Hey, hier ook!quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:16 schreef p_iglet het volgende:
Oew doe mij zo'n cb wat nauwelijks meet. Scheelt een hoop gedoe over lengte groei. En minder kans op gekrompen kinderen dan bij iedere maand meten.
Overigens hangt er bij ons een bijtjesknuffeltje boven de meetbak en die is volgens joris interessant genoeg om stil te blijven liggen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat dus! Als mijn oudste nou ook nog evne ging slapenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 09:15 schreef Cyntiaa het volgende:
Wel jammer dat Sarah besluit dat om half 6 de dag begint. Je kan door je andere dame natuurlijk niet zelf nog even gaan liggen.
Slapen lukt mij helemaal niet overdag, ik ga in de avond wel lekker vroeg mijn nest in. Tv aan
En heb je al met de fles geoefend?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 09:41 schreef bitterend het volgende:
Fijn de goede nachten!!![]()
Ik ben zoooooo verliefd op mijn moppie![]()
kan dr echt opvreten!
zo meteen naar kantoor haar showen en rooster bespreken voor April!
Morgenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 12:47 schreef NotTheSame het volgende:
Deepfreeze, jullie zijn toch niet zo ver meer verwijderd van de vermaanddag van Daan toch?
Wanneer ben jij bevallen en wat heb je gekregen?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:49 schreef capricia het volgende:
Als ik ga tanken laat ik haar ook achterin zitten. Ga echt niet voor het afrekenen haar met de MC uit de auto halen.
Zijn er mensen die dat doen dan?
Ik ben 5 dec bevallen van een dochter, een echt sintereklaascadeautje dus..quote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:54 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Wanneer ben jij bevallen en wat heb je gekregen?
een combi?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:03 schreef MamaPurk het volgende:
Ow en wij rijden skoda fabia en nooit problemen gehad met de mc erin te zetten. Nu zitten beide meisjes in een grote stoel, erg gezellig
Ja, mijn meisje kan over een aantal weken ook in de grote stoel, vorige week mocht ze even proefzitten. Ik had de hoes even gewassen, kloteklus...quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:03 schreef MamaPurk het volgende:
Ow en wij rijden skoda fabia en nooit problemen gehad met de mc erin te zetten. Nu zitten beide meisjes in een grote stoel, erg gezellig
jep een combi anders zou de kinderwagen er neit in passenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:10 schreef bitterend het volgende:
[..]
een combi?
ik heb nu een polo maar wil graag ruilen voor een fabia combi![]()
de enige tijd dat ik mijn ukje alleen laat is als ik haar in de maxi cosi in de auto heb geïnstalleerd hier voor ons huis en ga ik terug de deur dicht doen ofzo
Gefeliciteerd nog!quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik ben 5 dec bevallen van een dochter, een echt sintereklaascadeautje dus..
quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:11 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ja, mijn meisje kan over een aantal weken ook in de grote stoel, vorige week mocht ze even proefzitten. Ik had de hoes even gewassen, kloteklus...![]()
Ze vond het helemaal geweldig en ze is natuurlijk al zo'n 9 kilo, dus het past ook al goed.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |