run en The Smurf etc. heb je met zo'n model (gratis spel, items kopen) zeven keer meer inkomsten. Lijkt me reden genoeg.
Mja, ik zat dus te zoeken naar een goede RPG maar het zijn allemaal van die zwakke versies. Voor een eurootje of 4 per spel kun je misschien niet zo heel veel verwachten maar toch. Ik hoef inderdaad geen SNES remakes.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 12:51 schreef TC03 het volgende:
[..]
Desalniettemin verpest het de hele markt. De AppStore is erop gericht om games te maken waar mensen makkelijk geld aan uitgeven, gewoon goede games maken is er niet meer bij.
Vroegâh, op de GameBoy Advance etc., deed men echt hun best om topgames te maken. Tegenwoordig maak je gewoon een neverending simulatiegame met in-app purchases en je bent binnen.
Zelfs op de iPad is het game-aanbod erg treurig. Een goede RPG à la Golden Sun o.i.d. is er niet, en als het er is zijn het remakes van SNES-games.
I feel your pain. Dus ben ik aan het jailbreaken gegaanquote:Op zaterdag 3 maart 2012 12:33 schreef JaleesaJoia het volgende:
Ik wil pokemon spelen zonder jailbreak
Copytransquote:Op vrijdag 2 maart 2012 23:38 schreef Dimens het volgende:
Gooi ik alle muziek van m'n iPhone af, staat er rechts boven nog steeds; Huidige afspelen.
Staat er verdomme nog steeds muziek op terwijl ik deze allang had weg gegooid.
Belachelijkquote:Op zaterdag 3 maart 2012 13:46 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Lol wat een onzin, persé de eerste willen zijn om een nieuwe Apple Store te betreden.
[ afbeelding ]
+1quote:Op zaterdag 3 maart 2012 14:46 schreef kilozout het volgende:
[..]
Helemaal niet, je weet gewoon niet hoe je het moet gebruiken.
+2quote:
ik vond het altijd een baggerprogramma. het is niet zo intiutief dit dat en altijd ver weg gebleven ervan. maar ja nu iphone dus dan moet je haast wel. moet zeggen dat het op zich wel prima werkt als je er eenmaal aan gewend bent geraakt. maar het gemak zo de eerste periode vind ik niet super.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 14:48 schreef kilozout het volgende:
iTunes is 1 van de beste programma's om je muziek te beheren.
Dit dus.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 14:50 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
ik vond het altijd een baggerprogramma. het is niet zo intiutief dit dat en altijd ver weg gebleven ervan. maar ja nu iphone dus dan moet je haast wel. moet zeggen dat het op zich wel prima werkt als je er eenmaal aan gewend bent geraakt. maar het gemak zo de eerste periode vind ik niet super.
Hoe is dat mogelijk terwijl er zoveel verdient wordt?quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:07 schreef drbarisart het volgende:
Ik denk dat het einde van iTunes in zicht is. Wellicht deze zomer al.
De applicatie bedoel ik. De Store blijft natuurlijk bestaan.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:08 schreef KNAK het volgende:
[..]
Hoe is dat mogelijk terwijl er zoveel verdient wordt?
Waarmee wil je dan muziek, films en apps mee downloaden?quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:15 schreef drbarisart het volgende:
[..]
De applicatie bedoel ik. De Store blijft natuurlijk bestaan.
De iTunes Store wordt dan een aparte applicatie. En om af te spelen gebruik je de Muziek en Videos app. Net als bij iOS.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:16 schreef Estolan het volgende:
[..]
Waarmee wil je dan muziek, films en apps mee downloaden?
Denk het nietquote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:18 schreef drbarisart het volgende:
[..]
De iTunes Store wordt dan een aparte applicatie. En om af te spelen gebruik je de Muziek en Videos app. Net als bij iOS.
Omdat het de kracht van iOS is dat alles gecentraliseerd is. In iTunes maak je met een druk op de knop een backup van alles, inclusief volledige applicaties. Probeer dat maar eens in de 5GB van iCloud.quote:
Mijn iPhone backupt nu automatisch elke dag naar iCloud. Ik merk het niet eens, en ik heb volgens mij nog heel veel ruimte over.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:35 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Omdat het de kracht van iOS is dat alles gecentraliseerd is. In iTunes maak je met een druk op de knop een backup van alles, inclusief volledige applicaties. Probeer dat maar eens in de 5GB van iCloud.
Aan de andere kant pusht Apple wel heel erg naar de cloud toe, dus zou het in de toekomst best kunnen dat iTunes vervangen wordt door een cloudbased oplossing. Maar zolang het niet makkelijker en completer kan dan met iTunes, hoop ik dat het blijft.
Sterker nog, ik nam goede iTunes integratie juist mee in mijn keuze voor een Android-toestel :p
Prima, maar mijn iTunes library is 67GB en je hebt maar 5GB iCloud geheugen. Dat gaat niet werken. Nog niet althans.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:52 schreef drbarisart het volgende:
[..]
Mijn iPhone backupt nu automatisch elke dag naar iCloud. Ik merk het niet eens, en ik heb volgens mij nog heel veel ruimte over.
Ik zie het als een logische stap. Het syncen met iTunes is eigenlijk al ouderwets; het is veel prettiger als alles gewoon in de cloud staat, en je dus niet meer hoeft te syncen.
je kan altijd meer kopen...quote:Op zaterdag 3 maart 2012 17:16 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Prima, maar mijn iTunes library is 67GB en je hebt maar 5GB iCloud geheugen. Dat gaat niet werken. Nog niet althans.
Bovendien heb je geen media management via iCloud.
Je kan ook gewoon erkennen dat iCloud nu nog maar een fractie biedt van wat je met iTunes kunt.quote:
Maar dat gaan ze allemaal nog uitbouwen natuurlijk.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 18:02 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon erkennen dat iCloud nu nog maar een fractie biedt van wat je met iTunes kunt.
Dan dumpen ze iTunes maar zodra ze helemaal zijn uitgebouwd, en dat zal nog jaren duren.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 18:22 schreef drbarisart het volgende:
[..]
Maar dat gaan ze allemaal nog uitbouwen natuurlijk.
Hehe. Ik denk dus dat het dit jaar gaat gebeuren. We gaan et zienquote:Op zaterdag 3 maart 2012 18:52 schreef WSquater het volgende:
[..]
Dan dumpen ze iTunes maar zodra ze helemaal zijn uitgebouwd, en dat zal nog jaren duren.
Waarom zou ik dat doen?quote:Op zaterdag 3 maart 2012 18:02 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon erkennen dat iCloud nu nog maar een fractie biedt van wat je met iTunes kunt.
Dat kan volgens mij niet. Is het geen idee om ergens in je huis een Wi-Fi repeater aan te schaffen? Dat ding zorgt er dan voor dat je bereik sterk uitgezonden wordt bij plekken waar dat niet zo is.quote:Op zondag 4 maart 2012 11:05 schreef Skv het volgende:
Iemand tips om het wifibereik van de iPhone te verbeteren? Mijn ATV heeft prima wifi-ontvangst, maar mijn access point staat net te ver weg voor mijn iPhone. Daardoor hapert die ellendige AirPlay constant.
quote:Op zaterdag 3 maart 2012 16:04 schreef KNAK het volgende:
Dat je het moet gebruiken, dat je vanuit je library zaken moet importeren, het gemak... alles valt wel tegen. Als ik een mp3 via mn phone download en dan sync met iTunes, ben ik die file kwijt..
Het eenvoudige 'draggen naar...' is hier niet bij
Die had ik nog liggen. Werkt.quote:Op zondag 4 maart 2012 13:02 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Dat kan volgens mij niet. Is het geen idee om ergens in je huis een Wi-Fi repeater aan te schaffen? Dat ding zorgt er dan voor dat je bereik sterk uitgezonden wordt bij plekken waar dat niet zo is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |