dat laatste wordt vooral het lastigste denk ikquote:Op dinsdag 31 januari 2012 09:41 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Opnemen! Of uitzendinggemist. En vooral niks lezen
Fanatisme? Ze vielen bijna om zo langzaam als dat ze gingen.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 09:38 schreef Redefine het volgende:
Het verkeerd fietsen van Marit had volgens mij te maken met haar fanatisme. En dat ze Anne-Marie niet vertrouwd.
Ja? Leuker dan seizoen 3? Leuker dan toen het nog niet met BN'ers was? Leuker dan de Vlaamse serie? Leuker dan de Australische, Britse en Amerikaanse series?quote:Op dinsdag 31 januari 2012 13:07 schreef Buitendam het volgende:
Ik vind dit seizoen tot nu toe de beste, denk ik.
Yes.quote:
Dat sowieso.quote:Leuker dan toen het nog niet met BN'ers was?
Die heb ik niet gezien, maar ik bedoel van de Nederlandse seizoenen.quote:Leuker dan de Vlaamse serie? Leuker dan de Australische, Britse en Amerikaanse series?
Wat een neutrale vraagstelling!quote:Op dinsdag 31 januari 2012 13:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja? Leuker dan seizoen 3? Leuker dan toen het nog niet met BN'ers was? Leuker dan de Vlaamse serie? Leuker dan de Australische, Britse en Amerikaanse series?
Bijzonder
Volgens mij fietsten ze gewoon een redelijk tot snel tempo. Zee ging alleen steeds verkeerd. Het meest mollerige was overigens het terugkeren naar Frits. Dat was heel stom.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 09:59 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Fanatisme? Ze vielen bijna om zo langzaam als dat ze gingen.
Ik had het idee dat ik het herkende van Bassie en Adriaanquote:Op dinsdag 31 januari 2012 12:41 schreef bloodymary1 het volgende:
Grappig, wat je in het voorstukje ziet daar ben ik wel eens geweest. Een wildweststadje waar vroeger spaghettiwesterns (once upon a time in the west, the good the bad and the ugly) zijn opgenomen. Is nu een toeristische attractie met acteurs. Wel simpel maar ook wel grappig. Toen wij er waren was het er ongeveer 45 graden.
Seizoen 3 was echt een van de minste seizoenen. George was een slechte mol.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 13:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja? Leuker dan seizoen 3? Leuker dan toen het nog niet met BN'ers was? Leuker dan de Vlaamse serie? Leuker dan de Australische, Britse en Amerikaanse series?
Bijzonder
Dat vinden de meeste mol-fans nietquote:Op dinsdag 31 januari 2012 14:15 schreef emzor1994 het volgende:
[..]
Seizoen 3 was echt een van de minste seizoenen. George was een slechte mol.
Wie is jouw beste Mol danquote:
En dus moet hij het ook maar zo vindenquote:
Ik had het niet van hem verwacht hoor. Maar niet de beste mol inderdaad.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |