Klopt, ik zeg ook niet dat ik het er helemaal mee eens ben. Maar een kaart is niet onterecht omdat een ander hem voor dezelfde actie niet krijgt.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:13 schreef H.M.Murdock het volgende:
[..]
Die kaart voor 'tijd rekken' sloeg echt nergens op, vooral niet omdat het na klagen van Babos kwam. Vlaar doet hetzelfde en krijgt geel. Waar gaat het over.
Zelfs het uitvak begon te protesteren.quote:Dat gekut bij die cornervlag ben ik helemaal met je eens, als je blijft voetballen maak je misschien nog 0-3 en 0-4.
En terechtquote:Op zondag 5 februari 2012 17:15 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Zelfs het uitvak begon te protesteren.
Dat cornervlag-geouwehoer hoort in Amsterdam thuis. Nu kon je in wezen nog Heerenveen voorbij bij nog een goal.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:15 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Klopt, ik zeg ook niet dat ik het er helemaal mee eens ben. Maar een kaart is niet onterecht omdat een ander hem voor dezelfde actie niet krijgt.Maar goed, als je een beetje in de geest van de wedstrijd fluit, geef je ze allebei geen geel.
[..]
Zelfs het uitvak begon te protesteren.
Helemaal mee eens. Maar goed, laten we niet te chagerijnig zijn. Gewoon netjes, en gedaan wat ze verplicht waren: gewonnen.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:18 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat cornervlag-geouwehoer hoort in Amsterdam thuis. Nu kon je in wezen nog Heerenveen voorbij bij nog een goal.
Preciesquote:Op zondag 5 februari 2012 17:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Maar goed, laten we niet te chagerijnig zijn. Gewoon netjes, en gedaan wat ze verplicht waren: gewonnen.
Het irritante is dat de afgelopen paar jaar ons geleerd heeft om voor elke wedstrijd deze houding weer aan te nemenquote:Op zondag 5 februari 2012 17:23 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Preciesik was er vooraf (en velen hier met mij denk ik) behoedzaam voor hoe ze deze keer zouden spelen na een goedverloper topper... maar deze keer deden ze hun werk erg goed
Echt he? Dat viel me ook al op. En die berusting daar... het was bijna de Kuip/Feyenoord afgelopen seizoen.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:25 schreef Dekatria het volgende:
Paul, een gifje van die lege stoeltjes in de Arena vandaag wellicht? Dat vond ik nog wel het meest schrijnende vandaag, bij Ajax.
De Kuip is nooit zo leeg geweest. Integendeel zelfsquote:Op zondag 5 februari 2012 17:27 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Echt he? Dat viel me ook al op. En die berusting daar... het was bijna de Kuip/Feyenoord afgelopen seizoen.
Afgezien van dat de Kuip gewoon goed gevuld was steedsquote:Op zondag 5 februari 2012 17:27 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Echt he? Dat viel me ook al op. En die berusting daar... het was bijna de Kuip/Feyenoord afgelopen seizoen.
Misschien nagedacht dat de combinatie, het weer, de NS, het tijdstip 12:30, al om half 12 in de rij buiten te moeten staan door ID controle, niet echt aansporen om te gaan? Dan moeten de meesten al om 7 uur opstaan op zondag, en dit gepaard met de resultaten en inzet van bepaalde speler resulteert het in lege stoelen.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:25 schreef Dekatria het volgende:
Paul, een gifje van die lege stoeltjes in de Arena vandaag wellicht? Dat vond ik nog wel het meest schrijnende vandaag, bij Ajax.
28.000 tegen Ajax, de wedstrijd van het jaar, alleen door jullie scheve dak viel het niet op dat de 2de ring het gehele seizoen gemiddeld maar voor 10% gevuld was.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:29 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Afgezien van dat de Kuip gewoon goed gevuld was steeds
Dat is dan weer het verschil iddquote:Op zondag 5 februari 2012 17:28 schreef eight het volgende:
[..]
De Kuip is nooit zo leeg geweest. Integendeel zelfs
quote:Op zondag 5 februari 2012 17:31 schreef Dekatria het volgende:
Ennnnn de eerste Ajacied meldt zich!
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 5 februari 2012 17:31 schreef Dekatria het volgende:
Ennnnn de eerste Ajacied meldt zich!
[ afbeelding ]
Dat zullen idd redenen zijn, maar als jullie vorige week ons hadden vernederd, vandaag 1e konden worden en PSV op 3 punten achter je konden zetten, waren die redenen dan ook voldoende geweest om niet te komen?quote:Op zondag 5 februari 2012 17:30 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
[..]
Misschien nagedacht dat de combinatie, het weer, de NS, het tijdstip 12:30, al om half 12 in de rij buiten te moeten staan door ID controle, niet echt aansporen om te gaan? Dan moeten de meesten al om 7 uur opstaan op zondag, en dit gepaard met de resultaten en inzet van bepaalde speler resulteert het in lege stoelen.
Maar je moet de Ajax supporters wel wat krediet geven. Ondanks alle tegenslagen, blijven ze immer arrogantquote:Op zondag 5 februari 2012 17:34 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat zullen idd redenen zijn, maar als jullie vorige week ons hadden vernederd, vandaag 1e konden worden en PSV op 3 punten achter je konden zetten, waren die redenen dan ook voldoende geweest om niet te komen?
Al kan ik ook wel weer best begrijpen dat je het als Ajacied helemaal zat bent, dat gejank met het bestuur etc. en 30 blessures. Sportieve prestaties kunnen een keer minder zijn, maar als je dan ook nog die emmers shit over je heen krijgt...
quote:Op zondag 5 februari 2012 17:37 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Maar je moet de Ajax supporters wel wat krediet geven. Ondanks alle tegenslagen, blijven ze immer arrogant
Dat wil ik niet zeggen... Maar op enige zelfreflectie heb ik er weinig kunnen betrappenquote:Op zondag 5 februari 2012 17:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]![]()
Volgens mij weten ze niet eens hoe ze niet arrogant moeten zijn.
Kijk nog eens naar het affiche van vandaag...quote:Op zondag 5 februari 2012 17:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Na een heerlijke dag schaatsen thuis komen om te zien dat Ajax verloren heeft 0-2 in Nijmegen
quote:Op zondag 5 februari 2012 17:36 schreef Fuszy het volgende:
Iemand die dat gifje van Guidetti die de wave doet nog heeft en deze even kan plaatsten?
En dan? Moest nog een "en" tussen waarschijnlijk voor de duidelijkheidquote:Op zondag 5 februari 2012 17:41 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Kijk nog eens naar het affiche van vandaag...
Hoop het ook jaquote:Op zondag 5 februari 2012 17:44 schreef Grifte het volgende:
Dat langzaam zingen was ook prachtig vandaag, hopelijk gaat dat tegen Vitesse zondag ook beter
Ik vind gewoon dat we naar onze prestaties moeten kijken hier. In het EL topic kunnen we Ajax afzeiken, maar laten we het hier over Feyenoord houden.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
En dan? Moest nog een "en" tussen waarschijnlijk voor de duidelijkheid
Het ergste is nog dat ze er zo van overtuigd zijn dat je er gewoon helemaal niet tussen komt, laat staan als je het over Feyenoord wil hebben.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:46 schreef Euribob het volgende:
Net een joodse vriend van mij afgezet, hadden we het erover wie er in de huidige vorm meer kans op het kampioenschap zou hebben, Feyenoord of Ajax. Néé, toch Ajax, want dit dat. Frank krijgt het allemaal wel aan de praat en Johan komt ons redden en je moet het allemaal maar zien als de geblesseerden terugkomen dat we weer meedoen om de titel.
Aardige gast, daar niet van, maar ik heb een half uur met een-gezicht gezeten.
Klopt, kijk als we nou binnen 7 dagen weten dat Cruijff wint, en eindelijk al die ratten als Slop, Aat, Hennie, RvC , de werknemers in het bedrijf zelf die ver ondermaats presteren maar ook hier belanden dankzij studenten connecties, eindelijk weg zijn en ook stadionverboden hebben met Coronel en die andere dan maakt het echt niemand uit of we dit seizoen 8 of zelfs 15de worden, want je weet dat op de lange termijn er eindelijk wat gebeurt waar je naar uit kijkt.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:34 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat zullen idd redenen zijn, maar als jullie vorige week ons hadden vernederd, vandaag 1e konden worden en PSV op 3 punten achter je konden zetten, waren die redenen dan ook voldoende geweest om niet te komen?
Al kan ik ook wel weer best begrijpen dat je het als Ajacied helemaal zat bent, dat gejank met het bestuur etc. en 30 blessures. Sportieve prestaties kunnen een keer minder zijn, maar als je dan ook nog die emmers shit over je heen krijgt...
Dit is niet het ajax topicquote:Op zondag 5 februari 2012 17:48 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
[..]
Klopt, kijk als we nou binnen 7 dagen weten dat Cruijff wint, en eindelijk al die ratten als Slop, Aat, Hennie, RvC , de werknemers in het bedrijf zelf die ver ondermaats presteren maar ook hier belanden dankzij studenten connecties, eindelijk weg zijn en ook stadionverboden hebben met Coronel en die andere dan maakt het echt niemand uit of we dit seizoen 8 of zelfs 15de worden, want je weet dat op de lange termijn er eindelijk wat gebeurt waar je naar uit kijkt.
Maar zoals je zegt, echt alles is tegen op alle maar dan ook alle gebieden (zelfs de WC zijn verstopt in de arena..), blessures (slechte medische staf merken we al 8 jaar (op 1 jaar na toen er een andere hoofd dokter' was), slecht spel, geen inzet, te dikke spelers , bestuur, chaos, resultaten.
Dan doet het pijn ja als je in de Arena hoort te verliezen van Feyenoord uit vernederd word en onder Feyenoord staat, want ook de andere 'fanatiekere ' wedstrijden verliezen we.
Maar ik hoop zo erg dat we binnen 2 jaar weer 2 echte topclubs hebben, de enige 2 van het land die de potentie hebben om de Europese (sub)top te halen, heerlijk toch. Een klassieker met de nummer 1 en 2 van het land, met uitfans, de gebruikelijke scheldwoorden, heerlijk lijken me die tijden en dat wij beiden eindelijk de grote middelvinger kunnen opsteken naar die provincie clubs die dan eindelijk weer merken dat het gat te groot is voor hun en dat de enige 2 topclubs Ajax en Feyenoord zijn.
Je hebt gelijk. Maar ben wel benieuwd, wie zijn de top 5 grootste talenten bij Feyenoord?quote:Op zondag 5 februari 2012 17:49 schreef Ritmo het volgende:
Overigens wel mooi om nu eindelijk in de eredivisie ook bevestigd te zien, dat onze jeugd(opleiding) de beste is. Als ik jongens van dezelfde leeftijd bij b.v. Ajax zie, dan zit er toch een enorm verschil in. Zowel in kwaliteit als ontwikkeling.
En dat is misschien ook wel het enige voordeel aan het afgelopen ramp-seizoen. Die jongens hebben het dieptepunt in hun carierre al meegemaakt, met PSV-uit als allergrootste dieptepunt.
Mwoh, Guidetti ben je volgend seizoen kwijt. Dat de toekomst er béter uitziet ben ik met je eens, maar om nou al te zeggen dat het één en al rozegeur en maneschijn is...quote:Op zondag 5 februari 2012 17:51 schreef Oldie57 het volgende:
Feyenoord is gewoon de mooiste en grootste club van Nederland. De toekomst ziet er weer stralend uit.
Je bedoelt de spelers die al in de basis staan, of die er aan gaan komen?quote:Op zondag 5 februari 2012 17:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Maar ben wel benieuwd, wie zijn de top 5 grootste talenten bij Feyenoord?
Doe maar van beide 5.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:52 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Je bedoelt de spelers die al in de basis staan, of die er aan gaan komen?
Ik heb een fotoquote:Op zondag 5 februari 2012 17:25 schreef Dekatria het volgende:
Paul, een gifje van die lege stoeltjes in de Arena vandaag wellicht? Dat vond ik nog wel het meest schrijnende vandaag, bij Ajax.
Dat laatste ben ik met je eens. Een titanen-strijd tussen Ajax en Feyenoord wil ik zien, met slechts een rol als outsider voor PSV en Twente.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:48 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
Maar ik hoop zo erg dat we binnen 2 jaar weer 2 echte topclubs hebben, de enige 2 van het land die de potentie hebben om de Europese (sub)top te halen, heerlijk toch. Een klassieker met de nummer 1 en 2 van het land, met uitfans, de gebruikelijke scheldwoorden, heerlijk lijken me die tijden en dat wij beiden eindelijk de grote middelvinger kunnen opsteken naar die provincie clubs die dan eindelijk weer merken dat het gat te groot is voor hun en dat de enige 2 topclubs Ajax en Feyenoord zijn.
Het was nog mooier toen 410 en de F-side leegliepen voor het eind van de wedstrijd.quote:Op zondag 5 februari 2012 17:53 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik heb een fotoEven een beetje leedvermaak.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |