Vaag.quote:Boilesen heeft last en slaat NEC-thuis over
Nicolai Boilesen heeft aan zijn invalbeurt tegen Manchester United toch weer last overgehouden. De Deen maakte juist zijn rentree na een blessure van vijf maanden aan zijn hamstring. Hij bleek vrijdag op een andere plek in zijn hamstring niet pijnvrij te zijn.
"We zijn voorzichtig met Nicolai en daarom is na overleg met hem besloten dat hij tegen NEC niet speelt," verduidelijkte Frank de Boer tijdens het persmoment. Volgens de trainer had een eerdere terugslag van Boilesen onder meer te maken met tien dagen hoge koorts.
Top.quote:De Boer: 'Nieuw contract Boilesen komt in orde'
Nicolai Boilesen wist niet tot wie hij zich bij Ajax moest wenden om te praten over verlenging van zijn contract. De Deen wil graag bijtekenen. Dat wordt spoedig in orde gemaakt, vertelde Frank de Boer tijdens het persmoment.
"Nicolai wordt snel een aanbieding gedaan," aldus de trainer. En vanuit het technisch hart wordt de opdracht naar de huidige directie - Henri van der Aat en Jeroen Slop - gestuurd om het dan in orde te maken. De huidige verbintenis van Boilesen loopt tot medio 2013. Hij wil zelf graag langer in Amsterdam blijven.
Ja dat wel. Maar er wordt nu net gedaan of het lek boven is. Ik vind dit niveau nog steeds bedroevend voor een club als Ajax. Als je ziet dat Ajax elk jaar 51 miljoen uit geeft aan salaris en dat Feyenoord, Twente en Heerenveen samen 54 miljoen uitgeven dan zit er toch iets heel goed fout.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 12:58 schreef muzas het volgende:
[..]
Fantastisch? Nee... Beter dan afgelopen 2 maanden... ja...
twitter:ajaxlife twitterde op vrijdag 17-02-2012 om 12:48:30Litmanen was op De Toekomst. 'Als oud-speler van Ajax en Liverpool kon ik niet genieten van Man Utd', zei hij. #ajaman reageer retweet
Goh, zou je denken? Of denk je dat het hele circus rond Cruijff heeft plaatsgevonden om de feyenoorders iets te lachen te geven?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:11 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Ja dat wel. Maar er wordt nu net gedaan of het lek boven is. Ik vind dit niveau nog steeds bedroevend voor een club als Ajax. Als je ziet dat Ajax elk jaar 51 miljoen uit geeft aan salaris en dat Feyenoord, Twente en Heerenveen samen 54 miljoen uitgeven dan zit er toch iets heel goed fout.
Daarom gaat ene Johan Cruijff dit nu veranderen. Ben het trouwens wel met je eens. Mijns inziens is het lek nog altijd even lek bij Ajax. Het spel was gewoonweg kut. Elke keer hoop ik weer op een verandering en telkens word ik teleurgesteld.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:11 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Ja dat wel. Maar er wordt nu net gedaan of het lek boven is. Ik vind dit niveau nog steeds bedroevend voor een club als Ajax. Als je ziet dat Ajax elk jaar 51 miljoen uit geeft aan salaris en dat Feyenoord, Twente en Heerenveen samen 54 miljoen uitgeven dan zit er toch iets heel goed fout.
Ik zie het staan ja, wie spreekt die beste man dan? Ik zie het niet zo snel gebeuren.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:34 schreef Contador_The_Best het volgende:
[..]
Daarom gaat ene Johan Cruijff dit nu veranderen. Ben het trouwens wel met je eens. Mijns inziens is het lek nog altijd even lek bij Ajax. Het spel was gewoonweg kut. Elke keer hoop ik weer op een verandering en telkens word ik teleurgesteld.
Cruijff twijfelt trouwens over De Boer.
Er is een kans dat Rijkaard vanaf komend seizoen trainer is.
Tsja, iig is er wat beweging ( van binnenuit ) wat betreft het kritisch zijn op De Boer.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:44 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ik zie het staan ja, wie spreekt die beste man dan? Ik zie het niet zo snel gebeuren.
Tja ik vind het alleen jammer dat hij pas keuzes maakt bij blessures. Zoals voor meer voetbal kiezen op het middenveld. Ben dan ook benieuwd wat hij gaat doen als Enoh en Janssen er weer zijn.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:47 schreef Contador_The_Best het volgende:
[..]
Tsja, iig is er wat beweging ( van binnenuit ) wat betreft het kritisch zijn op De Boer.
Rijkaard voor de groep, dan zou ik echt énorm blij zijn.
Cruijff gaat dus echt nooit de opstelling bepalen voor de Boer.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:02 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Zou wel mooi zijn als JC er voor zorgt dat de Jong en Janssen eens oprotten daar op de half posities.
Voor fans van andere clubs is dit echt niet om te lachen. Ik vind het diept triest als een traditionele topclub verdwijnt uit de top.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Goh, zou je denken? Of denk je dat het hele circus rond Cruijff heeft plaatsgevonden om de feyenoorders iets te lachen te geven?
Denk je dat Cruijf zich met de salarissen etc. gaat bemoeien? Die vent snapt daar echt de ballen van. Een andere technisch/financieel directeur zou beter zijn. De meest zwakke spelers krijgen dikke contracten bij ajax.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:34 schreef Contador_The_Best het volgende:
[..]
Daarom gaat ene Johan Cruijff dit nu veranderen. Ben het trouwens wel met je eens. Mijns inziens is het lek nog altijd even lek bij Ajax. Het spel was gewoonweg kut. Elke keer hoop ik weer op een verandering en telkens word ik teleurgesteld.
Cruijff twijfelt trouwens over De Boer.
Er is een kans dat Rijkaard vanaf komend seizoen trainer is.
Elk nadeel heb ze voordeel.quote:Tegenover het wegvallen van Boilesen staat de rentree van middenvelder Theo Janssen, die hersteld is van een liesblessure.
Jeej, is die ook gelijk 10 kilo kwijt?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:23 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Elk nadeel heb ze voordeel.
vergeet ook die rus niet die meteen door het ijs zakt als het niveau wat hoger wordquote:Op vrijdag 17 februari 2012 12:59 schreef Contador_The_Best het volgende:
Kut met peren was het. Ajax kreeg vaak genoeg ruimte om wat leuks te doen. Echt pijnlijk om te zien. Totaal geen diepgang bij Sulejmani en dan die lob op het eind. Om te janken.
Ozbiliz ook niet sterk, liet nog wel een schitterende actie zien. Tsja, wegdraaien bij een tegenstander, tegenwoordig moeten we hier al blij mee zijn.
Rijkaard kan alleen functioneren met ten Catequote:Op vrijdag 17 februari 2012 13:47 schreef Contador_The_Best het volgende:
[..]
Tsja, iig is er wat beweging ( van binnenuit ) wat betreft het kritisch zijn op De Boer.
Rijkaard voor de groep, dan zou ik echt énorm blij zijn.
Bas Dost ? John Guidetti kopen ?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:33 schreef J2T het volgende:
Vinden jullie dat er voor volgend seizoen een tweede spits gehaald moet worden? Kolbein is toch wel erg blessure gevoelig. Heeft in 3 seizoenen maar een half seizoen gespeeld bij AZ en bij ons lag hij er ook al na een paar wedstrijden uit. Toch een hoog risico om ook het komende seizoen een Sighorsson als enige spits in de selectie te hebben.
En van een katertje of twee.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:27 schreef HeatWave het volgende:
Nu moet Theo nog herstellen van het luie lamzak zijn.
Je kan er lacherig over doen, maar als Kolbein volgend seizoen weer een zware blessure krijgt zit je weer met hetzelfde probleem.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:35 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Bas Dost ? John Guidetti kopen ?
Weet ik , dan zit je opgescheept met een rus die alleen kan scoren tegen NAC en Utrechtquote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:36 schreef J2T het volgende:
[..]
Je kan er lacherig over doen, maar als Kolbein volgend seizoen weer een zware blessure krijgt zit je weer met hetzelfde probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |