Anne-Marie valt echt af, die heeft van de drie overgebleven kandidaten het meeste geld in de pot gebrachtquote:Op donderdag 23 februari 2012 21:51 schreef tochweerhenk het volgende:
Hadewych of Anne-Marie?
Mijn gevoel neigt erg naar Hadewych.
Niets is wat het lijkt.quote:Op donderdag 23 februari 2012 21:52 schreef DaMart het volgende:
[..]
Anne-Marie valt echt af, die heeft van de drie overgebleven kandidaten het meeste geld in de pot gebracht.
Inderdaad.. vond zijn blik/zijn ogen heel mooi ergens in het begin van deze aflevering.quote:Op donderdag 23 februari 2012 21:38 schreef La_Vita het volgende:
Wel jammer van Tim, begon hem steeds leuker te vinden
ach kom op, anne-marie kan het echt niet zijnquote:
En Liesbeth vind ik er te dik bovenop liggen, dus die valt daarom al af voor mijquote:Op donderdag 23 februari 2012 21:54 schreef franklop het volgende:
[..]
ach kom op, anne-marie kan het echt niet zijn
Hadewych, want toffer.quote:Op donderdag 23 februari 2012 21:55 schreef Bellatrix het volgende:
Anne marie is het niet nee, te fanatiek, en ook toch heel wat geld in de pot gebracht?
Zit nu in dubio over Liesbeth en Hadewych. Ik weet het echt niet.
Waarheid!!! Liesbeth staat daar al vanaf het begin hoog als verdachte, zou een enorme tegenvaller zijn .......quote:
Wat me meer irriteert is dat bewegen van haar vingers toen Art het over de mol had tijdens de executie (hetzelfde deed ze tijdens de onderhandelingsopdracht op het einde, toen de kaartjes getrokken werden).quote:Op donderdag 23 februari 2012 21:42 schreef pleeborstel het volgende:
Valt me toch echt op hoor, die Liesbeth zit iedere executie met haar armen gekruist. Is dat geen hint naar de kruizen?
Het lijkt ieder jaar weer op elkaar inderdaad.quote:Op donderdag 23 februari 2012 23:08 schreef Smeich het volgende:
De schrijfstijl komt van iemand van de redactie hoor
Ja Tim was erg leuk en deed leuk mee.quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:17 schreef tochweerhenk het volgende:
Tim was wel tof deze aflevering.
Mee eens met jou PatriQuequote:Op donderdag 23 februari 2012 21:09 schreef PatriQue89 het volgende:
Ik vind dit een van de beste afleveringen dit seizoen
Dan heb ik niks gezegdquote:Op donderdag 23 februari 2012 23:08 schreef Smeich het volgende:
De schrijfstijl komt van iemand van de redactie hoor
Die kruisjes die Hadewich geregeld voor opdrachten sloeg, zouden in plaats van een ' god, help me' weleens een 'god, vergeef me' kunnen zijn.quote:Op donderdag 23 februari 2012 21:45 schreef tochweerhenk het volgende:
Ik ga wel huilen als er helemaal geen hint blijkt te zijn naar de kruizen.
Nou ik kan je nu alvast vertellen dat het gewoon Liesbeth isquote:Op donderdag 23 februari 2012 23:15 schreef Steve het volgende:
Ik vind het nu al frustrerend dat we volgende week niet te horen krijgen wie de mol is..
Wat mij betreft is het óf Liesbeth (maar dan is het wel saai, want zelfs IN de uitzending spreken kandidaten openlijk erover dat ze Liesbeth als mol verdenken) óf Hadewych. Hadewych verdenk ik dan, omdat ze vorige week tijdens het maken van de test bij de vraag 'wie is de mol' met de muis naar haar eigen naam wees.quote:Op donderdag 23 februari 2012 23:45 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Nou ik kan je nu alvast vertellen dat het gewoon Liesbeth isDaar heeft vanaf het allereerste moment voor mij geen twijfel over bestaan. Daarnaast zijn de emoties van Hadewych veel te oprecht en gaf Anne-Marie bij het kwartetten ook duidelijk de bevestiging dat zij niet de mol is door haar duidelijke gespannenheid en opluchting toen ze de vrijstelling kreeg.
Alls 1 van die 2 het toch zou zijn dan verdienen ze een dikke oscar voor de prachtige acteerprestaties.
Wel jammer als Liesbeth het is omdat het dan zo obvious was, aan de andere kant een prima mol-jaar als je kijkt naar het bedrag in de pot. Alhoewel dat soms meer kwam door dom gedrag van de rest dan door de mol, maar toch
Nogmaals, het is niet duidelijk of dit inderdaad waar is. Regie enzoquote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:12 schreef Kidney_bean01 het volgende:
Hadewych verdenk ik dan, omdat ze vorige week tijdens het maken van de test bij de vraag 'wie is de mol' met de muis naar haar eigen naam wees.
Hadewych is het niet, die heeft tevaak geld binnen gehaald waar ze makkelijk had kunnen mollen zonder dat het opviel. (Vandaag ook weer met die vraag, tuurlijk kun je zeggen dat ze 500 pakt om dan niet verdacht te worden. Maar als dat zo is zou ik haar een slechte mol vinden. Een mol saboteert en gaat niet persoonlijk geld in de pot brengen. Ze kon het makkelijk op de boeg gooien dat ze totaal niet op het plein gelet had ofzo...)quote:Mijn Mol is nog steeds Liesbeth. Vanwege de kruisen in veel afleveringen en haar naam die gewijd aan god betekent. Dan zit zij gekruist met haar benen tijdens de executies, ze kruiste vanavond haar armen ook nog even. Ze werkt bij de KRO, de omroep van het katholieke kruis.
Waar komt die hint vandaan? Dan kan ik hem in de special gebruiken voor morgenavondquote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:43 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Vanaf aflevering 1 op Liesbeth, en nog goed ook. Qua potstand een goede mol, echter voor het thuisfront een makkelijk te herkennen mol. Zo makkelijk zelfs dat het er bijna bovenop lag.
Ze heeft hier en daar soms best slim dingen gedaan hoor, echter was het alleen vaak best opzichtig in plaats van in het geniep. Maar zo kan een mol nu eenmaal te werk ghaan in een groep waarin iedereen wel een beetje mol is. Ze kon helaas alleen niet acteren (vooral dat lachen toen de pot naar 0 ging, ze was gewoon blij op de camera).
Met deze hint daarbij:
[..]
Hadewych is het niet, die heeft tevaak geld binnen gehaald waar ze makkelijk had kunnen mollen zonder dat het opviel. (Vandaag ook weer met die vraag, tuurlijk kun je zeggen dat ze 500 pakt om dan niet verdacht te worden. Maar als dat zo is zou ik haar een slechte mol vinden. Een mol saboteert en gaat niet persoonlijk geld in de pot brengen. Ze kon het makkelijk op de boeg gooien dat ze totaal niet op het plein gelet had ofzo...)
Wacht... wat? Op die ¤500 vandaag na heeft Hadewych toch ¤0 in de pot gebracht? En ze heeft ook een keer ¤500 eruit gesnoept voor die joker. Haar saldo is ronduit slechtquote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:43 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Hadewych is het niet, die heeft tevaak geld binnen gehaald waar ze makkelijk had kunnen mollen zonder dat het opviel. (Vandaag ook weer met die vraag, tuurlijk kun je zeggen dat ze 500 pakt om dan niet verdacht te worden. Maar als dat zo is zou ik haar een slechte mol vinden. Een mol saboteert en gaat niet persoonlijk geld in de pot brengen. Ze kon het makkelijk op de boeg gooien dat ze totaal niet op het plein gelet had ofzo...)
8 maart is de finale / ontknoping. 15 maart start het nieuwe seizoen van Bloedverwanten in het tijdslot van Wie is de Mol?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:54 schreef Evil_Koekje het volgende:
Kan iemand mij helpen aan een uitzendschema van WIDM 2010 of 2011, of 2012? Ik weet (bijna) 100% zeker dat er altijd een week pauze is tussen het bekendmaken van de winnaar en de laatste aflevering maar ik kan het even niet vinden..
Ben ik dan gek? Ik zou zweren dat er altijd een week met niets was tussen de bekendmaking van de winnaar en de laatste aflevering?!quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:57 schreef MrManiak het volgende:
[..]
8 maart is de finale / ontknoping. 15 maart start het nieuwe seizoen van Bloedverwanten in het tijdslot van Wie is de Mol?
Zal wel lachen zijn als jongens Jung-is moest betekenen. Dan ben ik wel benieuwd wat Art volgende week gaat doenquote:Op donderdag 23 februari 2012 23:13 schreef Pino112 het volgende:
Nu hoeft Art de groep niet meer steeds aan te spreken met 'Jongens'.
Zie een paar pagina's terugquote:Op vrijdag 24 februari 2012 04:54 schreef Maartel het volgende:
Hoorde iemand anders Art met zijn 'de spannendste excecutie van allemaal, tenzij je de mol bent.... Hadewych'?
Onzin natuurlijk, deze bn-ers zijn niet bepaald rijk te noemen.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:50 schreef Luchtkoker het volgende:
Ik denk ook Liesbeth. Ik hoop het niet, dan zou ik serieus teleurgesteld zijn, omdat ik haar dan een slechte mol zou vinden.
Sowieso die "hints"; zo zegt ze in aflevering 3 "ik ben de mol", en ergens in de latere afleveringen als Hadewych(?) aan haar vraagt of ze de mol is zegt ze heel stellig "ik ben NIET de mol", terwijl ze knikt (op de vraag "ben jij de mol?"). Verder roept ze zo vaak zo hard dat ze niet de mol isHet ligt er wel heel dik bovenop.
Ik hoop dat het Hadewych of A-M is. Anders zou ik het een slecht seizoen vinden. Ik vind het al een matig seizoen omdat de groep gewoon niet competitief was/is, ze zijn allemaal zulke leuke vriendjes etc etc.Dat boeit me geen fuck, ik wil onderlinge strijd, wantrouwen en mindfucks. Ook, waarschijnlijk omdat het BNers zijn, lijkt het geld ze helemaal niet uit te maken. Wat is ¤10k nou voor ze? Liever onbekende mensen die écht voor het geld gaan, en écht het spel spelen. Ik vind dat er vrij weinig echt WIDM over is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |