Over hoeveel uur, hoeveel man heb je onder je en voor wat voor een salaris heb je het dan ongeveer?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 18:28 schreef Elvi het volgende:
Mijn sollicitatiegesprek gister ging eigenlijk best goed. Leuk zitten praten met haar, en ook aangegeven dat ik filliaalmanager wil worden. Mijn collega's zijn ok op gesprek geweest en hen werd verteld dat ze waarschijnlijk in het magazijn zouden worden ingewerkt (mochten ze aangenomen worden) en aan mij vroeg ze of ik in een andere winkel ingewerkt zou willen worden.
Dus ik hoop dat dat betekend dat ze me in overweging neemt voor de functie van manager!
Persoonlijk lijkt me dat een kansloze missie.quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:12 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb in december gesolliciteerd naar een vacature. Ik werd uitgenodigd voor een gesprek. Dat ging op zich goed alleen vonden ze me iets te weinig ondernemend en hadden ze een betere kandidaat. Nu zie ik echter dezelfde vacature weer open staan. Is het dan slim om de recruiter van het bedrijf te mailen of ik nog in aanmerking kom, of is dat een kansloze missie?
Je zou ook een nieuwe poging kunnen wagen. Je weet tenminste waar je de vorige keer op afgerekend bent. Doe daar je voordeel mee. Het geeft ook je toewijding aan.quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:25 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Persoonlijk lijkt me dat een kansloze missie.
Ben ik het niet helemaal mee eens. Het ligt aan meerdere dingen, als het alweer wat langer geleden is heb je de kans dat ze je weer vergeten zijn of dat er nieuwe mensen zijn. Is dat niet het geval kun je in je sollicitatiebrief aangeven dat je hebt gewerkt aan je zwakke punten en denkt nu wel geschikt te zijn.. Al is het wel zo dat je dit moet kunnen 'bewijzen' . Geef voorbeelden etc.quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:25 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Persoonlijk lijkt me dat een kansloze missie.
Vanuit Haarlem nog geen bericht. Vandaag heb ik gesolliciteerd op een trainee functie in de ICT in Delft waarvoor geen specifieke ICT opleiding vereist was. Jeetje, wat een gesprek was dat zeg. Hij wist op de een of andere manier een heel gevoelige snaar te raken, ben bijna in huilen uitgebarsten daar. Nog nooit meegemaakt op een sollicitatie, na een aantal niet verlengde contracten, plus nog wat pittige niet-doorsnee persoonlijke omstandigheden erbij ben ik wel iets gewend. Maar dit, pfff, zo'n sterke emotionele opwelling voel ik bijna nooit en zeker niet een paar keer. Needless to say, ik ben het niet geworden. Ik heb wel voet bij stuk gehouden, omdat het feit dat hij niet overtuigd is natuurlijk niet betekent dat ik niet gelukkig kan worden in de ICT, hier kwam de focus van het gesprek op te liggen. Dus gaf hij me nog wat tips mee. En hij deed er alles aan om me niet al te aangeslagen te laten weggaan.quote:Op woensdag 15 februari 2012 09:33 schreef Mint_Clansell het volgende:
En Daboman, hoe is het met jouw sollicitaties afgelopen? Je bent verdacht stil namelijk.
Hij is in twee maanden tijd vast niet heel veel ondernemender gewordenquote:Op woensdag 15 februari 2012 10:37 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ben ik het niet helemaal mee eens. Het ligt aan meerdere dingen, als het alweer wat langer geleden is heb je de kans dat ze je weer vergeten zijn of dat er nieuwe mensen zijn. Is dat niet het geval kun je in je sollicitatiebrief aangeven dat je hebt gewerkt aan je zwakke punten en denkt nu wel geschikt te zijn.. Al is het wel zo dat je dit moet kunnen 'bewijzen' . Geef voorbeelden etc.
Ik denk niet dat er zo heel veel meer te halen valt uit een sollicitatietraining. Vaak word ik wel gewoon geschikt bevonden maar heb ik pech met een meer ervaren kandidaat oid. Dan moet je van heel goede huize komen willen ze alsnog voor jou kiezen, is bijna niet te doen. Ik vind 1 slecht gesprek ook eigenlijk niet direct een aanleiding tot zorgen, ook niet als het hard aankomt. En dat het hard aan kwam had ook meer te maken met de manier waarop dan met de afwijzing zelf.quote:Op woensdag 15 februari 2012 12:04 schreef Mint_Clansell het volgende:
Kun je geen sollicitatietraining gaan doen via het UWV?
Succes nog! Hoop voor je dat het wat wordt!quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:07 schreef Berik1985 het volgende:
Morgen sollicitatie bij Essent (leerling) servicemonteur! Werd gebeld door Essent zelf afgelopen vrijdag gebeld, dus ben benieuwd. Ze zochten iemand die blanco binnenkwam en krijg opleiding etc. Mja eerst het gesprek afwachten wat het brengt maar de vrouw aan de telefoon was erg tevreden over mijn motivatie en reactie.
Gefeliciteerd!quote:
Zorg?quote:Op donderdag 16 februari 2012 18:11 schreef MissionPhailed het volgende:
Zijn er overigens nu sectoren die bij wijze van spreken wél springen om personeel? Waar je bijvoorbeeld een opleiding/cursus met baangarantie kunt scoren?
Volgens mij worden ze daar ook met bosjes naar buiten geveegdquote:
Als operator kan je vaak wel aan de slag. Soms wordt er een opleiding zoals vapro vereist, maar niet altijd.quote:Op donderdag 16 februari 2012 18:11 schreef MissionPhailed het volgende:
Zijn er overigens nu sectoren die bij wijze van spreken wél springen om personeel? Waar je bijvoorbeeld een opleiding/cursus met baangarantie kunt scoren?
Nou, hier niet. Het is er wel, maar er wordt altijd een minimale beschikbaarheid gevraagd van bijvoorbeeld 1 jaar. Ik kan die zekerheid niet geven omdat ik ook ooit nog een studie af wil maken.quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:42 schreef Zocalo het volgende:
Als je alles wilt doen, en nog studentenleeftijd bent, is callcenter altijd wel een optie..
Ik zou wachten...quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:21 schreef WD.40 het volgende:
Ik heb in de conceptmail inderdaad kort al toegevoegd wat mijn achtergrond is en waarom ik geïnteresseerd ben.
De contactpersoon heeft zelf ook een Linkedin-profiel. Zal ik deze persoon een uitnodiging sturen om aan contacten te toegevoegd of wachten tot er daadwerkelijk contact is geweest?
Er is echt wel vraag naar verpleegkundigen en verzorgenden, naar verluidt. Maar goed, dat moet je ook maar net liggen.quote:Op donderdag 16 februari 2012 19:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Volgens mij worden ze daar ook met bosjes naar buiten geveegd
http://www.thamen.nl/pages/vac_docent.htmlquote:Op donderdag 16 februari 2012 20:34 schreef MissionPhailed het volgende:
Zorg ... mwah nee. Bij voorkeur iets in Administratie of ICT maar die markten zijn verzadigd.
Toen ik met mijn studie stopte na een half jaartje (verkeerde keuze), heb ik een half jaar 4 dagen per week als ledenwerver gewerkt. Ik weet niet zeker of dat nog booming business is, maar je zou het kunnen checken!quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:57 schreef Bleekvoort het volgende:
[..]
Nou, hier niet. Het is er wel, maar er wordt altijd een minimale beschikbaarheid gevraagd van bijvoorbeeld 1 jaar. Ik kan die zekerheid niet geven omdat ik ook ooit nog een studie af wil maken.
Of ik zeg dat ik me voor een jaar wil binden en ga alsnog stiekem eerder weg, dat kan ook. Maar ik denk dat je daar wettelijk gezien gedonder mee krijgt.
Toevallig, ik heb daar gisteren in een ander topic een paar vragen over gesteld.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 11:23 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Toen ik met mijn studie stopte na een half jaartje (verkeerde keuze), heb ik een half jaar 4 dagen per week als ledenwerver gewerkt. Ik weet niet zeker of dat nog booming business is, maar je zou het kunnen checken!
Dat weet je pas als je het probeert he!quote:Op zaterdag 18 februari 2012 12:56 schreef Bleekvoort het volgende:
[..]
Toevallig, ik heb daar gisteren in een ander topic een paar vragen over gesteld.
Er worden nog steeds veel ledenwervers gevraagd, alleen of het wat voor mij is, ik weet niet of ik de overtuigingskracht heb om zoiets lang vol te houden.
met ledenwerfers bedoel je die mensen die leden werfen voor het "goede doel"??? Hoe kan iemand dat tof vinden, ga de ogen uit je kop schamen johquote:Op zaterdag 18 februari 2012 21:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dat weet je pas als je het probeert he!Iets 'verkopen' wat je tof vindt helpt an sich sowieso wel.
Ik weet dat een oud-collega van mij precies dat ging doen. Had alleen een VWO-diploma en nog nooit een dag in de zorg gewerkt, maar hij kon gewoon een soort leer-/werktraject volgen. Ik hoor wel vaker dat er best veel vraag is naar verzorgenden/helpenden.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 20:42 schreef FerryNL het volgende:
Ik vraag me de laatste tijd weleens af.
Kan je eigenlijk van het een naar het andere moment besluiten om de zorg in te gaan?
Daarmee bedoel ik, kan je via een zorginstelling een opleiding volgen zonder dat je ook maar ooit iets in de zorg heb gedaan.
Op dit moment zoek ik ook nog steeds werk en wil ook echt dit jaar weer een opleiding gaan volgen. Nu bedacht ik me omdat ik het ook leuk vind om met mensen te werken, en het mij heel leuk lijkt om oudere mensen te werken om wellicht de zorg in te gaan.
Mijn achtergrond is zelf de Horeca, maar daar ben ik sinds vorig jaar mee gestopt. Sindsdien ben ik nog steeds opzoek naar werk, alleen het wilt niet echt opschieten. Nu wou ik eigenlijk dit jaar de ICT in gaan maar ik heb daar toch goed over zitten nadenken, en voor mezelf vind ik het toch te saai.
Ik heb vroeger en soms nog weleens bij oudere mensen thuis geholpen met schoonmaken etc. Maar tegenwoordig moet je daar ook een diploma voor hebben om daar echt aan de slag te mogen.
Ah ok dus het zou zo moeten lukken.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 22:35 schreef pussywillow het volgende:
[..]
Ik weet dat een oud-collega van mij precies dat ging doen. Had alleen een VWO-diploma en nog nooit een dag in de zorg gewerkt, maar hij kon gewoon een soort leer-/werktraject volgen. Ik hoor wel vaker dat er best veel vraag is naar verzorgenden/helpenden.
Zou het gewoon doen, zoveel banen zijn er niet waar je werk vooral bestaat uit met mensen werken en in de zorg heb je de komende 40jaar zon beetje een baangarantiequote:Op zaterdag 18 februari 2012 20:42 schreef FerryNL het volgende:
Ik vraag me de laatste tijd weleens af.
Kan je eigenlijk van het een naar het andere moment besluiten om de zorg in te gaan?
Daarmee bedoel ik, kan je via een zorginstelling een opleiding volgen zonder dat je ook maar ooit iets in de zorg heb gedaan.
Op dit moment zoek ik ook nog steeds werk en wil ook echt dit jaar weer een opleiding gaan volgen. Nu bedacht ik me omdat ik het ook leuk vind om met mensen te werken, en het mij heel leuk lijkt om oudere mensen te werken om wellicht de zorg in te gaan.
Mijn achtergrond is zelf de Horeca, maar daar ben ik sinds vorig jaar mee gestopt. Sindsdien ben ik nog steeds opzoek naar werk, alleen het wilt niet echt opschieten. Nu wou ik eigenlijk dit jaar de ICT in gaan maar ik heb daar toch goed over zitten nadenken, en voor mezelf vind ik het toch te saai.
Ik heb vroeger en soms nog weleens bij oudere mensen thuis geholpen met schoonmaken etc. Maar tegenwoordig moet je daar ook een diploma voor hebben om daar echt aan de slag te mogen.
Ik weet dat ze bij ons zitten te springen om mensen. Alleen geloof ik niet dat onze organisatie ook BBL trajecten aanbiedt, maar wellicht andere organisaties wel.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 23:28 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Ah ok dus het zou zo moeten lukken.
Voor een Helpende MBO 2 heb je een VMBO BB nodig, en dat heb ik gewoon.![]()
En dan het liefst doe ik het in BBL vorm zodat ik gewoon elke maand lekker mijn geld op mijn rekening heb, en gewoon lekker kan werken.
Ik hoop echt dat ik dit kan gaan doen, want thuis zitten zonder werk wordt je begeven moment ook echt strontziek van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |