Daar zat ik ook al over na te denkenquote:Op maandag 20 februari 2012 17:39 schreef DeZwabber het volgende:
kan, maar hoe ga je de hoeken doen?
quote:Op maandag 20 februari 2012 17:38 schreef DeZwabber het volgende:
Nieuw topic maak ik volgende vakantie wel
Manager uit bed gehaald?quote:
Dat is ook mooi.quote:Op maandag 20 februari 2012 17:45 schreef DeZwabber het volgende:
ik wil em an sich ook wel voor je airbrushen hoor, maar verwacht niet dat ik een dame in bikini kan doen o.i.d.
ik wil al een tijdje iets tofs proberen met een honingraat structuur
[ afbeelding ]
Ja hoor, even er in komen en dan kan dat wel.quote:Op maandag 20 februari 2012 17:47 schreef Miniem het volgende:
[..]
Dat is ook mooi.
Wil je dat doen dan?
Tofquote:Op maandag 20 februari 2012 17:54 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja hoor, even er in komen en dan kan dat wel.
whehehe, grondlaag doe ik dan zelf wel, dan weet ik zeker dat de verf en grondlaag bij elkaar horen, anders laat straks ineens je verf los, en dat zou zonde zijnquote:Op maandag 20 februari 2012 17:56 schreef Miniem het volgende:
[..]
Tof![]()
Ik ga hem eerst maar eens bouwen dan en dan klop ik later wel bij je aan![]()
Moet er eerst nog een grondlaag oid over de triplex voordat je hem kan airbrushen?
quote:Op maandag 20 februari 2012 17:59 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
whehehe, grondlaag doe ik dan zelf wel, dan weet ik zeker dat de verf en grondlaag bij elkaar horen, anders laat straks ineens je verf los, en dat zou zonde zijn
Dan ga ik deze uitprinten en een stencil van maken, en wat experimentjes mee doen, kijken of ik er wat leuks mee kan. Resultaten post ik dan wel, kan je kijken of je het wat vind.
[ afbeelding ]
Heel andere dingenquote:Op maandag 20 februari 2012 18:39 schreef Miniem het volgende:
Pas maar op, ze wil je vast voor hele andere dingen in de slaapkamer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |