Tot de 14, dan is hij niet meer geldig en hoef je er niks mee te doen.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:00 schreef V__L_N het volgende:
Ik had vandaag een melding voor een verhuisservice (met stickers). Die liep van 14-01-2012 tot 14-02-2012... Ik vraag me af wat ik daar nu nog mee moet.
Weet ik. Maar het is vandaag de 17de, vraag me ernstig af wat het nut is om hem dan nu nog te gaan bijvoegen.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:15 schreef Drassss het volgende:
[..]
Tot de 14, dan is hij niet meer geldig en hoef je er niks mee te doen.
Wat Peterselieman zegt. Die kaarten zijn puur voor de sorteerders en worden vervolgens weer teruggelegd om de volgende dag te gebruiken etcquote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:16 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Weet ik. Maar het is vandaag de 17de, vraag me ernstig af wat het nut is om hem dan nu nog te gaan bijvoegen.
Tja kan gebeuren.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:20 schreef V__L_N het volgende:
Ooh... Nou dan gooien we dat wel op het stapeltje gele kaarten fouten. Gut zijn ze echt niet wakker daar.
Ze sturen jullie post zeker hier heenquote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:55 schreef Drassss het volgende:
Van mij mag het trouwens wel eens goed druk zijn morgen, want het is weken lang al een drama qua post.. Amper iets te doen en tussen 1 & 2u klaar...
Tja ik werk dan alleen op de zaterdagen en echt de laatste 5/6 weken heb ik geen drukke dag meegemaakt..quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:56 schreef Selestha het volgende:
[..]
Ze sturen jullie post zeker hier heen![]()
Of het blijft allemaal liggen bij het autobedrijf..
Je krijgt gewoon minimaal die 6 uur. Tenzij je TC lastig is.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 17:56 schreef Poesopstokje het volgende:
Jongens, even een serieuze vraag;
Ik word deze week voor de tweede week op rij te weinig ingepland.
Deze week alleen vrijdag en zaterdag = 4,5 u
Volgende week dinsdag en donderdag = 5u
Ik heb een contract van 6u. Hoe gaan ze dit oplossen?
Ik heb mijn TC ee mail gestuurd, en gevraagd of ze de missende uren van m'n verlofuren halen.
Mocht dit zo zijn, dan ga ik ontslag nemen. Het liefst per direct! Is dit mogelijk? Of zit ik aan de maand opzegtermijn vast?
Alleen als je meer dan 80% van de tijd op de auto zit, moet je mee naar het autobedrijf. Je zegt zelf al dat je gesolliciteerd hebt, dat geeft dan toch aan dat je niet mee moest?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 08:46 schreef LanaWoef het volgende:
[..]
Ik werk bij Collectie als chauffeur dus ik moet sowieso mee naar het autobedrijf (waarvoor ik al ben aangenomen). In het sollicitatiegesprek heb ik ook duidelijk aangegeven dat ik nu meer dan 20 uur werk en dit ook wil blijven doen. Volgens diegene kon dat makkelijk, dus heb ik het toen naast me neergelegd.
Ik ga sowieso voor claimen. In de veronderstelling dat ik maar 7,5 uur kan werken had ik al besloten om naar iets anders op zoek te gaan mocht het zo blijven.
Je bouwt nu minuren op, die mogen ze alleen van je verlof aftrekken als je daar zelf toestemming voor geeft.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 17:56 schreef Poesopstokje het volgende:
Jongens, even een serieuze vraag;
Ik word deze week voor de tweede week op rij te weinig ingepland.
Deze week alleen vrijdag en zaterdag = 4,5 u
Volgende week dinsdag en donderdag = 5u
Ik heb een contract van 6u. Hoe gaan ze dit oplossen?
Ik heb mijn TC ee mail gestuurd, en gevraagd of ze de missende uren van m'n verlofuren halen.
Mocht dit zo zijn, dan ga ik ontslag nemen. Het liefst per direct! Is dit mogelijk? Of zit ik aan de maand opzegtermijn vast?
Nou dat is niet de bedoeling natuurlijk! Uiteraard geef ik daar geen toestemming voor..quote:Op vrijdag 17 februari 2012 18:45 schreef Mirgeam het volgende:
[..]
Je bouwt nu minuren op, die mogen ze alleen van je verlof aftrekken als je daar zelf toestemming voor geeft.
Ik moest wel mee naar het autobedrijf en solliciteren anders had ik sowieso geen baan meer. Alle chauffeurs moesten solliciteren om hun baan te kunnen behouden.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 18:33 schreef Nutricia het volgende:
[..]
Alleen als je meer dan 80% van de tijd op de auto zit, moet je mee naar het autobedrijf. Je zegt zelf al dat je gesolliciteerd hebt, dat geeft dan toch aan dat je niet mee moest?
Ben benieuwd hoe het verder gaat, als je gaat claimen. Succes!
20quote:Op vrijdag 17 februari 2012 20:16 schreef ellenatmars het volgende:
Wanneer wordt 't loon gestort? Gewoon de 21e?
Maar als je meeruren hebt is er toch niks aan de hand? Je hebt een contract voor gemiddeld 6 uur per week. Dan kan het best de ene week 8 uur zijn en de andere week 4.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:30 schreef Poesopstokje het volgende:
Mijn PB+ (die ik dus TC noem) heeft teruggemaild.
Ze WIL mij wel inplannen, maar dat MAG niet van de echte TC. Omdat ik teveel meeruren heb..
Ik heb haar teruggemaild dat ze hem maar moet vertellen dat ik anders ontslag neem, want dit is natuurlijk 10x niks.
Ben benieuwd!
Nou dat bedoel ik dus.. Naaistreken!quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:20 schreef HetBrabandertje het volgende:
Meeruren voor de helft uitbetaald? Betekent dat bij jou dat als je bijvoorbeeld 30 minuten uitloop had er maar 15 minuten in Harmony gezet worden? In dat geval zou ik heel gauw een bezoek brengen aan een hogere leidinggevende, aangezien je volledige meeruren de volgende maand uitbetaald moeten worden. Over die meeruren bouw je inderdaad ook weer verlofuren op, maar een 50/50 verdeling is erg raar.
Ik had vandaag voor t eerst inderdaad écht ongewoon weinig post voor een zaterdag. 1 1/2 tas!quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:35 schreef Drassss het volgende:
En uiteraard was er vandaag weer weinig post. Hooguit de boerenwijken die een prima hoeveelheid hadden
Ik ga maar 'ns overplaatsing aanvragen. Hier was het helemaal niet weinig. Mijn industriewijk had 8 tassen! En omdat ze sinds de komst van dat geweldige autobedrijf alle zakjesadressen/onderbussen hebben opgedoekt, moet ik iedere x 2 km terugrijden naar de vestiging, dus vandaag 8 km extra. Lekker, met die storm! Maar goed dat er alleen maar 1 klein C1000 foldertje was.....quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:09 schreef Anonymousz het volgende:
zaterdag is de nieuwe maandag geworden
weinig post voorbereid had 2 uur overgedaan
mag ook niet, De meeruren worden gewoon uitbetaald. En over die meeruren bouw je behoorlijk wat extra verlof op.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:32 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Nou dat bedoel ik dus.. Naaistreken!![]()
Ik denk dat ik gewoon ontslag ga nemen, nu nog kijken hoe.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Altijd onderweg naar het avontuur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |