Ik weet het. Daarvoor kijk ik genoeg TV.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:11 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Mooi, trouwens niet alleen GS doet dat, de VARA , KRO , NOS , de hele mikmak.
Wel in andere gradaties
Dat kun je niet weten aangezien je de hoge piefen niet kent allemaal. Zullen heus wel een paar zijn die het met liefde doen en anders zullen er wel andere mensen in zo'n bedrijf zijn die zicht daar graag mee bezig houden.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:09 schreef Picchia het volgende:
Het sponsoren van goede doelen wordt meestal met dit oogmerk gedaan. Niet omdat die bedrijven graag maatschappelijk bezig zijn.
Achgossie, daar heb je die afgunst weer.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wist niet dat jij in een buurtsuper werkt.
Niet "jouw, maar ons. Al is het maar 0,006%, we betalen ervoor.quote:Maar goed, jouw broden zijn dus een paar cent duurder omdat je zo nu en dan een voorraadje levert aan de voedselbank?
Naar de voedselbank moeten lijkt mij ook wel het toppunt van vernedering.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:11 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ik hoef armoede niet te vergelijken als ik huilende moeders bij me krijg, ook niet als ik ze donderdag binnen zie stromen met grote tassen en veelal rode ogen. Het lijkt wel een begrafenis, niemand praat met elkaar, ze zijn allemaal bang. En ik heb hier nog nooit iemand met een auto gezien. Wel met allerlei nepprintjes en nepmerkjes, ja daarmee proberen ze nog niet door de grond te zakken.
Mensen mensen, die filosofen maken ook wat mee zeg.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:13 schreef Friek_ het volgende:
Wel een mooi moment gisteren tijdens een housewarming. Een studiegenote postte op Facebook (daar was een event aangemaakt voor die housewarming) de vraag of het goed was als ze een vriendin meenam. Om het wat aan te dikken omschreef ze haar als lekker wijf met blond haar en dikke tieten.
Wat ze even vergat was dat er ook een hoogleraar uitgenodigd was die ook op de deelnemerslijst stond (hij heeft ook een Facebook). Erudiete man van zo'n 60 jaar oud, zelfs een stevige naam op wereldniveau in zijn vakgebied, prototype filosoof.
Toen de studiegenote de vriendin voorstelde reageerde hij dan ook lekker direct. "Oooh, dus jij bent die jongedame over wie ik al zoveel gelezen heb op Facebook!"
Ik heb nog nooit iemand zo rood zien kleuren als die studiegenote.
Ik zit ook een beetje te generaliseren. Dat hoort bij discussiëren.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:13 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat kun je niet weten aangezien je de hoge piefen niet kent allemaal. Zullen heus wel een paar zijn die het met liefde doen en anders zullen er wel andere mensen in zo'n bedrijf zijn die zicht daar graag mee bezig houden.
Zo dient eigen balang vaak onbewust het collectief belangquote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:09 schreef Picchia het volgende:
[..]
Als onderdeel van een marketingcampagne zeker wel. Reclames dienen voor naamsbekendheid, omzet, klantenbinding, good will en wat dan ook, wat uiteindelijk tot meer rendement moet leiden. Het sponsoren van goede doelen wordt meestal met dit oogmerk gedaan. Niet omdat die bedrijven graag maatschappelijk bezig zijn.
quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:14 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Mensen mensen, die filosofen maken ook wat mee zeg.
Ik kom er ook, lekker goedkoop eten scoren.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Naar de voedselbank moeten lijkt mij ook wel het toppunt van vernedering.
Maar wat je vaak hoort is dat mensen die dat moeten doen, schulden hebben. Ik weet niet of dat waar is, weet jij dat?
Daar twijfel ik niet aan, maar jouw ervaringen zijn niet voldoende onderbouwing voor landelijk beleid inzake armoede. Als je het in perspectief weet te plaatsen kun je het direct beter begrijpen. Wederom is de vraag welk perspectief je dan kiest.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:11 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Ik hoef armoede niet te vergelijken als ik huilende moeders bij me krijg, ook niet als ik ze donderdag binnen zie stromen met grote tassen en veelal rode ogen. Het lijkt wel een begrafenis, niemand praat met elkaar, ze zijn allemaal bang. En ik heb hier nog nooit iemand met een auto gezien. Wel met allerlei nepprintjes en nepmerkjes, ja daarmee proberen ze nog niet door de grond te zakken.
je moet toch een kaart hebben, op basis van welke gegevens heb je die kaart gekregen of ben je echt straatarm??quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:14 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik kom er ook, lekker goedkoop eten scoren.
Hij was leuker op RTV Rijnmomd.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:12 schreef waht het volgende:
Overigens vond ik Rutger beschamend in dat stukje over de voedselbank. Ook al heeft hij een punt, het is een verdomde kleuter geworden.
Als iemand een bijstandsuitkering wil of in aanmerking wil komen voor de voedselbank, moet hij gewoon zijn middel laten meten en dan bepaald een diëtist of die persoon hongerig genoeg is.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:16 schreef robin007bond het volgende:
Armoede blijft natuurlijk zo subjectief als de pest.
Daarbij, veel zijn ook zo vernuftig dat ze er voorbereidend heen gaan. Auto 3 starten verdrop parkeren b.v.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:14 schreef waht het volgende:
[..]
Daar twijfel ik niet aan, maar jouw ervaringen zijn niet voldoende onderbouwing voor landelijk beleid inzake armoede. Als je het in perspectief weet te plaatsen kun je het direct beter begrijpen. Wederom is de vraag welk perspectief je dan kiest.
Ik ben straatarm ja.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:16 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
je moet toch een kaart hebben, op basis van welke gegevens heb je die kaart gekregen of ben je echt straatarm??
Ach, ik vond 't mooi.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:14 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Mensen mensen, die filosofen maken ook wat mee zeg.
Vooral mooi dat die ouderen uitgenodigd worden, zorgt altijd voor een leuke sfeer.quote:
Jup, maar lang niet allemaal. Vaak bij de belasting of huur. Niet bij wehkamp oid.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Naar de voedselbank moeten lijkt mij ook wel het toppunt van vernedering.
Maar wat je vaak hoort is dat mensen die dat moeten doen, schulden hebben. Ik weet niet of dat waar is, weet jij dat?
Zielig voor je, eigen schuld denk ikquote:
Ah oké, dus je kunt niet zonder meer stellen dat het hun eigen schuld is - ook al wordt dat wel vaak beweerd.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:18 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Jup, maar lang niet allemaal. Vaak bij de belasting of huur. Niet bij www.wehkamp.nl oid.
Ach luxeprobleempjes.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:18 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Zielig
Trouwen voor mij zijn die paar tientjes aan boodschappen de kosten niet, de vakanties kosten me het meest
Klopt, ik was zo slim te gaan studeren.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 13:18 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Zielig voor je, eigen schuld denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |