Dat zeker, al hadden sommige kansen er wel in mogen gaan vandaag.quote:Op zondag 10 maart 2013 14:39 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Al die onterechte beslissingen in een seizoen...
Dat zat er al een tijdje aan te komen.quote:
Viel inderdaad te verwachten.quote:Op zondag 10 maart 2013 20:25 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Dat zat er al een tijdje aan te komen.
Hoorde afgelopen week al van een paar mensen die op west zitten dat dit vandaag wel eens kon gaan gebeuren.
Ga toch weg joh, volgens de berichten die mij ter ore zijn gekomen hebben Roda-supporters de confrontatie gezocht met de Feyenoord-supporters en niet andersom.quote:Op zondag 10 maart 2013 19:07 schreef DDDDDaaf het volgende:
Ik weet niet waar ik harder van baal; de zoveelste arbitrale blunder waar we slachtoffer van worden, of de zoveelste keer dat Feyenoordtuig ongehinderd bij ons mag komen provoceren, rotzooi trappen en de boel verzieken. Wanneer verbiedt de "lokale driehoek" dat krauw nu eens een keer de toegang ?
Het gaat mij meer om het feit dat Feyenoord supporters al jarenlang op de familie tribune kunnen komen, dan zie je dit soort dingen mijlenver aankomen.quote:Op maandag 11 maart 2013 00:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ga toch weg joh, volgens de berichten die mij ter ore zijn gekomen hebben Roda-supporters de confrontatie gezocht met de Feyenoord-supporters en niet andersom.
Fout.quote:Op maandag 11 maart 2013 00:01 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ga toch weg joh, volgens de berichten die mij ter ore zijn gekomen hebben Roda-supporters de confrontatie gezocht met de Feyenoord-supporters en niet andersom.
Maar Roda JC had op basis van de tweede helft absoluut meer verdient vandaag. Sowieso sterk spelende ploeg Roda in eigen stadion.
Eigenlijk staan jullie veels te laag.
Als er ten eerste een glas bier gegooid wordt naar de Feyenoorders dan weet ik wel wie er als eerste de confrontatie zocht.quote:Op maandag 11 maart 2013 08:45 schreef Kn0x het volgende:
[..]
Fout.
Ik kwam net de westtrubine af toen een groep van acht Feyenoorders langs liep en begon te scanderen 'Feyenoord, Champions League vs Jupiler League, Feyenoord!'...
Er vloog een glaasje bier richting hun kant op en toen barstte het los. 'Feyenoorders' zochten duidelijk de confrontatie.
Als jij als Feyenoorder doelbewust naar de uitgang van de westrtribune loopt en daar begint te provoceren, dan weet ik ook wel de confrontatie opzocht. Er was niks aan het handje totdat die lui langs kwamen lopen.quote:Op maandag 11 maart 2013 11:45 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als er ten eerste een glas bier gegooid wordt naar de Feyenoorders dan weet ik wel wie er als eerste de confrontatie zocht.
Maar laat maar verder, dit bekijkt iedereen door een gekleurde bril over het algemeen dus een normale discussie zal er wel niet inzitten.
Er is nog steeds een verschil tussen provoceren met woorden (wat ook niet slim is inderdaad) en met fysieke acties (zoals het gooien van een glas bier).quote:Op maandag 11 maart 2013 11:53 schreef Kn0x het volgende:
[..]
Als jij als Feyenoorder doelbewust naar de uitgang van de westrtribune loopt en daar begint te provoceren, dan weet ik ook wel de confrontatie opzocht. Er was niks aan het handje totdat die lui langs kwamen lopen.
Er zit zeker een verschil in en beide acties zijn niet slim. Maar ik blijf erbij dat de 'Feyenoorders' de confrontatie zochten. Dan weet je dat het mis gaat.quote:Op maandag 11 maart 2013 11:54 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Er is nog steeds een verschil tussen provoceren met woorden (wat ook niet slim is inderdaad) en met fysieke acties (zoals het gooien van een glas bier).
wat Feyenoord supporters zich al jarenlang menen te permitteren... ik weet zeker dat dat in Rotterdam dus absoluut niet getolereerd zou worden. Als jij langs een roda vak loopt en dan hard duidelijk maakt dat je voor feyenoord bent en het hebt over jupiler league dan zoek je gewoon ruzie. Klaar. Net als die malloten in de hoek bij West/Zuid die keihard zitten te juichen na de goal in hun feyenoord shirt(van 15 ofwat jaar geleden in een veel te kleine maat en een bierpensquote:Op maandag 11 maart 2013 11:54 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Er is nog steeds een verschil tussen provoceren met woorden (wat ook niet slim is inderdaad) en met fysieke acties (zoals het gooien van een glas bier).
Bij Feyenoord ligt het er maar net aan in welk vak je zit of zoiets getolereerd zou worden. Niet in alle vakken inderdaad.quote:Op maandag 11 maart 2013 12:29 schreef planethugo het volgende:
[..]
wat Feyenoord supporters zich al jarenlang menen te permitteren... ik weet zeker dat dat in Rotterdam dus absoluut niet getolereerd zou worden. Als jij langs een roda vak loopt en dan hard duidelijk maakt dat je voor feyenoord bent en het hebt over jupiler league dan zoek je gewoon ruzie. Klaar. Net als die malloten in de hoek bij West/Zuid die keihard zitten te juichen na de goal in hun feyenoord shirt(van 15 ofwat jaar geleden in een veel te kleine maat en een bierpens) en vervolgens ook in woord en gebaar West uitdagen. Tja dan moet je niet naderhand liggen zeuren.
Het zou me niets verbazen als het de laatste keer was dat feyenoord fans welkom waren in Kerkrade. Half Zuid Limburg stond het hele weekend onder hoogspanning omdat de harde kern er traditiegetrouw weer een weekendje Valkenburg aan vast wilde plakken, de horeca aldaar heeft uit voorzorg alles dicht gedaan omdat het elke keer weer uit de hand loopt met dat tuig
ik generaliseer niet graag maar ik heb jarenlang de kolonne auto's zien vertrekken bij het roda stadion (wij moesten toen wachten om zelf naar onze auto te kunnen lopen) en de auto's waar niemand provocerend en normaal in deed waren op 1 hand te tellen.quote:Op maandag 11 maart 2013 13:45 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Bij Feyenoord ligt het er maar net aan in welk vak je zit of zoiets getolereerd zou worden. Niet in alle vakken inderdaad.
Maar wat mij betreft zijn de Roda-supporters in dit geval tenminste net zo fout als de Feyenoorders, die alleen wat liepen te provoceren. Dat is uiteraard niet slim, maar de Roda-supporters begonnen dat met agressie te beantwoorden.
Overigens weet ik dat veel Feyenoorders al jarenlang op eigen vervoer naar Limburg afreizen, maar veruit het merendeel van die Feyenoorders komt gewoon in Valkenburg - of waar dan ook - om voor de wedstrijd bier te drinken en zich te vermaken, over het algemeen zijn het iedere keer Roda-supporters zélf geweest die toen de confrontatie zochten, met de nodige puinhoop als gevolg. Dus de betiteling 'tuig' voor de Feyenoordsupporters is in deze wel zeer hypocriet en nogal kort door de bocht.
Maar beeldvorming doet een hoop. Ik weet dat het makkelijk is om gewoon alle Feyenoorders over één kam te scheren. Zeker als ze het lef hebben op eigen vervoer af te reizen.
Malki, Demouge en eventueel nog Delorge. Hupperts heeft wat mij betreft genoeg kans gehad... 9 van de 10 keer balverlies. Die kan beter aan een maatschappelijke carriere gaan denken en wat bij de hoofdklasse bijverdienen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 20:38 schreef Rosario het volgende:
Prus niet al te best vandaag.
Gelukkig loopt de aanval nog een beetje.
Dat de keeper onze achilleshiel is moge duidelijk zijn, een tip voor volgend seizoen investeren in een keeper. We zijn ook te veel verwend met Tyton natuurlijk maar een keeper die subtopwaardig is zou al fijn zijn.quote:Op maandag 18 maart 2013 11:31 schreef planethugo het volgende:
bij vlagen wordt er helemaal niet slecht gevoetbald, als je een fatsoenlijke keeper erin hebt sta je in de rust gewoon voor tegen zwolle. Tot die gelijkmaker waren we gewoon een stuk beter, maarja als dan zo een grabbelaar alweer een juniorenfout maakt sta je weer mooi te kijken. Na de rust kwamen we er niet meer aan te pas maar krijg je toch nog de beste kansen die vre-se-lijk verprutst worden. Dat er nu opeens gezeurd wordt over brood slaat nergens op, hij moet het ook met deze selectie en dus ook met 2 van die polen in de goal doen.
Ik vind iig dat we een stuk beter team hebben dan een paar jaar geleden toen we echt in de problemen kwamen. Maar het begint er nu wel steeds slechter uit te zien, dat we de laatste wedstrijden tegen directe concurrenten moeten zie ik ook niet als een voordeel, de druk zal dan immens zijn.
Mwa, ik vond de Jong vooral fysiek meer verdediger dan Tamata, ben bang dat hij alleen daardoor al te kort komt voor de (sub)top.quote:Op maandag 18 maart 2013 11:57 schreef planethugo het volgende:
een creatieve speler als Hadouir missen we wel inderdaad maar Kah was veel op aan te merken, maakte ook regelmatige de raarste capriolen en was opbouwend een drama en elke tegenstander liet hem dus aan de bal komen. De Jong vind ik niet beter dan Tamata, die het tegen Zwolle en Feyenoord minder deed maar over het algemeen is dat gewoon een goede back die volgend jaar bij psv wel aan zijn minuten gaat komen. Toen hadden we met Castro overigens ook een keeper die altijd als een wijf uit de goal kwam
Wie?quote:Op maandag 8 april 2013 09:08 schreef DohanJerksen het volgende:
Daarnaast vind ik het werkelijk waanzin dat je een van je beste middenvelders om disciplinaire redenen buiten de selectie laat in deze fase van de competitie.
Donald... Was in ieder geval buiten de selectie gehouden...quote:
die lijkt zich toch al niet bij brood op zijn gemak te voelen, is dit seizoen geen schim van het vorige. Helaas want was wel een fan van 'mquote:Op maandag 8 april 2013 12:31 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Donald... Was in ieder geval buiten de selectie gehouden...
tegen vitesse werd er eigenlijk vanaf het begin goed gevoetbald, vooral in uitwedstrijden gaan ze veel te bang het veld op.quote:Op maandag 15 april 2013 11:50 schreef DohanJerksen het volgende:
Wat ik gewoon niet begrijp is dat er vaak veel te angstig gevoetbald wordt. Gaat de ploeg met echte strijd spelen zoals na de 3-1, lukt het opeens wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |