Nou, uurtje per dag internet, facebook, whatsapp. Is 500mb dan wél voldoende?quote:Op zondag 29 januari 2012 19:18 schreef Citizen.Erased het volgende:
500mb internet is voor de bovengemiddelde gebruiker voldoende. Wat gerbruik je waardoor je zoveel 3G dataverkeer hebt?
Meer dan voldoende.quote:Op zondag 29 januari 2012 19:28 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nou, uurtje per dag internet, facebook, whatsapp. Is 500mb dan wél voldoende?
Bron?quote:Op zondag 29 januari 2012 19:33 schreef ebeaydojraes het volgende:
pand voor applestore in rotterdam is al aangekocht
Denk het niet. Die had ik ook al gevonden. Ik zag er 2 staan, echt op de website van ben. Zit me al kapot te googlen, kan godsamme niets meer vindenquote:Op zondag 29 januari 2012 20:39 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Deze?
http://www.t-mobile.nl/service-en-contact/apps/my-t-mobile-app
Inderdaad, ik blijf eigenlijk altijd wel onder de 300mb, 500mb is meer dan voldoende dus.quote:
quote:Op zondag 29 januari 2012 20:33 schreef -Menn0- het volgende:
Ik heb geen geluid meer uit m'n luidspreker, als ik muziek of een filmpje aanzet staat er ook geen volume besturing in beeld. Iemand enig idee hoe ik dat kan oplossen? Hij deed het voor vorige week nog prima. Heb al geprobeerd om de software te herstellen maar dit heeft niet geholpen.
Anyone?
Staat nog in verbinding met een airport / apple TV waarover hij draadloos zijn geluid kwijt wil.quote:Op maandag 30 januari 2012 15:11 schreef -Menn0- het volgende:
Het rare is dat hij met bellen wel op luidspreker kan....
de verkoper van het pandquote:
nooit bij stil gestaan, had op mijn G. ook zo'n tooltje..quote:Op dinsdag 31 januari 2012 10:48 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Een iPhone heeft een lcd-scherm, en die is of aan of uit. Een zwart scherm met 1 witte pixel verbruikt evenveel stroom als volledig wit scherm. Bijzonder slecht idee dus.
Volgens mij zijn die tooltjes er niet eens voor iPhone om de eerder genoemde reden. Dat is alleen op een amoled scherm interessant.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 10:50 schreef FUFR het volgende:
[..]
nooit bij stil gestaan, had op mijn G. ook zo'n tooltje..
'niet doen dus' adviseren?
Heb ik beide niet...quote:Op dinsdag 31 januari 2012 09:33 schreef jackson het volgende:
[..]
Staat nog in verbinding met een airport / apple TV waarover hij draadloos zijn geluid kwijt wil.
ik ken hem niequote:Op dinsdag 31 januari 2012 17:43 schreef Estolan het volgende:
[..]
Zou hij zeker fijn vinden dat je dat post
apple support geen DLNA. Dus vanuit iTunes ga je niet rechtstreeks over twonky streamen. Binnenkort is er wel een DLNA app te verwachten in de Mac store die dit mogelijk maakt.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 21:29 schreef Nashje het volgende:
Iemand hier bekend met TwonkyMediaServer?
M'n schoonpa gebruikt dit om vanaf z'n iMac te streamen naar de PC. Maar nu zou ie graag iTunes en iPhoto willen streamen. Iemand enige ervaring hiermee? Dacht zelf dat hiervoor plugins moeten worden geinstalleerd, maar kan deze nergens vinden...
Maar valt er binnen Twonky niet een plugin te configureren die het mogelijk maakt om de hele bibliotheek van iTunes te streamen naar de TV?quote:Op dinsdag 31 januari 2012 21:57 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
apple support geen DLNA. Dus vanuit iTunes ga je niet rechtstreeks over twonky streamen. Binnenkort is er wel een DLNA app te verwachten in de Mac store die dit mogelijk maakt.
Wij (de familie) willen het ook aan mijn oma geven...maar dat kan toch nooit goed gaan?quote:Op woensdag 1 februari 2012 17:05 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Net de iPad van mijn opa(81) aan hem geintroduceerd. Wat een blije man. Profiteur oma is ook blij geloof ik.
Kijk es naar het programma Whatsize. Erg handig om grootte per map te zien.quote:Op donderdag 2 februari 2012 11:57 schreef zuiderbuur het volgende:
Ik heb opnieuw een klein vraagje tussendoor omtrent mijn Macbook.
Ik wi namelijk wat opruimen, en dus wil ik weten welke mappen het grootst zijn.
In "Finder" kan ik bovenaan "Arrange"->"Size" doen, en dan toont hij alle mappen van 100 MB tot 10 GB, van 1MB tot 100MB allemaal apart.... maar nog steeds niet wat de echte Size is. Onder "Size" staat gewoon "--".Wat is daar nou het nut van? Waarom toont hij niet gewoon hoe groot die map dan is? Moet ik nou werkelijk overal "Get info" gaan doen?
Het is meer zoiets:quote:Op donderdag 2 februari 2012 11:31 schreef mitchelll0181 het volgende:
Gebroken ... ?
Aan elkaar knopen![]()
Iig als t ergens midden in t snoer is kan dt gewoon, mooi de draadjes in elkaar draaien en tape dr omheen
Ik heb net de update uitgevoerd op m'n iMac & die's nu redelijk fucked... Alle programma's crashen en er is een CUI probleem. Komt wel vaker voor las ik. Probleem schijnt niet voor te komen bij de combo update (hier te downloaden), maar enkel bij de Software Update versie.quote:
Je mag de mijne ook voor 750, enige verschil is 2,8 GHz ipv 2,66 en er is een maand geleden een nieuw scherm in gegaan (net op vervaldatum AppleCare) ivm bleeding, scherm dus als nieuw.quote:Op donderdag 2 februari 2012 18:48 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Jullie kunnen me zo vlak voordat het topic sluit vast wel even helpen. Ik ben op zoek naar een fatsoenlijke tweedehands iMac en kwam het volgende tegen:
alu iMac late 2009
24" scherm
Core2duo 2.66 GHz
4 GB RAM
1 TB HD
OSX Lion 10.7
En dat voor 750 euro. Is dit een goede deal of kan ik beter verder zoeken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |