Ja dat geloof ik ook wel. Single malt is meestal wel goed.quote:
Wat ga je daarmee doen ?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:32 schreef robin007bond het volgende:
Ik moet nog steeds aan de slag met de site: elkedageengrap.nl
Een database maken met grappen. Elke dag wordt een nieuwe grap geplaatst en mensen kunnen natuurlijk ook in het archief zoeken naar grappen die al geweest zijn. Daarnaast wil ik het combineren met een Twitter-account of Facebook-integratie.quote:
Does it matter? Gaar wijf.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:49 schreef Drugshond het volgende:
Heeft ze nou haar op haar benen ?!
[ afbeelding ]
Zeer, nadat we al op weg naar Amsterdam toe sjans hadden met twee knappe meiden (dankzij VS) hebben we ons aldaar, nadat enigen met ernstige OV-perikelen te maken hadden, uitstekend vermaakt.quote:
Met dit weer ?!quote:Op zondag 5 februari 2012 01:16 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Veel mensen gaan vrijdag/zaterdag uit
Achteraf is het inderdaad altijd een slecht plan geweest.quote:Op zondag 5 februari 2012 01:28 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Met dit weer ?!
No thx.
Ik heb ooit een nacht doorgebracht in Eindhoven zonder slaapplaats (en dat was met 5 graden (trein gemist) en geen backup plan), dat was toen al een hel).
Mwah, ik moet opeens denken aan een fout plan bij een meid bij wie we op bezoek waren.quote:Op zondag 5 februari 2012 02:30 schreef Monolith het volgende:
Achteraf is het inderdaad altijd een slecht plan geweest.
rechtsen ook en er zijn ook zwarten die homo zijn, zelfs voetballers of soldaten zijn homo soms, dom dusquote:2852] Alle linksen zijn homo's.
Laat me raden, daily mail?quote:Op zondag 5 februari 2012 00:11 schreef Drugshond het volgende:
Vleesetende bacterie in de bus
Tijdens spitsuur in de file staan is zo gek nog niet. Zeker als je bedenkt dat je in een bus, trein of metro steeds meer het risico loopt op een dodelijk, vleesetend bacterie. In Groot-Brittannië is het hek al van de dam. Daar wordt vandaag in de media gewaarschuwd voor de zogenoemde USA300 streng. Een bacterie die zich sneller verspreidt dat de welbekende MRSA ziekenhuisbacterie. USA300 kan leidden tot bloedvergiftiging of kan langzaam de longen wegvreten. Het wordt verspreid door lichamelijk contact, maar ook door niezen en hoesten. De bacterie is resistent tegen de meeste soorten van antibiotica. Professor Chris Williams van de Universiteit van Birmingham verklaard dat de bacterie weefsel afbreekt. “Als het in je hart terechtkomt, komt het in je hele bloedbaan. Zo kan de bacterie tot een erg snelle dood leidden.” De bacterie is al langer bekend, maar was nog nooit een groot gevaar voor de volksgezondheid.
----------------------
Oeps
quote:Op zondag 5 februari 2012 10:13 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
rechtsen ook en er zijn ook zwarten die homo zijn, zelfs voetballers zijn homo soms, dom dus
Dat niet, maar wel in Brünoquote:Op zondag 5 februari 2012 11:17 schreef Reya het volgende:
Het valt me nu pas op dat Ron Paul in The Good, The Bad and The Ugly speelt.
quote:Op zondag 5 februari 2012 12:05 schreef du_ke het volgende:
De rayonhoofden komen bij elkaar, tijd voor blinde elfstedenpaniek
quote:Op zondag 5 februari 2012 12:05 schreef du_ke het volgende:
De rayonhoofden komen bij elkaar, tijd voor blinde elfstedenpaniek
Dat sowieso maar nu hebben alle zenders tenminste weer nieuws waar ze over kunnen berichtenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |