Zeker, maar ze beperken zich niet tot de paleizen, of 'alleen binnen de poorten'.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:38 schreef spoilert het volgende:
[..]
En veelste klein om alle leden van het KH te beveiligen. Verder weet ik er helemaal niets van
Moet ineens denken aan Air Crash Investigation van die vliegtuigen die elkaar tegenkwamen in dezelfde corridor en die verkeersleider die bijna een hartverzakking kreeg.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:37 schreef Piles het volgende:
[..]
Genoeg vliegtuigen die wel vliegen, maar die we niet op die 'radar' zien. Wat helemaal los staat van de echte radar en luchtverkeersleiding trouwens, voor mensen in paniek raken
Noorden, vanaf waar hij aankwam...quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:40 schreef Leandra het volgende:
[..]![]()
Welke kant ging hij nu op trouwens?
Nope, want hij vloog naar het noorden.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:39 schreef Mercer het volgende:
Waarschijnlijk is hij naar Zurich gevlogen, kunnen ze hem daar binnen zetten ofzo
Wacht, er zit een verschil tussen "de Wacht" en de BSB.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:39 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Zeker, maar ze beperken zich niet tot de paleizen, of 'alleen binnen de poorten'.
Er is gewoon een vliegplan ingediend voor terugvlucht naar Schiphol, dus daar zal ie naar onderweg zijn.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:40 schreef Miniem het volgende:
[..]
Nope, want hij vloog naar het noorden.
Constantijn en gezinquote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:40 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Vanwaar die tussenstop in Brussel trouwens? Wie is daar opgepikt?
Bilderberg leden.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:40 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Vanwaar die tussenstop in Brussel trouwens? Wie is daar opgepikt?
Slotje gereserveerd voor het geval dat.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:41 schreef kwiwi het volgende:
Ik snap niet waarom ze nog een extra nieuwsuitzending doen bij RTL, er is toch geen nieuws...
Hij krijgt vast wel af en toe een kopje warme choco.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:42 schreef kwiwi het volgende:
Staat die reporter daar nou al de hele avond in de kou? Arme man..
Gezien zijn rode neus welquote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:42 schreef kwiwi het volgende:
Staat die reporter daar nou al de hele avond in de kou? Arme man..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |