En een eigen bedrijf hebben getuigt van meer talent dan nog zoekende zijn? En waarom hebben mensen op hbo meer 'talent' dan mensen op de universiteit? Talent waarin dan, precies? En de andere helft van de vmbo-klas? Hebben die ook 'talent'? Als het om opleiding gaat verliest iedere vmbo-klas het van iedere vwo-klas, hoor. Niet dat dat per se een teken van talent is.quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:01 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Want? Ik denk dat sowieso de helft van mijn vmbo klas gewoon echt goed op weg is in het leven. Hbo opleidingen of eigen bedrijfjes waarvan ze rond kunnen komen. Opvallend weinig kantoorslaven, veel mensen in de creatievere sectoren. De vwo'ers die ik ken studeren op de uni, maar ze zijn wel bezig met studie nummertje 3. Of ze werken. Zonder iets te hebben afgemaakt.
het woord MBOquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:03 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ligt eraan welke opleiding en vooral welk niveau.
Maritieme techniek/scheepsbouwkundequote:Op donderdag 23 februari 2012 22:03 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ligt eraan welke opleiding en vooral welk niveau.
Daarom juistquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:04 schreef meowingtons het volgende:
[..]
Je hebt 4 verschillende niveau's
Vind het op 300 lijken, de trailer.quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:04 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
mahn die john carter preview heeft me niks duidelijkers gemaakt over de filmgewoon zien dus
wie van jullie gaan mee?
Het is ook niet echt een bontkraagjesberoep. Neem die kappersopleiding.. dan denk ik toch zeker dat het er een stuk droeviger uitziet.quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:04 schreef Monopoly het volgende:
Ik doe Machinist goederen/reizigersvervoer op MBO niveau 3 , keurig alles voor elkaar en het niveau is her en der wel matig, maar zeker geen bontkraagjesopleiding
Lijkt me ook wel leuk, machinist zijn, maar ik durf het niet te doenquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:04 schreef Monopoly het volgende:
Ik doe Machinist goederen/reizigersvervoer op MBO niveau 3 , keurig alles voor elkaar en het niveau is her en der wel matig, maar zeker geen bontkraagjesopleiding
Ik ken die film pook nietquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:05 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Vind het op 300 lijken, de trailer.
Mijn nichtje doet dat, of deed dat, ze heeft het geloof ik gehaaldquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:05 schreef arachide. het volgende:
[..]
Het is ook niet echt een bontkraagjesberoep. Neem die kappersopleiding.. dan denk ik toch zeker dat het er een stuk droeviger uitziet.
Nee, jij bekijkt het gewoon anders dan ik doe. Ik plaats het in perspectief, 50% van mijn vmbo klas is gegroeid naar een hoger niveau. Dat is een vorm van talent, (te) laag beginnen en jezelf opwerken in een sector waar jij je helemaal in thuis voelt. Mensen die van het vwo komen, vallen over het algemeen meer naar beneden dan dat ze naar boven gaan.quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:03 schreef Tchock het volgende:
[..]
En een eigen bedrijf hebben getuigt van meer talent dan nog zoekende zijn? En waarom hebben mensen op hbo meer 'talent' dan mensen op de universiteit? Talent waarin dan, precies? En de andere helft van de vmbo-klas? Hebben die ook 'talent'? Als het om opleiding gaat verliest iedere vmbo-klas het van iedere vwo-klas, hoor. Niet dat dat per se een teken van talent is.
Al met al gewoon een raar statement.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zeer matige post in de spoiler, maar ik moest het even delen.
#TeamMiley
Lekker trollen met die micro, dat is baas manquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:07 schreef Tchock het volgende:
Het lijkt mij helemaal niet leuk, machinistMaar dat is persoonlijk, natuurlijk
Te laag beginnen is een teken van luiheid hoor en vanaf de top kan je alleen maar naar beneden vallenquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:07 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Nee, jij bekijkt het gewoon anders dan ik doe. Ik plaats het in perspectief, 50% van mijn vmbo klas is gegroeid naar een hoger niveau. Dat is een vorm van talent, (te) laag beginnen en jezelf opwerken in een sector waar jij je helemaal in thuis voelt. Mensen die van het vwo komen, vallen over het algemeen meer naar beneden dan dat ze naar boven gaan.
We zijn alleen een tikkeltje lui.quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:08 schreef ValHallen het volgende:
Het niveau is best aardig op een fatsoenlijke niveau 3/4 opleiding.
Dat zijn ze overalquote:Op donderdag 23 februari 2012 22:09 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
We zijn alleen een tikkeltje lui.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |